X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopad należy do nas
Odpowiedz

Listopad należy do nas

Oceń ten wątek:
  • patrycja87 Autorytet
    Postów: 364 107

    Wysłany: 25 października 2014, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może masz rację . Ją tylko o sobie jak u Ciebie ?

    Trzymam kciuki żeby u każdej z nas zabiło maleńkie serduszko :)
    oar8skjoxel36ri5.png
    [ur
    km5sdf9hq6q185b9.png

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 25 października 2014, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ok, chociaż od dwóch dni czuję się trochę jelitówkowo, ale jeszcze mnie nie dopadła:D Idę spać, zawsze to jutro będzie o jeden dzień mniej czekania na test:D

  • patrycja87 Autorytet
    Postów: 364 107

    Wysłany: 25 października 2014, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak trzymam za nas kciuki :)

    Trzymam kciuki żeby u każdej z nas zabiło maleńkie serduszko :)
    oar8skjoxel36ri5.png
    [ur
    km5sdf9hq6q185b9.png

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 27 października 2014, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja sie wpisuje, czekam tak do trzeciego. Albo jak najdłużej wytrzymam :) jeśli wcześniej nie przyjdzie :)

    małaMyszka lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 27 października 2014, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzien dobry :)

    Werni Martka trzymam kciuki za 2 kreseczki :)chyba testujecie najszybciej :)

    odebrałam wyniki hormonów, wg mnie w miare ok... w przyszłym tygodniu idę do gina, to bedę wiedzieć na 100% czy nie mam się czym martwić


    Jak po weekendzie? :)

    werni lubi tę wiadomość

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 27 października 2014, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:)
    Triss u mnie to chyba nic nie będzie z tego testowania, codziennie sobie wymyślam nowe problemy i dzisiaj myślę, że za marne to serduszkowanie żeby się udało, brakuje tam <3 18go, albo i 19dc. Boje się, że owulacja była później, albo wcale, bo ta temperatura tak powoli się wdrapywała. Chyba za dużo mam czasu na myślenie:p

  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 27 października 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika wrote:
    Hej dziewczyny:)
    Triss u mnie to chyba nic nie będzie z tego testowania, codziennie sobie wymyślam nowe problemy i dzisiaj myślę, że za marne to serduszkowanie żeby się udało, brakuje tam <3 18go, albo i 19dc. Boje się, że owulacja była później, albo wcale, bo ta temperatura tak powoli się wdrapywała. Chyba za dużo mam czasu na myślenie:p


    ech... ja też analizuję wciąz. I się nakrecam bez potrzeby, albo stresuje, albo łapie doła, aby za chwilę znowu się nakręcić ;) co jest nam pisane to i tak będzie :) i za to trzymam kciuki kochana :) by się udało już w tym cyklu :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2014, 12:58

  • patrycja87 Autorytet
    Postów: 364 107

    Wysłany: 27 października 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam za wysokie Tsh 3,43 jutro z wynikami do gina, czeka mnie endokrynolog, ehh, pewnie przez niedoczynność nie wychodzą nasze starania. @ przyszła wczoraj po 3 dniach spóźnienia :/

    Trzymam kciuki żeby u każdej z nas zabiło maleńkie serduszko :)
    oar8skjoxel36ri5.png
    [ur
    km5sdf9hq6q185b9.png

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 27 października 2014, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika wrote:
    Hej dziewczyny:)
    Triss u mnie to chyba nic nie będzie z tego testowania, codziennie sobie wymyślam nowe problemy i dzisiaj myślę, że za marne to serduszkowanie żeby się udało, brakuje tam <3 18go, albo i 19dc. Boje się, że owulacja była później, albo wcale, bo ta temperatura tak powoli się wdrapywała. Chyba za dużo mam czasu na myślenie:p

    Martika mam to samo. Ciągle coś nowego wymyślam. Teraz mi doszedł pęcherz bo boli :) zaraz idę do apteki zapytać co można brać, powiem chyba że we wczesnej ciąży jestem :))

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 27 października 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się staram nie narkęcac.... ale jestem przed ovu, wiec nakrecanie pewnie dopiero przede mną :P niestety, bo to bardzo męczące, jak sie o niczym innym nie myśli... i ww wszystkim widzi jakies objawy...

    Pojutrze dopiero zaczynam testy ovu... ale <3 na wszelki wypadek zaczęliśmy wczoraj... zeby nie bylo :)

    Narazie oprócz codziennego bólu głowy w miarę mi nic nie dolega....

    Zetka na uklad moczowy żurawina, pamietam ze bralam takie tabletki urinal z żurawina, nawet jak bylam w ciaży i miałam stany zapalne, ból przechodził jak ręką odjol.

    Martika nawet jeśli ta ovu była 18tego, to nic straconego, po prostu będzie córka :)

    werni trzymam kciuki i zazdroszcze ze to juz niedlugo :)

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • patrycja87 Autorytet
    Postów: 364 107

    Wysłany: 27 października 2014, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi pewnie lekarz zabroni starań w tym cyklu przez tsh :(

    Trzymam kciuki żeby u każdej z nas zabiło maleńkie serduszko :)
    oar8skjoxel36ri5.png
    [ur
    km5sdf9hq6q185b9.png

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 27 października 2014, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja. przestań się dołować i marudzić ;), miałam naprawdę dużo, dużo gorsze wyniki od Ciebie i lekarz przypisał mi leki i powiedział, żeby nie przestawać się starać, a po miesiącu wyniki idealne, trzeba tylko sumiennie brać leki o stałej porze, głowa do góry, nie smuć się! :)

    Madlene, że córka to ja wiem, mam pewne wtyki :D tylko nie jestem pewna czy to już w tym cyklu:p

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 28 października 2014, 06:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie czas szybko ucieka i dobrze.. W weekend poleniuchowalismy. Mojego chyba przeziębienie bierze.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • eM Autorytet
    Postów: 1567 1531

    Wysłany: 28 października 2014, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja pozwolę sobie dołączyć. Starania od lipca 2013 więc już troszkę się staramy... 2 ciąże z bardzo smutnym zakończeniem, ale chyba w końcu musi się udać? @ powinna być jutro albo pojutrze i zaczynamy walczyć. Mam nadzieję że pod koniec listopada będzie mi dane zobaczyć 2 kreski na teście ciążowym :)

    Trzymam mocno kciuki za siebie i za was wszystkie :) A to dla wszystkich na szczęście:
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/a9414341f5fb.jpg

    triss, Magula, believe lubią tę wiadomość

    Aniołek 12tc -18.04.2014 [*]
    Aniołek 8tc -25.08.2014 [*]
    Maks - ur 08.09.2015
    Nataniel 18tc - 20.12.2017 [*]
  • Storczyk3 Przyjaciółka
    Postów: 194 43

    Wysłany: 28 października 2014, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jutro na 100% albo jeszcze dzisiaj przyłączam się do Was :)

  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 28 października 2014, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzien dobry :)
    eM witaj. Powodzenia kochana w listopadzie, oby tym razem wszystko dobrze się skończyło :)

    Patrycja głowa do góry :) dobrze ze w porę udało sie wykryć ze TSH u Ciebie podwyższone, dostaniesz leki i bedzie dobrze, zobaczysz :)

    Storczyk wiesz już na 100% ze @ przyjdzie? moze jednak nie? (oby, oby) <3

    eM lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2014, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, u mnie od pewnego czasu jakaś obojętność... nie wiem nawet który dzisiaj dc, bo już przestałam się nad tym wszystkim głowić, nie robię testów owu a o ciążowych nawet nie myślę, bo jestem pewna ,że i tak nic z tego.

    Trzymam kciuki za was wszystkie ;)

  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 28 października 2014, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta może takie podejcie zaoowocuje. Oby tak było kochana <3

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 28 października 2014, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlene84 wrote:
    Ja się staram nie narkęcac.... ale jestem przed ovu, wiec nakrecanie pewnie dopiero przede mną :P niestety, bo to bardzo męczące, jak sie o niczym innym nie myśli... i ww wszystkim widzi jakies objawy...

    Pojutrze dopiero zaczynam testy ovu... ale <3 na wszelki wypadek zaczęliśmy wczoraj... zeby nie bylo :)

    Narazie oprócz codziennego bólu głowy w miarę mi nic nie dolega....

    Zetka na uklad moczowy żurawina, pamietam ze bralam takie tabletki urinal z żurawina, nawet jak bylam w ciaży i miałam stany zapalne, ból przechodził jak ręką odjol.

    Martika nawet jeśli ta ovu była 18tego, to nic straconego, po prostu będzie córka :)

    werni trzymam kciuki i zazdroszcze ze to juz niedlugo :)

    Dzięki, dost łam wczoraj w aptece zurawinowe tabletki.
    A co do Martiki, to nie kumam :) jak ovu była 18 to wydaje mi się ze na synka? :) dzień ovu dzień przed i dwa przed to chyba bardziej na chlopca, a jak 2,5-3-4 dni przed ovu to chyba córcia, czy się mylę? :)

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 28 października 2014, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka w sumie to nie wiedzialam, ze w dniach az taka rozbieżność jest :)

    Czujesz sie juz lepiej dzisiaj?

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ