X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • *Natka* Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 13 listopada 2016, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    No mnie ewidentnie jakieś choróbsko łapie. Z nosa mi leci i gardło mnie boli trochę. I ogólnie słabo się czuję. Piersi powoli przestają mnie bolec. Dzisiaj test znowu negatywny-11dpo. Pewni już nic z tego nie będzie :/ powoli mogę się witać z grudniem.

    Ja też jestem teraz przeziębiona w sumie już przechodzi...
    A może to jakiś objawy;)

    5cs
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 13 listopada 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania, pięknie ciemnieje!! :)

    Kaha, tak, ja dzisiaj testowałam i dzisiaj znowu mikro cien. Czyli tak - 9dpo był mikro cien, 10dpo nic, 11dpo znowu mikro cien.
    Ale to naprawde cien a nie takie ładne krechy jak u Mani, trzeba sie wpatrywać...
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/9f1fc8e6e440.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2016, 12:09

    Mania25, suri2016 lubią tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • *Natka* Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 13 listopada 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malka ja też okres mam mieć w czwartek, testów na razie nie robię (choć ledwo się wstrzymuje) bo coś czuje że nic z tego znowu nie wyszło... żadnych objawów jedynie cmi mnie w podbrzuszu ale zawsze tak mam na kilka dni przed @.

    5cs
  • Mania25 Autorytet
    Postów: 862 801

    Wysłany: 13 listopada 2016, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaha, Bertha dziękuję! <3 Ale wiadomo, często chodzę do łazienki sprawdzać czy coś się pojawiło...

    Bertha a jakiej firmy/jakich firm robiłaś testy? Ja zauważyłam, że np. pre test wychodzi jaśniejszy niż test z sieci aptek Dbam o Zdrowie - taki ich firmowy produkt jak jogurt naturalny marki Tesco w Tesco :) On bardzo łądnie wskazuje.
    Polecam też testy Bobotest, które u mnie bardzo szybko pokazały druga kreskę.

    EDIT Bertha widać kreskę :D Super, gratuluję!! Jutro-pojutrze na teście tej samej firmy będzie już pewnie ciemniejsza :) Ja też na początku miałam taką kreskę jak Ty, a potem po mału ciemniała ;) Masz wysoką temperaturę, wszystko jest ok :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2016, 12:17

    aaVJp2.png
    SYbyp2.png


  • *Natka* Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 13 listopada 2016, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Mania, pięknie ciemnieje!! :)

    Kaha, tak, ja dzisiaj testowałam i dzisiaj znowu mikro cien. Czyli tak - 9dpo był mikro cien, 10dpo nic, 11dpo znowu mikro cien.
    Ale to naprawde cien a nie takie ładne krechy jak u Mani, trzeba sie wpatrywać...
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/9f1fc8e6e440.jpg
    No zeczywiscie trzeba się wpatrywac Ale ja bym chociaż raz nawet taki test chciała zobaczyć :)

    5cs
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 13 listopada 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania25 wrote:
    Bertha po lewo dzisiejszy, po prawo wczorajszy

    59b950cf577aff47med.jpg

    Mania bardzo ładnie ciemnieje!

    Mania25 lubi tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha może wciąż jest za wcześnie, ten cień tam jest, więc i nadzieja jest. Trzymam mocno kciuki! Ja już przestałam testować, nie widzę szans w tym miesiącu. Może grudzień okaże się szczęśliwy :)

  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 13 listopada 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Mania, pięknie ciemnieje!! :)

    Kaha, tak, ja dzisiaj testowałam i dzisiaj znowu mikro cien. Czyli tak - 9dpo był mikro cien, 10dpo nic, 11dpo znowu mikro cien.
    Ale to naprawde cien a nie takie ładne krechy jak u Mani, trzeba sie wpatrywać...
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/9f1fc8e6e440.jpg

    Bertha skoro jest cień na teście to jest cień nadziei :) trzymam kciuki za Ciebie!

    Moje wychodzą totalnie białe, ale używam najtańszych z Tesco, pepino. Mam tez inne ale o czułości 25 a te z Tesco są 10.

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 13 listopada 2016, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiaczek2234 wrote:
    Taki mam zamiar zrobić tylko powtórzę jutro niestety dziś nie mam samochodu żeby jechać po test to będzie długi dzień. A z objawów od owulacji cały czas brzuch napompowany jakby migotanie jajnikow piersi mrowienie ale nie sutków l. Śluz 3 dni po owulacji jak galaretka, metaliczny posmak ból kręgosłupa w dole tak jak kos jrzyzowa, senność, kłucie w pachwinie tak jakby kosci, swędzenie brzucha, jeśli nie zjem to mam zawroty glowy, a dokładniej to się dowiem jak powtórzę test i wtedy potwierdzenie te objawy

    Gosiaczek polecam bobotest płytkowy, wg mnie najbardziej czuły. We wrześniu widać było już cień kreski przy bHCG 7, co nawet mi wydawało się niemożliwe. Ze względu na kiepski przyrost bety (jak się potem okazało ciąża pozamaciczna) testów zrobiłam około 15 i na prawdę bobotesty są najlepsze. Na innych biel, a tutaj już wychodziły kreski. Będzie dobrze, myślę, że to druga kreska:)

    Mania25 lubi tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 13 listopada 2016, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Natka* wrote:
    Malka ja też okres mam mieć w czwartek, testów na razie nie robię (choć ledwo się wstrzymuje) bo coś czuje że nic z tego znowu nie wyszło... żadnych objawów jedynie cmi mnie w podbrzuszu ale zawsze tak mam na kilka dni przed @.

    A u mnie dzisiaj w sumie prawie brak jakich kolwiek objawów. Gdybym sie ich nie doszukiwała to pewnie bym nawet nie zwróciła uwagi na minimalne kłucie jajnika i w pachwinie i na bardzo lekki ból piersi. Wszystkie co były dotychczas to w sumie ustąpiły.

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2016, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malka ja też używałam tych pepino, zużyłam chyba 6 wszystkie totalnie białe, spróbowałam Facelle o czułości 25 i też biel totalna, więc już odpuściłam. Pozostało mi czekać na @. Moja siostra starała się 3,5 roku.. a miała małe szanse, ale w końcu się udało, więc wierzę, że i nam wszystkim też się uda! <3

  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 13 listopada 2016, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    Malka ja też używałam tych pepino, zużyłam chyba 6 wszystkie totalnie białe, spróbowałam Facelle o czułości 25 i też biel totalna, więc już odpuściłam. Pozostało mi czekać na @. Moja siostra starała się 3,5 roku.. a miała małe szanse, ale w końcu się udało, więc wierzę, że i nam wszystkim też się uda! <3

    Wcześniej czy później każdej się uda. Wierzę w to. Tylko żeby to było te wcześniej ;)

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 13 listopada 2016, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Mania, pięknie ciemnieje!! :)

    Kaha, tak, ja dzisiaj testowałam i dzisiaj znowu mikro cien. Czyli tak - 9dpo był mikro cien, 10dpo nic, 11dpo znowu mikro cien.
    Ale to naprawde cien a nie takie ładne krechy jak u Mani, trzeba sie wpatrywać...
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/9f1fc8e6e440.jpg

    Bertha u mnie też taki cień cienia wychodził i to w dzień spodziewanej miesiączki, mało tego, nie wychodził o czasie tylko po 10-15 minutach, a ciąża była. Także myślę, że masz duże szanse, 3mam kciuki:)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 13 listopada 2016, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najgorsze ze ten cien tak ze mną pogrywa, jednego dnia jest następnego go nie ma i potem znowu sie pojawia.. a powinien stopniowo ciemniec od pierwszego ukazania sie.
    Te testy to sa albo Nordtest albo wlasnie DOZ. One sa identyczne, wg mnie z jednej fabryki, tylko opakowanie robią inne. Ja zawsze rozpakowuje z kartonika testy bo zajmują za duzo miejsca wiec teraz nie wiem ktore to sa, ale chyba Nordtest.
    Robiłam tez dzisiaj facelle z rossmanna paskowe i biel. Cien nadziei jest. Jutro kolejny test. Tylko ze skończyły mi sie te Nordtest. Zobaczę moze dzisiaj czy apteka Doz jest otwarta to kupie.. a w domu mam jeden Doz ale strumieniowy, on chyba słabiej wykrywa od tego płytkowego, mam tez facelle oraz chyba jakis bobotest, ale nie wiem jakiej czułości, bo oczywiście opakowanie wyrzucone :)

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Mania25 Autorytet
    Postów: 862 801

    Wysłany: 13 listopada 2016, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha bobotesty są czułe niezależnie od tego czy strumieniowy 10, czy płytkowy 25 :)
    DOZ strumieniowego nie robiłam niestety, jedynie płytkowy 10.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2016, 12:47

    aaVJp2.png
    SYbyp2.png


  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 13 listopada 2016, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha wiem jak się czujesz, ale nie pozostaje nic innego jak tylko poczekać i zrobić kolejny test jutro rano...i być dobrej myśli oczywiście:) 11 dpo to tak na prawdę jeszcze dość wcześnie, do zagnieżdżenia może dojść nawet do 12 dpo. Zrób bobotest, on jest wiarygodny:)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • *Natka* Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 13 listopada 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Bertha skoro jest cień na teście to jest cień nadziei :) trzymam kciuki za Ciebie!

    Moje wychodzą totalnie białe, ale używam najtańszych z Tesco, pepino. Mam tez inne ale o czułości 25 a te z Tesco są 10.
    Ja też zawsze te Pepino kupuje bo są tanie i został mi jeden nordtest...
    Ale co ja mogę powiedzieć jak zawsze mi biel wychodzi ;)

    5cs
  • *Natka* Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 13 listopada 2016, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swoją drogą jak się ja patrzę na te wasze pozytywy to aż człowieka korci żeby zrobić i zobaczyć te dwie kreseczki :)

    5cs
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 13 listopada 2016, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i dupa blada ! Nie miałam owulki i coś czuję że albo będzie na tygodniu albo bezowulacyjny...mam dość odechciewa mi sie tych staran...gdyby nie to, że tak pragnę drugie maleństwo to bym sobie dała w tym cyklu spokój !

    Gratuluje kolejnych dwóch kresek ! I trzymam kciuki za cienie i te które tak jak ja czekają na ten moment...

    malka lubi tę wiadomość

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 13 listopada 2016, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania25 wrote:
    Bertha po lewo dzisiejszy, po prawo wczorajszy

    59b950cf577aff47med.jpg

    Ile dpo wyszedł Ci test ?

    f2w3k0s3plke7odf.png
‹‹ 94 95 96 97 98 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ