X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopad należy do nas
Odpowiedz

Listopad należy do nas

Oceń ten wątek:
  • patrycja87 Autorytet
    Postów: 364 107

    Wysłany: 19 listopada 2014, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grunt to miłość i robić ile razy serce podpowiada, nie patrzeć na wykresy tylko czasem warto dać się ponieść.

    martika lubi tę wiadomość

    Trzymam kciuki żeby u każdej z nas zabiło maleńkie serduszko :)
    oar8skjoxel36ri5.png
    [ur
    km5sdf9hq6q185b9.png

  • Malagosia Autorytet
    Postów: 715 1145

    Wysłany: 19 listopada 2014, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może nie warto tyle tych suplementów? Ja jestem za kwasem foiowym i Salfazinem

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 19 listopada 2014, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 22:59

  • patrycja87 Autorytet
    Postów: 364 107

    Wysłany: 19 listopada 2014, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja też mam ochotę na winko, ale czekam na @ jak dostanę to sobie strzelę:) mimo tego ,że już mam bóle jak na @ , to wiecie myslę,że może jednak zawróci drogę i nie przyjdzie, więc wolę nie ryzykować :)

    Morwa lubi tę wiadomość

    Trzymam kciuki żeby u każdej z nas zabiło maleńkie serduszko :)
    oar8skjoxel36ri5.png
    [ur
    km5sdf9hq6q185b9.png

  • eM Autorytet
    Postów: 1567 1531

    Wysłany: 19 listopada 2014, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zacznę testowanie w sobotę/niedzielę, ale taki w miarę wiarygodny test będzie we wtorek... będzie co ma być :)

    Co do witamin dla naszych mężczyzn to ja wam polecam BodyMaxPlus. Oglądałam różne suplementy i ten naprawdę ma najwięcej witamin. Myślę, że to dzięki nim z moim mężem nam się zaczęło udawać, bo mój mąż robi na kopalni więc warunki nie sprzyjające dla ziomków.

    Aniołek 12tc -18.04.2014 [*]
    Aniołek 8tc -25.08.2014 [*]
    Maks - ur 08.09.2015
    Nataniel 18tc - 20.12.2017 [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey Laseczki, chciałam się przywitać, bo wiem wiem, że mało tu ostatnio jestem, ale jakoś tak muszę odsapnąć od myslenia....poza tym coś nie mam ostatnio humoru, nie wiem co mi jest, wkurzam się na męża i cały cZas mnie denerwuje, zwariuję niedługo!

    Morwa, Martika kurcze niech ta owulka do Was w końcu przyjdzie :) liczę ma to, że to Wasz ostatni cykl! Nie przyjmuję innej informacji na początku grudnia :)

    Madlene no i czekamy na Twoje II kreseczki :) jestem pewna, że CI się udało :)

    Malagosia powodzenia :) zieloności :)

    Madlene84 lubi tę wiadomość

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 19 listopada 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika no to Ci duzo nie powiedziala ;) najwazniejsze ze wszystko jest ok. A owulka tez musi byc i koniec!


    Malagosia, kiedy test?


    Madlene, obys wytrzymala :*



    Moj T dzis sie dowiadywal jakie sa wyniki badania nasienia. Na szczescie wszystko jest w normie. W nizszej granicy ale jest dobrze. Ma tylko nakaz zdrowszej diety i cwiczen. Rozsmieszyl mnie bo mowi, ze mu powiedzieli ze czesty sex pomaga w produkcji naienia, a ja sie pytam: a wspominali cos o wplywie palenia na wyniki? Haha!

    Nusia, Morwa, Madlene84 lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 19 listopada 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 23:01

  • Malagosia Autorytet
    Postów: 715 1145

    Wysłany: 19 listopada 2014, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Martika no to Ci duzo nie powiedziala ;) najwazniejsze ze wszystko jest ok. A owulka tez musi byc i koniec!

    Malagosia, kiedy test?

    Tak jak pisałam wyżej w sobote

  • sóweczka Przyjaciółka
    Postów: 83 53

    Wysłany: 19 listopada 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie wiedziałam, że będzie działać bez abonamentu. Cóż, jak się ma tyle pracy i nauki to się nie chce czytać co i jak ha ha ha...
    @ jeszcze nie przyszła. W sumie nic jej nie zapowiada- tzn. nic nie boli i nie dokucza. Czekam.
    Teraz idę uśpić chłopców, wieczorkiem postaram się coś jeszcze naskrobać, o ile praca mnie nie wciągnie tak jak wczoraj.

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 19 listopada 2014, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny moja owulacja się namyśla! Test jest troszkę ciemniejszy niż był pomimo tego, że zrobiłam go po wyżłopaniu kubka herbaty, szyjka też się robi otwarta coraz bardziej i mięknie, a nawet w jej obrębie jest śluz rozciągliwy tyle, że jeszcze na wpół przezroczysty, a na wpół mętny, mam nadzieję, że tym razem przyjdzie i się nie rozmyśli :)

    She, super, że wyniki są ok, zazdroszczę Wam teraz, że to wiecie, my ustaliliśmy, że mąż sie pójdzie przebadać w styczniu.

    Nusia, przykro mi, że łapiesz doła i nerwa, mam nadzieję, że to przejściowe i szybko minie, zapodaj sobie jakiś super relaksik.

    Patrycja, a kiedy masz termin @? 3mam kciuki!

    Nie wiem czy już Wam wklejałam tego linka, ale tu są naturalne wspomagacze płodności : http://adonai.pl/nieplodnosc/?id=21

  • madlenkaa Debiutantka
    Postów: 8 3

    Wysłany: 19 listopada 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich. Tak Was czytam drogie Panie i myślę, że może trochę mi pomożecie. owulkę miałam 6 lub 9 listopada (rozbieżność wynika z faktu, że do tej pory cykle były 32 dniowe a w październiku po duphastonie @ przyszła po 36). Każde przytulanko oczywiście bez zabezpieczenia :) a takie najbliższe owulki to było 31.10 1,2.11 a potem 7,8,9,10,11.11.
    9.11 jak nigdy dotąd zaczęły boleć mnie piersi, od razu zauważyłam jakieś żyłki, nigdy nie miałam tak po owulce. Oczywiście bóle jak na @ (podbrzusze i pokłuwanie raz z jednej strony raz z drugiej). Jak dla mnie to dziwne dosyć. Bóle piersi niemalże całkowicie ustały 17.11, jednak są takie "napompowane" ale bóle podbrzusza zostały i te pokłuwania zostały. Czy to wszystko jest spowodowane przebytą owulacją i wzrostem progesteronu i zwiastuje @? Czy przypadkiem nie jest za wcześnie na objawy @? Zazwyczaj przed @ czyli jakieś max 3 dni bolało mnie podbrzusze a piersi nic. Dziś wypada już albo dopiero 33dc.

  • eM Autorytet
    Postów: 1567 1531

    Wysłany: 19 listopada 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja trzymam kciuki za wszystkie testujące! I za owulujące też!!!
    A tym z @ życzę by to była ostatnia @ przez 9m-cy!

    martika, Madlene84 lubią tę wiadomość

    Aniołek 12tc -18.04.2014 [*]
    Aniołek 8tc -25.08.2014 [*]
    Maks - ur 08.09.2015
    Nataniel 18tc - 20.12.2017 [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2014, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika ja też mam nadzieję, że szybko minie...

    Dziewczynki ja jestem przed owulką jeszcze, ale zaczęły mnie już boleć plecy tak w dole, taki ból jak korzonki, pewnie jest to związane z rosnącym pęcherzykiem...w tamtym cyklu miałam tak samo, przeszło samo po owulacji...ale kurcze ten ból jest nie do zniesienia, wydaje mi się, że to on mnie tak rozdrażnia bo cały czas boli...a nie chcę brać silnych leków przecibólowych (na mnie działa tylko ibuprom max), bo mogą źle wpłynąć na owulację, kiedyś czytałam, że ibuprofen może nawet zatrzymać owulację...
    czy któraś z Was też tak ma i jak sobie z tym poradzić?????

    rany, ale Wam dzisiaj marudzę!

  • eM Autorytet
    Postów: 1567 1531

    Wysłany: 19 listopada 2014, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlenkaa może być i tak i tak :P jak bym ja za każdym razem jak byłam przekonana że właśnie dostałam nowy ciążowy objaw postawiła na to 100zł to byłabym teraz bardzo biednym człowiekiem :P Tak to już jest że bardziej się obserwujemy, trochę też placebo nas dopada i tak to się kręci...

    Aniołek 12tc -18.04.2014 [*]
    Aniołek 8tc -25.08.2014 [*]
    Maks - ur 08.09.2015
    Nataniel 18tc - 20.12.2017 [*]
  • eM Autorytet
    Postów: 1567 1531

    Wysłany: 19 listopada 2014, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia a jakieś okłady? Ciepłe/zimne? Albo plastry rozgrzewające na ból?

    Aniołek 12tc -18.04.2014 [*]
    Aniołek 8tc -25.08.2014 [*]
    Maks - ur 08.09.2015
    Nataniel 18tc - 20.12.2017 [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2014, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eM nie próbowałam plastrów, może rzeczywiście by pomogły...sprobuję się teraz po kąpieli natrzeć lesaną, ona jest taka ziołowa, rozgrzewająca, może pomoże, oby!

    eM lubi tę wiadomość

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 19 listopada 2014, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia, to może faktycznie spróbuj z tymi plastrami, albo nawet na początek ciepła kąpiel czy termofor.

    Dziewczyny, a co może z naturalnych rzeczy pomóc na ból gardła? Woda z cytryną i miodem, syrop z cebuli? To chyba ogólnie na przeziębienie, a mnie boli tylko gardło, boje się żeby mi to nie sfałszowało temperatury, szczególnie teraz. Cudownie boli mnie prawy jajnik:D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2014, 19:59

    Madlene84 lubi tę wiadomość

  • madlenkaa Debiutantka
    Postów: 8 3

    Wysłany: 19 listopada 2014, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eM, dziękuje za odzew :) Każdego miesiąca obserwuje się i tego miesiąca jest właśnie inaczej dlatego jestem nieco skołowana. Oczywiście wiem, że należy zrobić test :P Tak myślę czy piątek nie byłby za wcześnie?

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 19 listopada 2014, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 23:01

‹‹ 130 131 132 133 134 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ