X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie LIPCÓWKI :)
Odpowiedz

LIPCÓWKI :)

Oceń ten wątek:
  • Jedna_z_Wielu Autorytet

Wysłany: 25 lipca 2017, 14:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Mam nadzieję że nie złapie tego polpasca! Masakra jakas

A co Ci na to zalecili ?

Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Czrna 81 Autorytet

Wysłany: 25 lipca 2017, 14:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka1111 wrote:
    Witam się z wami w trójpaku :) :) dwa piękne zarodeczki już u mamuni <3 <3
    Gratuluję kochana <3 <3 <3
    Teraz rośnijcie zdrowo! :-D

staraczka1111 lubi tę wiadomość

Czarna81
    22 cs.
  • Lunaris Autorytet

Wysłany: 25 lipca 2017, 15:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    STARACZKA cudownie :) <3 <3 :) teraz wielkie odliczanie do pozytywnej bety!

Czrna -głowa do góry! Dopiero zaczęłaś brać leki, zdążysz zaciążyć zanim boćki podlecą ;)

Agniecha ja też do SPA poproszę-wystarczy mi wanna i ryżowa szczota :D duszno i parno że chyba z 5kg schudłam w pracy :P
    Paula_30 wrote:
    Lunaris a jakie ziolka pilas? bo ja zaczelam ta mieszanke nr 3 ojca sroki
    Przepraszam, że dopiero dziś odpisuję ale pracowałam- tak piłam mieszankę nr 3 o.Sroki odstawiam bo mi się wszystko wymknęło spod kontroli. Jeśli nie bedzie efektów <3 przez kilka cykli to może jeszcze raz spróbuję.

staraczka1111, Izape_91 lubią tę wiadomość

age.png

[/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Anushkie Znajoma

Wysłany: 25 lipca 2017, 15:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam jestem tu nowa :) to nasz drugi cykl starań. Jestem w 17 dc i testować będę koniec lipca/ poczatek sierpnia.
    Pozdrawiam ☺☺

Anushkie

Wysłany: 25 lipca 2017, 15:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wyczytałam, że Ovarin jest stosowany u kobiet z pcos, a jeśli tego nie mam to mogę też zażywać?

Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    wallbash.gifdown.gif

Wysłany: 25 lipca 2017, 15:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Anushkie :)

79eac3f8ef.png
    wallbash.gifdown.gif
  • Lunaris Autorytet

Wysłany: 25 lipca 2017, 15:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anushkie wrote:
    Witam jestem tu nowa :) to nasz drugi cykl starań. Jestem w 17 dc i testować będę koniec lipca/ poczatek sierpnia.
    Pozdrawiam ☺☺

Powodzenia! Daj znać jak poszło :)

age.png

[/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Ptysia Autorytet

Wysłany: 25 lipca 2017, 15:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Dziewczyny mój ma polpasca, wczoraj mu wyszła wysypka i a dziś lekarz i diagnoza..

A to zarazliwe jest? Żebym teraz ja tego nie chwyciła!
    Z tego co do orientuje, to osoba z polpascem może zarazić Cie ospa jeśli nie miałaś, a jeśli ktoś miał ospę i spotyka sie z osoba chora na ospę może sie wtedy zarazić polpascem - takie krzyżowe zarażanie to jest. Jeśli sie mylę to mnie sprostujcie, ale jestem prawie pewna, bo kiedyś to sprawdzałam.

Lunaris lubi tę wiadomość

• Yoselyn82 Autorytet

Wysłany: 25 lipca 2017, 15:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    A co Ci na to zalecili ?

To mąż ma polpasca, nie wiem jakie ma leki bo ja w pracy jestem. Ale już je bierze!

Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Ptysia Autorytet

Wysłany: 25 lipca 2017, 15:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka1111 wrote:
    Witam się z wami w trójpaku :) :) dwa piękne zarodeczki już u mamuni <3 <3
    Super, gratulacje! Kto Ci robił transfer? I jakie masz zalecienia? Dostałaś l4, leki?

• Yoselyn82 Autorytet

Wysłany: 25 lipca 2017, 15:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    Z tego co do orientuje, to osoba z polpascem może zarazić Cie ospa jeśli nie miałaś, a jeśli ktoś miał ospę i spotyka sie z osoba chora na ospę może sie wtedy zarazić polpascem - takie krzyżowe zarażanie to jest. Jeśli sie mylę to mnie sprostujcie, ale jestem prawie pewna, bo kiedyś to sprawdzałam.

Ospe miałam w dzieciństwie

Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet

Wysłany: 25 lipca 2017, 15:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka to trzymam kciuki, niech maluszki rosną teraz zdrowo!

❤️❤️❤️
  • Czrna 81 Autorytet

Wysłany: 25 lipca 2017, 15:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też miałam kiedyś półpaśca, sporo lat temu... Lekarz mówił że to po ospie wietrznej jakieś pozostałości w organizmie się zatrzymują i mogą się tak uaktywnić. U mnie było to szybko zaleczone więc żadnych dolegliwości poza wysypką nie miałam. Dodam że nikt w rodzinie się ode mnie nie zaraził. Ale zalecam szczególną ostrożność.

Czarna81
    22 cs.
  • Kazio14 Autorytet

Wysłany: 25 lipca 2017, 15:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karma88 wrote:
    Ja tylko wtrącę, że z mamuśką odpaliłyśmy domowej roboty winko i chyba praca dziś idzie w diabły. :D :D :D

Klienci dali w kość. :D :D :D
    Mój mąż nastawił ze 20 litrów w tym roku. Może chociaż trochę doczeka aż będę mogła się napić :)

Flowwer lubi tę wiadomość

Tp 26/27.04.2021
    10.2019 Aniołek 18tc
    02.2018 Synek
    12.2016 Aniołek 24tc
    09.2014 Córeczka
  • Karma88 Autorytet

Wysłany: 25 lipca 2017, 15:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaziu u nas mój tata nastawia co roku. :D Ja popijam póki mogę, a co mi tam. :D

Czrna 81, Flowwer lubią tę wiadomość

Emilka <3

gg649vvjtg0z1oj0.png

Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • Czrna 81 Autorytet

Wysłany: 25 lipca 2017, 15:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    STARACZKA cudownie :) <3 <3 :) teraz wielkie odliczanie do pozytywnej bety!

Czrna -głowa do góry! Dopiero zaczęłaś brać leki, zdążysz zaciążyć zanim boćki podlecą ;)
    Tak to dopiero drugi cykl na clo a pierwszy z ovitrelle. Tylko szkoda mi że następny cykl muszę odpuścić bo w sierpniu mamy urlop i nie będzie możliwości zrobienia monitoringu by określić jakiego dnia zastrzyki...
    Jeszcze po cichutku liczę że skoro teraz wyrosły 4 pęcherzyki to może coś się ruszy i naturalnie wyrośnie chociaż jeden ;-) Mam jeszcze paczkę ziół ojca sroki nr3. A jak nie, to walczę dalej od września! :-D

Lunaris lubi tę wiadomość

Czarna81
    22 cs.
  • staraczka1111 Autorytet

Wysłany: 25 lipca 2017, 16:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziękuje za wszystkie kciuki i dobre słowa :)
    Kolejny krok do przodu i nowy avatarek takie stópki własnie chce, ale co bedzie tego na razie nikt nie wie..

Ptysia w recepcji jak byłam zoBaczyłam dr CZ. już wiedziałam że to ona bedzie robic ale pani w recepcji powiedziała że dr M. :) ulżyło. Jak zwykle delikatny :) Pokazał mi 2 kropki na monitorze myślałam że dostane zdjęcie ale mi nie dali :/ a i już mnie cycki bolą to pewnie przez lutinus :)

Czrna 81, zubii, malka, Karma88, Lunaris lubią tę wiadomość

f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • Ptysia Autorytet

Wysłany: 25 lipca 2017, 16:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, zazdroszczę ze na niego trafiłaś, bardzo go lubię:)

• Ptysia Autorytet

Wysłany: 25 lipca 2017, 16:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A masz l4?

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 lipca 2017, 16:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    To mąż ma polpasca, nie wiem jakie ma leki bo ja w pracy jestem. Ale już je bierze!
    U mnie teściowa pod piersia dostała półpaśca i przywieźli jej rocznego wnuka nie zaraził się i nikt z rodziny.

‹‹ 166 167 168 169 170 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ