X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie LIPCOWE TESTOWANIE '18, czyli idealny czas na ciążę
Odpowiedz

LIPCOWE TESTOWANIE '18, czyli idealny czas na ciążę

Oceń ten wątek:
  • Nadzieja22 Autorytet
    Postów: 2410 3875

    Wysłany: 4 lipca 2018, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach Siwulec <3

    Siwulec lubi tę wiadomość

    HrQwp1.png
    21.06 hcg 14,3, 23.06 hcg 92,07, 25.06 hcg 307, 27.06 hcg 803
    ♡♡♡
    MTHFR 677 homo; niedoczynność tarczycy, ANA+++, NK 17%, kiepskie cytokiny
    W drodze do macierzyństwa od 05.2017
  • Malutka_27 Autorytet
    Postów: 382 478

    Wysłany: 4 lipca 2018, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny;-) jutro nie pójdę na betę bo ma do pracy ale w piątek to już na pewno !

    StaraczkaNika lubi tę wiadomość

    43ktupjymknd3pkp.png

    Nasze szczęście Oliwier 💗 04.03.2019 💗
  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 4 lipca 2018, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziękuje Wam ślicznie !!!!
    W ramach podziękowania sypie wiruskiaami

    &€$£¥$$$$£££$$££%##$£££$]$[£[£${£{*{^]%]#[^^]£{£{${%]$]$]%]%]%]^{^*}£}£}}£}£${%]#]#[%[^]^{£{£{‚&€&€&€)((€€€))€€)()€€€

    Malutka piękna krecha !!!! Gratulacje <3

    Malgonia, Reniferra, Malinka7, by7mistake, moyeu, Morelowanowa, Ola_445, Nat90 lubią tę wiadomość

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • Malinka7 Autorytet
    Postów: 598 461

    Wysłany: 4 lipca 2018, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga9090 wrote:
    Przecież dupek nie wychodzi w badaniu więc się nie przejmuj tylko bierz dalej
    Ale jeśli prog wyszedł na takim poziomie, to czy to nie oznacza, że owulki tak jakby nie było?
    Malgonia wrote:
    Malinka, czy zauwazylas u siebie kiedykolwiek plamienia przed okresem? Ogolnie to ja zaszlam z nizszym, wiec bym go nie przekreslala. Badalas kiedys wczesniej progesteron?

    Kiedyś kiedyś miałam i w środku cyklu i przed okresem plamienia, ale to było jeszcze przed staraniami.
    Badałam jakieś 1,5 roku temu może, ale w cyklu, który trwał 45 dni i wtedy był na poziomie 9 z kawałkiem. Przy czym z progiem badałam prolaktyne zwykłą i z ociążeniem. Zwykła wyszła mi w normie, a z obiążeniem ponad 20 razy większy przyrost i wtedy gin stwierdziła, że przez tą prolaktynę prog jest taki niski.



    3jgxdqk3vzuxur4g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka z tym poziomem proga to jest tak, że lubi skakać w ciągu dnia... Z takim progiem dziewczyny zachodziły w ciążę. Musisz uzbroić się w cierpliwość i brać jeszcze dupka póki nie będzie pewności, że ciąży nie ma to go nie odstawiaj

  • MamaMamita Przyjaciółka
    Postów: 99 52

    Wysłany: 4 lipca 2018, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec gratuluje małego ludzika <3

    Nadrobiłam pobieznie

    Ja też sie czuje jak nowa choć na owu a w zasadzie więcej na belly mialam kiedyś 7 tys postów ;) ale nie chce wracać do starego nicku i starych zdarzeń od kiedy buduje nowe zycie

    Witam wszystkie dziewczyny ktorych nie mialam przyjemności poznać wcześniej :* wymienilabym nicki ale na tel pisze i nie za bardzo mogę cofać strony ^^

    Bylam dzis u fryzjera i zakupialm testy... 2 x pink test i 3 x facelle. Coś mnie podkusilo zrobic facelle wieczorem w 8 dpo (amatorka xD) i nic dziwnego - biel vizzira. Ale rano na 100000% byla jasna kreska więc rano co? Lejemy na patyka znowu :D

  • Malinka7 Autorytet
    Postów: 598 461

    Wysłany: 4 lipca 2018, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Kurczaki, niby prog poniżej 10 potwierdza owu, ale bywały przypadki ciąży przy progu 7 w 7 dpo - czyli owu musiała być. Ja bym się nie poddawała i pociągnęła dupka kilka dni - w końcu ten wynik nie odzwierciedla rzeczywistego poziomu proga - skoro bierzesz dupka, to jest dużo wyższy i daje potencjalnej ciąży szanse ;)
    Jakaś mała nadzieja ba pewno jest.
    Kciuki!
    Dziękuję, ale załamałam się totalnie. I teraz żałuję, że nie poszłam jeszcze na usg po domniemanej owulacji... Lewy jajnik (w którym był pęcherzyk) daje o sobie cały czas znać, dodatkowo po prawej stronie też coś mnie kłuje. Ale przecież ginekolog w 19dc znalazła CHYBA polipa endometrialnego (do oceny zaraz po miesiączce). Może to on daje o sobie znać? Nie wiem sama.
    Nie dość, że ten pęcherzyk był w lewym jajniku, gdzie po HSG okazało się, ze lewy jajowód jest gorzej przepuszczalny, to jeszcze ten prog. :-(

    3jgxdqk3vzuxur4g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka nie z takim progiem widziałam tu ciążę, więc wiesz jak jest! Póki nie ma @ zawsze jest nadzieja ;) ja zaszłam przy takim niskim progu, gdzie cykl miał być bez owulacyjny i miałam czekać na @ i zacząć stymulację :D no także ten ;)

    Malinka7 lubi tę wiadomość

  • Malinka7 Autorytet
    Postów: 598 461

    Wysłany: 4 lipca 2018, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga9090 wrote:
    Malinka z tym poziomem proga to jest tak, że lubi skakać w ciągu dnia... Z takim progiem dziewczyny zachodziły w ciążę. Musisz uzbroić się w cierpliwość i brać jeszcze dupka póki nie będzie pewności, że ciąży nie ma to go nie odstawiaj
    Aga, dziękuję :-* W takim razie nadal będę brała dupka. Wiecie co? Mam do odebrania z paczkomatu testy ciążowe i jak zobaczyłam dzisiejszy wynik proga, to odechciało mi się odbierać paczki... I po nią nie pojechałam. Ale może jutro albo pojutrze skocze odebrać... I będę testować, żeby wiedzieć czy odstawiać dupka po 10 dniach czy lecieć do lekarza po kolejną receptę.

    Jeszcze raz dziękuję, za wsparcie :-*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2018, 19:59

    Aga9090 lubi tę wiadomość

    3jgxdqk3vzuxur4g.png
  • Malinka7 Autorytet
    Postów: 598 461

    Wysłany: 4 lipca 2018, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezyjciada wrote:
    Malinka nie z takim progiem widziałam tu ciążę, więc wiesz jak jest! Póki nie ma @ zawsze jest nadzieja ;) ja zaszłam przy takim niskim progu, gdzie cykl miał być bez owulacyjny i miałam czekać na @ i zacząć stymulację :D no także ten ;)
    Dajecie mi nadzieje i powiem szczerze, że podniosłam się troche z tego dołka. Jesteście nieocenione! :-)

    3jgxdqk3vzuxur4g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka ja przy twoich cyklach poszłabym na betę 12 dpo, byłoby najpewniej

  • JennyXS Autorytet
    Postów: 436 333

    Wysłany: 4 lipca 2018, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiak Malutka gratulacje :)
    Siwulec piękna kruszynka ❤

    Siwulec lubi tę wiadomość

    200909182441.png
    f2wli09kseu15yxf.png
    3jgxvfxmbborrgjh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka piękna kreska :)

  • Ulv15 Autorytet
    Postów: 469 480

    Wysłany: 4 lipca 2018, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_27 wrote:
    Dzięki dziewczyny;-) jutro nie pójdę na betę bo ma do pracy ale w piątek to już na pewno !
    Super kreski! To idziemy w piątek razem ;) :D

    mhsvqps6gsnsidfx.png

    03/07/2018 - 12dpo - dwie różowe krechy :)
    15 marca - urodziny naszego skarba 💖
  • Malinka7 Autorytet
    Postów: 598 461

    Wysłany: 4 lipca 2018, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga9090 wrote:
    Malinka ja przy twoich cyklach poszłabym na betę 12 dpo, byłoby najpewniej
    Kurcze... właśnie sobie obliczyłam, że dupka wystarczy mi tylko do niedzieli włącznie... W sobotę 10dpo raczej za wcześnie na betę, a w poniedziałek (12dpo) nie będę miała jak jej zrobić, bo pracuję od 7 do 15, a krew pobierają tylko do 13. :( fuck.

    3jgxdqk3vzuxur4g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka7 wrote:
    Kurcze... właśnie sobie obliczyłam, że dupka wystarczy mi tylko do niedzieli włącznie... W sobotę 10dpo raczej za wcześnie na betę, a w poniedziałek (12dpo) nie będę miała jak jej zrobić, bo pracuję od 7 do 15, a krew pobierają tylko do 13. :( fuck.
    A nie masz jak recepty skombinowac, choćby od rodzinnego?

  • Malinka7 Autorytet
    Postów: 598 461

    Wysłany: 4 lipca 2018, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga9090 wrote:
    A nie masz jak recepty skombinowac, choćby od rodzinnego?
    nie. Tego dupka co teraz biorę to wyprosiłam od rodzinnego i wiem na 100%, że więcej mi nie przepisze. ;// Jedna wielka masakra.

    3jgxdqk3vzuxur4g.png
  • Malutka_27 Autorytet
    Postów: 382 478

    Wysłany: 4 lipca 2018, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulv15 super ! Będzie mi raźniej! U mnie będzie to dopiero 11dpo mam nadzieję że test się nie mylił. Zrobię chyba jeszcze dziś jeden ;-)

    43ktupjymknd3pkp.png

    Nasze szczęście Oliwier 💗 04.03.2019 💗
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka7 wrote:
    nie. Tego dupka co teraz biorę to wyprosiłam od rodzinnego i wiem na 100%, że więcej mi nie przepisze. ;// Jedna wielka masakra.
    Ja raz dostałam w aptece, a receptę doniosłam, może spróbuj

    Malinka7 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie jak mówi Nenusia. W aptece spróbuj,a powiesz, że doniesiesz receptę ;) bądź do innego lekarza pierwszego kontaktu, mi np przepisał luteine bez pytań na co mnie to, ale dupka nie chciał

    Malinka7 lubi tę wiadomość

‹‹ 62 63 64 65 66 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ