X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie LIPCOWE TESTOWANIE '18, czyli idealny czas na ciążę
Odpowiedz

LIPCOWE TESTOWANIE '18, czyli idealny czas na ciążę

Oceń ten wątek:
  • Ulv15 Autorytet
    Postów: 469 480

    Wysłany: 4 lipca 2018, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_27 wrote:
    Ulv15 super ! Będzie mi raźniej! U mnie będzie to dopiero 11dpo mam nadzieję że test się nie mylił. Zrobię chyba jeszcze dziś jeden ;-)
    Zrób jeszcze jeden i będziesz spokojna, ja tak zrobiłam bo tez nie wierzyłam i odrazu mi siię lepiej zrobiło ;) U mni bedzie 15dpo ale to tak na oko bo tylko po śluzie oceniałam ;) :) Będzie fajnie <3

    mhsvqps6gsnsidfx.png

    03/07/2018 - 12dpo - dwie różowe krechy :)
    15 marca - urodziny naszego skarba 💖
  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 4 lipca 2018, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec c u d o w n i e !! :) wzięłaś L4?

    Siwulec lubi tę wiadomość

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • Malinka7 Autorytet
    Postów: 598 461

    Wysłany: 4 lipca 2018, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga9090 wrote:
    Ja raz dostałam w aptece, a receptę doniosłam, może spróbuj
    Hmm.. Spróbuję może w aptece, tak jak piszecie. Może jak pójdę ze starym opakowaniem, to mi da. A jakoś się umówię do ginekologa i wtedy gina poproszę o receptę...

    Może wszystko byłoby prostsze gdyby nie to, że i laboratorium, i ginekologa najbliższego to mam ponad 20 km od miejsca zamieszkania. ;/

    3jgxdqk3vzuxur4g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka7 wrote:
    Hmm.. Spróbuję może w aptece, tak jak piszecie. Może jak pójdę ze starym opakowaniem, to mi da. A jakoś się umówię do ginekologa i wtedy gina poproszę o receptę...

    Może wszystko byłoby prostsze gdyby nie to, że i laboratorium, i ginekologa najbliższego to mam ponad 20 km od miejsca zamieszkania. ;/
    Spróbuj, a może jednak się uda

    Malinka7 lubi tę wiadomość

  • Malinka7 Autorytet
    Postów: 598 461

    Wysłany: 4 lipca 2018, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga9090 wrote:
    Spróbuj, a może jednak się uda
    A może w ogóle spróbuje zapisać się do gina na NFZ na poniedziałek (choć wątpie, że mi się to uda) i może bym wzieła wolne w pracy i skoczyła na betę i po receptę... Ale prywatnie się zapisze... Zaraz popatrze w luxmedzie czy jest coś wolnego

    Aga9090 lubi tę wiadomość

    3jgxdqk3vzuxur4g.png
  • MamaMamita Przyjaciółka
    Postów: 99 52

    Wysłany: 4 lipca 2018, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A lekarz rodzinny nie da ci dupka?

  • Malinka7 Autorytet
    Postów: 598 461

    Wysłany: 4 lipca 2018, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaMamita wrote:
    A lekarz rodzinny nie da ci dupka?
    Nie. W tamtym tygodniu w czwartek byłam u rodzinnej po receptę na dupka (ginekolog mi kazał pójść do rodzinnej) i z wielką niechęcią mi go przepisała i zaznaczyła, że RAZ zrobi WYJĄTEK, i dodała, że powinnam zmienić ginekologa skoro wysłała mnie do niej po receptę, na lek, którego ona sama nie zna (szukała w książce, co to za lek).
    Także jestem na 100 % pewna, że już mi nie przepisze.

    3jgxdqk3vzuxur4g.png
  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 4 lipca 2018, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec ❤

    Siwulec lubi tę wiadomość

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • Malinka7 Autorytet
    Postów: 598 461

    Wysłany: 4 lipca 2018, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety w luxmedzie nie ma nic wolnego do poniedziałku. Pierwszy wolny termin u jakiegoś ginekologa jest na 11 lipca. ;/

    3jgxdqk3vzuxur4g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka7 wrote:
    Niestety w luxmedzie nie ma nic wolnego do poniedziałku. Pierwszy wolny termin u jakiegoś ginekologa jest na 11 lipca. ;/
    A zobacz na znany lekarz

  • MamaMamita Przyjaciółka
    Postów: 99 52

    Wysłany: 4 lipca 2018, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka, cholerka. Powiem Ci, że ja w swoim życiu spotkałam masę dobrych istot i gdy po 3 latach starań i 4 poronieniach zaszłam w upragnioną ciążę, zaczęłam krwawić a w kraju w którym mieszkałam podtrzymywanie proga duphastonem było uznawane za debilizm, dostawałam paczki od dziewczyn z OVU z kilku krajów <3 za co jestem im do dziś wdzięczna, bo możliwe tylko dzięki nim moja córeczka śpi właśnie spokojnie w swoim pokoju. Może uda Ci się dostać od kogoś choć kilka tabletek? Sama dzieliłam się swoimi nie jednokrotnie. Może w twoim mieście, może koleżanka? A może po prostu spróbuj się zapisać do innego gina na cito?

    Cofnęłam sobie posty wstecz. Acilya, fajnie, że jesteś! Myślałam dziś o Tobie i o tym czy wrócisz.

    Malgonia, o ile staram się zawsze być osobą opanowaną, to lekko wzburzyła mnie twoja wypowiedz.
    Jestem pewna na 100% że Acilya nie miała nic złego na myśli, poczuła się w pewien sposób zżyta i zwyczajnie ciekawa jak idzie sikanie reszcie dziewczyn więc nie rozumiem tego zarzutu z drwinami.

    Nie mniej jednak jestem przeciwniczką wszelkich sporów i waśni, w ostatnich miesiącach swojego życia przeszłam bardzo dużo i naprawdę choć tu na forum babeczki pokazujmy klasę. Jesteśmy po to by się wpierać a nie dowalać o każde słowo tak czy inaczej zrozumiane :)

    No! to się wyrzygałam :D

    Iga66, lara88, m_d_f, Acilya lubią tę wiadomość

  • Iga66 Autorytet
    Postów: 712 615

    Wysłany: 4 lipca 2018, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana to moze konsultacje online i recepta online.
    Niepamietam teraz nazwy tego portalu ale mozna było online to załatwić a recepta kolejnego dnia u Ciebie

    40 lat - 13cs 🥰
    Czekamy na Zuzię 😍❤ 6.01.2020
    thgf3e3khr8j7bti.png
  • Malinka7 Autorytet
    Postów: 598 461

    Wysłany: 4 lipca 2018, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie, czy któraś z was, dziewczyny, ma do odstąpienia choć kilka tabletek duphastonu (oczywiście nie za darmo!)?

    Iga, nie widziałam, że istnieje coś takiego... zaraz poszukam jakiś info na necie, dzięki :)

    3jgxdqk3vzuxur4g.png
  • moyeu Autorytet
    Postów: 1294 2149

    Wysłany: 4 lipca 2018, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieje się! Gratulacje bet i kresek!
    Siwulcu piękna Betunia! Kawał Człowieka! <3

    Właśnie wracam do domu, cudownie nastukana, jak tylko dojadę do domu to muszę dorwać męża :D opijałam dzisiaj magisterkę z koleżankami z pracy :) dawno nie było mi tak fajnie! Kompletnie nie myślałam o staraniach i baaardzo wyluzowałam, szkoda tylko że jutro będzie bolała głowa, ale cóż, trudno ;)

    Serio dawno nie wracałam do domu w TAKIM stanie ;)

    Siwulec, MamaMamita, madzi2506, Reniferra, Malinka7, Nadzieja22 lubią tę wiadomość

    30 lat 🍍 starania od II 2018
    🩺Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Endometrioza I st., niskie AMH, jajowody drożne
    ❌ Mutacja MTHFR wariant A1289C - A/C heterozygota ❌ Białko S
    ❌AMH
    IX 2020 0,72 -> IV 2021 0,42 ->II 2022 0,49 💪🏻

    👦🏻On: morfologia 3%, reszta wyników w normie

    💉IVF💊
    IV 2021 Invimed Warszawa dr K. długi protokół
    19.05.21 punkcja - pobrano 2 komórki jajowe - IMSI + FertileChip
    22.05.21 transfer 2 zarodków 9bl I i 8bl I - CB 😭

    💉IMMUNOLOGIA🦠
    IV 2022 pierwsza wizyta u doc. P. w Łodzi, zlecił badania
    ❌TEST IMK
    ❌TEST CBA
    ❓ANA 3
    ✅P/c przeciwplemnikowe
    ❓KIR
    ❓HLA-C

    Od X 2021 Trulicity 1,5 mg BMI 30 -> IV 2022 -11 kg, -10cm w biodrach, BMI 26,9 💪🏻
  • MamaMamita Przyjaciółka
    Postów: 99 52

    Wysłany: 4 lipca 2018, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdybym miałam to już wysyłałabym kurierem i za darmo, ale nie mam. Niestety albo stety.

    Po ciąży z córką gin mi powiedział ze krwawiłam w ciązy z winy endometriozy... potem w ciąży z synem krwawiłam tak samo ale juz nie brałam dupka ani luteiny...

    Malinka7 lubi tę wiadomość

  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 4 lipca 2018, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka7 wrote:
    W takim razie, czy któraś z was, dziewczyny, ma do odstąpienia choć kilka tabletek duphastonu (oczywiście nie za darmo!)?

    Iga, nie widziałam, że istnieje coś takiego... zaraz poszukam jakiś info na necie, dzięki :)

    Skąd jesteś ?

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze Malinka ja nie mam na tyle, bo jeszcze muszę brać..

  • MamaMamita Przyjaciółka
    Postów: 99 52

    Wysłany: 4 lipca 2018, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moyeu wrote:
    Dzieje się! Gratulacje bet i kresek!
    Siwulcu piękna Betunia! Kawał Człowieka! <3

    Właśnie wracam do domu, cudownie nastukana, jak tylko dojadę do domu to muszę dorwać męża :D opijałam dzisiaj magisterkę z koleżankami z pracy :) dawno nie było mi tak fajnie! Kompletnie nie myślałam o staraniach i baaardzo wyluzowałam, szkoda tylko że jutro będzie bolała głowa, ale cóż, trudno ;)

    Serio dawno nie wracałam do domu w TAKIM stanie ;)

    gratulacje raz jeszcze! wielki krok! :* wracaj i wykorzystuj nastrój :D

    moyeu lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka- w Luxmedzie jest opcja konsultacji online.

  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 4 lipca 2018, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę, policzyłam i braknie mi dupka do następnej wizyty, chyba ze uda mi się załatwić więcej na receptę to się podzielę ;)

    Malinka7 lubi tę wiadomość

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
‹‹ 63 64 65 66 67 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ