X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopad należy do nas
Odpowiedz

Listopad należy do nas

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulek wrote:
    A może @ wcale nie przyjdzie :D

    byłoby cudownie :)

  • Malagosia Autorytet
    Postów: 715 1145

    Wysłany: 7 listopada 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje. Bede tu z wami napewno. Zeby sie udalo...

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 7 listopada 2014, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 23:33

    Nusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale wiecie co, to chyba nie jest możliwe, że jakbym jakimś cudem była w ciąże to że byłoby mi tak wcześnie niedobrze, tak wcześnie mdłości raczej się nie zaczynają, dlatego nawet nie nastawiam się na II kreski

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2014, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    No to jutro ostatnia dawka luteiny☺ trzymam mocno kciuki a w niedziele mam nadzieje ze będę gratulowac Tobie pozytywnego testu ☺

    Oj Kochana to byłoby spełnienie moich marzeń:*

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 7 listopada 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 23:28

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 7 listopada 2014, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 23:28

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe to chyba Jej to weszło w nawyk ;)

    wiesz, ja poki co to mam jesazcze 2 dni do terminu @, zobacze czy temperatura spadnie czy będzie na tym samym poziomie, jeszcze wszystko się może zdażyć tak naprawdę a przez to że staramy się kilka lat i jestem już po 3 próbach in vitro to jakoś nie wierzę, ze w koncu by się udało, pewnie to tylko mój organizm plata mi figle...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2014, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    A mnie dzisiaj bola jajniki na zmianę i podbrzusze :( na owu zdecydowanie za wcześniej wiec pewnie znowu mój cykl się będzie przeciągal i zbierał do owu Bóg wie ile :/ po wizycie u gina oraz tak pod koniec przyszłego tygodnia wezmę dupka , najwyżej skasuje sobie ten cykl ale przynajmniej nie będzie trwał tyle co poprzedni:p

    a w którym dc masz przeważnie owulkę? może organizm szykuje się już do niej?

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 7 listopada 2014, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia, Zetka i Agata - dziekuje za slowa otuchy, ale moj wykres zachowuje sie prawie identycznie jak w zeszlym miesiacu. Zreszta przez te plamienia nawet wole dostac @ w tym miesiacu, bo inaczej bym sie martwila ze znowu poronie.
    Wiec czekam na wredote i mam nadzieje, ze przyszly cykl bedzie dla mnie laskawszy :D


    Nusia, bardzo Ci zycze, zeby te mdlosci to byla fasolka, widze, ze sporo juz przeszlas, wiec musi sie teraz udac!
    Trzymam kciuki!

    Morwa, a moze jednak owulka? Szyjka Ci sie zaczyna zmieniac, wiec moze przyjdzie wczesniej :D

    Nusia lubi tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2014, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję Kochana, zobaczymy, ale nie nastawiam się, wolę się miło zaskoczyć niż rozczarować...

    She Wolf jeśli w ogóle zaczniesz nowy cykl, to musisz coś zrobić z tymi plamieniami, może rzeczywiscie warto nad duphastonem pomysleć, tak jak Nona, albo jeszcze jakieś badania porobić inne, sama nie wiem...

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 7 listopada 2014, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 23:28

  • Ania24 Autorytet
    Postów: 612 364

    Wysłany: 7 listopada 2014, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny u mnie negatyw ja już luzuję mam dosyć od następnego cyklu 0 mierzenia temp 0 testów nic co ma byc to będzie bez szukania jakichś objawów dosyć!!!!!!

    uwo9kw7iwhwdks4f.png
    932332a8a8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2014, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.youtube.com/watch?v=_0LN8RpOo68

    widziałyście ? :) strasznie mi to humor poprawiło :) boska jest :)

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 7 listopada 2014, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    dziękuję Kochana, zobaczymy, ale nie nastawiam się, wolę się miło zaskoczyć niż rozczarować...

    She Wolf jeśli w ogóle zaczniesz nowy cykl, to musisz coś zrobić z tymi plamieniami, może rzeczywiscie warto nad duphastonem pomysleć, tak jak Nona, albo jeszcze jakieś badania porobić inne, sama nie wiem...


    Masz racje, ale mysle, ze bedzie dobrze.

    Juz mowilam kilka razy, ze czekam na odpowiedz ze szpitala i kolposkopie. Jesli sie do poniedzialku nie odezwa, to zloze kolejna skarge, a jesli to nie pomoze, to musze pomyslec co dalej. A nad dupkiem pomysle. W poprzednich cyklach bralam progesteron i nic nie pomoglo, do tego luteina mi chyba podraznila szyjke, bo zaczelam szybciej plamic. Dlatego postanowilam ten cykl przejsc bez progesteronu, a nad kolejnym sie zastanowie.

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 7 listopada 2014, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania24 wrote:
    Cześć Dziewczyny u mnie negatyw ja już luzuję mam dosyć od następnego cyklu 0 mierzenia temp 0 testów nic co ma byc to będzie bez szukania jakichś objawów dosyć!!!!!!


    Ania troche za wczesnie na test. Jeszcze jest szansa, ale wiem co czujesz. Ja tez mam ochote wszystko zostawic i wyluzowac, ale nie wiem czy potrafie....

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • agata83 Autorytet
    Postów: 581 451

    Wysłany: 7 listopada 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    hehe to chyba Jej to weszło w nawyk ;)

    wiesz, ja poki co to mam jesazcze 2 dni do terminu @, zobacze czy temperatura spadnie czy będzie na tym samym poziomie, jeszcze wszystko się może zdażyć tak naprawdę a przez to że staramy się kilka lat i jestem już po 3 próbach in vitro to jakoś nie wierzę, ze w koncu by się udało, pewnie to tylko mój organizm plata mi figle...

    Nusia to ty faktycznie po niezlych przejsciach jestes! Zycze ci podwojnie, aby tym razem sie udalo, bo jak patrze na twoj wykres to temp idzie w gore :)

    Malagosia, Nusia lubią tę wiadomość

  • Ania24 Autorytet
    Postów: 612 364

    Wysłany: 7 listopada 2014, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Ania troche za wczesnie na test. Jeszcze jest szansa, ale wiem co czujesz. Ja tez mam ochote wszystko zostawic i wyluzowac, ale nie wiem czy potrafie....
    Ja już nie daję rady mam dosyć nie wiem co jest nie tak dobija mnie to ciągłe czekanie może dlatego że się stresuję nie mogę zajść w ciążę nie wiem brak mi słów po prostu

    uwo9kw7iwhwdks4f.png
    932332a8a8.png
  • agata83 Autorytet
    Postów: 581 451

    Wysłany: 7 listopada 2014, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Nusia, Zetka i Agata - dziekuje za slowa otuchy, ale moj wykres zachowuje sie prawie identycznie jak w zeszlym miesiacu. Zreszta przez te plamienia nawet wole dostac @ w tym miesiacu, bo inaczej bym sie martwila ze znowu poronie.
    Wiec czekam na wredote i mam nadzieje, ze przyszly cykl bedzie dla mnie laskawszy :D


    Nusia, bardzo Ci zycze, zeby te mdlosci to byla fasolka, widze, ze sporo juz przeszlas, wiec musi sie teraz udac!
    Trzymam kciuki!

    Morwa, a moze jednak owulka? Szyjka Ci sie zaczyna zmieniac, wiec moze przyjdzie wczesniej :D

    She Wolf ja tez poronilam, ale staram sie juz o tym nie myslec, bo to mnie bardzo dolowalo. Co nie znaczy, ze calkowicie zapomnialam o tym co sie stalo. Tak jak juz kiedys pisalam, dolaczylam do tego watku, aby podniesc sie na duchu, aby pesymizm i smutek odsunac daleko na bok. Dziewczyny tutaj sa takie swietne i gdyby nie wy wszystkie to chyba bym juz dawno sfiksowala!! :) Wiec jeszcze raz dziekuje wam, ze jestescie!

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 7 listopada 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dużo siły dla Was :*

    Nusia lubi tę wiadomość

    atdc3e5e035kp155.png
‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ