X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie LIPCÓWKI :)
Odpowiedz

LIPCÓWKI :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2017, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    barbarah wrote:
    A jaki jest koszt badania?
    Rozszerzone badanie nasienia plus test mar 240zl
    Fragmentacja 300zl

  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 3 lipca 2017, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann89 wrote:
    Nie mozna online.
    Wyniki nasienia plus mar sa teoretycznie na drugi dzien. Fragmentacja teoretycznie 2 tygodnie
    no nic to musze jakoś zaplanować jeszcze środe żeby zdążyć odebrać te wyniki

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2017, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :)
    Może mnie pamiętacie, udzielałam się troszeńkę na kwietniowym i majowym wątku, a potem
    za poradą lekarza odpoczęliśmy troszkę i czekaliśmy na moją laparoskopię..

    Jestem już tydzień po zabiegu chromotubacji, diagnoza - całkowita niedrożność obydwu jajowodów.. Mój lekarz prowadzący powiedział, że mamy 1% szans na naturalną ciążę i byłby to cud..

    Dostaliśmy skierowanie do kliniki leczenia niepłodności Zdrówko ( kujawsko-pomorskie ), umówiliśmy się na 1. konsulatację w sprawie in vitro na 18 sierpnia..

    Powiem szczerze, że gdy usłyszałam diagnozę lekarza rozryczałam się jak bóbr.. ALe po kilku godzinach poczułam wielką ulgę, że już wiemy w czym tkwi problem, że nie będziemy już tracić czasu na kolejne badania, szukanie, stymulacje itp.
    Także od razu działamy, liczę na to, że dojdzie do transferu jeszcze w tym roku :)


    Gratuluję wszystkim zafasolkowanym!!
    Trzymam kciuki za Waszą ciążę, ze piękne donoszenie zdrowego dzieciaczka :)

    I dalej trzymam kciuki za kolejne pozytywne testy :*

    E_w_c_i_a lubi tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 3 lipca 2017, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karma i wyniki masz ?
    Bajkaaa badasz bo my ciekawskie wrony ;)

    Gg ja w Provita wszystko biorę na fakturę i płacę w domu.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2017, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gg88 wrote:
    no nic to musze jakoś zaplanować jeszcze środe żeby zdążyć odebrać te wyniki

    Zadzwon wczesniej czy sa do odbioru..
    Jesli Ty chcesz je odebrac ta maz dzis w klinice musi Cie do tego upowaznic

  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 3 lipca 2017, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Karma i wyniki masz ?
    Bajkaaa badasz bo my ciekawskie wrony ;)

    Gg ja w Provita wszystko biorę na fakturę i płacę w domu.

    a nie ma problemu jak tam idzie się pierwszy raz żeby dali imienną fakturę???

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2017, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia198808 wrote:
    Cześć Dziewczyny :)
    Może mnie pamiętacie, udzielałam się troszeńkę na kwietniowym i majowym wątku, a potem
    za poradą lekarza odpoczęliśmy troszkę i czekaliśmy na moją laparoskopię..

    Jestem już tydzień po zabiegu chromotubacji, diagnoza - całkowita niedrożność obydwu jajowodów.. Mój lekarz prowadzący powiedział, że mamy 1% szans na naturalną ciążę i byłby to cud..

    Dostaliśmy skierowanie do kliniki leczenia niepłodności Zdrówko ( kujawsko-pomorskie ), umówiliśmy się na 1. konsulatację w sprawie in vitro na 18 sierpnia..

    Powiem szczerze, że gdy usłyszałam diagnozę lekarza rozryczałam się jak bóbr.. ALe po kilku godzinach poczułam wielką ulgę, że już wiemy w czym tkwi problem, że nie będziemy już tracić czasu na kolejne badania, szukanie, stymulacje itp.
    Także od razu działamy, liczę na to, że dojdzie do transferu jeszcze w tym roku :)




    Gratuluję wszystkim zafasolkowanym!!
    Trzymam kciuki za Waszą ciążę, ze piękne donoszenie zdrowego dzieciaczka :)

    I dalej trzymam kciuki za kolejne pozytywne testy :*


    Ja Cię pamietam :)

    Wiem jako szok sprawia wiadomość o in vitro ale super ze juz wiecie w czym problem :) teraz juz z górki <3 i do celu!!! Gdybys miała pytania, śmiało chetnie odpowiem :)

    Myśle ze na pewno uda sie transfer jeszcze w tym roku!! :) długi protokół trwa 2cykle wiec na spokojnie :)

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 3 lipca 2017, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gg88 wrote:
    no nic to musze jakoś zaplanować jeszcze środe żeby zdążyć odebrać te wyniki

    Ja w czwartek tam muszę wpaść ;)

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 3 lipca 2017, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia198808 wiem że diagnoza w pierwszym momencie bardzo boli ale z drugiej strony masz zaoszczędzony ból psychiczny który jest przekładany z miesiąca na miesiąc. Ja jak czytasz wpisy z IVF wiszę duże nadzieję.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 3 lipca 2017, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia198808 okropna diagnoza, ale fakt lepiej od razu wiedzieć co i jak i nie musicie nic więcej szukać tylko od razu konkret co można, a z czego lepiej od razu zrezygnować. Trzymam kciuki!

    Flowwer jeszcze nic nie mam.

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2017, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gg mysleze nie. Przeciez spisuja Twoje dane z dowodu wiec Cie znajda jak cos;)

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 3 lipca 2017, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwas wrote:
    Dzien dobry wszystkim, u mnie niestety beta slaba 0,6, takze nici w tym miesiacu. W sierpniu pewnie nie bede testować, bo musze zrezygnowac z lamette na nastepny cykl - monitoring przypada na teneryfe.

    Ja bym brała o ile same pękają u Ciebie a podgląd po prostu po powrocie. A nóż widelec przyleciał w trójkę :D

    Malwas lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2017, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi tez juz lzej odkad wiem ze in vitro zbliza sie wielkimi krokami. Najpierw szok i placz ale teraz.. najgorsze za mna. Juz nie musimy szukac przyczyny bo ja znamy. Teraz tylko czekamy. Jesli do pazdziernika nie bedzie naturalnej ciazy to bedzie w okolicy konca roku z in vitro. Nie przewiduje innej mozliwosci :)

    Karma88, Flowwer, Rucola lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2017, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok.Mnie już możecie elegancko wypisać z testowania.Ide się rozgościć na sierpień ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2017, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mezowi wszystko wygarnelam. Ze to ja od ponad roku coraz to wiecej lekow przyjmuje, to ja bylam na hsg, to ja bylam stymulowana, to ja badam krew po kilka razy w miesiacu, to ja walczylam zeby isc do lekarza a pozniej kliniki, to mnie czeka laparoskopia, to mnie czeka ewentualbe in vitro. On tylko bral leki na ureaplazme przy czym po drugim dniu juz jeczal jak go to watroba boli. Wszystko ja, a on tylko nasienie odda wiec moglby chociaz troche docenic to jak cierpie psychicznie i fizycznie bo zostawil mnie z tym sama. A tekst ze mam nie histeryzowac bo inne kobiety jakos in vitro przezyly byl co najmniej chamski. I ze jesli nie bede miala w nim wsparcia to na zadna laparoskopie czy in vitro nie pojde. Ja chce dziecka a nie calej otoczki zwiazanej z ciaza. Nie musze urodzic. Moge adoptowac.

    Kilka godzin sie nie odzywal. Koncowa przyszedl jak zbity pies i przeprosil. Powiedzial ze rzeczywiscie przesadzil. Ze moze tego nie okazuje ale denerwuje sie tez. Ze bardzo mnie docenia. Ze pojdziemy teraz razem do lekarza. Ze wezmie wolne na laparoskopie i bedzie ze mna tam siedzial..
    Wiecie. Ciesze sie. Szkoda tylko ze czasem potrzebne sa te nerwy i placz.

    Lunaris, problemik lubią tę wiadomość

  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 3 lipca 2017, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann czasami dziadowi trzeba wygarnąć, bo właśnie nie widzą ile to nas kosztuje i wszystko i tak skupi się na kobiecie. Wiadomo, oni tez sie denerwuja, ale docecic to ile nas to cierpienia, badan i zabiegow kosztuje. Dobrze zrobiłaś. Szkoda, że dodatkowo jeszcze z nimi trzeba "walczyć".

    Ja mialam wczoraj rozmowe z moim i przedwczoraj w sumie też.

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2017, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karma a Jestes moze ze slaska? Bo widze ze Jestes na pregnylu a mi zostalo jedno opakowanie i chetnie bym oddala. Szkoda w sumie wyrzucac a jakos mnie irytuje jego widok w lodowce.

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 3 lipca 2017, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Flowwer ja jestem mega ciekawska hehe
    A tak w ogóle byłam na rozmowie o pracę i zaczynam w środę także będzie mnie tu jeszcze mniej ale będę was czytać cały czas :) no i trochę myśli odciagne od ciąży :) także myślę że będzie dobrze los się do mnie uśmiecha więc będzie pięknie :)

    staraczka1111 lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 3 lipca 2017, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Tak Flowwer ja jestem mega ciekawska hehe
    A tak w ogóle byłam na rozmowie o pracę i zaczynam w środę także będzie mnie tu jeszcze mniej ale będę was czytać cały czas :) no i trochę myśli odciagne od ciąży :) także myślę że będzie dobrze los się do mnie uśmiecha więc będzie pięknie :)
    Super że dostałaś pracę :) i trzymam kciuki za dwie kreski

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 3 lipca 2017, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ech, głupia jestem... :/ przejrzałam całe 79 stron wykresów ciążowych z owu w 11-12 dc i szukałam tych gdzie w 13 dpo test był negatywny a później jednak fasolka... znalazłam tylko kilka ale chcę wierzyć że mój będzie następny... chyba dlatego wolę betę niż sikańce... :/

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
‹‹ 33 34 35 36 37 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ