X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • MOJE Autorytet
    Postów: 1101 671

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia niech ich szlak jasny trafi z tymi wynikami. O jak zwykle takie rzeczy dzieją się w weekend. Ehhh.

    7.02.2019 NASZE dwa Aniołki odeszły w 11 tygodniu :(
    👰 36 LAT
    AMH 17.11 (1.05-55)
    AMH (2021 rok) 25.2
    ANGELIUS- zabieg jajniki i reszta u mnie ok.

    🧑37 LAT
    Nasienie słabe 09.2021
    Liczba plemników 12 mln :( ( norma od 39 mln)
    Morfologia 2%
    Lepkość za duża
    Starania o dzieciątko od 9 lat 😔😔😔

    Nasienie 03.2022 😰😰😰
    Liczba 6,9
    Morfologia 2%
    09.2023
    Za mała ilość żeby zrobić morfologię 😭
    07.12.2023 zabieg żylaków powrózka nasiennego 🙏
    CZEKAMY NA CIEBIE MALUSZKU ❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia na pewno będzie pozytywna beta! Wiem że to czekanie jest straszne ale spróbuj się jakoś zrelaksować

    nadzieja73 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Tak, na miejscu płacisz :) Ja bym wzięła dupka ze sobą, jeśli masz i połknęła zaraz po pobraniu krwi. Bo raczej nie ma wątpliwości, że to ciązowa krecha. Moja wtorkowa była bardzo podobna.
    Ja mam skopane hormony więc zbadałam też TSH, Ft4 i estradiol - też w brussie ale na Kartuskiej. Razem to wyszło 140-coś, ale dla spokoju chyba warto
    TSH i ft4 badałam w czwartek także już wiem jaki poziom. Ale teraz zrobię betę i proga. Maz szybki prysznic bierze i jedziemy. Już widzę jaki jest podekscytowany..mam nadzieję że będzie wszystko ok. Dupka mam. Wezmę ze sobą

    StaraczkaNika lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olik nie mam czym bo Mąż pojechał na zakupy i do Ustronia do babci. Wróci pewnie późnym popołudniem a zanim ja się dotarabanie busami to już pozamykane będzie. Przeżyje ten weekend z nadzieją jeszcze. Może tak lepiej..przynajmniej Mąż odpocznie zamiast oglądania mnie zaplakanej.

    Cabrera lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle strasznie mnie wysypalo jakąś kaszka na buzi. Z reguły nie mam problemów z cerą, krem bb wystarczy a teraz jakas masakra :p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia musi być ok! Który masz dpo?

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia - super kreseczka! :) niech się dzidziutek rozwija pięknie i beta rośnie w górę! <3

    Achia lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Achia musi być ok! Który masz dpo?
    Jeśli owu była tak wtorek zeszły to dziś 11dpo

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Freluś psychicznie się wykończysz przez weekend....

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    No wreszcie Cię zaszyciła, spóźnialska hrabianka. Czyli co, na kiedy Cię wpisać na testowanie w maju :)

    Na 14 maja :) Jakbym chciała mieć cykl owulacyjny...

    StaraczkaNika lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    A że dostałam @ to może się polenię urodzinowo?

    Szanowna @ chciala Ci zrobic prezent na urodziny dlatego tak dlugo sie spozniala ;)

    Milego leniuchowania :)

    reset lubi tę wiadomość

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    W ogóle strasznie mnie wysypalo jakąś kaszka na buzi. Z reguły nie mam problemów z cerą, krem bb wystarczy a teraz jakas masakra :p
    Wspaniale!
    W żadnej innej sytuacji pewnie byśmy się z takich rzeczy nie cieszyły, ale teeaz każda anomalia jest na wagę złota :)
    Ja się dzisiaj zatoczyłam po wstaniu z łóżka - też coś pięknego :)

    lamka, reset, Achia, blue00, Morusek, nenusia, MOJE lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę się zakopać. Nie będę Wam truć bo się z tym nieprzyzwoicie źle czuje. Jak coś będę wiedzieć to dam znać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset 13 maja mam urodziny, weź mi wysikaj wtedy prezent <3

    reset lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia ja trzymam moooocno kciuki cały czas!!

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset, przyznałam Ci na majowym https://naforum.zapodaj.net/thumbs/20b284035491.jpg bo jako 3ia podałaś datę testowania. Gratulacje!

    Kingulla, reset lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikuś ja niestety się nie zapiszę do Ciebie na maj bo mam zamiar zatestować jeszcze w kwietniu ostatni raz. Później wskoczę dopiero na lipiec albo sierpień. Ale będę Wam towarzyszyć cały czas :)

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też w maju mam urodziny,więc też poproszę piękny prezencik Reseciku ;)

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczęta, skoro dziś @, to oznacza, że w poniedziałek jadę wydać urodzinowo 180 zł na AMH :D Nareszcie coś się dzieje!

    p.s. Lamka i Bociek - czy te moje wyniki cukru mogą uzasadniać moje dziwne zachowanie tj. to, że czasem, zwłaszcza np. w trakcie jakiegoś chodzenia po sklepach, załatwiania czegoś muszę, po prostu muszę, napić się coli? Wiązałam to raczej z potrzebą kofeiny (ja mam ciśnienie 90/50 lub mniej jako regułę, lekarze zawsze pytają, jak ja w ogóle żyję), ale może to cukier?

    p.s. 2. Z chęcią Wam wysikam urodzinowe dwie kreski :* Testów mam zapas, mogę każdej w prezencie powysyłać ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2018, 09:21

    blue00, Lunaris lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia a może przyszpitalne laboratorium? Współczuję nerwów ale trzymam mocno kciuki

    f2w3k0s3plke7odf.png
‹‹ 96 97 98 99 100 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ