X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • Anaaa90 Autorytet
    Postów: 1476 1121

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 03:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny :)
    Jejku jak tu się dużo ostatnio dzieje. Bardzo się cieszę z tylu pozytywnych testów, dobrych wyników aż miło. Lamcia, Lunaris, Yos gratulacje. Przepraszam, że nie każdej z osobna ale nadrabiajac kilka dni nie pamiętam wszystkich ;)
    Frelcia mocne kciuki za betę :)
    Reset zdrówka i spełnienia marzeń:*

    Dla mnie to nie jest niestety czas radosny . Przed chwilą pożegnałam męża bo wyjechał i już czuje że nie dam rady. Dodatkowo rano na 100% przyjdzie @. Kolejny cykl i tak stracony więc starań nie będzie
    Przepraszam, że po takim czasie nieobecności tak narzekam, najwyższy czas schować się w jamie :(

    Kochane moje, mocno trzymam kciuki i bardzo kibicuje aby zawsze było tu tyle wspaniałych wieści :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2018, 03:50


    2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 04:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia! Jak oni mogą tak w kulki lecieć! Jak chcesz to Ci napiszę jutro skargę! Nie przestaję zaklinać i kciuczyć.

    Ja się obudziłam o tej niedorzecznej godzinie i pierwsza myśl - sprawdzić forum. A druga - hmmm, labo otwierają za 2 i poł h, mogłabym jechać. Ale nie! Nie ma sensu się stresować czekaniem na wynik. Co ma być to będzie. Mąż dalej milczy jak zaklęty, jakby ktoś na nas spojrzał to by był pewny, że się pokłóciliśmy. Ale przytula mnie, jak się wślizguje do łóżka, więc to nie to.

    Wiecie, że wczoraj wystukałyśmy 21 stron! Oczko! Jakby Frelcia już dostała wynik, to byście dociągnęły do 100!

    Siwulec, dobry rocznik!

    Reset - spełnienia wszystkich marzeń! I żebyś życie było dobre - tylko wtedy człowiek ma siłę marzyć. 5tki z egzaminu, fasolki w brzuszku, sukcesów w pracy takich, żebyś je przez cały macierzyński wspominała.

    Miłego dnia, dziewczyny!

    Siwulec lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Amal Autorytet
    Postów: 603 1183

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 04:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jednym ślepiem tu wpadłam zobaczyć jak beta bo siusiu mi się zachciało :)

    km5smg7yt99xz96j.png
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 05:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    A kto je Ci robi ? Lepiej zaczać jak najszybciej przy tej mutacji.
    Nawiasem to ja wolę sama sobie zrobić niż komuś wrrr na samą myśl mam ciarki...
    Teściowa mi robi, ja panicznie boję się igieł :(

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 05:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris kochana, czuj się wycałowana! Naprawdę już się martwiłam gdzie przepadłaś. To fajny miałaś dzień :-) Mam nadz. że za tydzień zrobi Ci lekarz usg i zobaczymy zdjęcie kropka :-)

    Reset wszystkiego najlepszego!!! Dużo zdrówka, sukcesów w pracy, a przede wszystkim małego korpusia dzidziusia :-) No i żeby ten okropny egzamin okazał się dla Ciebie wielkim sukcesem :-)

    Frelcia to czekanie jest dobijające :-( Jestem z Tobą <3

    Lunaris lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 06:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia, czekamy <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Freluś ich zachowanie jest nieludzkie! Stanowczo skarga! Dożywotnie darmowe badania powinnaś mieć u nich jako rekompensatę!
    Reseciku! Niech Ci Bóg błogosławi na kolejne lata życia! :* Oby rzeczywistość była piękniejsza niż ta wymarzona! <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba pojadę do kliniki ale i tak czuje w środku że nie wyszło.

    frezyjciada lubi tę wiadomość

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Chyba pojadę do kliniki ale i tak czuje w środku że nie wyszło.
    Freluś, nie patrz na przeczucia. Trzeba poczekać na wynik -tylko czemu tak długo?! Tak strasznie bym chciała, żeby wynik wynagrodził Ci całe to czekanie. Czekamy dalej!

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mnie wkurzyło to Twoje labo, no nienormalni jacyś! Nie poddawaj się, przeczucia przeczuciami, nie zawsze są prawdziwe.

    Reset życzę Ci samych najpiękniejszych chwil, spełnienia marzeń, satysfakcji z pracy i oczywiście zdrowego dzidziusia. Co do glukozy to faktycznie wynik po 1h jest stanowczo za niski, więc będzie trzeba popracować nad insuliną.

    reset lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Chyba pojadę do kliniki ale i tak czuje w środku że nie wyszło.
    Aj miałam zacytować!
    Nie trać nadziei! Ty zrobiłaś już wszystko co mogłaś dla tego Okruszka! Cała reszta jest w rękach Najwyższego! Ciągle trzymam kciuki, bo ja nadal mam nadzieję, że jednak jest dobrze! Tulę wirtualnie!

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie słyszałam w radiu,że dziś jest Dzień Pracowników Służby Zdrowia. Także wszystkim naszym pielęgniarkom (bo jest Was trochę) WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO! :-)

    Flowwer, Lunaris, reset, Yoselyn82, Bocianiątko, Nat90 lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A już myślałam, że jak rano wpadnę tutaj to wynik Frelci będzie czekał..
    Droga Diagnostyko - już jestem! Możesz dawać wynik! Byle pozytywny! :)

    Reset - sto lat! Ze zdrowym kręgosłupem, zdanym egzaminem i dzieciątkiem <3

    reset lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • bondzik007 Autorytet
    Postów: 1401 992

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez myślałam ze jak rano wpadnę to będzie wynik Frelci! No kurde co to za laboratorium! Nieludzcy jakos. Zrób Frelcia raban ;P

    12.04.18 - Dwie kreski!! <3 Beta 232,47 11dpo 3cs
    p19u3e3kqm3ubh3v.png

    [*] Aniołek 9tc+3 16.11.2017 <3 <3 <3 1cs

    Synek <3 cały i zdrowy urodzony 16.12.18 <3

    [*] Aniołek 10tc+5 31.12.19 <3 <3 <3 dziewczynka z trisomią 22 ..

    MTHFR_1298A-C homozygota , obniżone białko S, podwyższone D-dimery
    Folian, b12, b6, wit D, acard, clexane, duphaston
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frezyjciada zapomniałam wcześniej o Twoim pytaniu. Dieta ma wpływ na wystąpienie cholestazy, ja bym na Twoim miejscu robiła wszystko, żeby odciążyć wątrobę.
    Czyli przede wszystkim:
    - unikaj potraw ciężkostrawnych, smażonych, tłustych mięs, serów żółtych, jajek (raz na jakiś czas możesz zrobić np. Jajecznice na parze, ale rzadko),
    - Raczej przygotowuj potrawy poprzez gotowanie, pieczenie w folii/pergaminie, gotowanie na parze, pomocne jest też miksowanie, blendowanie
    - Porządnie przeżuwaj i gryź posiłki,
    - Unikaj pestek, produktów wzdymających
    - Postawiłabym u Ciebie na chude mięso, ryby, chudy nabiał np. biały ser, warzywa (niektóre bez skórki np. ogórki, pomidory), oleje roślinne dodawane na zimno, np. dobrej jakości oliwa, ziemniaki, bataty, ryż basmati, kasze, pieczywo żytnie bez ziaren, chyba że nie tolerujesz, to pszenne, owoce surowe i gotowane.
    Zawsze lepiej zapobiegać, a nie są to jakieś znaczne ograniczenia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2018, 07:35

    frezyjciada lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset sto lat kochana <3 dużo zdrowia, spokoju, samych cudownych chwil :* zdanego egzaminu i zdrowej gromadki maluchów <3

    Frelcia śniłaś mi się dzisiaj, w nocy co chwilę sprawdzałam forum czy masz wynik. Strasznie nawala tą diagnostyka....

    reset lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się śniło że poronilam albo cały czas mi ktoś mówił że mam zły wynik bety. Koszmar. Jadę do kliniki. Może tam będą łaskawi z wynikami. Od razu się do mojego lekarza na wtorek umowie. To będzie 12dpt.

  • wisienka94 Autorytet
    Postów: 536 558

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny :)

    Reset wszystkiego najlepszego, życzę Ci dużo zdrówka, zdanego egzaminu no i bąbelka. Ponoć miesiąc urodzin jest dla kobiety miesiącem bardzo płodnym :) trzymam kciuki żeby @ przyszła i za owocną owulację :)

    Frelcia co za dziady bez serca pracują w tym laboratorium. Niezmiennie trzymam kciuki!!

    ex2be6ydx4ywz9g3.png
    gg64qtkf6j6uj0vc.png
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co z ta diagnostyką.ostatnio ? Albo chrzanią albo wcale nie dają wyników.

    Tak w ogole to dzień dobry :*

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yhy super. Wyników dzisiaj nie będzie. Będę miała papierowy wynik w poniedziałek w moim labie . Ironio losu. Jak jeszcze wynik będzie smutny to zakopuje się w jamie na trzy miesiące do kolejnej próby.

‹‹ 92 93 94 95 96 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ