X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie LIPCÓWKI :)
Odpowiedz

LIPCÓWKI :)

Oceń ten wątek:
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 3 lipca 2017, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Meśka teraz sezon na słońce, drinki i przytulanki <3

    Wiem, własnie zaczynam ostatni tydzien w pracy przed urlopem i odliczam dni do wyjazdu. Co prawda to tylko polskie morze i moze lać całe 10 dni ale zawsze to jakas odskocznia :)

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 3 lipca 2017, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Cześć alescie naprodukowały :p ja dostałam dzis kopniaka na wiarę, koleżanka z firmy do mnie zadzwoniła i dla otuchy opowiedziała swoją historie (chodzimy do tego samego lekarza bo jej poleciałam) chce zamrozić jajeczka bo musi miec przeszczep macicy :( jej macica wogole sie nie wykształciła, praktycznie nie ma @ i w pl podobno sie jeszcze tego nie robi (?) trudny dla mnie temat bo aż o takich schorzeniach nie słyszałam. Ale teraz dała mi power!!! Musi sie w końcu udac !!!
    Ja słyszałam o przeszczepie jajników ale macicy nie. W sumie przeszczepić można wszystko ( prócz mózgu a co w pewnych przypadkach wskazane ;) ).
    O plastyce macicy słyszałam nawet na od o tym pisały.
    A gdzie wykonują taką operację ?

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 3 lipca 2017, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    a noz sie uda, trzeba wierzyc, chociaz wiem ze po tylu latach czlowiek zniechecony i juz tak nie wierzy ze sie uda jak tyle lat sie nie udaje...
    Wiesz sama jak to jest

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 3 lipca 2017, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Wiesz sama jak to jest


    wiem doskonale i wiem jak boli, sa cuda ale mnie niestety nie chce sie zdarzyc ten cud.

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2017, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ja słyszałam o przeszczepie jajników ale macicy nie. W sumie przeszczepić można wszystko ( prócz mózgu a co w pewnych przypadkach wskazane ;) ).
    O plastyce macicy słyszałam nawet na od o tym pisały.
    A gdzie wykonują taką operację ?



    Kazał jej przyjść w połowie lipca ze ma być jakaś dyskusja w Warszawie na ten temat i wtedy bedzie mógł jej powiedzieć cos więcej. Powiem Wam, ze to dla mnie szok :( ale przez to czuje większa sile, No przecież musi sie udac nie teraz to potem ale musi

    innamorata88, Lunaris lubią tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 3 lipca 2017, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Kazał jej przyjść w połowie lipca ze ma być jakaś dyskusja w Warszawie na ten temat i wtedy bedzie mógł jej powiedzieć cos więcej. Powiem Wam, ze to dla mnie szok :( ale przez to czuje większa sile, No przecież musi sie udac nie teraz to potem ale musi

    Czyli powiedzenie " póki mamy macice walczymy" należy zreformować teraz :)
    Koleżanka jest dla nich ciekawym przypadkiem może jest jedną z prekursorów tej techniki.

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 3 lipca 2017, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na tvn oglądałam kiedys program "36.6" Drzyzga go prowadzi i mówili tam o przeszczepie macicy, że matka córce albo siostra córce oddała swoją macice. Poźniej zapłodnienie in vitro a po porodzie usuwają macice bo to za duże obciązenie dla organizmu gdyż stale są podawane leki żeby organizm nie odrzucił przeszczepu.
    Takie historie tez koncza sie happy endem :)

    Flowwer, Lunaris lubią tę wiadomość

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 3 lipca 2017, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    wiem doskonale i wiem jak boli, sa cuda ale mnie niestety nie chce sie zdarzyc ten cud.

    Jak sama nie bedę walczyć o to, to nic nie przyjdzie. Nawet o cud trzeba powalczyć.
    Ja złości do życia nie mam bardziej jestem wdzięczna że żyję w czasach kiedy mamy tak daleko posunietą medycynę w wspomaganiu/ leczeniu niepłodności.

    innamorata88, Abs, Lunaris lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 3 lipca 2017, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Jak sama nie bedę walczyć o to, to nic nie przyjdzie. Nawet o cud trzeba powalczyć.
    Ja złości do życia nie mam bardziej jestem wdzięczna że żyję w czasach kiedy mamy tak daleko posunietą medycynę w wspomaganiu/ leczeniu niepłodności.

    powiem tak ze ciesze sie ze jest teraz tyle metod, w ogole wszystkiego ze mozna powalczyc o nasz cud i mam wielka nadzieje ze w koncu sie spelni nasze marzenie. Ale tez mi jest cholernie przykro i krew mnie zalewa jak slysze czy widze w tv co laska czy ojciec zrobili dziecku to zlosci mnie to wszystko ze laski ktore nie chca, ktore bog wie co robia z dzieckiem, maja bez problemu. Ze patologia rozmnaza sie jak kroliki, maja bez problemu, zachodza, utrzymuja i maja kilka dzieci a dzieci sa bite, niekochane itp.
    A prawdziwa kochaja sie para ktora dala by temu dziecko wszystko nie moze miec i walczy tyle lat o szczescie. A jak przychodzi to szczescie to na krotko!

    Zycie jest cholernie nie sprawiedliwe !!

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2017, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj niesprawiedliwe ale kiedyś usłyszałam, że Bóg nie daje więcej niż możemy udzwignac i tym się muszę pocieszać widocznie twarda że mnie babka i dam sobie z tym radę tak ja wszystkie tutaj! !! A kiedy się wreszcie doczekamy to doceniamy to jak nikt inny nawet nie przesłanymi nocami będziemy się cieszyć :)

  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 3 lipca 2017, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwonili z laboratorium. Dziś powinnam mieć wyniki badań. 13 lipca konsultacja z genetykiem. Nawet dobrze się ułoży, bo będę na parę dni przed kolejną wizytą u gina, więc od razu będę miała zalecenia od genetyka.

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2017, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W czwartek 18.15 wizyta u giną :) obysmy ustalili termin transferu

    Karma88, Flowwer, Bocianiątko, staraczka1111 lubią tę wiadomość

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 3 lipca 2017, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny mało się udzielam bo jestem tydzień przed testem i jakoś myśli odciągnąć chce od tego hehe

    Gratuluję fasolek pięknie już jest :)

    Ja dziś robiłam pełen pakiet tarczyowy badań i ten shbg czy coś takiego no i progesteron zobaczymy jaki jest sama sobie go badam bez zlecenia lekarza nie wiem w sumie po co skoro wiem że owulacja była :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 3 lipca 2017, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie kolejny krok do przodu M jedzie na badania nasienia do Provity w Katowicach tylko zapomniałam się zapytać czy można płacić tam kartą ?? czy ktoś wie jak tam jest???

    PS chyba ja się bardziej stresuje niż on

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 3 lipca 2017, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gg88 wrote:
    a u mnie kolejny krok do przodu M jedzie na badania nasienia do Provity w Katowicach tylko zapomniałam się zapytać czy można płacić tam kartą ?? czy ktoś wie jak tam jest???

    PS chyba ja się bardziej stresuje niż on

    nie mozna placic karta. Mozesz wziąć fakture :) albo gotowka :)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • barbarah Przyjaciółka
    Postów: 119 56

    Wysłany: 3 lipca 2017, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gg88 wrote:
    a u mnie kolejny krok do przodu M jedzie na badania nasienia do Provity w Katowicach tylko zapomniałam się zapytać czy można płacić tam kartą ?? czy ktoś wie jak tam jest???

    PS chyba ja się bardziej stresuje niż on
    A jaki jest koszt badania?

    Aniołek 07.2017
  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 3 lipca 2017, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    nie mozna placic karta. Mozesz wziąć fakture :) albo gotowka :)
    dziękuję za informację a i jeszcze jedno kiedy będą wyniki i czy można on-line sprawdzić???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2017, 12:02

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • Malwas Autorytet
    Postów: 1058 1346

    Wysłany: 3 lipca 2017, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry wszystkim, u mnie niestety beta slaba 0,6, takze nici w tym miesiacu. W sierpniu pewnie nie bede testować, bo musze zrezygnowac z lamette na nastepny cykl - monitoring przypada na teneryfe.

    3i49px9iphyqib5j.png
    7u22ugpjteqyoky0.png
    Starania od 03.2016 - PCOS, astenoteratozoospermia, MTHFR-A1298C, PAI-1 4G- układ homo;
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2017, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gg88 wrote:
    a u mnie kolejny krok do przodu M jedzie na badania nasienia do Provity w Katowicach tylko zapomniałam się zapytać czy można płacić tam kartą ?? czy ktoś wie jak tam jest???

    PS chyba ja się bardziej stresuje niż on

    Gotowka lub przelewem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2017, 12:31

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2017, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gg88 wrote:
    dziękuję za informację a i jeszcze jedno kiedy będą wyniki i czy można on-line sprawdzić???

    Nie mozna online.
    Wyniki nasienia plus mar sa teoretycznie na drugi dzien. Fragmentacja teoretycznie 2 tygodnie

‹‹ 32 33 34 35 36 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ