X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lipcowe staraczki :)
Odpowiedz

Lipcowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Crisperss Autorytet
    Postów: 409 481

    Wysłany: 4 lipca 2016, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcc nie przekreślaj cyklu... dzisiaj masz 10dpo... zagnieżdżenie może trwać do 12 dni i w sumie nie wiesz jak jest u Ciebie... dopóki okres nie przyjdzie nie przekreślaj. Nie chcę Cię nakręcać ale na prawdę wszystko jest możliwe :)

    6sut9jcgeodkavnc.png
    6sutdf9heulgg01i.png
  • kika77 Przyjaciółka
    Postów: 181 44

    Wysłany: 4 lipca 2016, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Crisperss robiłaś betę?

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    Szczęściu trzeba pomagać..
  • Crisperss Autorytet
    Postów: 409 481

    Wysłany: 4 lipca 2016, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak robiłam... wyszła 29,4... bez szału. Zobaczę co wyjdzie w środę ;)

    Malwa30 lubi tę wiadomość

    6sut9jcgeodkavnc.png
    6sutdf9heulgg01i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale w gorze wiec ciąża jest piękna :) ale sie cieszę <3 oby teraz był piękny przyrost i jak najszybciej leciały Wam te tygodnie ;)

  • Crisperss Autorytet
    Postów: 409 481

    Wysłany: 4 lipca 2016, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję bardzo bardzo mocno :) oczywiście monitoruję na bieżąco Wasze wpisy. Obyśmy wszystkie przeszły na Marcówki 2017 :)

    6sut9jcgeodkavnc.png
    6sutdf9heulgg01i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale było by cudownie ale myśle, że ja akurat przejdę na sierpniowe staraczki :p

  • Olcc. Autorytet
    Postów: 318 124

    Wysłany: 4 lipca 2016, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Crisperss wrote:
    Olcc nie przekreślaj cyklu... dzisiaj masz 10dpo... zagnieżdżenie może trwać do 12 dni i w sumie nie wiesz jak jest u Ciebie... dopóki okres nie przyjdzie nie przekreślaj. Nie chcę Cię nakręcać ale na prawdę wszystko jest możliwe :)
    Wiem, też mi to przeszło przez myśl, ale wiadomo jak to jest, lepiej nie mieć nadzieji bo potem łezki, a zawsze niespodzianką niepogardzę :P Na prawdę nie wiem co bym bez Was zrobiła... Z kim ja bym gadała o tym.... <3

    Tak się cieszę z Twojej betki!!!! <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2016, 20:27

    Crisperss lubi tę wiadomość

    7 cs szczęśliwy
    f2w33e3kfq66sy2y.png
  • Lonia1990 Autorytet
    Postów: 690 264

    Wysłany: 4 lipca 2016, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś mam dzien zalamania... tak sobie popłakałam przy mezu, ze nie mogę mu dac malego skarba. Przychodzą takie momenty ze becze jak dziecko, taka bezsilność, chcesz , chodzisz od lekarza do lekarza a mimo wszystko efektów brak. Rok temu mialam taki instynkt macierzyństwa, cieszyłam sie z nadchodzącego ślubu który będzie wyznacznikiem rychlej ciazy, przeglądałam mnostwo ubranek na allegro, ze szczęścia, ze niedługo sama bede je kupować i ubierać maleństwo. A teraz co... jestem bezsilna, tracę nadzieję i mobilizację do dalszych monitoringow, do tych wszystkich badań, tabletek... tylko wy potraficie zrozumieć jaki to ból, bo same go nie raz przeżywacie ; ( wszystko co trzeba mamy- dom, pieniądze, pracę, teściową i mamę które będą bawić bo jedna pracuje na 14.00 a druga wcale a SZCZĘŚCIA brak. Gdzie jesteś moj mały ;( noo... to sie wygadalam :*

    Starania od X 2015 - PCOS, IO, Niedoczynność tarczycy
    16.01 - sonohsg 16.05 - laparoskopia - jajowody udrożnione
    5djypc0zkgziy9mr.png
  • asiaa1987 Ekspertka
    Postów: 231 58

    Wysłany: 4 lipca 2016, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniecha ja poroniłam w 5 tyg, chyba podobnie jak u Ciebie 4 tydz 6 dzień- 1 czerwca zobaczyłam 2 krechy i beta pozytywna, potem zaczęła spadać, plamienia i w końcu krwawienie..

    Też życzę Ci szybkiej i zdrowej kolejnej ciąży :*

    31.08.2017 Moja kochana córeczka przyszła na świat
    3330 gram 54 cm
  • MamaFabianka Ekspertka
    Postów: 222 156

    Wysłany: 4 lipca 2016, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba każda ma czasem te chwile załamania. Ja w pierwsza ciaze zaszlam w pierwszym miesiącu starań a teraz nie idzie i koniec i już wiem ze w tym cyklu znowu nic bo już czuje sie jak na @. Gratulacje dla tych którym sie udało życzę nudnej ciąży i trzymam kciuki za reszte:*

    Fabian 06.2014
    Dwa aniołki 02.2017 06.2017 [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiaa1987 wrote:
    Agniecha ja poroniłam w 5 tyg, chyba podobnie jak u Ciebie 4 tydz 6 dzień- 1 czerwca zobaczyłam 2 krechy i beta pozytywna, potem zaczęła spadać, plamienia i w końcu krwawienie..

    Też życzę Ci szybkiej i zdrowej kolejnej ciąży :*


    No to faktycznie podobnie ... U mnie beta pięknie rosła, i tu nagle jeden skórcz i krew... I juz było po temacie :( chciała bym zeby sie udało w sierpniu bo watpię zeby lipiec był nam dany, chociaż było by cudownie w końcu 11.07 mamy 1rocznice ślubu. No ale cóż ktoś u góry ma dla Nas chyba inne plany

  • asiaa1987 Ekspertka
    Postów: 231 58

    Wysłany: 4 lipca 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniecha u Mnie na odwrót.. na początku malutkie plamienia, byłam u gina, dostałam dupka, leżałam ale i tak nie pomogło, dopiero po kilku dniach plamień zaczęło się krwawienie..i beta zaczęła spadać, potem troszkę urosła aż definitywnie spadła do poniżej 1.

    Też pokładam duże nadzieje w sierpniu :)

    O to macie za tydzień rocznicę :) My we wrześniu ;)

    31.08.2017 Moja kochana córeczka przyszła na świat
    3330 gram 54 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I to właśnie potwierdza ze każda ciąża jest inna ;( eh, co ja bym dała zeby następna zakończyła się sukcesem :( nieważne ile bym musiała poświecić, jeżeli miała bym leżeć 9miesiecy to bede leżeć :( najbardziej mnie wkurza jak ktoś niedocenieni tego ze jest zdrowy i chodzi w ciazy normalnie jak niby nigdy nic i jeszcze potrafi narzekać masakra poprostu

  • Olcc. Autorytet
    Postów: 318 124

    Wysłany: 4 lipca 2016, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia, każda z nas ma chyba takie chwile załamania, szczególnie gdy co miesiąc przychodzi czas testowania... I znowu nasze marzenia legają w gruzach, ale po to mamy tu siebie, żeby walczyć ze smutkami... Bo tylko my się rozumiemy najbardziej, wiem na pewno że doczekasz się maleństwa, tulę :*

    7 cs szczęśliwy
    f2w33e3kfq66sy2y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każda z Nas sie załamuje, jestesmy tylko ludźmi ale najwazniejsze zeby potem wstać i walczyć dalej

  • Czincja Autorytet
    Postów: 509 222

    Wysłany: 4 lipca 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcc przykro mi. Ja tez pierwszy cykl z clo w czwartek monitoring jajek się okaże czy mam na co w ogóle czekać. Ten cykl spisuje również na straty. Po prostu czuje jakiś wstręt do starań.

    6 CS pierwszy z clo i pregnyl
    30.03.2017 - Aleksander ❤️
    13.01.2015 - Anastazja ♡
  • Lonia1990 Autorytet
    Postów: 690 264

    Wysłany: 4 lipca 2016, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to nawet nie testuje, testowałam pierwsze 3 cykle teraz to zawsze czekam kiedy będzie okres.

    Starania od X 2015 - PCOS, IO, Niedoczynność tarczycy
    16.01 - sonohsg 16.05 - laparoskopia - jajowody udrożnione
    5djypc0zkgziy9mr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze tratuje jak mam kończyć luteine a to ze względu na to, ze w razie ciazy muszę ją nadal przyjmować

  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 4 lipca 2016, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Crisperss wrote:
    dziękuję bardzo bardzo mocno :) oczywiście monitoruję na bieżąco Wasze wpisy. Obyśmy wszystkie przeszły na Marcówki 2017 :)


    Rozmarzyłam się na temat tych marcówek ;)

    Ja zaobserwowałam, że ten stres związany z nieudanymi staraniami odbija się na mnie w pracy, nic mi się nie chce, wszystko mnie drażni, jestem podminowana...sądziłam, że na spokojnie i zdroworozsądkowo do tego podejdę, ale to silniejsze ode mnie.

    Crisperss lubi tę wiadomość

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 4 lipca 2016, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane.
    Znowu mnie tu mało...na wstępie chciałam pogratulować małych fasolek, tak się cieszę że taki piękny początek lipca <3
    U mnie małe zawirowania w życiu .. remont, nowe dwie osoby w mieszkaniu (babcia z mamą), więc trochę ręce mi opadają, wiadomo jak to jest. Może jakoś się nauczę do tej nowej sytuacji, trzymajcie kciuki :)
    Nie wiedziałam że u mnie jeszcze zostało 5-6 dni do @, zapomniałam o wszystkich staraniach i o niczym nie myślę, aż dziwne bo to do mnie nie podobne..ale z drugiej strony cieszę się ze mam czymś zajęta głowę, może akurat szczęście się pojawi...
    Co u was kochane ?

    Crisperss lubi tę wiadomość

‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ