X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 13 listopada 2016, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie w niedzielny poranek! Ja się chyba dzisiaj nie rnuszam z łóżka, bo strasznie marnie się czuję :/

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2016, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malka powiem jedo- listopad to jest chyba najgorszy miesiąc w roku. Ja zawsze w ciągu tych 30 dni nie mam na nic sił, ani ochoty, chodzę mega wkurzona, a jak przyjdzie grudzień- wszystko się zmienia o 180 stopni! Jak mozesz sobie na to pozwolic,to leż i się relaksuj! ;)

    malka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2016, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiaczek2234 wrote:
    https://zapodaj.net/316263c4a178b.jpg.html
    Jest kreska, ale ja dla świętego spokoju ducha powtórzyłabym teścik. Powodzenia!

  • Gosiaczek2234 Znajoma
    Postów: 22 5

    Wysłany: 13 listopada 2016, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę żeby powtórzyć jutro rano. Na początku pojawiła się taka plama gdzie była druga krecha a po 2 min zostało tak jak na zdjeciu

    Gosiaczek2234
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2016, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiaczek może jakaś felerna partia testów przez co się rozmazują. Najlepiej powtórz z jakimś innej firmy

  • Gosiaczek2234 Znajoma
    Postów: 22 5

    Wysłany: 13 listopada 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    Gosiaczek może jakaś felerna partia testów przez co się rozmazują. Najlepiej powtórz z jakimś innej firmy
    Taki mam zamiar zrobić tylko powtórzę jutro niestety dziś nie mam samochodu żeby jechać po test to będzie długi dzień. A z objawów od owulacji cały czas brzuch napompowany jakby migotanie jajnikow piersi mrowienie ale nie sutków l. Śluz 3 dni po owulacji jak galaretka, metaliczny posmak ból kręgosłupa w dole tak jak kos jrzyzowa, senność, kłucie w pachwinie tak jakby kosci, swędzenie brzucha, jeśli nie zjem to mam zawroty glowy, a dokładniej to się dowiem jak powtórzę test i wtedy potwierdzenie te objawy

    Gosiaczek2234
  • Didio Debiutantka
    Postów: 13 1

    Wysłany: 13 listopada 2016, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! Malka ja tak mam od 3 dni... a swoja droga czuje sie rozbita i spiaca caly czas i w dodatku od dwóch mam nabrzmiale piersi i troszkę wrażliwe. Dzisiaj jest 24dc. chyba za wcześnie żeby bolały na okres... myślicie że jeszcze za wcześnie na test ciazowy?

  • Gosiaczek2234 Znajoma
    Postów: 22 5

    Wysłany: 13 listopada 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Didio wrote:
    Dzień dobry! Malka ja tak mam od 3 dni... a swoja droga czuje sie rozbita i spiaca caly czas i w dodatku od dwóch mam nabrzmiale piersi i troszkę wrażliwe. Dzisiaj jest 24dc. chyba za wcześnie żeby bolały na okres... myślicie że jeszcze za wcześnie na test ciazowy?
    Mi niby coś wyszło 22dc cyklu przy 27 dniowym ale do jutra muszę poczekać na kolejny test

    Gosiaczek2234
  • Didio Debiutantka
    Postów: 13 1

    Wysłany: 13 listopada 2016, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiaczek ja bym umarła z ciekawosci gdybym była w Twojej sytuacji. Trzymam kciuki żeby kolejny test wykazał dwie grube krechy ;-)

    panan12 lubi tę wiadomość

  • Didio Debiutantka
    Postów: 13 1

    Wysłany: 13 listopada 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm. Moze się skuszę.. z tym ze nie byłoby to poranek siusiu. Ciekawe czy coś wyjdzie. Toczę walka sama z Sobą. Czy czekać do 1 dnia kolejnego cyklu czy teraz zrobić. .. eh...

  • MavisDracula Ekspertka
    Postów: 225 98

    Wysłany: 13 listopada 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiaczek a który dpo u Ciebie?

    Piotr 29.08.2015r.
    Dominika 31.08.2017r.

    Mam Was- mam wszystko.

  • Gosiaczek2234 Znajoma
    Postów: 22 5

    Wysłany: 13 listopada 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MavisDracula wrote:
    Gosiaczek a który dpo u Ciebie?
    11 12 dni nie wiem dokładnie kiedy mialam owulację ale wg wykresu to tak mniejwiecej

    Gosiaczek2234
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 13 listopada 2016, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiaczek2234 wrote:
    Mi niby coś wyszło 22dc cyklu przy 27 dniowym ale do jutra muszę poczekać na kolejny test

    No mnie ewidentnie jakieś choróbsko łapie. Z nosa mi leci i gardło mnie boli trochę. I ogólnie słabo się czuję. Piersi powoli przestają mnie bolec. Dzisiaj test znowu negatywny-11dpo. Pewni już nic z tego nie będzie :/ powoli mogę się witać z grudniem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2016, 11:11

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Gosiaczek2234 Znajoma
    Postów: 22 5

    Wysłany: 13 listopada 2016, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    No mnie ewidentnie jakieś choróbsko łapie. Z nosa mi leci i gardło mnie boli trochę. I ogólnie słabo się czuję. Piersi powoli przestają mnie bolec. Dzisiaj test znowu negatywny-11dpo. Pewni już nic z tego nie będzie :/ powoli mogę się witać z grudniem.
    Poczekaj do dnia @ w pierwszej ciąży zero objawów oprucz anginy a mój syn ma już 3 latka

    Gosiaczek2234
  • Mania25 Autorytet
    Postów: 862 801

    Wysłany: 13 listopada 2016, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justa. wrote:
    Normalnie doradziłabym wizytę u lekarza po skończonym 6 tc. Skoro jednak masz plamienia powinnaś pójść wcześniej. Być może dostaniesz progesteron. Plamienia na początku ciąży zdarzają się dość często, lepiej jednak dmuchać na zimne.

    Wczoraj plamiłam - śluz kawa z mlekiem, co jest u mnie zupełnie normalne jak na dzień przed okresem. Dziś mam termin miesiączki. Jest sucho, całkowicie sucho. Nawet nie mogę zobaczyć czy plamię. Normalnie po takim wieczornym plamieniu już rano okazywało się, że okres nadchodzi lub nadszedł. Kreska na teście ciemniejsza niż wczoraj (testy z tej samej firmy). PTC 37,05'C, pod pachą niemal tyle samo, więc wciąż stan podgorączkowy. No nic czekamy dalej.
    Gosiaczek2234 wrote:
    https://zapodaj.net/316263c4a178b.jpg.html

    Gosiaczek test może i rozmyty, ale druga kreska ewidentnie się pojawiła :) Gratuluję! :)

    aaVJp2.png
    SYbyp2.png


  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 13 listopada 2016, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiaczek2234 wrote:
    Poczekaj do dnia @ w pierwszej ciąży zero objawów oprucz anginy a mój syn ma już 3 latka

    Termin @ wyznaczony przez ovufriend mam na środę, choć ja myślę że to powinien być czwartek. Zobaczymy jak bedzie.

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 13 listopada 2016, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania, a pokaz na zdjęciu jak twoje testy ciemnieją

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha a u Ciebie jak? Testowałaś coś jeszcze?

  • Mania25 Autorytet
    Postów: 862 801

    Wysłany: 13 listopada 2016, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha po lewo dzisiejszy, po prawo wczorajszy

    59b950cf577aff47med.jpg

    kaha, suri2016, eMM lubią tę wiadomość

    aaVJp2.png
    SYbyp2.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Mania, gratulacje! <3

    Mania25 lubi tę wiadomość

‹‹ 93 94 95 96 97 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ