X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia to jakaś kpina po co w 12 i 14 dpt każą sie kluc..nie potrzebne to jest. Co innego jak bedzie dodatni wynik a jak ujemny to po co. Tylko nie potrzebnie cie stresują tym. Ja sie nikogo nie pytałam i nie słuchałam w klinice ze mam iść tak pozno, poszłam na bete wcześniej i tyle. I dobrze zrobiłam.

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    Tak. 1,44 w czwartek
    To nie jest test na bete 1.44 :)

    Bocianiątko, golonat lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia w takim razie gratuluje :) a tamta beta to pewnie tak jak pisalysmy. Mega szybko zlapalas kropka :D

    Achia lubi tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    Frelcia nie wierzę że nie ma wyników!
    Ja siknelam.spodziewalam się bieli vizira.a tu to. Widzicie coś?to evap?
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/2b929f377ebf.jpg
    Nie, to nie evap - wyszło szybko i jest różowe :) LEĆ NA BETĘ!

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, beta z dzisiejszego testu na pewno jest wyższa niż 1,44 :-D tamto to mógł być zastrzyk, a to jest dzidziuś! Achia idź na betę.

  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    A to możliwe że przez to TSH skoczyło mi z 1.18 na 2.5 w 3 tyg?
    Tak bardzo mozliwe, mi po zagnieżdzeniu też bardzo skoczyło TSH

    Gratuluję!!

    Achia lubi tę wiadomość

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale pogoda ;) ja musiałam wstać po 6 i widziałam piękny wschód słońca ale o 7 znowu wskoczyłam do łóżka na godzinkę bo o 8 już miałam taki głód ze szok! Szkoda że dalej nic nie wiemy Frelcia ;( Ale Achia piękny test z rana a kreseczka jak malowana ;) Ja się nie będę rozczulac nad sprzątaniem dzisiaj szkoda pogody a w poniedziałek wyjeżdżamy świętować 30te urodzIny mojego M i w środę wrocimy także znowu będzie kurz więc zrobimy to w środę albo czwartek a dzisiaj na skróty ;) i na podwórko
    Reseciku życzę spełnienia marzeń czyli przede wszystkim zdania egzaminu i pozytywnego testu ciazowego <3

  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia dasz radę życ w takim stresie do wtorku?
    ja bym paznokcie z całymi dłońmi obgryzła.. no i jeśli masz fasola to nie potrzebnu mu taki stres. A na pewno masz!!

    Reset dużo dużo zdrowia, spełnienia najcudowniejszego marzenia i satysfakcji z pracy !!:)

    reset lubi tę wiadomość

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    Sikalam w domu ale wzięłam test na pole żeby męża nie budzić ;)
    Jezu chciałabym żeby to było to...test zrobię w poniedziałek.ale beta we wtorek bo w poniedziałek idę na 6 do pracy...
    Jedź teraz! Na matarnię albo na Kartuską do Brussa! Wynik po 2 h!
    Im szybciej zbadasz betę i proga tym lepiej - może być tak, że proga trzeba podkoksować (jakby co, to Cię poratuję z moich zapasów)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2018, 08:39

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reseciku ! Wszystkiego najlepszego ! Życzę Ci zdrowka, milosci i spelnienia wszystkich marzen :* trafil Ci sie piekny dzien na swietowanie bo w krk chyba tez slonecznie :)
    Jakie plany na dzis ?

    reset lubi tę wiadomość

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! No pięknie, ja wstaje a Wy siuracie i to na różowo :D achia gratuluję, to musi być fasolka!!!
    Widzisz zabieg okazał się skuteczny:)

    Frelcia kurcze ale lipa z ta beta. Ja bym wyszła z siebie... Ale w nagrodę wynik napewno będzie +:) więc warto czekać!


    Reset w dniu Twoich urodzin porządnie się wybawię i opije Twoje zdrowie !!! Życzę Ci fasola i zdanego egzaminu, bo reszta mało ważna. :) Żebyś była szczęśliwa ♥️

    reset, Achia lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    Reseciku ! Wszystkiego najlepszego ! Życzę Ci zdrowka, milosci i spelnienia wszystkich marzen :* trafil Ci sie piekny dzien na swietowanie bo w krk chyba tez slonecznie :)
    Jakie plany na dzis ?

    W Krakowie słońce, a obok chrapie chory M., więc z planów urodzinowo - rocznicowej (mamy 2 rocznicę zaręczyn, chłop się zmobilizował na moją trzydziestkę :P) randki raczej nici. A że dostałam @ to może się polenię urodzinowo?

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Jedź teraz! Na matarnię albo na Kartuską do Brussa! Wynik po 2 h!
    Im szybciej zbadasz betę i proga tym lepiej - może być tak, że proga trzeba podkoksować (jakby co, to Cię poratuję z moich zapasów)
    Jedziemy na matarnie. A tam na miejscu wykupie badanie czy przez neta?lekarz kazał mi po teście brać duphaston 2xdziennie. Więc jak beta wyjdzie to i tak go wezmę.

    StaraczkaNika lubi tę wiadomość

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Przede wszystkim zdrowia, miłości, samych dobrych ludzi dookoła oraz spełnienia wszystkich Twoich planów i marzeń <3

    Frelcia, ale przegięli z tymi wynikami :/ trzymam nadal mocno kciuki!

    Achia, na Twoim miejscu leciałabym na betę :)


    reset lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia - cichutko gratuluję! Krzyczeć głośno - tak żebyś usłyszała z Krakowa w Gdańsku - będę po becie :)

    Achia lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    Jedziemy na matarnie. A tam na miejscu wykupie badanie czy przez neta?lekarz kazał mi po teście brać duphaston 2xdziennie. Więc jak beta wyjdzie to i tak go wezmę.
    Tak, na miejscu płacisz :) Ja bym wzięła dupka ze sobą, jeśli masz i połknęła zaraz po pobraniu krwi. Bo raczej nie ma wątpliwości, że to ciązowa krecha. Moja wtorkowa była bardzo podobna.
    Ja mam skopane hormony więc zbadałam też TSH, Ft4 i estradiol - też w brussie ale na Kartuskiej. Razem to wyszło 140-coś, ale dla spokoju chyba warto

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2018, 08:49

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    W Krakowie słońce, a obok chrapie chory M., więc z planów urodzinowo - rocznicowej (mamy 2 rocznicę zaręczyn, chłop się zmobilizował na moją trzydziestkę :P) randki raczej nici. A że dostałam @ to może się polenię urodzinowo?
    No wreszcie Cię zaszyciła, spóźnialska hrabianka. Czyli co, na kiedy Cię wpisać na testowanie w maju :)

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja dzisiaj trzymam kciuki za Achia a ja pewnie będę prosić znowu za 2-3 miesiące. Włączyło mi się czarnowidztwo. Idę do jamy!

  • MOJE Autorytet
    Postów: 1101 671

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia dla mnie to typowa ciążowa krecha. Więc już nawet nie po cichutku ale ci gratuluję !!!!!

    7.02.2019 NASZE dwa Aniołki odeszły w 11 tygodniu :(
    👰 36 LAT
    AMH 17.11 (1.05-55)
    AMH (2021 rok) 25.2
    ANGELIUS- zabieg jajniki i reszta u mnie ok.

    🧑37 LAT
    Nasienie słabe 09.2021
    Liczba plemników 12 mln :( ( norma od 39 mln)
    Morfologia 2%
    Lepkość za duża
    Starania o dzieciątko od 9 lat 😔😔😔

    Nasienie 03.2022 😰😰😰
    Liczba 6,9
    Morfologia 2%
    09.2023
    Za mała ilość żeby zrobić morfologię 😭
    07.12.2023 zabieg żylaków powrózka nasiennego 🙏
    CZEKAMY NA CIEBIE MALUSZKU ❤️❤️
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    To ja dzisiaj trzymam kciuki za Achia a ja pewnie będę prosić znowu za 2-3 miesiące. Włączyło mi się czarnowidztwo. Idę do jamy!
    Frelcia na betę jedż gdzieś gdzie zrobią na cito!!
    Zajedziesz się do wtorku..

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
‹‹ 95 96 97 98 99 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ