X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie LIPCÓWKI :)
Odpowiedz

LIPCÓWKI :)

Oceń ten wątek:
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 22 lipca 2017, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja melduje ze 3mam za Was kciuki i staram sie byc na biezaco chocoaz produkujecie tyle ze to nie jest latwe :*

    Bocianiątko, Flowwer, Lunaris lubią tę wiadomość

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • Problemowa Koleżanka
    Postów: 38 26

    Wysłany: 22 lipca 2017, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile ovitrelle utrzymuje sie w organizmie u was dziewczyny?

  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 22 lipca 2017, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Lucia musi buc dobrze!!! Trzymam kciuki!!!

    U mnie dzis ból brzuszka :| jem śniadanie i biorę No spe i leze ... narzekałam na brak czegokolwiek to teraz sie martwię, ze boli :|

    Śnieżynka robi sobie miejsce więc boleć musi :*

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • staraniowa Autorytet
    Postów: 781 719

    Wysłany: 22 lipca 2017, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja czekam na testowanie... 27 lipca będzie 14 dzień od bardzo prawdopodobnej owulacji :) Wykres wygląda póki co pozytywnie, tempka rośnie... Nie nastawiam się, co ma być to będzie. Poczekam pewnie na spokojnie do 29 lipca na test. Tak by mieć 10000% pewność ;)

    Można mnie wpisać :)

    Starania o pierwsze dziecko od 12.2015
    03.2016 - ciąża pozamaciczna
    07.2017 - ciąża biochemiczna
    01.2019 - poronienie w 9 tc...
    Z czym się zmagam? PCOS, niedoczynność tarczycy, nieprawidłowa glikemia na czczo
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2017, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zubii wrote:
    Śnieżynka robi sobie miejsce więc boleć musi :*
    Na to liczę jak cholera :D

    zubii, Anna Stesia lubią tę wiadomość

  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 22 lipca 2017, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Problemowa wrote:
    Ile ovitrelle utrzymuje sie w organizmie u was dziewczyny?
    Różnie, od 10 - 12 dni po zastrzyku nie które dziewczyny już 7 dni po zastrzyku nie miały ovitrelle w krwi

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 22 lipca 2017, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraniowa wrote:
    No to ja czekam na testowanie... 27 lipca będzie 14 dzień od bardzo prawdopodobnej owulacji :) Wykres wygląda póki co pozytywnie, tempka rośnie... Nie nastawiam się, co ma być to będzie. Poczekam pewnie na spokojnie do 29 lipca na test. Tak by mieć 10000% pewność ;)

    Można mnie wpisać :)

    powtórzę się wow ale temp w górze !!!

    staraniowa lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 22 lipca 2017, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    Dziewczyny, ja tylko chciałam sie zameldować ze wróciłam z Cro, cały czas Was na wieczór podczytywalam bo nałóg to nałóg:p wszystkim zafasolkowanym gratulacje a innym dużo siły do kolejnej walki:)

    Nie chciałaś tam zostać ? ;) Najgorszy to powrót do szarej polskiej rzeczywistości :( ale w sumie jak będzie pamiątka z wakacji to wszystko da się znieść :D

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 22 lipca 2017, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Kochane :) wieczorem Was nadrobię :) pół dnia przeleżałam na kąpielisku w Rybniku :D muszę się pochwalić, że powoli wracam do formy i energia wróciła :D 15 długości dzisiaj moje hahah :D Agniechaaa wielki dzień już pojutrze :D ja w piątek wieczorem jadę do szpitala kropkę podglądać z Emkiem :) to już będzie prawie 10tc :D Boże, jak ten czas leci :D

    Bocianiątko, zubii, staraczka1111, Agniechaaaa, Flowwer, Lunaris, Karma88 lubią tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 22 lipca 2017, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja sie wypisuje I wskakuje na sierpien,@ sie zaczela,ale oszukala mnie w tym miesiacu,bo tem zawsze ponizej podstawoej spadala I to duzo a dzisiaj nawet skoczyla do gory :/ pewnie przez te plamiemia od tygodnia. Wieczorem bede miala wyniki prolaktyny po obciazeniu a teraz zostaje mi sierpien I invicta.

    860i3e5edambhnvb.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 22 lipca 2017, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinowaemi wrote:
    Malka, a który masz stopień endomendy? Robiłaś inne badania?

    No właśnie nie wiem jaki stopień :/ nie napisali tego na wypisie po laparo. A jak spytałam gina to powiedział tylko że była torbiel endometrialna ktora usunęli i ogniska w jamie brzusznej. Nie wiem jaki to może być stopień.

    A badania jakieś konkretne masz na myśli? Coś tam robiłam. Ale jak na razie poza p/c antyfosfolipidowymi wszytko ok. Zrobię jeszcze antykoagulant tocznia i mutacje leiden ale to może w przyszłym miesiącu.

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 22 lipca 2017, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Witajcie Kochane :) wieczorem Was nadrobię :) pół dnia przeleżałam na kąpielisku w Rybniku :D muszę się pochwalić, że powoli wracam do formy i energia wróciła :D 15 długości dzisiaj moje hahah :D Agniechaaa wielki dzień już pojutrze :D ja w piątek wieczorem jadę do szpitala kropkę podglądać z Emkiem :) to już będzie prawie 10tc :D Boże, jak ten czas leci :D

    Super Inna! A jak na Rudzie? Tłumy? My dzisiaj leżymy rodzinnie z emkiem i kotem w ogródku :)

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 22 lipca 2017, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_30 wrote:
    a powiedzcie w czym ma pomoc branie acardu? Bo czytam tu ze wiele bierze?
    Ja mam zacząć brać gdybym podejrzewała że się udało. Z powodu tych przeciwciał antyfosfolipidowych, bo mogą powodować zaburzenia w krzepnięciu i może przez nie dojść do niedokrwienia maluszka i poronienia. Ale wiem że dziewczyny też biorą żeby endo było lepiej ukrwione i żeby łatwiej mogło dojść do implantacji.

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 22 lipca 2017, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Super Inna! A jak na Rudzie? Tłumy? My dzisiaj leżymy rodzinnie z emkiem i kotem w ogródku :)
    Jestem sama z młodym to byliśmy już na miejscu przed 10 i nie dość, że zaparkowałam prawie pod bramą (Wow), uniknęłam kilometrowych kolejek i spokojnie zajęłam vipowskie miejsce tuż za zjeżdżalnią i pod parasolem :D jedynym dostępnym, bo był ogólnopolski turniej piłki plażowej i połowa łączki od bramy była wyłączona z użytku :) koło 12 oczywiście tradycyjnie nie było gdzie palca wetknąć :D

    malka lubi tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 22 lipca 2017, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie pamiętam kiedy tam ostatnio byłam. Ale jak byłam "młoda" to często się tam chodziło. Już od początku czerwca jak otwierali to na wagary chodziliśmy ;)

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 22 lipca 2017, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    No właśnie nie wiem jaki stopień :/ nie napisali tego na wypisie po laparo. A jak spytałam gina to powiedział tylko że była torbiel endometrialna ktora usunęli i ogniska w jamie brzusznej. Nie wiem jaki to może być stopień.

    A badania jakieś konkretne masz na myśli? Coś tam robiłam. Ale jak na razie poza p/c antyfosfolipidowymi wszytko ok. Zrobię jeszcze antykoagulant tocznia i mutacje leiden ale to może w przyszłym miesiącu.

    Malka, oprócz wypisu przy laparo sporządzają też opis operacji. Pacjentka nie dostaje go przy wypisie, ale można złożyć wniosek o wydanie dokumentacji medycznej. Może tam byłoby więcej szczegółów nt. tego co znaleźli i jaki to mógł być stopień.
    Tak mi przyszło do głowy w Twojej sytuacji, bo ostatni musiałam ze szpitala wydobyć taki dokument do ubezpieczyciela.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 22 lipca 2017, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz już się nie określa stopnia zaawansowania endometriozy.

    malka lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 22 lipca 2017, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podczytuję Was, ale jakoś nie mam weny do pisania.. chciałabym już wrócić do starań a z drugiej strony koszmarnie się tego boję :/
    Inna, strasznie szybko leci! Cieszę się, że dobrze się czujesz :)

    Lucia, trzymam mocno kciuki, żeby był wzrost.

    Malka, cieszę się, że wracasz do starań. Będę bardzo mocno trzymać kciuki!

    Flowwer, działasz już z Menopurem? Jak się czujesz przy takiej stymulacji?

    Agniechaaa, dbaj o siebie i oby czas do poniedziałki szybko zleciał. Myślami jestem z Tobą <3

    Przerwę w staraniach wykorzystuję na powrót do formy. Wróciłam do biegania i ćwiczeń, pilnuję w miarę diety.. aczkolwiek eMek skutecznie mi w tym przeszkadza, bo ciągle gdzieś na piwko lub drinka mnie wyciąga :) Chciałabym zrzucić 3-4 kg przed wrześniowym urlopem i powrotem do starań.
    A w pracy masakra.. znów pracuję po 10-12 godzin i nikt nie zwraca uwagi, że w sumie to przez ostatnie 2 tyg powinnam byc na L4. Liczyłam choć trochę na ulgowe podejście.. Szczegółów nie znają, ale wiedzą, że byłam w szpitalu i miałam operację.

    innamorata88, zubii, Agniechaaaa, malinowaemi lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 22 lipca 2017, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer chyba, aż tak mi nie zależy żaby wiedzieć jaki stopień. A może być rzeczywiście tak jak mówi Kaczorka, że już się tego stopnia nie określa. Ważne, że wiem, że ja mam i ze skutecznie może utrudniać starania. Mam nadzieję, że usunięcie tej torbieli i sukces w 4 cyklu po laparo oznacza że to ona głównie przeszkadzała w zajściu. Teraz żeby tylko znowu się udało i żeby udało się utrzymać! Też od czasu laparo w ogóle nie pije alkoholu i biorę witD. Wydaje mi się, że to też mogło pomoc ;)

    malinowaemi lubi tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2017, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    No właśnie nie wiem jaki stopień :/ nie napisali tego na wypisie po laparo. A jak spytałam gina to powiedział tylko że była torbiel endometrialna ktora usunęli i ogniska w jamie brzusznej. Nie wiem jaki to może być stopień.

    A badania jakieś konkretne masz na myśli? Coś tam robiłam. Ale jak na razie poza p/c antyfosfolipidowymi wszytko ok. Zrobię jeszcze antykoagulant tocznia i mutacje leiden ale to może w przyszłym miesiącu.

    Ja też miałam torbiel endo i zrosty, niektórych nie dało się usunąć i pewnie stąd 3 stopień. W maju miałam hsg i udało się prawy udrożnić ale lewy drożny. Po laparo mija rok. No i się zastanawiam czy badać się w innym kierunku czy cierpliwie czekać...

‹‹ 144 145 146 147 148 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ