X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopad należy do nas
Odpowiedz

Listopad należy do nas

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2014, 00:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj był nudny dzień :P przed wyjściem męża pojechałam na zakupy potem to szybko obiad sprzątanie i posiedziałam chwile nad papierami z pracy ... Trzeba nadrobić zaległości a jest ich trochu :) Od poniedziałku znwou walka :) Za to wieczorem się pośmiałam i przestalam myśleć teraz czekam na męża i zajadam się ciastkami :D

    She Wolf kochana nie wiem co mogę Ci napisać ...będzie dobrze już mnie zaczyna wkurzać to zdanie ;) wierzę że się uda i szczerze trzymam kciuki za ten cykl :) czuję że teraz się uda mus tak być :) :) :) :)

    Martika ty to samo wiem że to u Ciebie wygląda jak zawsze , książkowy wykres itd. ale trwac wiecznie to nie może kurde no Październik był nasz i koniec :P


    Morwa morwunia :D :D a ja dzisiaj też miałam piękną pogodę :D bardzooo cieplutko :) :):): )i też ciężko uwierzyć angielska pogoda co raz bardziej mnie szokuje :D :) :) :) :)

    Juwelka oby to było takie proste jak piszesz ;) trzymam kciuki :)

    i cala reszta już tyle fasolek Październikowych że tutaj nie może być inaczej :* :* :* Do rana :)


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2014, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj już przed 6 na nogach. Wracamy do domu od "teściowej". Oczywiście obładowani jedzeniem. Ja jestem zadowolona i pełna nadziei, że wszystko będzie dobrze, że to mój szczęśliwy cykl i będzie zielony groszek na końcu :-) tym bardziej, że o 5:30 miałam 36,7 - mimo budzenia się w nocy - a ja zawsze po takiej nocy jestem zmarznięta :-) musi być dobrze. Musiało sie udać!

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 2 listopada 2014, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry;)

    Staraczka, nawet nie wiesz jak się cieszę, że jesteś taka pełna optymizmu :)

    Chica Mala, współczuję, że tak raniutko na nogach, a temperatura piękna, oby tak dalej.

    Ja dzisiaj mam gości, bo przyjeżdżają do nas na cmentarz, więc muszę jakiś obiad ogarnąć, nie mam pojęcia jeszcze co.

    25staraczka25 lubi tę wiadomość

  • Ania24 Autorytet
    Postów: 612 364

    Wysłany: 2 listopada 2014, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie temp w dół :(

    uwo9kw7iwhwdks4f.png
    932332a8a8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2014, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania24 wrote:
    a u mnie temp w dół :(
    Skąd ja to znam... ;/

  • believe Autorytet
    Postów: 839 688

    Wysłany: 2 listopada 2014, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu, ale temperatura w tym czasie może spaść ze względu na zagnieżdżenie :)

    Ania24 lubi tę wiadomość

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 2 listopada 2014, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jasne, dziewczyny za wcześnie u Was na spadki @.

    Believe, jak u Ciebie, ja chyba jednak kupię dzisiaj test i jutro rano zrobię...

  • Ania24 Autorytet
    Postów: 612 364

    Wysłany: 2 listopada 2014, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Believe poprawiłaś mi humor :)
    Słuchajcie podpowiedzcie mi po owu przez 3 dni miałam mocno odczuwalne pikanie jajników a teraz już sie uspokoiły czy to dobrze czy nie ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2014, 10:00

    uwo9kw7iwhwdks4f.png
    932332a8a8.png
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 2 listopada 2014, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, to normalne, bóle owulacyjne mogą występować przed, po i w trakcie owulacji :)

  • juwelka Autorytet
    Postów: 1439 1023

    Wysłany: 2 listopada 2014, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 15:40

    atdce6ydcmj5jyyx.png

    oar843r8a3hzoi3d.png
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 2 listopada 2014, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow, nieźle to wygląda, ale jak nowy termometr to nie ma co się sugerować.
    U mnie już śluz jak przed okresem.

    Smacznego obiadku;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2014, 11:07

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2014, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika wrote:
    Chica Mala, współczuję, że tak raniutko na nogach, a temperatura piękna, oby tak dalej.

    Na szczęście zdrzemknęłam się w busie trochę. Jeszcze kilka godzinek i będę w domku :-) Dziś już koniec gości i podróżowania :-)

    Trzymam też kciuki za Twój wykres, żeby się skończył inaczej niż zawsze czyli zieloną kropką :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika jaki masz ten śluz?

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 2 listopada 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chica Mala dzięki :)

    Gośka kremowy, ale taki bardzo wodnisty, w zeszłym cyklu w 12 dpo też taki miałam. Wiem, że to niczego jeszcze nie przesądza, ale trochę mnie sprowadziło na ziemię.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2014, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie podobnie. Bardziej też wodnisto-kremowy, ale zawsze przed okresem miałam saharę więc nic już nie wiem :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2014, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry jak tam?? :-) martika czekamy czekamy i jeszcze raz czekamy . Chociaż rozumiem Cię ja też tak zawsze miałam :-) nie pocieszam cie czekam <3

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 2 listopada 2014, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika Ty pewnie juz :)

    Staraczka ciesze sie ze Ty taka pelna optymizmu - super!

    U mnie temp odrobine dzis podskoczyla... chociaz ten dzisiejszy pomiar nie dokonca miarodajny bo troche zaspalam. Ale najdziwniejsze z testem ovu.... 3 dni temu byl cien cienia.... wczoraj bardzo slaba kreska... a dzis znow NIC... normalne to?

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 2 listopada 2014, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 23:43

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 2 listopada 2014, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 23:43

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 2 listopada 2014, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Madlene84 jaka u Ciebie jest faza lutealna? Ile dni trwa ? Zobaczymy jak u Ciebie ta owu wystepuje☺
    No wlasnie zazwyczaj cykle 30 dniowe. Ale temp nie mierzylam wiec ciezko powiedzieć czy w tym 16dc byla. Zeszly cykl mi sie wydluzyl do 37dni ale lutealna miala 14.

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ