X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie LIPCÓWKI :)
Odpowiedz

LIPCÓWKI :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2017, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamette mam brac od 2 do 6dc.
    Okres powinnam dostac w srode. A dostalam go teraz. Przed chwila! Bez zadnych plamien czy bolu. Bylam w lazience a tam pierwsze krople krwi. Lamette na poniedzialek dopiero mi sprowadza. Zaraz bede dzwonic do miasta obok- moze maja jakims cudem na stanie ale jezeli nie to czy moge zamiast 2-6dc to przyjmowac ja od 3 do 7dc?

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 8 lipca 2017, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OvuGrażyna wrote:
    A skąd to wiadomo Flowwer? Gdzie mogę sprawdzić miarodajne widełki?
    Sprawdz betę po 48h w poniedziałek jak przyrost jest powyżej 66% to fasolka ma się dobrze.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 8 lipca 2017, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann89 wrote:
    Lamette mam brac od 2 do 6dc.
    Okres powinnam dostac w srode. A dostalam go teraz. Przed chwila! Bez zadnych plamien czy bolu. Bylam w lazience a tam pierwsze krople krwi. Lamette na poniedzialek dopiero mi sprowadza. Zaraz bede dzwonic do miasta obok- moze maja jakims cudem na stanie ale jezeli nie to czy moge zamiast 2-6dc to przyjmowac ja od 3 do 7dc?

    Ja cały czas biorę od 3 dc w sumie to bez większego znaczenia czy zaczniesz w drugim czy trzecim dc. A jak co to wpadnij do mnie mam zapas w domu ;)

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2017, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ja cały czas biorę od 3 dc w sumie to bez większego znaczenia czy zaczniesz w drugim czy trzecim dc. A jak co to wpadnij do mnie mam zapas w domu ;)

    A skad Jestes?
    Jezeli bierzesz od 3dc to moze nie bede histeryzowac..
    Nie wiem co to sie porobilo z tym cyklem- az 3 dni wczesniej, bez bolu i plamien..
    No ale nie bede narzekac. Przynajmniej nie doczekalam histerii testowania w dniu miesiaczki.

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 8 lipca 2017, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OvuGrażyna wrote:
    Idę na drugą betę w poniedziałek. A gdzie sprawdzę czy dobrze przerasta?
    Przede wszystkim w tym samym laboratorium po 48h :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 8 lipca 2017, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia sitku, niechcący polubiłam taka wiadomość:/ ovygrazyna gratuluje - agniechaa trzymam kciuki! Takie wakacyjne z Chorwacji, dostaliśmy, leżymy na plazy i próbuje Was nadrobić, ale przez ten okres jak mnie nie będzie to na pewno nie będzie łatwo, tyle piszecie:) pozdrawiam gorąco wszystkie staraczki i relaksuje się, trzeba dać odpocząć myślom!:)

    Flowwer lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2017, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ja cały czas biorę od 3 dc w sumie to bez większego znaczenia czy zaczniesz w drugim czy trzecim dc. A jak co to wpadnij do mnie mam zapas w domu ;)
    Flo, dalam rade zapisac sie na monitoring na 13dc. Bedzie ok?

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 8 lipca 2017, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann pw ;)

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2017, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :*

  • AnnaManna Ekspertka
    Postów: 247 218

    Wysłany: 8 lipca 2017, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!

    Jak myślicie, czy ten test ovu jest pozytywny? https://naforum.zapodaj.net/1e1cf91164ec.jpg.html

    Mam nadzieję, że nie! Jestem w 3 dniu cyklu i tak mnie naszła ochota na sprawdzenie. Powiem szczerze, że te testy wychodzą tak wyraźnie, niezależnie od dnia cyklu. Dodam, że nie mam stwierdzonych PCOS, a już u różnych lekarzy byłam.

    Mam dość swojego organizmu. Chciałabym go gdzieś wymienić, albo zakupić zupełnie nowy, bez wad!

    ijpbio4pgzuzz66o.png
  • OvuGrażyna Ekspertka
    Postów: 206 77

    Wysłany: 8 lipca 2017, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja znowu miałam negatywne testy owulacyjne przez cały cykl..przyjęłam takiego bladziocha za pozytyw bo miałam monitoring cyklu na usg. No i zakończone ciąża:) według mnie te testy to lipa. U mnie się nie sprawdziły. Raz też miałam chyba z 10 dni pod rząd grube krechy - pozytywy ale to kilka cykli temu.

    7v8rdqk3dbllser2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2017, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo testy nie pokazuja owulacji tylko skok lh.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2017, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chce sobie robic nadziei ale... cykle mam 33dniowe. Teoretycznie 19dc byla owulacja. Dzis pojawila sie krew choc teoretycznie mial byc to 30dc. Zawsze mam kilkudniowe plamienia i mocny bol brzucha przed okresem a tym razem nic.. no i bylam rano w lazience.. -2-3krople zywej krwi i od tamtej pory nic.. mozliwe ze sie dopiero rozkreci itp ale dziewczyny. Czy wy tez pomyslalyscie o tym co ja? Czy to byloby w ogole mozliwe?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2017, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem taka wściekła!!! Prof stwierdził ze zapomniał mojego testu i nie moge dzis pisać tylko w październiku aaaaaa!!!! W dodatku pies pod nieobecność zjadł mi buty lacosty :( dobijcie mnie

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 8 lipca 2017, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaManna generalnie przy PCOS testy ovu możesz wrzucić do kosza ;) w PCOS pozom LH jest zawsze wysoki. Nie masz możliwość monitoringu ?

    Ann!!! Ja też o tym myślę :D oby wredota nie przyszła :-(

    Agniechaaa pr. Jest złośliwy !!! A psu smakowały buty bo to skóra ;) czarnula nie jest winna że tak cudownie pachniały a pancia odpowiednio nie schowała.
    A w październiku pójdziesz z brzuszkiem !!

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • AnnaManna Ekspertka
    Postów: 247 218

    Wysłany: 8 lipca 2017, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer, ale ja napisałam, że nie mam PCOS :-) Możliwość monitoringu będę miała dopiero za około miesiąc - wracam do Polski! :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2017, 15:34

    ijpbio4pgzuzz66o.png
  • ewelina1991 Przyjaciółka
    Postów: 88 28

    Wysłany: 8 lipca 2017, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaManna wrote:
    Cześć dziewczyny!

    Jak myślicie, czy ten test ovu jest pozytywny? https://naforum.zapodaj.net/1e1cf91164ec.jpg.html

    Mam nadzieję, że nie! Jestem w 3 dniu cyklu i tak mnie naszła ochota na sprawdzenie. Powiem szczerze, że te testy wychodzą tak wyraźnie, niezależnie od dnia cyklu. Dodam, że nie mam stwierdzonych PCOS, a już u różnych lekarzy byłam.

    Mam dość swojego organizmu. Chciałabym go gdzieś wymienić, albo zakupić zupełnie nowy, bez wad!
    A ile dni mają Twoje cykle? Czy obserwowałaś się wcześniej? Niektóre kobiety mają owulację zaraz po skończeniu @.

    17.07. 2017-> 2 cs z clo
    19.08.2017-> cykl bez stymulacji
    30.09.2017 - > 3 cykl z clo bez owulacji
    26.10.2017 - 4 cykl z clo

    W 2017-2018 - stymulacje cykli + dwie inseminacje

    2018- 2020 starania naturalne

    2020 - nieudane stymulacje + propozycja in vitro od lekarza
    01.2021 - stymulacja do IVF
    02.2021 - punkcja, transfer odroczony
    Transfer 1 - nieudany
    Transfer 2 - poronienie zatrzymane w 10tc
    Transfer 3 - ciąża biochemiczna
    Transfer 4 - nieudany
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2017, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje iz, ze- jest mi niedobrze ale to zapewne zasluga metformaxu. Od wczoraj mnie mecza mdlosci, a fee. Korki byly na drodze, maz zrywal autem- wiec na wczorsjszy odruch wymiotny tez mam wytlumaczenie.
    Chce mi sie spac, ale to przez pogode. Jakies oberwanie chmury u nas.
    Okresu brak. No nie ma. I co ciekawe, nie mialam w ogole zabarwionego sluzu. To byly krople zywej krwi. Z 2-3 duze. A teraz nic, czysciutko.
    Na samopoczucie i mdlosci mam alibi ale na ta pseudo miesiaczke juz nie. Nic mnie nie boli, nie kluje. Moze rozdrazniona tylko jestem. Ja pierdziele, jak nie urok to sraczka. Chociaz nie ma sie z czego smiac biorac metformine;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2017, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    AnnaManna generalnie przy PCOS testy ovu możesz wrzucić do kosza ;) w PCOS pozom LH jest zawsze wysoki. Nie masz możliwość monitoringu ?

    Ann!!! Ja też o tym myślę :D oby wredota nie przyszła :-(

    Agniechaaa pr. Jest złośliwy !!! A psu smakowały buty bo to skóra ;) czarnula nie jest winna że tak cudownie pachniały a pancia odpowiednio nie schowała.
    A w październiku pójdziesz z brzuszkiem !!


    Schowała tylko malpiszon wytargał :p ale musiała dostać ochrzan niestety chodzi skarcona, miała kara na pół godziny na wejście do domu, jest taka mądra ze drzwi były otwarte a ta leżała i czekała na pozwolenie. Ale juz sobie wynaczylysmy

  • AnnaManna Ekspertka
    Postów: 247 218

    Wysłany: 8 lipca 2017, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina1991: Ten oraz dwa poprzednie cykle miały po 37 dni. Kiedyś po 33-34 dni. Obserwowałam to kilka miesięcy wcześniej i testy też zawsze były pozytywne. Nie tylko w środku cyklu, ale także na początku i na końcu.
    Mam nadzieję, że jak zacznę chodzić na monitoring, to lekarzowi uda się stwierdzić, co jest przyczyną, chociaż znając moje szczęście...

    ijpbio4pgzuzz66o.png
‹‹ 58 59 60 61 62 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ