X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • Mania25 Autorytet
    Postów: 862 801

    Wysłany: 13 listopada 2016, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panan12 te testy są z 12dpo i 13dpo. Pierwsza ledwo widoczna kreska wyszła mi 8dpo.
    W linku są zdjęcia testów 9dpo i 11 dpo
    http://www.fotosik.pl/zdjecie/dab56d4b1b0ed15d

    aaVJp2.png
    SYbyp2.png


  • MavisDracula Ekspertka
    Postów: 225 98

    Wysłany: 13 listopada 2016, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyle pozytywów w listopadzie... :-) ja jeszcze mam daleko do testowania ale czuję że się nie udało... takie po prostu wewnętrzne przeczucie. Obiecałam sobie że poczekam z testowaniem do tego 20 listopada. Może w ogóle nie będę musiała testować. Takiego mam jakiegoś doła. W pierwszej ciąży ledwo skończyło się serduszkowanie to wiedziałam że będzie ciąża (<3 idealnie w owulację ) a w tym czuję się taka pusta...

    Piotr 29.08.2015r.
    Dominika 31.08.2017r.

    Mam Was- mam wszystko.

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 13 listopada 2016, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Mania, pięknie ciemnieje!! :)

    Kaha, tak, ja dzisiaj testowałam i dzisiaj znowu mikro cien. Czyli tak - 9dpo był mikro cien, 10dpo nic, 11dpo znowu mikro cien.
    Ale to naprawde cien a nie takie ładne krechy jak u Mani, trzeba sie wpatrywać...
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/9f1fc8e6e440.jpg
    Zupełnie ładny ten cień :)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Czarodziejka Ekspertka
    Postów: 154 124

    Wysłany: 13 listopada 2016, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, mogę sie dołączyć ?? Mam 31 lat i od 9 cykli staramy sie o dzidzię. Ja jestem dopiero po owu, wiec do testowania daleko. Gratulacje dla wszystkich którym się udało i kciuki w gorze dla tych co testują w najbliższych dniach.

    suri2016, Ataga12, eMM, kaha lubią tę wiadomość

  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 13 listopada 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarodziejka wrote:
    Cześć dziewczyny, mogę sie dołączyć ?? Mam 31 lat i od 9 cykli staramy sie o dzidzię. Ja jestem dopiero po owu, wiec do testowania daleko. Gratulacje dla wszystkich którym się udało i kciuki w gorze dla tych co testują w najbliższych dniach.

    No jasne! Zapraszamy :) kiedy planowane testowanie?

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Czarodziejka Ekspertka
    Postów: 154 124

    Wysłany: 13 listopada 2016, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyglada na to że 26 listopada. Szanse jakieś tam są, ale staram sie nie nakręcać bo pózniej deprecha.

  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 13 listopada 2016, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarodziejka wrote:
    Wyglada na to że 26 listopada. Szanse jakieś tam są, ale staram sie nie nakręcać bo pózniej deprecha.

    Też zawsze sobie obiecuje, że w tym cyklu bez nakręcania, ale nigdy mi to nie wychodzi ;)
    Teraz miałam ambitny plan nie testować przed 12dpo a już mam 3 testy zrobione ;) ale za to powoli zaczynam się oswajać z myślą że nic z tego i tym razem.

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 13 listopada 2016, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy u Was też tak sypie śnieg?

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Czarodziejka Ekspertka
    Postów: 154 124

    Wysłany: 13 listopada 2016, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    A czy u Was też tak sypie śnieg?

    Ja mieszkam w Norwegii :) tutaj już zima rozkręca sie na całego :)

    suri2016, malka lubią tę wiadomość

  • MavisDracula Ekspertka
    Postów: 225 98

    Wysłany: 13 listopada 2016, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też pięknie sypie. Syn zachwycony bo właściwie pierwszy raz widzi śnieg, rok temu o tej porze był jeszcze bardzo malutki:-)

    Piotr 29.08.2015r.
    Dominika 31.08.2017r.

    Mam Was- mam wszystko.

  • *Natka* Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 13 listopada 2016, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MavisDracula wrote:
    Tyle pozytywów w listopadzie... :-) ja jeszcze mam daleko do testowania ale czuję że się nie udało... takie po prostu wewnętrzne przeczucie. Obiecałam sobie że poczekam z testowaniem do tego 20 listopada. Może w ogóle nie będę musiała testować. Takiego mam jakiegoś doła. W pierwszej ciąży ledwo skończyło się serduszkowanie to wiedziałam że będzie ciąża (<3 idealnie w owulację ) a w tym czuję się taka pusta...
    Ja też mam identyczne przeczucie, że lipa...:/

    5cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2016, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie na podkarpaciu troszkę popadało i koniec. Zato strasznie jest ziiimnooo. Brrrrr !

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 13 listopada 2016, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Też zawsze sobie obiecuje, że w tym cyklu bez nakręcania, ale nigdy mi to nie wychodzi ;)
    Teraz miałam ambitny plan nie testować przed 12dpo a już mam 3 testy zrobione ;) ale za to powoli zaczynam się oswajać z myślą że nic z tego i tym razem.
    Ja to nawet nie próbuje :) wiem ze będę sikac od 10 dpo ;)
    Oficjalny termin testów 23 listopad a od 19 będę schizowac :)

    Czarodziejka lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Czarodziejka Ekspertka
    Postów: 154 124

    Wysłany: 13 listopada 2016, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Ja to nawet nie próbuje :) wiem ze będę sikac od 10 dpo ;)
    Oficjalny termin testów 23 listopad a od 19 będę schizowac :)
    Jakbym siebie słyszała ;)

  • *Natka* Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 13 listopada 2016, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak macie, że przgladacie galerię testów na Ovu? Zwariować idzie czekając na termin @...

    5cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2016, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przeglądam galerię testów i szczęśliwych wykresów i sobie myślę, że też bym tak chciała....

    *Natka* lubi tę wiadomość

  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 13 listopada 2016, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Natka* wrote:
    Też tak macie, że przgladacie galerię testów na Ovu? Zwariować idzie czekając na termin @...

    Ja przegladam galerie testów, galerie wykresów i na swój wykres zaglądam co godzinę jakby tam nagle miało się coś pojawić... szaleństwo :/

    kaha, *Natka* lubią tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 13 listopada 2016, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Natka* wrote:
    Też tak macie, że przgladacie galerię testów na Ovu? Zwariować idzie czekając na termin @...

    Ale teraz dziewczyny dałyście mi "zadanie", już wiem co będę robiła w oczekiwaniu na owulację, a następnie n testowanie. Wcześniej nawet nie klikałam w tą galerię, dopiero odkryłam:)

    *Natka* lubi tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 13 listopada 2016, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Ja przegladam galerie testów, galerie wykresów i na swój wykres zaglądam co godzinę jakby tam nagle miało się coś pojawić... szaleństwo :/
    Tez tak mam

    malka, Mania25 lubią tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 13 listopada 2016, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Ja przegladam galerie testów, galerie wykresów i na swój wykres zaglądam co godzinę jakby tam nagle miało się coś pojawić... szaleństwo :/
    Tak! Ja patrzeniem w swój wykres zachodze w ciaze :D

    suri2016, kaha, eMM lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
‹‹ 95 96 97 98 99 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ