X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANKO ;) 2017
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANKO ;) 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Boże!!!! Jak bym siebie czytała ? Naprawdę nie jesteś moją siostrą?????


    Cześć siostry :D tez to właśnie robię!!!

    Flowwer, Barbarka1984, Maja84, Bocianiątko lubią tę wiadomość

  • starawyga Przyjaciółka
    Postów: 84 30

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Cześć siostry :D tez to właśnie robię!!!
    ja na bierząco przeglądam wózeczki ceny itp. wiele rzeczy kupię a z wielu zrezygnuję :) wiem ze wózek z gondolą kupię używany bo już wiem jak szybko przejdę na spacerówkę lekką ;)pierwsze pietro bez windy i brak miejsca na wózek na parterze

    Ninka-2009 po 12cs i wspomaganiem clo i duphaston
    TSH-1,22
    Pierwszy cykl z wiesiołkiem i w ogóle ;)
    Prolaktyna kiedys zbijana bromergonem a obecnie nie mam pojęcia czy mam z nią problem... próbujemy naturalnie
    http://ovufriend.pl/graph/31aca3d8bbd64a4cdfc149ffc57a5afc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    starawyga wrote:
    ja na bierząco przeglądam wózeczki ceny itp. wiele rzeczy kupię a z wielu zrezygnuję :) wiem ze wózek z gondolą kupię używany bo już wiem jak szybko przejdę na spacerówkę lekką ;)pierwsze pietro bez windy i brak miejsca na wózek na parterze


    ja tez juz mam wybrany wozek :P i wszystko co bym chciala kupic. ciuszki ( gdyby byl chlopiec) to mam juz po moim synku. ale marze dziewczynce :)

    starawyga, Flowwer, Maja84 lubią tę wiadomość

  • starawyga Przyjaciółka
    Postów: 84 30

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    carollx25 wrote:
    ja tez juz mam wybrany wozek :P i wszystko co bym chciala kupic. ciuszki ( gdyby byl chlopiec) to mam juz po moim synku. ale marze dziewczynce :)
    ja mam córeczkę dlatego czekam na Jasia ale na Małgosię czeka moja córka :P brata nie bierze pod uwagę
    ciuszki bede miała po którejs z kolezanek bo pełno w ciązy lub urodziło a jak nie to część nowych część w ciuszku kupię,sama często coś ladnego dla siebie w ciuszku wyłapię dlatego uważam że warto tą opcję wybrać bo koszt tańszy a jakość często idealna

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2017, 20:51

    Flowwer, Agniechaaaa, KateHawke lubią tę wiadomość

    Ninka-2009 po 12cs i wspomaganiem clo i duphaston
    TSH-1,22
    Pierwszy cykl z wiesiołkiem i w ogóle ;)
    Prolaktyna kiedys zbijana bromergonem a obecnie nie mam pojęcia czy mam z nią problem... próbujemy naturalnie
    http://ovufriend.pl/graph/31aca3d8bbd64a4cdfc149ffc57a5afc
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przeprowadzam debatę myślową jutro 11 dpo i zastanawiam się nad betą albo poczekać do soboty to będzie 12 dpo, później święta i do środy w sumie nie mam szans na zawitanie do labu. Co myslicie kiedy iść?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • starawyga Przyjaciółka
    Postów: 84 30

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ja przeprowadzam debatę myślową jutro 11 dpo i zastanawiam się nad betą albo poczekać do soboty to będzie 12 dpo, później święta i do środy w sumie nie mam szans na zawitanie do labu. Co myslicie kiedy iść?
    w moim mieście mam diagnostykę całodobową :) więc w Wielkanoc też bym sie dostała a nawet nie wiedziałam o tym może u was też jest taka?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2017, 20:59

    Ninka-2009 po 12cs i wspomaganiem clo i duphaston
    TSH-1,22
    Pierwszy cykl z wiesiołkiem i w ogóle ;)
    Prolaktyna kiedys zbijana bromergonem a obecnie nie mam pojęcia czy mam z nią problem... próbujemy naturalnie
    http://ovufriend.pl/graph/31aca3d8bbd64a4cdfc149ffc57a5afc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    starawyga wrote:
    ja mam córeczkę dlatego czekam na Jasia ale na Małgosię czeka moja córka :P brata nie bierze pod uwagę
    ciuszki bede miała po którejs z kolezanek bo pełno w ciązy lub urodziło a jak nie to część nowych część w ciuszku kupię,sama często coś ladnego dla siebie w ciuszku wyłapię dlatego uważam że warto tą opcję wybrać bo koszt tańszy a jakość często idealna

    moj Antos mowi ze chce dziewczynke w domu :D zobaczymy co z tego wyjdzie .jutro niby mam miec okres ale sluzujest bardzo duzo przezroczysty czasem mleczny i rozciagliwy...

  • starawyga Przyjaciółka
    Postów: 84 30

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    carollx25 wrote:
    moj Antos mowi ze chce dziewczynke w domu :D zobaczymy co z tego wyjdzie .jutro niby mam miec okres ale sluzujest bardzo duzo przezroczysty czasem mleczny i rozciagliwy...
    ja zawsze mi robi sie przezroczysty jakby płodny na okres a gdzy byłam w ciązy miałam snieznobiały gęsty

    Ninka-2009 po 12cs i wspomaganiem clo i duphaston
    TSH-1,22
    Pierwszy cykl z wiesiołkiem i w ogóle ;)
    Prolaktyna kiedys zbijana bromergonem a obecnie nie mam pojęcia czy mam z nią problem... próbujemy naturalnie
    http://ovufriend.pl/graph/31aca3d8bbd64a4cdfc149ffc57a5afc
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    starawyga wrote:
    w moim mieście mam diagnostykę całodobową :) więc w Wielkanoc też bym sie dostała a nawet nie wiedziałam o tym może u was też jest taka?
    Ja mieszkam w zapadnietej dziurze i tak do miasta jadę do labu prócz diagnostyki nic innego nie mam a w swieta i po pracuje po 12h ;)

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Barbarka1984 Autorytet
    Postów: 393 1078

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    starawyga wrote:
    ja na bierząco przeglądam wózeczki ceny itp. wiele rzeczy kupię a z wielu zrezygnuję :) wiem ze wózek z gondolą kupię używany bo już wiem jak szybko przejdę na spacerówkę lekką ;)pierwsze pietro bez windy i brak miejsca na wózek na parterze

    Ja cen nie ogladam, ale za to szyje wyprawki dla maluszkow: kokony, posciele, rozki, wypelniacze do wozkow... Sprawia mi to mnostwo radosci :D

    Flowwer, starawyga, Maja84 lubią tę wiadomość

    f2wl3e5eeobcrt92.png
    Trzy lata starań o pierwsze Dzieciatko
    Luty 2017 laparoskopia
    25.04.2017 1IUI @
    Wrzesien 2017 <3
    Beta 15dpo 85,7; prg 27,07
    Beta 17dpo 247,1
    Maksio 20maja2018

    30c.s. o drugi Skarb (przerwa wrzesień-grudzień 2020)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hak ja zazdroszczę tym które mają juz jednego malucha <3 wiem ze walczycie o kolejna dzidzie ale to musi być cudowne miec juz dzidzie <3

    madzia8lenka, zubii, Flowwer, Maja84, Rucola, Psuła lubią tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Hak ja zazdroszczę tym które mają juz jednego malucha <3 wiem ze walczycie o kolejna dzidzie ale to musi być cudowne miec juz dzidzie <3
    Ja marzę o jednym małym cudzie bo na drugie nie mam szans.
    Czy wy macie przed @ piersi o strukturze grudek pod pachwinami? Jak by mi tam piersi przybyło nie wiem jak to w sumie określić.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ja marzę o jednym małym cudzie bo na drugie nie mam szans.
    Czy wy macie przed @ piersi o strukturze grudek pod pachwinami? Jak by mi tam piersi przybyło nie wiem jak to w sumie określić.



    Ja pragnę chociaż jednego malucha, wiadomo bede walczyć dalej mamy w końcu bałwanki :) ale z jednym bedzie juz Nam lżej na serduchu

  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ja przeprowadzam debatę myślową jutro 11 dpo i zastanawiam się nad betą albo poczekać do soboty to będzie 12 dpo, później święta i do środy w sumie nie mam szans na zawitanie do labu. Co myslicie kiedy iść?

    W sobotę :) Im późniejszy dc tym lepiej, ale sama przecież wiesz to najlepiej ;)

    Flowwer lubi tę wiadomość

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Hak ja zazdroszczę tym które mają juz jednego malucha <3 wiem ze walczycie o kolejna dzidzie ale to musi być cudowne miec juz dzidzie <3

    Dokładnie tak samo często myślę :) Też marzę o chociaż jednym maluszku <3

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja84 wrote:
    W sobotę :) Im późniejszy dc tym lepiej, ale sama przecież wiesz to najlepiej ;)
    Teraz Ty mnie musisz do pionu ustawić hahahahha

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Teraz Ty mnie musisz do pionu ustawić hahahahha

    :D no właśnie widzę ;) Ale spokojnie Tobie też wolno się nakręcać i tracić głowę hihihi :)
    A tymi swoimi objawami to i mnie nakręcasz. Już czekam niecierpliwie na betę i modły zaczynam odprawiać, żeby była pozytywna <3 <3 <3 Boszzz jak bym się cieszyła to nie masz pojęcia...jak z własnej :)

    Barbarka1984, Flowwer lubią tę wiadomość

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu nie ma dyskusji Flowwer bedzie fasol koniec kropka! ;)

    Flowwer lubi tę wiadomość

  • Lejka Autorytet
    Postów: 272 490

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny - tą biela vizira 10-12 dpo to Wy sie az tak nie sugerujecie...Bo to naprawde bardzo wcześnie! W pierwszej ciąży 16dpo miałam ledwo widoczny cień!Naprawdę ledwo ledwo było widać... W ciąży, którą poroniłam 15dpo miałam test śneżnobiały, więc byłam pewna, że się nie udało. Ale, że kolejnego dnia okresu nie było, a sikanie po testach sprawia mi zawsze ogromną przyjemność - to sobie siknęłam dla rozrywki, a tu szok... cień cienia - ale był!Nawet M potwierdził! 24h różnicy i testy przestały ziać bielą w me oczy...
    Teraz owszem - sama byłam w szoku, bo 12dpo wyszły mi 2 wyraźne krechy - ale dam sobie rękę uciąć, że to dlatego, że 27 dni wcześniej byłam w ciąży i organizm to pamiętał.
    Dlatego nie łamać mi się tu, tylko pierś do przodu i póki nie ma @ to testować! I tak Was podziwiam... bo ja to mogłabym sikać po testach kilka razy dziennie, póki okresu nie było widać...

    Flower...a Ty tym bardziej nie spisuj tego cyklu na straty... Objawy masz bardzo obiecujące.... i ja wierzę mocno, że któryś bociuś podrzucił Ci bobaska❤

    Flowwer, KateHawke, Maja84 lubią tę wiadomość

    19.10.2017 - nasz drugi cud <3 <3 <3
    zem3x1hpg5sqvgam.png
    5.02.2017 - poronienie w 6 tc, ale... równocześnie początek szczęśliwego cyklu...
    27.11.2015 - nasze największe szczęście <3 <3 <3
    1usaj44jdjzlowlt.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer ja bym spokojnie poczekała do po swiętach... jeśli nie daj Boże wyjdzie negatywna to masz smutne święta a tak będziesz mieć cały czas dobry nastrój i nadzieję :) na smutki zawsze przyjdzie pora :)

    KateHawke lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
‹‹ 172 173 174 175 176 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ