X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANKO ;) 2017
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANKO ;) 2017

Oceń ten wątek:
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka1111 wrote:
    Muszę się dobrze zastanowić czy się nie przenieść bo lecą w kulki w tym gyncentrum. A koszt in vitro ile cie wyjdzie z badaniami? Zmieścisz się w 10 tys?
    Czemu jesteś tak negatywnie do nich nastawiona? My ma pierwsza wizytę właśnie ich wybraliśmy o wydaje mi sie całkiem spoko. Owszem, wizyta moze nie trwała w mieskonczonosc, ale lekarz zobaczył dotychczasowe wyniki i odrazu zlecił kilka badań do zrobienia i zbadał mnie i wydawał sie Ok. Zreszta ma bardzo dobre opinie, a klinika tez dosc dobre.

  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inna, to moje AMH na poziomie 1,79 to jakie jest? Ok czy za małe? Bo widzę, ze masz podobny wynik:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2017, 10:22

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wreście wyspana te nocne dyżury dają popalić
    Maja84 wrote:
    Zazdroszczę Ci naprawdę <3 Taki wyjazd to cudowne zapomnienie od tych wszystkich testów, badań, temperatur... I bardzo dobrze, że bardziej się tym rajcujesz! Twój umysł odpocznie :D Ciesz się chwilą ile wlezie, wróć z totalnie pozytywnym nastawieniem i zarażaj!!! <3
    A ja zamówiłam sobie 2 dni temu 096, 034 i 035 Semilaca :D
    Uwielbiam te kolory a mój faworyt 034 Mardi Gras jeden z moich pierwszych i rzucających się w oczy uniwersalny co do pory roku.
    Ptysia wrote:
    Witam Was Dziewczyny, po długim czasie nic nie pisania w końcu sie melduje. Praktycznie na bieżąco Was czytam, ale jakos samej nie miałam ochoty sie udzielać, bo nic takiego sie nie działo. Teraz jednak mogę podsumować ostatnie dni... w końcu podjęliśmy decyzje o pójściu do kliniki. Po ponownym przebadaniu męża ( ilość plemników ponad 200 mln ale morfologia bez poprawy nadal 1% prawidłowych) umówiliśmy sie na wizytę na 30.03. Ogólnie ta cała wizyta natchnęła mnie takim optymizmem bo w końcu ruszyliśmy z miejsca. Ja dostałam na stałe najmniejsza dawkę Bromka na moja podwyższona prolaktyne, do tego zrobili mi wymazy na wszystkie bakterie, maz ma zalecone badanie fragmentacji i MSOME, zeby zobaczyć co dokładnie sie dzieje z plemnikami, a ja po wynikach badań będę miec drożność jajowodów badana, ale juz rozmawiałam ze chce w znieczuleniu, bo na żywca niie podejdę:p do tego zrobiłam odrazu tam badanie AMH i juz wiem, ze wyszło 1,79. Inna widzę ze Ty masz podobnie, co o tym sądzisz?bo po usg lekarz mowil, ze juz widzi ze ta rezerwa nie bedzie jakos bardzo duża. Także teraz czekam na wyniki całego pakietu na urea, chl itp.

    Hej ciesze się że już masz pierwsze badania za sobią przypomnij mi na jaką klinikę padło ? Widzę że jesteś na tym samym etapie co Ann. Jak wspominasz wizytę ? Z pewnością jeszcze planu co dalej nie masz ale daj znać co zaproponuje Dr.
    summer86 wrote:
    Ja chyba podświadomie czuję, że @ będzie. Wczoraj poszłam do Rossmanna i pierwsze kroki pokierowałam na dział apteczny - kupiłam testy owu i zapas wiesiołka.
    "rozważna i romantyczna " ale powiem Ci że coś w tym naszych kobiecych główkach jest powinnyśmi mieć wyłącznik pesymistycznego myślenia.
    Izape91 wrote:
    Hej:) u mnie dzisiaj temperatura dostała skrzydeł i powędrowała wyyysoko. A ja musze iść do pracy:( za co???
    Ale tam na bank fasolka !!!
    Ann89 wrote:
    Flo, a robiliscie badanie nasienia z testem MAR i fragmentacja plemnikow DNA? Chcialabym sie podpytac z jakim kosztem musze sie liczyc..
    tak z testem MAR mój M robił jedynie jeszcze fragmentacji nie robił. koszt coś ponad 200 zł a fragentacji około 300 zł
    Lady Savage wrote:
    Juz po oddaniu, wyniki po 15. Niestety ide do pracy, i odbiore je jutro rano
    Czekam na wynik !!!!!

    Ewelina, OjMaryś <3 <3 CZEKAM !!!!

    Maja84 lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    Inna, to moje AMH na poziomie 1,79 to jakie jest? Ok czy za małe? Bo widzę, ze masz podobny wynik:)
    to zależy ile masz lat

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer chyba testy nie kłamią, zaczynają się bóle w dole brzucha. No i niby 1 dzień spóźnienia jest w granicy.
    Pytanie do dziewczyn które miały HSG, jak wygląda @, kiedy Wam się pojawiła, była bardziej obfita ???

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    Czemu jesteś tak negatywnie do nich nastawiona? My ma pierwsza wizytę właśnie ich wybraliśmy o wydaje mi sie całkiem spoko. Owszem, wizyta moze nie trwała w mieskonczonosc, ale lekarz zobaczył dotychczasowe wyniki i odrazu zlecił kilka badań do zrobienia i zbadał mnie i wydawał sie Ok. Zreszta ma bardzo dobre opinie, a klinika tez dosc dobre.
    Bo się nic nie udaje, wydaje mi się że robią tylko te IUI tak żeby było zrobione i tyle. Zostawiłam już u nich 7 tys cały czas inne leki do stymulacji mam. lekarza co wizytę mam innego bo albo nie ma miejsca albo ma wolne. I każdy się pyta w czym problem. Ma w karcie to niech przeczyta i się przygotuję do wizyty. Bo 80zl za 5 min to trochę dużo.

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    to zależy ile masz lat
    Kochana, nie mało:p 31:/ ja wybrałam gyncentrum w Katowicach. Narazie czekam na wyniki urea itp. A maz w przyszłym tygodniu ma miec fragmentację dna i msome, zeby dokładnie obejrzeli plemniki co sie z nimi dzieje. Ja juz nastawiam sie na drożność ale tak jak pisałam będę robic w znieczuleniu, bo dygam sie:)

  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    to zależy ile masz lat
    Kochana, nie mało:p 31:/ ja wybrałam gyncentrum w Katowicach. Narazie czekam na wyniki urea itp. A maz w przyszłym tygodniu ma miec fragmentację dna i msome, zeby dokładnie obejrzeli plemniki co sie z nimi dzieje. Ja juz nastawiam sie na drożność ale tak jak pisałam będę robic w znieczuleniu, bo dygam sie:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam normalna miesiaczke po hsg. Po samym badaniu jedynie utrzymywalo mi sie kilkudniowe plamienie. Co do jej opoznienia sid nie wypowiem bo bylam wtedy przed stymulacja i cykle mialam baaaaardzo nieregularne.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia - ja w pt mam miec wyniki chlamydii i ureaplazmy. Jesli beda ok to wtedy maz ma zrobic badanie nasienia- test mar i fragmentacje plemnikow dna. Mam tez liste 11 badan z krwi do zrobienia.
    Natomiast jesli wyjdzie u mnie chlamydia albo ureaplazma to najpierw czeka nas antybiotykoterapia a dopiero pozniej badanie nasienia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem wam ze o chlamydii slyszalam w szkole. Dopiero w sobote poczytalam o niej i o ureaplazmie. Fuu. Nigdy wiecej nie pojde do publicznej toalety. Basenu tez mi sie odechcialo na dluuuugi czas.

  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnN ja na wyniki musze czekać do 21 dni, ale będę informować jak wyszły:) tez mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze, bo raczej te bakterie uważałam ze ich nie mam ale człowiek sie moze zdziwić czasem właśnie z takich głupot jak basen czy toaleta:/ widzę ze katycznie jesteśmy na podobnym etapie:) a jak u twojego męża z podstawowym wynikiem nasienia? Jak morfologia?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogole mam olbrzymi zal do rodzicow. Okazalo sie ze mama miala hpv.. chorowala tez na raka szyjki macicy. Obie choroby bardzo czesto ida w parze z chlamydia ktora sie bada dopiero od kilku lat. A ja jako dziecko w domu rodzinnym jeden recznik ze wszystkimi, siadanie na sedesie, jedna wanna, mydlo w kostce.. nie potrafie pojac dlaczego majac swiadomosc ze ma sie hpv nie przestrzega sie wszelkich zasad higieny aby nie zarazic dziecka. Normalnie tak przezywam ten piatek ze sobie nie wyobrazacie..

  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka1111 wrote:
    Bo się nic nie udaje, wydaje mi się że robią tylko te IUI tak żeby było zrobione i tyle. Zostawiłam już u nich 7 tys cały czas inne leki do stymulacji mam. lekarza co wizytę mam innego bo albo nie ma miejsca albo ma wolne. I każdy się pyta w czym problem. Ma w karcie to niech przeczyta i się przygotuję do wizyty. Bo 80zl za 5 min to trochę dużo.
    Ja narazie jak chciałam do konkretnego lekarza to do niego mnie zapisali, zobaczymy jak bedzie dalej:) wydaje mi sie konkretny i ze wie o co mu chodzi. Mam nadzieje ze sie nie przejadę. A krótkie wizyty mi nie przeszkadzają bo ja lubię jak jest rzeczowo a nie takie gadanie zeby tylko gadać, jesli wiesz o co mi chodzi. Jestem narazie pozytywnie nastawiona i mam nadzieje ze bedzie Ok. A jak patrzyłam na cenniki innych klinik, to te wizyty czasem maja nawet droższe. Moj maz ma słaba morfologię wiec u nas chyba iui odpada...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia morfologia wyszla 39% i lekarka z kliniki powiedziala ze to jest NIEMOZLIWE i ze w ogole nie bierze tego wyniku pod uwage. Kazala zrobic badanie nasienia (MAR) i fragmentacje.

  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Dziewczyny dziś mam skok temperatury. Czyżby to po owulacji ?
    Panan poruszany ten temat był milion razy ZMIEŃ LEKARZA, idź do jakiejś kliniki. Zapłać za wizytę niech Cię przebadają z każdej strony i zaczną działać, bo z tymi cyklami to kiepsko wszystko wygląda. Nie lataj na te monitoringi tylko w to miejsce idź zbadaj hormony, wyślij męża na badania, ale na początek idź do PRAWDZIWEGO ginekologa wyreguluj cykl. Tylko tyle mogę Ci doradzić.

    Alisa lubi tę wiadomość

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz w sumie zglupialam bo nie wiem czy mam zrobic samo badanie MAR i fragmentacje czy badanie nasienia takie standardowe + MAR + fragmentacje ??

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    91Ewela09 wrote:
    Panan poruszany ten temat był milion razy ZMIEŃ LEKARZA, idź do jakiejś kliniki. Zapłać za wizytę niech Cię przebadają z każdej strony i zaczną działać, bo z tymi cyklami to kiepsko wszystko wygląda. Nie lataj na te monitoringi tylko w to miejsce idź zbadaj hormony, wyślij męża na badania, ale na początek idź do PRAWDZIWEGO ginekologa wyreguluj cykl. Tylko tyle mogę Ci doradzić.
    z tego co pamiętam to już leczy się w klinice chyba NP, i dalej jeśli mnie pamięć nie myli to prolaktyne zbija i monitoring był.
    Panan najlepiej jeszcze raz idz na USG czy faktycznie pękł ten pęcherzyk bo często przy wysokiej prolaktynie nie pękają.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm, faktycznie gdzies czytałam ze morfologia na poziomie 15% to nie lada wyczyn. Podejrzewam, ze to nadanie nasienia robiłaś niebkomputerowo i dlatego taka świetna morfologia wyszła. Przy badaniu komputerowym wyłapywana jest każda nieprawidłowość. Moze zróbcie wszystko naraz jeszcze raz skoro maz i tak musi sie poświęciła do badania:p

  • starawyga Przyjaciółka
    Postów: 84 30

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, :) jesli ostatnią noc z M miałam w niedzielę tydz temu a dziś wypada owulacja to nie ma szans na ciążę prawda?

    Ninka-2009 po 12cs i wspomaganiem clo i duphaston
    TSH-1,22
    Pierwszy cykl z wiesiołkiem i w ogóle ;)
    Prolaktyna kiedys zbijana bromergonem a obecnie nie mam pojęcia czy mam z nią problem... próbujemy naturalnie
    http://ovufriend.pl/graph/31aca3d8bbd64a4cdfc149ffc57a5afc
‹‹ 83 84 85 86 87 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ