X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie LIPCÓWKI :)
Odpowiedz

LIPCÓWKI :)

Oceń ten wątek:
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 22 lipca 2017, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze jeśli chodzi o ten stopień to do gina chodzę do tego który robił mi laparo więc pewnie by wiedział jaki stopień jakby się go określało. A jak spytałam to tylko opisał sytuację jak to wyglądało.

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 22 lipca 2017, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malka, skoro Twój lekarz robił Ci laparo to w takim razie nie zawracaj sobie tym głowy :)

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Tusiek86 Przyjaciółka
    Postów: 85 29

    Wysłany: 22 lipca 2017, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewyczynyyy... dziś mój 24 dzc i 7 dni po pozytywnym teście owul.
    zauważyłam jakby śluz zabarwiony na brązowo ...potem jasnoróżową krew...plamienie...coś mnie tknęło żeby sprawdzić bo czułam minimalne ból brzucha . Kurde czyżby już okres? Denerwuje się

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 22 lipca 2017, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiek, 7 dni po owu to za szybko na okres. Może to plamienie implantacyjne?
    Badałaś kiedyś progesteron?

    zubii lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2017, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malka, faktycznie nie zawracaj sobie głowy tym stopniem bo to tylko stresuje człowieka. Ja próbuję ciągle zrozumieć tą chorobę i najbardziej się bałam niedrożniści i z tego co czytałam to może być największe utrudnienie.

  • Tusiek86 Przyjaciółka
    Postów: 85 29

    Wysłany: 22 lipca 2017, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Tusiek, 7 dni po owu to za szybko na okres. Może to plamienie implantacyjne?
    Badałaś kiedyś progesteron?


    Kiedyś , dawno badałam było ok.
    No nic trzeba poczekać co się dalej wydarzy ...
    Pierwsze co pomyślałam okres ale to jakoś za wcześnie by było ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2017, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I się zastanawiamy nad badaniem nasienia ale chyba damy sobie czas to pół roku po hsg. Co o tym myślicie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2017, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Teraz już się nie określa stopnia zaawansowania endometriozy.
    Kaczorka, jak dobrze pamiętam też masz to świństwo. Robiłaś coś z tym? W którym cyklu się Tobie udało?
    Przepraszam, że tak bezpośrednio ale znowu mam kryzys...

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 22 lipca 2017, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinowaemi, a nie badaliście jeszcze w ogóle nasienia?
    U mnie przed HSG był wymóg, żeby mąż przebadał najpierw nasienie, podobnie jak przed stymulacją.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2017, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    malinowaemi, a nie badaliście jeszcze w ogóle nasienia?
    U mnie przed HSG był wymóg, żeby mąż przebadał najpierw nasienie, podobnie jak przed stymulacją.
    U mnie było ryzyko, że przy tylu zrostach mam niedrożność jajowodów dlatego mo zrobili bo nie mogli przy laparo. Musiałam zrobić tylko wymaz.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2017, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak byłam na hsg to do szpitala przyjmował mnie taki 80 letni gin i powiedział, że kiedyś to się zaczynało badania od mężczyzn i to mi dało do myślenia...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2017, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja siostra ma endomende i dwoje dzieci bez problemu...

  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 22 lipca 2017, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomozcie! Bo zglupieje,w czwartek mialam badana prolaktyna podstawowa.wyszlo lekko ponad norme 26,4 ,dzisisj ponownie przed obciazeniem 19,2 a po 175,7-wychodzi na to,ze w normie??? Bo juz nic nie.rozumiem??skad te plamienia tydzien przed okresem:///

    860i3e5edambhnvb.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 22 lipca 2017, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinowaemi wrote:
    Kaczorka, jak dobrze pamiętam też masz to świństwo. Robiłaś coś z tym? W którym cyklu się Tobie udało?
    Przepraszam, że tak bezpośrednio ale znowu mam kryzys...

    Też mam. Laparo miałam w 12/2015. Usunięte torbiele endometrialne z obu jajników. Z relacji lekarza, który robił zabieg wiem, że endo dość zaawansowana. Od 02/2016 do 06/2016 brałam Visanne, później 2 opakowania antyków. Po tym miałam zrobić jeden cykl przerwy i zaczęliśmy starania. Udało się już w pierwszym cyklu, ale ciąża była bezzarodkowa.
    A po poronieniu samoistnym (w 11 tc) staraliśmy się 3 cykle i tym razem zaskoczyło poprawnie.
    Czyli pomimo endomendy poszło całkiem szybko. Dodatkowo ja mam jeszcze macicę z przegrodą, więc całkiem możliwe, że pierwsza ciąża nie rozwinęła się właśnie przez nią.

    Ogólnie to jestem zdania, że po laparo dobrze jest jakiś czas brać hormony na wyciszenie tych wszystkich ognisk endo. Żeby organizm miał czas na regenerację.

    No i kibicuję Wam dziewczyny, bo wiem jak sama świadomość posiadania tego paskudztwa potrafi dobijać.

    malinowaemi lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 22 lipca 2017, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sammer ja też tutaj jestem z doskoku, choć nie lubię leżeć na słońcu w polskim klimacie to siedzę w altanie i odpoczywam od całego zła na świecie.
    Człowiek jest niewolnikiem pracodawcy ehhh sezon urlopowy a tyramy jak chińczyki...

    Ja tylko biorę 3 zastrzyki dodatkowo z Menopur na swoją odpowiedzialność ;) na razie u mnie 6 dc więc jeszcze tydz do ovu . Wczoraj na usg cisza ani pół małego pęcherzyka ;)

    Tusiek sprawdz progesteron w poniedziałek lub to fasolek <3

    A teraz zaczyna się burza na maxa !!

    Anna Stesia, summer86 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 22 lipca 2017, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinowaemi wrote:
    Jak byłam na hsg to do szpitala przyjmował mnie taki 80 letni gin i powiedział, że kiedyś to się zaczynało badania od mężczyzn i to mi dało do myślenia...
    No i ma całkowitą rację!! Tyle czasu i zabieg i nie jest M sprawdzony???
    U mnie rozmowa zaczynała się w klinice od badania M bo niepłodność czasem leży po dwóch stronach.
    Bierz chłopa do kliniki na badanie bo zwykłe laby za cene 50 zł to tylko ilość podają.
    Koniecznie z testem MAR.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2017, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka dziękuje za odpowiedź <3 <3 <3
    Mi lekarz powiedział, że leczenie albo ciąża a skoro się staramy to mamy próbować ehhh... Ale wiem, że kakbym do niego poszła to by mi zapisał te leki. Najgorsze jest to, że sama muszę podjąć decyzję a niby od tego są lekarze...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2017, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    No i ma całkowitą rację!! Tyle czasu i zabieg i nie jest M sprawdzony???
    U mnie rozmowa zaczynała się w klinice od badania M bo niepłodność czasem leży po dwóch stronach.
    Bierz chłopa do kliniki na badanie bo zwykłe laby za cene 50 zł to tylko ilość podają.
    Koniecznie z testem MAR.
    No to pewnie najwyższa pora :-) dziękuje Flo <3

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 22 lipca 2017, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    Po pracy i od północy @ -wcześnie jak nigdy! Chyba sobie nie poprawiłam ziółkami ale w sumie dobrze, że mam przerwę w staraniach. Wiem już że kolejne podejścia będą bez ziółek bo za bardzo mi się cykl rozjeżdża.


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 22 lipca 2017, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinowaemi wrote:
    Kaczorka dziękuje za odpowiedź <3 <3 <3
    Mi lekarz powiedział, że leczenie albo ciąża a skoro się staramy to mamy próbować ehhh... Ale wiem, że kakbym do niego poszła to by mi zapisał te leki. Najgorsze jest to, że sama muszę podjąć decyzję a niby od tego są lekarze...

    Mi moja ginekolog nie dała wyboru. Powiedziała tylko, że najpierw zabieg, później pół roku leczenia i po tym szybko zajdę w ciążę. Uwierzyłam jej i się nie zawiodłam :)
    A jest specjalistą od endomendy.

    malinowaemi lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
‹‹ 145 146 147 148 149 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ