X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopad należy do nas
Odpowiedz

Listopad należy do nas

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2014, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa przy starankach o dzidziusia tsh powinno byc poniżej 2, najlepiej w okolicy 1 nawet, więc TY masz zdecydowanie za wysokie. Jestem pewna, że jak Ci spadnie to bez problemu zajdziesz w ciążę.

    Kahaśka jesteś usprawiedliwiona, bo jesteś w stanie błogosławionym ;) czuwaj nad nami i przsyłaj wiruski od czasu do czasu żeby skutecznie podziałały :)

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 5 listopada 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    NO ja niby termin @ mam na niedzielę, ale w sobotę będzie już 10 dzień brania luteiny, więc pasowałoby zrobić test, żeby cyklu nie przedłużać, ale może rzeczywiście niedziela będzie lepsza


    Czyli wezmiesz lutke w sobote, a testowanie w niedziele :) bedzie pozytyw wiec bedziesz mogla ja nadal brac :D

    Nusia, Nusia lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 5 listopada 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agata83 wrote:
    I to wlasnie mam na mysli mowiac o waszej cierpliwosci;) Normalnie wam zazdroszcze!

    Nusia no pewnie, ze jest na co czekac!

    Nie ma czego, ja im dluzej sie straram tym bardziej odkladam testowanie :D

    agata83 lubi tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 5 listopada 2014, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Nie tyle , ze mnie to uspokoi idę tylko dlatego , że muszę jak chce sobie pomóc w staraniach☺ tsh mam prawie 3 niby w normie ale za duże jak dla starających do tego przeciwciała tarczycowe TPO i TG podwyzszone, stosunek lh do fsh 0,5 wiec tez lipa.Zaburzenia cyklu ostatni miał 56 dni. Do tego plamienia w cyklu. Wiec tu raczej nie ma co zwlekać, Dlatego chcę też zbadać kortyzol i ACTH żeby mieć komplet i iść raz a porządnie☺


    Masz racje, im wczesniej zaczniesz diagnostyke i leczenie tym lepiej. Tylko nie martw sie na zapas :*

    Morwa lubi tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 5 listopada 2014, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 23:34

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JUwelka to testujemy w niedzielę! :)

    She Wolf chciałabym w to uwierzyć, że kiedyś test będzie pozytywny, dziękuję za Twoje pozytywne nastawienie:*

  • MagdaH Przyjaciółka
    Postów: 69 23

    Wysłany: 5 listopada 2014, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiecie moze czemu mi wykres nie odlicza dni po owulacji? Nie, ze nie umiem sobie policzyć ;), pytam raczej z ciekawości.

  • believe Autorytet
    Postów: 839 688

    Wysłany: 5 listopada 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Dobry :*

    Morwa, to dobry masz ocet :)

    Rozgadana i Agaja, przykro mi :( ale poki nie ma @ - jest szansa

    Believe, nie moge sie doczekac Twojego testowania :D musi byc zielono. Ktos w koncu musi zaczac dobra passe listopada :)

    Oby, oby. Chyba dzisiaj nie zasnę ;) a jutro jak będę mierzyła temperaturę, to chyba zawału w tym czasie dostanę :P

  • Stefka Debiutantka
    Postów: 12 4

    Wysłany: 5 listopada 2014, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) Zapisuje się na Listopadówki :p 40 dc , 14dpo :D Uf... i ta niepewność :p

  • believe Autorytet
    Postów: 839 688

    Wysłany: 5 listopada 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stefka wrote:
    Hej dziewczyny :) Zapisuje się na Listopadówki :p 40 dc , 14dpo :D Uf... i ta niepewność :p

    Witaj Stefka, z ciekawości zapytam - iludniowe masz cykle?

  • believe Autorytet
    Postów: 839 688

    Wysłany: 5 listopada 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaH wrote:
    A wiecie moze czemu mi wykres nie odlicza dni po owulacji? Nie, ze nie umiem sobie policzyć ;), pytam raczej z ciekawości.

    A wchodzisz na wykres przez okienko, które masz pod postem, czy przez "Moje ovu - bieżący wykres" u góry ekranu?

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 5 listopada 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny na moich testach jest wlasnie ze nie z porannego moczu, robie wiec popoludniu i nie pije nic przez 2h. Czy kilka dni przed gruba krecha powinny sie juz cienie pokazywac? bo u mnie chol... nie ma NIC. Za to jesli sluz, dzis nawet ladniejszy, do tego chyba sie szyjka obniza, wiec wciaz licze ze jestem przed owu i ze ona bedzie. no i serduszujemy bo co nam zostalo :)

    no to jesienna niedziela bedzie zielona, :) ja chyba czekam na wasze testy z wieksza niecierpliwoscia niz Wy dziewczyny :P fajnie sie czyta radosne posty :D (pewnie jeszcze lepiej sie je pisze - ale to przed nami :P)

    believe <3

    agata83 lubi tę wiadomość

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • MagdaH Przyjaciółka
    Postów: 69 23

    Wysłany: 5 listopada 2014, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam abonamentu premium, wiec jak wchodzę na bieżący wykres, to objawy są na szaro. Zauważyłam właśnie, ze jak klikam na wykres z podpisu, to objawy są na kolorowo, ale odliczania nadal nie ma... A na wykresach innych, np. Twoim odliczanie jest. Moze dlatego, ze masz abonament premium?

  • MagdaH Przyjaciółka
    Postów: 69 23

    Wysłany: 5 listopada 2014, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlene84 wrote:
    Dziewczyny na moich testach jest wlasnie ze nie z porannego moczu, robie wiec popoludniu i nie pije nic przez 2h. Czy kilka dni przed gruba krecha powinny sie juz cienie pokazywac? bo u mnie chol... nie ma NIC. Za to jesli sluz, dzis nawet ladniejszy, do tego chyba sie szyjka obniza, wiec wciaz licze ze jestem przed owu i ze ona bedzie. no i serduszujemy bo co nam zostalo :)

    no to jesienna niedziela bedzie zielona, :) ja chyba czekam na wasze testy z wieksza niecierpliwoscia niz Wy dziewczyny :P fajnie sie czyta radosne posty :D (pewnie jeszcze lepiej sie je pisze - ale to przed nami :P)

    believe <3

    Mnie sie mogło nic nie pokazywać i nagle ni z gruszki ni z pietruszki 1-2 dni z cieniem a pozniej pozytyw. I jak szybko przychodzi, tak szybko odchodzi ;)

  • believe Autorytet
    Postów: 839 688

    Wysłany: 5 listopada 2014, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widać, że w weekend dużo testujących. Mam nadzieję, że zobaczę u siebie jutro 2 kreski i Was wszystkie pozarażam :D

    Swoją drogą - czy ktoś jutro planuje testować?

    Agata83, dziękuję :) jednak z tego co widzę, to nikt nie lubi swoich wykresów :P

    Rozgadana, powodzenia! Oby ten cykl starań był Twoim ostatnim!

    Agaja, zatestuj jeszcze za 2 - 3 dni. Trzymam kciuki, żebyś zobaczyła 2 kreski.

    Ania24, nie myśl tak pesymistycznie. Jeszcze raz Ci napiszę - musisz sama zacząć wierzyć :)

    Nusia, powodzenia. Tym razem musi się udać. Szczególnie, że te mdłości muszą coś oznaczać :P

    Medlene84, dziękuję za wsparcie :) u Ciebie nie ważne kiedy owu będzie, przy takiej ilości <3 nie ominiecie tego najważniejszego momentu na pewno.

    MagdaH, a to może dlatego.

  • believe Autorytet
    Postów: 839 688

    Wysłany: 5 listopada 2014, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaH, u Ciebie widzę, że w 23 dc piękne zagnieżdżenie chyba? :)

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 5 listopada 2014, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaH piekny wykres! Trzymam kciuki!

    Believe boje sie bardziej ze nie bedzaie wcale i niecierpliwie ze nie moge zaczac juz odliczania lutealnej :P

    MagdaH lubi tę wiadomość

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 5 listopada 2014, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wpadam dzisiaj napisać Wam tylko miłego wieczoru i dobranoc, myślę o Was i pamiętam.

    believe, MagdaH, Nusia, Agaja lubią tę wiadomość

  • juwelka Autorytet
    Postów: 1439 1023

    Wysłany: 5 listopada 2014, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlene84 wrote:
    Dziewczyny na moich testach jest wlasnie ze nie z porannego moczu, robie wiec popoludniu i nie pije nic przez 2h. Czy kilka dni przed gruba krecha powinny sie juz cienie pokazywac? bo u mnie chol... nie ma NIC. Za to jesli sluz, dzis nawet ladniejszy, do tego chyba sie szyjka obniza, wiec wciaz licze ze jestem przed owu i ze ona bedzie. no i serduszujemy bo co nam zostalo :)

    no to jesienna niedziela bedzie zielona, :) ja chyba czekam na wasze testy z wieksza niecierpliwoscia niz Wy dziewczyny :P fajnie sie czyta radosne posty :D (pewnie jeszcze lepiej sie je pisze - ale to przed nami :P)

    believe <3
    u mnie bladziochy pokazywały się zawsze, nigdy nie miałam testu ovu tylko z jedną kreską ;/

    atdce6ydcmj5jyyx.png

    oar843r8a3hzoi3d.png
  • MagdaH Przyjaciółka
    Postów: 69 23

    Wysłany: 5 listopada 2014, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Believe, mam nadzieje! A u Ciebie to jak nic 21 dc. Moze sie nam uda :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2014, 22:08

‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ