X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie LIPCÓWKI :)
Odpowiedz

LIPCÓWKI :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2017, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    Aga, a u Ciebie jeszcze sie te niteczki krwi pojawiły od wczoraj czy cisza? Może to faktycznie fasolka i jutro sie milo zaskoczysz jak odbierzesz wynik?:)
    Cisza od wczoraj, ale mam straszne napady bólowe w dole brzucha. W taki strzał w totka nie wierze, ze blastka nie zdarzyła sie przez 10dni wgryźć, jeszcze była nacinana zeby miala łatwiej. No nic, trzeba wyczekiwać kolejnego transfer! Oby to było jak najszybciej :D

  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 25 lipca 2017, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yhm, ale ważne ze sie trzymasz i masz sile walczyć dalej. Teraz już wszystko będzie dobrze, dwa eskimoski na pewno zostaną już z Tobą:) trzymam kciuki i kibicuje:*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2017, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    Yhm, ale ważne ze sie trzymasz i masz sile walczyć dalej. Teraz już wszystko będzie dobrze, dwa eskimoski na pewno zostaną już z Tobą:) trzymam kciuki i kibicuje:*
    Musi być siła, bo jak sie poddam to juz nie bedzie jak wrócić :) a tak trzeba lecieć jednym cięgiem tak chyba jest po prostu łatwiej

    zubii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2017, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Staraczka tym razem tak jak i Ty wracam po 2 i nie dam sie odwieść od tej decyzji za nic!!! 2eskimoski i koniec kropka :D
    Aguś to żeby trzeci nie był samotny, to wiesz :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2017, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Aguś to żeby trzeci nie był samotny, to wiesz :D
    Trzeci poczeka :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2017, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flo, Jestes? Potrzebuje Cie..

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 25 lipca 2017, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann89 wrote:
    Flo, Jestes? Potrzebuje Cie..
    Z doskoku jestem

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 25 lipca 2017, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    Flo, pytanie do Ciebie: czy bob można mrozić? Bo mam sporo na ogródku i może bym go zamroziła tylko nigdy tego nie robiłam, a kojarzy mi sie, ze Ty stary wyjadacz bobu kupowałam mrożony:)

    To ja wyręczę Flo, bo widzę, że dziś seria pytań do niej :) Można mrozić bób, nawet w sklepach się kupuje mrożony. Tylko przed mrożeniem trzeba go dobrze osuszyć, jeśli jest mokry :)

    zubii lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 25 lipca 2017, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sobie walnęłam lampkę czerwonego wina na endo oczywiście, szefowa mnie wkurwila... Czepiła się ze czegoś nie zrobiłam wieczorem po pracy i rzuciła tekstem: No przecież nie masz dzieci to co Ty robisz po pracy? Przecież chyba Cię mąż tak bardzo nie absorbuje ? Wrrr...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2017, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flo juz pisze

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 25 lipca 2017, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja podczytuje ale w pracy jestem wiec z doskoju a wieczorem odpowiem i nadrobie.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2017, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobilam morfologie z glupoty. Wynik plytek krwi (plt) 80 przy normie 150-400, wynik PCT 0.09% przy normie 0.17-0.35.
    Notka na wyniku: prosze o kontrole PLT z krwi pobranej na cytrynian.
    Bylam u lekarza rodzinnego. Powiedzial ze nie bedzie ze mna rozmawial o tym wyniku dopoki drugie badanie go nie potwierdzi. Dodal ze gdyby bylo zle to mialabym pelno siniakow i krwawiace dziasla..
    Problem w tym ze w sobote dzwonilam do dentystki i umowilam sie na piatek bo bola mnie dziasla i krwawia...
    No i siniakow tez mam pelno. Ledwo sie dotkne to sa
    ..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2017, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena21 wrote:
    Ja sobie walnęłam lampkę czerwonego wina na endo oczywiście, szefowa mnie wkurwila... Czepiła się ze czegoś nie zrobiłam wieczorem po pracy i rzuciła tekstem: No przecież nie masz dzieci to co Ty robisz po pracy? Przecież chyba Cię mąż tak bardzo nie absorbuje ? Wrrr...
    Co za beszczelne babsko, ja jak raz usłyszałam taki tekst w poprzedniej pracy (byłam ubezpieczycielem) to powiedziałam, ze bzykała sie a to dostarcza mo więcej przyjemności niż siedzenia nad owu (ogólne warunki ubezpieczenia)+polisy :D o więcej sie drektor nie odezwał :D ale tez miałam lekki przypal ale mina bezcenna!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2017, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe Aga :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2017, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Ci ze w tej pracy tez najlepiej jak bym była dostępna 24/7 ale od dłuższego czasu wyłączam tel po pracy ja tez mam prawo do życia jak wszyscy :)

  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 25 lipca 2017, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki summer:* w takim razie bede mrozić:)

  • Milla_ Przyjaciółka
    Postów: 101 160

    Wysłany: 25 lipca 2017, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej mam wyniki bety i progesteronu

    Beta HCG 86 IU/L

    Progesteron 73.5 nmol/L

    Agniechaaaa, never_lose_hope, E_w_c_i_a, Czrna 81, staraczka1111, malinowaemi, Bocianiątko, malka, Flowwer, zubii, KateHawke, blue00, Karma88, Lunaris lubią tę wiadomość

    f2wljw4z2jsklqz3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2017, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milla_ wrote:
    hej mam wyniki bety i progesteronu

    Beta HCG 86 IU/L

    Progesteron 73.5 nmol/L

    Gratuluje rewelacyjne wyniki!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2017, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka, strasznie się cieszę Twoim szczęściem!
    Opoczywaj teraz ile się da, później będzie duuużo mniej czasu na relaks :D
    Trzymam kciuki za wysoką betę, kiedy robisz?? :) :)

    Milla - dla Ciebie również ogromne gratulacje!
    Niech Maluszek już tam zostanie i da rodzicom mnóstwo radości!!

    Troszkę pozytywnych wiadomości w tym dziwnym dniu :/
    Od rana taki jakiś skopany dzionek :/

    Agniecha - a u Ciebie kiedy wizyta u gina?? Widzę, że tym razem będą 2 zarodki, super!
    Parka od razu, za jednym zamachem :) Musi się w końcu udać, do 3. razy sztuka!!! :)

    Pozdrawiam Was wszystkie!
    Dziś mamy z mężem 2. rocznicę ślubu, ale jakoś tak wypompowani dziś jesteśmy oboje, że kolacyjka i świętowanie odkładamy na później :)
    2 lata temu lał deszcz tak samo jak teraz :D
    Nie wiem nawet kiedy to zleciało, a tyyyle jeszcze przed nami :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2017, 18:13

    Bocianiątko, staraczka1111 lubią tę wiadomość

  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 25 lipca 2017, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila gratulacje

‹‹ 168 169 170 171 172 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ