X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie LIPCOWE TESTOWANIE '18, czyli idealny czas na ciążę
Odpowiedz

LIPCOWE TESTOWANIE '18, czyli idealny czas na ciążę

Oceń ten wątek:
  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 5 lipca 2018, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga9090 wrote:
    My nie wrzucamy :) tylko ostudzamy zapał

    mojego byscie nie dały rady ostudzić ale i nie chciałam by był studzony. Dobrze się bawiłam, gdy już nadchodził czas testowania i zaraz już miało byc wszystko wiadomo :D

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka2 wrote:
    mojego byscie nie dały rady ostudzić ale i nie chciałam by był studzony. Dobrze się bawiłam, gdy już nadchodził czas testowania i zaraz już miało byc wszystko wiadomo :D
    Wiem,że każda sika wcześniej. Nam chodzi o to by się tak bardzo nie cieszyć cieniem cienia, bo może być evap ( co mi się zdażyło kilka razy). Nie krytykujemy tylko tłumaczymy, bo upadek i rozczarowanie jest bolesne. podobno nie chcecie by weteranki stąd uciekały, dużo tu widziałyśmy dlatego mówimy "nowym" dziewczynom jak jest

    Patrycja20 lubi tę wiadomość

  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 5 lipca 2018, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zmniejszyłam luteinę z 2x1 do 1x1 bo lekarz powiedział, ze to od niej mogę mieć mdłosci (prawda to?). rzeczywiście mdłości się zmniejszyły, ale cały czas sie boje czy mniejsza dawka luteiny nam nie zaszkodzi

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • JennyXS Autorytet
    Postów: 436 333

    Wysłany: 5 lipca 2018, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za testujace jutro a jest ich dosyć sporo :)

    200909182441.png
    f2wli09kseu15yxf.png
    3jgxvfxmbborrgjh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka przecież mdłości to przez ciążę są. Wątpię, że przez luteinę.
    Ja mam co jakiś czas jeszcze mdłości i zapewniam, że nie przez luteinę

    golonat lubi tę wiadomość

  • misiak17 Ekspertka
    Postów: 231 219

    Wysłany: 5 lipca 2018, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam siły coś dziś się wbić w wątek. W pracy zapierdziel, w głowie tysiąc pięćset myśli. W sobotę jadę do gina rozpisać leki. Jutro skoczę na bete jeszcze.


    Usunięcie mięśniaka
    3 aniołki + 1cp
    Jeszcze będzie dobrze, musi być :)
    30.08 - 1 IUI ☹
  • madzi2506 Autorytet
    Postów: 630 240

    Wysłany: 5 lipca 2018, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się wieczorkiem, cały dzień dzisiaj prawie na dworze. Mam już dość i padam na twarz. Teraz tylko jakieś winko i filmik, ale coś czuję że szybko odpłynę. Nie wiem jak wy, ale ja zdecydowanie wolę zimę, nie dla mnie te upały ;-)

    Dostałam wyniki badań które zrobiłam dzisiaj

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/1ff3899b3332.jpg

    Jest jakaś tragedia z nimi?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2018, 20:43

    r7xztyt.png

    Aniołek [*] 10tc - 01.2016
    Synek ❤ - 01.2017
    Maj 2018 c. bezzarodkowa
    Niedoczynność tarczycy i lekka IO
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzi2506 wrote:
    Witam się wieczorkiem, cały dzień dzisiaj prawie na dworze. Mam już dość i padam na twarz. Teraz tylko jakieś winko i filmik, ale coś czuję że szybko odpłynę. Nie wiem jak wy, ale ja zdecydowanie wolę zimę, nie dla mnie te upały ;-)

    Dostałam wyniki badań które zrobiłam dzisiaj

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/1ff3899b3332.jpg

    Jest jakaś tragedia z nimi?
    NA moje oko dobrze by było do endrykologa się wybrać. Kurcze może któraś to wytłumaczy, bo ja za bardzo się nie znam. Jedynie wiem, że tsh poniżej 2.5 powinno być. A i z tego co pamiętam ft3 i ft4 powinno być na poziomie 50%, a u ciebie słabo :/
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/52866aaa0c5a.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2018, 20:53

    madzi2506 lubi tę wiadomość

  • golonat Autorytet
    Postów: 255 161

    Wysłany: 5 lipca 2018, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzi2506 tragedii nie ma, ale do endokrynologa chyba warto, żebyś się przeszła. Jak Ci da jakieś leczydła to dobrze, jeśli uzna, że nie trzeba - to jeszcze lepiej, będziesz spokojniejsza :). Myślę, że nie ma co panikować, ale i też nie bagatelizuj. W kwestii upałów, mam to samo. Bez wiatraka nie ma dla mnie życia przy takiej temperaturze ;)

    madzi2506 lubi tę wiadomość

  • madzi2506 Autorytet
    Postów: 630 240

    Wysłany: 5 lipca 2018, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny! Wpisywalam sobie tez te wartosci do kalkulatora. Tak też myślałam że coś może być nie tak w tej kwestii. Kurczę nie wiem sama do którego lekarza pierwsze uderzyć. Czeka mnie w najbliższym czasie ginekolog, endokrynolog, genetyk i być może hematolog. Chyba czas zacisnąć pasa... bo pewnie finansowo trochę podupadnę.

    Zdecydowanie potrzebuje dzisiaj wina ;-)

    r7xztyt.png

    Aniołek [*] 10tc - 01.2016
    Synek ❤ - 01.2017
    Maj 2018 c. bezzarodkowa
    Niedoczynność tarczycy i lekka IO
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginekolog - endrykolog poszukaj :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2018, 21:02

    golonat lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie potrafię wbić się ostatnio w wątek, ale cały czas podczytuję i mocno kibicuje moim Słoneczkom kochanym ❤ wiecie dziewczyny ;)
    Zostawiam wirusów trochę na zachętę do wysikania dwóch kreseczek!
    %%%%%℅℅℅℅℅℅%%%%%€€€€€€€℅℅℅℅℅℅℅%%%%%%%¢€€€€€€℅℅℅℅℅℅℅℅℅%%%℅℅℅℅℅℅℅€€€€€€€%%%%%%%%%%℅℅℅℅℅℅℅€€€€€€%%%%%%%%%%%℅℅℅℅℅℅℅℅℅[℅℅℅℅%%%%%%%%%‰%%%℅℅℅℅℅℅℅℅€€€€€¢¢€€¥¥¥¥℅℅℅℅℅%%%%%%%%

    Malgonia, Malinka7, moyeu lubią tę wiadomość

  • MamaMamita Przyjaciółka
    Postów: 99 52

    Wysłany: 5 lipca 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sobie sikam na patyki bo lubie :)
    A że w życiu wysikalam z tysiac testów i w 6 ciaż zaszlam to wiem co to evap, wiem co oznacza poczasiak i takie cienie cienia :)
    Napalona na to nie jestem w ogóle wiec jak nic nie wyjdzie płakać nie bede :)

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 5 lipca 2018, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez od Ciebie wiruski zawsze i wszedzie chetnie przyjme.

    Grzechotka Ty tak sama zmniejszylas ta luteine, czy lekarz Ci kazal? Mdlosci sa od podwyzszonego progesteronu, ale on powinien byc w ciazy wysoki. Mi lekarka kazala godzin przyjmowania luteiny pilnowac zeby spadku nie bylo, a dwoch kolejnych lekarzy mimo, iz uwazalo ze nie powinnam w ogole zaczynac jej brac zabronilo mi odstawiac do co najmniej 12 tygodnia..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2018, 21:34


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaMamita wrote:
    Ja sobie sikam na patyki bo lubie :)
    A że w życiu wysikalam z tysiac testów i w 6 ciaż zaszlam to wiem co to evap, wiem co oznacza poczasiak i takie cienie cienia :)
    Napalona na to nie jestem w ogóle wiec jak nic nie wyjdzie płakać nie bede :)
    Kochana spokojnie, nikt nie naskakuje na Ciebie :) sikaj dalej,, czekamy na widoczne kreski

  • Ola_445 Ekspertka
    Postów: 262 54

    Wysłany: 5 lipca 2018, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po pracy jestem. Z czystym sumieniem moge stwierdzic ze to jest moj najgorszy dzień cyklu pod wzgledem samopoczucia. Do poludnia nic, jak tylko poszlam do pracy to muslalam że zrzygam sie, zemdleje i jeszcze jednoczesnie okresu dostane (ktorego nie dostalam oczywiscie).
    Mialam takie mdlosci, mroczki przed oczami, klucie w macicy, gorące piersi, bylo mi duszno, bolala ciagle prawa pachwina, przeskakiwalam z lewej na prawa noge w miejscu. Prace mam stojącą.
    Powiem wam ze z pracy wracalam z otwartymi oknami calkiem w aucie bo balam sie ze shaftuje sie wiec musial byc swiezy doplyw powietrza nie jakas klima :D

    Teraz przekąsilam troszke, wcinam orzechy i mi lepiej troche. Leze i ciesze sie ze jutro znowu wolne. Najgorsza bedzie sobota. 12h pracy :x

    03.2014 r Aniołek
    Syn 2015 ♡
    Ponad 2 lata starań
  • ef36 Autorytet
    Postów: 1502 1654

    Wysłany: 5 lipca 2018, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka2 wrote:
    Dziewczyny, zmniejszyłam luteinę z 2x1 do 1x1 bo lekarz powiedział, ze to od niej mogę mieć mdłosci (prawda to?). rzeczywiście mdłości się zmniejszyły, ale cały czas sie boje czy mniejsza dawka luteiny nam nie zaszkodzi
    Ja mam zmniejszoną luteinę od tygodnia (teraz 2x2 i 1x1) i mdłości są zdecydowanie mniejsze. Coś w tym jest.

    1 x CP
    3 x poronienie (5tc, 6tc, 13tc)
    ANA1 wątpliwe
    Mutacja PAI-1
    12.2020 IVF ostatnie podejście
  • Olga_89 Autorytet
    Postów: 1152 2430

    Wysłany: 5 lipca 2018, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam podobnie, no i do tego dzisiaj zwymiotowalam.. A z wkładką chodzę już od tygodnia bo ciągle mi się wydaje że za chwilę dostanę @. Oszaleć można.. No i jeszcze śluz jakiś taki żółty jak nigdy..

    8p3oskjozzzi1rdx.png
    Udzial w badaniach lkinicznych, Kriobank Bialystok-IVF
    AMH 8.62
    lekko Policystyczne jajniki
    07.03. 19 transfer 5 dniowego kropka 4AA
    mamy jeszcze:❄️❄️❄️
    15.03.19 8dpt beta 0
    Crio 05.04.19 4AA
    9dpt--> beta 178 😍 prog 15.53... 11dpt--> beta 389 😊 18dpt-->beta 8630 😄
    05.05--> serce wali jak dzwon :) <3 mamy 11mm :)
    07.07.19--> znamy plec :) chlopczyk! Gabrys <3
  • Malutka_27 Autorytet
    Postów: 382 478

    Wysłany: 5 lipca 2018, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ! Trzymam kciuki za testujace jutro ! ;-)
    Doskonale Cię rozumiem Ola_445, też jestem dziś po 12h w pracy i ledwo żyje ;-( ciągnięcie w podbrzuszu i bol prawego jajnika razem z pachwina dokuczaly mi cały dzień..;/ i jeszcze to dziwne uczucie mokrego w majtkach ;-) i upławy ;) jutro lecę na betę (11dpo) trzymajcie kciuki
    Ulv15 ściskam mocno kciuki za Twoje malenstwo i sporą betę;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2018, 22:04

    43ktupjymknd3pkp.png

    Nasze szczęście Oliwier 💗 04.03.2019 💗
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak na dobrą sprawę to bym wolała utrzymać ciąże niż stracić przez brak luteliny lub dupka.

‹‹ 71 72 73 74 75 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ