X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie LIPCOWE TESTOWANIE '18, czyli idealny czas na ciążę
Odpowiedz

LIPCOWE TESTOWANIE '18, czyli idealny czas na ciążę

Oceń ten wątek:
  • Reniferra Autorytet
    Postów: 1547 2206

    Wysłany: 5 lipca 2018, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Golonat! Gratulacje :) piękna kresunia

    golonat lubi tę wiadomość

    Maja <3 08.03.2019r., Antosia <3 09.12.2021r.
    l22niei37lacal8c.png
    3i49k6nl8ih810gk.png
  • Acilya Autorytet
    Postów: 342 227

    Wysłany: 5 lipca 2018, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Golonat, w sumie dobre podejście ;) Ja się powstrzymuję żeby jutro nie polecieć na trzecią betę, chociaż to trochę bez sensu :D Za tydzień wizyta, nie wiem jak ja dotrwam.

    golonat lubi tę wiadomość

    9 dpo - bHCG 19,82 mIU/ml | 11 dpo - 69,63 mIU/ml | 13 dpo - 170,8 mIU/ml
    uwo93e3kvtyzyw16.png
    1cs z Hashimoto, aTPO, ANA2
  • golonat Autorytet
    Postów: 255 161

    Wysłany: 5 lipca 2018, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    m_d_f wrote:
    O, golonat, nie wiedziałam, że to już Twoje 3. dziecko! Będziesz miała wesołą gromadkę ;) A czy w pierwsze dwie ciąże zaszłaś bez problemu?
    W pierwszą zaszłam po mniej więcej trzech latach starań, na bromergonie i duphastonie, w momencie, kiedy straciłam nadzieję i zrobiłam test w zasadzie po to, żeby mieć pewność, że wieczorem mogę wypić browara ;). Wysikałam miliony testów, zawsze jedna kreska, więc dlaczego by miało być inaczej tym razem. No ale jednak było :) <3. To był olbrzymi cud. Zresztą jak każda kolejna moja ciąża. W drugą zaszłam po 3 miesiącach starań, więc szybciutko, zaskakująco szybciutko. Trzecia ciąża (pierwsza stracona) była w zasadzie wpadką, ale bardzo chcianą, od początku coś było nie tak, w 9tc było serduszko i 3 tygodniowe "opóźnienie", w 11 tc info, że ciąża się zatrzymała na etapie 7tc, więc niedługo po poprzednim usg, zabieg A ostatnia ciąża, kwietniowa, "poleciała" sama, niespodziewanie, w 5-6 tc (biochemiczna). Mam dwie córeczki i wierzę, że obie w marcu zostaną starszymi siostrami. Serio WIERZĘ. :)

    Rucola, Acilya, m_d_f lubią tę wiadomość

  • MamaMamita Przyjaciółka
    Postów: 99 52

    Wysłany: 5 lipca 2018, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja sie tragicznie czuje :( wstalam z drzemki, brzuch mnie boli, głowa.
    Pomyślalam a ciul tam- zatestuje.
    I jest znowu cień cienia na facelle. Ale na 10000% wczoraj takiego nie bylo gdy testowalam po poludniu. Wciązy z corką czulam sie fantastycznie, zero przylrych objawow. Z synem od 8 dpo rzygałam jak kot i to moje obecne samopoczucie cos mi mowi ze nie jwst bez przyczyny

  • MamaMamita Przyjaciółka
    Postów: 99 52

    Wysłany: 5 lipca 2018, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mdf, golonat ja tez mam 2 na stanie :) parkę.
    O corke staralam sie 3 lata a syn w 1 cs :)

    golonat, Rucola lubią tę wiadomość

  • MamaMamita Przyjaciółka
    Postów: 99 52

    Wysłany: 5 lipca 2018, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Golonat ja jesli zaciażyłam tym razem będzie to moja 7ma ciąża -.-

  • golonat Autorytet
    Postów: 255 161

    Wysłany: 5 lipca 2018, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acilya wrote:
    Golonat, w sumie dobre podejście ;) Ja się powstrzymuję żeby jutro nie polecieć na trzecią betę, chociaż to trochę bez sensu :D Za tydzień wizyta, nie wiem jak ja dotrwam.
    Hehe, no ja w poprzednich ciążach latałam na bety jak zła, za tą kasę, którą wydałam na bety i testy to chyba bym se mogła wykupić dzień po porodzie w prywatnej klinice :D Teraz jakoś tak podchodzę dziwnie jak na mnie, może nie sceptycznie, ale ostrożnie

  • golonat Autorytet
    Postów: 255 161

    Wysłany: 5 lipca 2018, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaMamita wrote:
    Mdf, golonat ja tez mam 2 na stanie :) parkę.
    O corke staralam sie 3 lata a syn w 1 cs :)
    Które roczniki? :)
    Twoja historia zaczęła się od straty czy ciąży ze szczęśliwym finałem?
    Też tak masz, że mimo że kolejna ciąża, kolejne dziecko, to radość nieziemska :)?

  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 5 lipca 2018, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaMamita wrzuć zdjęcie.

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • MamaMamita Przyjaciółka
    Postów: 99 52

    Wysłany: 5 lipca 2018, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    golonat wrote:
    Które roczniki? :)
    Twoja historia zaczęła się od straty czy ciąży ze szczęśliwym finałem?
    Też tak masz, że mimo że kolejna ciąża, kolejne dziecko, to radość nieziemska :)?
    Straty byly najpierw 4.
    Dzieci roczniki... ehm... 2016 i 2017

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 5 lipca 2018, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Golonat ogromne kciuki, wierze, ze tym razem się uda :*

    golonat lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Nadzieja22 Autorytet
    Postów: 2410 3875

    Wysłany: 5 lipca 2018, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bonda <3

    Golonat, super mocno trzymam kciuki <3

    Oj tam nieważne, że 3,7 czy 10 ciąża i ile dzieci na stanie lub i nie. Trzeba walczyć i myśleć pozytywnie <3

    Ja już jestem w drodze do domu od dr Paśnika. Mam dołożone 5mg sterydu do obiadu, czyli łącznie będzie 15mg, bo niestety wyniki nie fajne, ale walczymy o ciążę mimo wszystko.

    Malgonia, golonat lubią tę wiadomość

    HrQwp1.png
    21.06 hcg 14,3, 23.06 hcg 92,07, 25.06 hcg 307, 27.06 hcg 803
    ♡♡♡
    MTHFR 677 homo; niedoczynność tarczycy, ANA+++, NK 17%, kiepskie cytokiny
    W drodze do macierzyństwa od 05.2017
  • Acilya Autorytet
    Postów: 342 227

    Wysłany: 5 lipca 2018, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja kolekcja xD
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/375727bae0f2.jpg
    Edit. Co ciekawe, żaden nie był z porannego moczu ;) Także polecam Facelle ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2018, 16:40

    ef36, moyeu, Reniferra, Malgonia, Malinka7, Morelowanowa, patuniek86, Tosia2323, Nadzieja22, Ola_445, kubekkawy lubią tę wiadomość

    9 dpo - bHCG 19,82 mIU/ml | 11 dpo - 69,63 mIU/ml | 13 dpo - 170,8 mIU/ml
    uwo93e3kvtyzyw16.png
    1cs z Hashimoto, aTPO, ANA2
  • Acilya Autorytet
    Postów: 342 227

    Wysłany: 5 lipca 2018, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja, co nie tak z wynikami? :( Trzymam ogromne kciuki za to by dzidzia dała radę, mama waleczna to i ono da radę!

    MamaMamita, golonat, to straszne co piszecie... Nie potrafię sobie wyobrazić tylu strat ;( Wiadomo, jakie są tego przyczyny?
    MamaMamita, dawaj zdjęcie testu! Mam nadzieję że obu wam się tym razem uda, lipiec taki płodny że musi :)

    9 dpo - bHCG 19,82 mIU/ml | 11 dpo - 69,63 mIU/ml | 13 dpo - 170,8 mIU/ml
    uwo93e3kvtyzyw16.png
    1cs z Hashimoto, aTPO, ANA2
  • Nadzieja22 Autorytet
    Postów: 2410 3875

    Wysłany: 5 lipca 2018, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acilya, immunologia u mnie szaleje. Cytokiny średnie, NK za wysokie. Ale mamy nadzieję okiełznać france :P

    HrQwp1.png
    21.06 hcg 14,3, 23.06 hcg 92,07, 25.06 hcg 307, 27.06 hcg 803
    ♡♡♡
    MTHFR 677 homo; niedoczynność tarczycy, ANA+++, NK 17%, kiepskie cytokiny
    W drodze do macierzyństwa od 05.2017
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 5 lipca 2018, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja walcz Kochana. Wierze, ze tym razem sie uda. W koncu kiefys musi to czemu nie teraz?

    Acilia no krechy piekne.
    Mi facelki ciazy nie pokazaly wiec sie zrazilam.. w sumie to nic mi nie pokazywalo ciazy ;)

    Ale poki co moja urojona ma sie dobrze. Zaczelo mnie cos tak kluc w macicy przed chwila, ze az sie polozylam by dzidkpwi dac komfortowe warunki wgryzania :/ nic to, ze to o jakies 2 dni za wczesnie. Tak czy siak teraz kilka pieknych dni przede mna kiedy moge sie wkrecac ze sie udalo:)

    Nadzieja22 lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • golonat Autorytet
    Postów: 255 161

    Wysłany: 5 lipca 2018, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie to nie wiadomo. Ale ja obstawiam, że pierwsza strata to był jakiś błąd na poziomie komórkowym, genetycznie, bo ciąża się "trzymała" mocno tylko zarodek przestał się rozwijać i obumarł. Za drugie poronienie obwiniam niski progesteron, mimo suplementowania był dupny. Więc teraz już nic nie mierzę, nic nie sprawdzam sama, duphaston grzecznie biorę i liczę, że będzie dobrze :). Żeby było jeszcze bardziej optymistycznie, te dwie ostatnie ciąże były inne niż te pierwsze dwie, udane, jakoś inaczej się czułam i inne wykresy miałam. A teraz wykres miałam prawie identyczny jak przy pierwszej ciąży. Więc tak sobie kombinuję, że będzie dobrze :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2018, 17:14

  • Acilya Autorytet
    Postów: 342 227

    Wysłany: 5 lipca 2018, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja, trzymam kciuki, na pewno się uda :)

    Malgonia, może nie taka urojona, wykres masz ładny, trzymam mocno kciuki za zieloność :)

    Golonat, no to teraz na pewno będzie dobrze :) Jak różniły się wykresy w tamtych niedonoszonych ciążach, niższe temperatury?

    Nadzieja22 lubi tę wiadomość

    9 dpo - bHCG 19,82 mIU/ml | 11 dpo - 69,63 mIU/ml | 13 dpo - 170,8 mIU/ml
    uwo93e3kvtyzyw16.png
    1cs z Hashimoto, aTPO, ANA2
  • MamaMamita Przyjaciółka
    Postów: 99 52

    Wysłany: 5 lipca 2018, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acilya u mnie endometrioza

    Co do testu to jak wiecie mi 7 dpo wyszedl jakis zajebiscie blady cień na tescie z allegro. Po 5 min bylam w stanie go dostrzec ale sama nie bylam pewna czy go widze czy nie. Po ok 15 min juz widzialam napewno.
    8 dpo na takim samym tescie z allegro po 1-2 min juz sie pokazal i bylam na 1000% pewna ze widze ale to wciąz cien cienia.

    Wczoraj 8 spo zrobilam wieczorem facelle i byl negatywny. Nawet po 3 h nie zobaczylam nic.

    Dzisiaj 9 dpo z pierwszego moczu zrobilam facelle i byl kompletnie negatywny. Nawet po czasie nic nie wyskoczylo.

    Ale po drzemce siknęlam znowu na facelle i ta sama sytuacja co z testem z allegro 7 dpo. Po ok 5 min pojawil sie mega blady cień gdzie sama nie wiedzialam czy jest a po ok 20 min jak test wysechl to juz da sie go dostrzec. Takze nie wiem czy te testy z allegro to bubel ktoey pokazuje cienie zawsze czy po prostu sa do tego stopnia zajebiste.

    Acilya moj facelle z 2 moczu jest chyba jeszcze bledszy niż twój...

  • MamaMamita Przyjaciółka
    Postów: 99 52

    Wysłany: 5 lipca 2018, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/0d1c24d86d89.jpg
    Facelle 9 dpo

‹‹ 69 70 71 72 73 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ