X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie LIPCOWE TESTOWANIE '18, czyli idealny czas na ciążę
Odpowiedz

LIPCOWE TESTOWANIE '18, czyli idealny czas na ciążę

Oceń ten wątek:
  • Iga66 Autorytet
    Postów: 712 615

    Wysłany: 4 lipca 2018, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acilya mozesz mnie dopingować ;) ja chetnie przyjmę ten doping bo do 10 lipca bardzo mi się przyda.

    Pozdrawiam i zdrówka dla Twojej dzidzi :)

    Acilya lubi tę wiadomość

    40 lat - 13cs 🥰
    Czekamy na Zuzię 😍❤ 6.01.2020
    thgf3e3khr8j7bti.png
  • Acilya Autorytet
    Postów: 342 227

    Wysłany: 4 lipca 2018, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to powodzenia Iga! Zaczynasz szybciej czy twardo czekasz do 10.07? ;)

    9 dpo - bHCG 19,82 mIU/ml | 11 dpo - 69,63 mIU/ml | 13 dpo - 170,8 mIU/ml
    uwo93e3kvtyzyw16.png
    1cs z Hashimoto, aTPO, ANA2
  • Iga66 Autorytet
    Postów: 712 615

    Wysłany: 4 lipca 2018, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acilya wrote:
    No to powodzenia Iga! Zaczynasz szybciej czy twardo czekasz do 10.07? ;)
    Mamy rocznice 7.07 wiec zatestuje testem z rossmana, a co dalej zobaczymy.

    U ciebie widziałam przyrost bety, ale niestety nie znam sie na tym, choć widać że przyrost bardzo dobry

    Acilya lubi tę wiadomość

    40 lat - 13cs 🥰
    Czekamy na Zuzię 😍❤ 6.01.2020
    thgf3e3khr8j7bti.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 4 lipca 2018, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam, zrozumialam, ze ze strony dziewczyn brakowalo Ci dopingowania innych :)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Acilya Autorytet
    Postów: 342 227

    Wysłany: 4 lipca 2018, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Przepraszam, zrozumialam, ze ze strony dziewczyn brakowalo Ci dopingowania innych :)
    Absolutnie nie :D Brakowało mi tego, by samej je "dopingować", i tej pozytywnej energii związanej z czekaniem na każdy test czy betę ;)

    Malgonia, Dori1811 lubią tę wiadomość

    9 dpo - bHCG 19,82 mIU/ml | 11 dpo - 69,63 mIU/ml | 13 dpo - 170,8 mIU/ml
    uwo93e3kvtyzyw16.png
    1cs z Hashimoto, aTPO, ANA2
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec- pół godziny!!

  • lara88 Ekspertka
    Postów: 217 189

    Wysłany: 4 lipca 2018, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czytam te forum od roku.nie udzielalam sie ale czerpalam z tego forum duzo, poza tym przyzwyczailam sie do dziewczyn i za kazda trzymalam kciuki:-)az w koncu sama zaLozylam tutaj konto.jak narazie nie udzielam sie bo czekam na zielone swiatlo od lekarza.licze ze dolacze w sierpniu.
    Postanowilam napisac bo kolejny raz zabolalao mbie to jak potraktowana zostala Acilya.pomimo tego ze sama poronilam, nie poczulam sie urazona stwierdzeniem "zlepek komorek", tym bardziej ze jak sama pisala nie miala nic zlego na mysli.a dziewczyna zostala juz oceniona jako ta zla co uwazaz za niesprawiedliwie oceniac dziewczyne po paru postach.a dzisiaj ciag dalszy.."dopingowanie sikajacych" i znowu oburzenie.ja tego nie odebralam negatywnie wrecz przeciwnie.acily chodzilo pewnie o trzymanie kciukow za dziewczyny.mowicie ze sa tu gownoburze ale w dwoch przypadkach zostaly wywolane przez starsze "staraczki".nie rozumiem tego najazdu na nowe dziewczyny.przyznam szczerze ze piszac tutaj ok miesiac temu tez mi bylo ciezko sie wbic w towarzystwo..stad chialam podziekowac Siwulcowi i Staraczce Nika sa to osoby ktore zawsze sluza do rada i slowem i dzieki nim dalej czytam te forum. Rozumiem ze niektore pytania sie powtarzaja po raz setny i te doswiadczone staraczki moga byc poirytowane ale dajmy szanse kazdemu, kazdy byl tu kiedys nowy.a czepiane sie slowek na pewno sie sluzy atmosferze na forum.

    Ola_445, Ulv15 lubią tę wiadomość

    2nn3yx8datlxmh9z.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lara- myślę że nie ma co do tego wracać. Parę osób powiedziało jak się poczuło, wyraziło swoją opinię- wszak mamy do tego prawo.
    Ale temat został zamknięty, więc cieszmy się dzisiejszymi dobrymi wiadomosciami :)
    Zwłaszcza że Aciliya też wróciła i też z dobrą wiadomością :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2018, 16:38

    Acilya lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acilya wrote:
    Widzę wrogość nadal żywa, nie mam pojęci dlaczego. Chyba (znowu) nie zrozumiałaś co chciałam napisać.

    Własnie dostałam wyniki :) Szybkie pytanie, może ktoś odpowie:
    Beta 19, za 48h 69 - przyrost dobry, ale czy nie za niska przy 4/5 tygodniu?
    Normy:
    4 tydz: 9,5 – 750
    5 tydz: 217 – 7138
    Najważniejszey jest przyrost.
    Jak jest w normie to jest wszystko dobrze :)

    Acilya lubi tę wiadomość

  • lara88 Ekspertka
    Postów: 217 189

    Wysłany: 4 lipca 2018, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia-tak jak mowisz, koniec tematu :-) pozdrawiam Was i trzymam kciuki za pozytywne bety i testy :-)

    2nn3yx8datlxmh9z.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lara- kciuki za Was tez :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od 3 dni próbuję was nadrobić w czytaniu i dopiero dzisiaj mi się udało :)
    Wszystkim dziewczynom które ujrzały już upragnione dwie kreseczki gratuluję.
    I mam takie pytanko pewnie dla Was banalne, ale ja tu czegoś nie czaję :( otóż najwygodniej zbadać mi hcg w luxmedzie, ale oni tam w swojej ofercie mają HCG + BETA - wynik po upływie 5 dni, i HCG TOTAL ILOŚCIOWO - wynik najpóźniej kolejnego dnia roboczego. Wszyscy piszą że robią bete i wyniki mają od razu, a tutaj aż tyle trzeba czekać, nie wystarczy zrobić tego hcg total ilościowo??? Czym to się od siebie różni?? Które badanie powinnam wykonać w razie dwóch kresek na teście??

  • Ola_445 Ekspertka
    Postów: 262 54

    Wysłany: 4 lipca 2018, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta HCG

    03.2014 r Aniołek
    Syn 2015 ♡
    Ponad 2 lata starań
  • Iga66 Autorytet
    Postów: 712 615

    Wysłany: 4 lipca 2018, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W luxmedzie hcg total ;) ale ja nie lubie tam robić wyników, bo już nie raz były niewiarygodna po sprawdzeniu w innym laboratorium

    40 lat - 13cs 🥰
    Czekamy na Zuzię 😍❤ 6.01.2020
    thgf3e3khr8j7bti.png
  • Nadzieja22 Autorytet
    Postów: 2410 3875

    Wysłany: 4 lipca 2018, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W diagnostyce teraz robiłam hcg całkowite, jeśli dobrze pamiętam.

    HrQwp1.png
    21.06 hcg 14,3, 23.06 hcg 92,07, 25.06 hcg 307, 27.06 hcg 803
    ♡♡♡
    MTHFR 677 homo; niedoczynność tarczycy, ANA+++, NK 17%, kiepskie cytokiny
    W drodze do macierzyństwa od 05.2017
  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 4 lipca 2018, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili90 wrote:
    Od 3 dni próbuję was nadrobić w czytaniu i dopiero dzisiaj mi się udało :)
    Wszystkim dziewczynom które ujrzały już upragnione dwie kreseczki gratuluję.
    I mam takie pytanko pewnie dla Was banalne, ale ja tu czegoś nie czaję :( otóż najwygodniej zbadać mi hcg w luxmedzie, ale oni tam w swojej ofercie mają HCG + BETA - wynik po upływie 5 dni, i HCG TOTAL ILOŚCIOWO - wynik najpóźniej kolejnego dnia roboczego. Wszyscy piszą że robią bete i wyniki mają od razu, a tutaj aż tyle trzeba czekać, nie wystarczy zrobić tego hcg total ilościowo??? Czym to się od siebie różni?? Które badanie powinnam wykonać w razie dwóch kresek na teście??

    Hmm, dziwne. Badanie nazywa się po prostu Beta HCG. I jak tak patrzę po różnych labach, to wszędzie czeka się dzień na wynik.

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo to super bo zawsze wszyscy piszą beta beta..., a jak bym miała czekać na wynik 5 dni to chyba bym zwariowała :)

  • Ola_445 Ekspertka
    Postów: 262 54

    Wysłany: 4 lipca 2018, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robilam kiedys kilka razy w LuxMed bo korzystalam z ich uslug(i bardzo dobrze to wspominam. Szkoda ze na moim zadupiu nie mam przychodni LuxMed) i bylo Beta HCG w tym samym dniu wynik na portalu pacjenta, nie wiem jak ma sie temat z odbiorem osobistym, czy od razu ale raczej tak. Chyba ze to kwestia tego ze labo nie dostarcza od razu do przychodni wyniku ale na platformie pacjenta po zalogowaniu jest juz wynik, nie wiem.

    03.2014 r Aniołek
    Syn 2015 ♡
    Ponad 2 lata starań
  • Malinka7 Autorytet
    Postów: 598 461

    Wysłany: 4 lipca 2018, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jestem załamana... Progesteron 7dpo tylko 7,85...

    Celem przypomnienia:
    14 dc - 2 pęcherzyki dominujące 12 i 13 mm;
    19 dc - 1 pęcherzyk dominujący 20,5 mm, test owulacyjny POZYTYWNY, piękny śluz, widoczny nawet na USG;
    20 dc - prawdopodobny dzień owulacji.
    od 22 dc - duphaston 2x1
    27 dc - badanie progesteronu - 7,85 :-/

    Cykle co 34-38 dni.

    Co myślicie? Cykl spisany na straty? Czy jest sens brać dalej duphaston?

    POMÓŻCIE, proszę...

    3jgxdqk3vzuxur4g.png
  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 4 lipca 2018, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za kciuki :* :*

    Betunia ma już 1,76 cm, podgonila o dwa dni i teraz wychodzi na równo z OM, ma już zawiazki raczek i nóżek :) pęcherzyk żółtkowy 4,8mm uffff , trochę mi się kosmowka odkleiła ale doktorek powiedział ze jak biorę dupka to będzie dobrze :)
    Założył mi kartę ciąży i ustalił termin porodu na 12 luty 2019

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/318790e564c6.jpg

    Achia, Ola_445, Aga9090, patuniek86, Reniferra, blue00, lara88, Malgonia, kubekkawy, MamaStasia, StaraczkaNika, Patrycja20, Nadzieja22, Malinka7, Morelowanowa, Yoselyn82, MamaFabianka, JennyXS, golonat, aannkka, by7mistake, gilmoregirl, Kotowa, Kotowa, Grzechotka2, moyeu, m_d_f, ef36, Vivanillka, Nat90, Angelika83 lubią tę wiadomość

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
‹‹ 60 61 62 63 64 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ