X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2017, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Ja obstawiam 2 dziewczyny u Agniechyyy. Rozważną i Romantyczną. Ale nie mam talentu do przewidywania przyszłości, więc nawet się nie zdziwię, jak się okaże, że ma dwóch facecików albo parkę. A jak Wy obstawiacie? Wygrana na bank otrzyma od Agnieszki wór bliźniaczych wirusków! Ale się tu będzie działo, jak Aga pójdzie na USG za jakieś 5-6 tygodni!
    Ja mam przeczucie na 2Panów :D ale możemy zrobić tu konkurs na płeć :D kto trafi dostaje moc wirusów i tak daje każdej z Wam moc wirusów ale przynajmiej można postrzelać :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2017, 16:43

  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 28 listopada 2017, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika cudny przyrost :) co do tygodni to bbf trochę właśnie pisze tak jak się mówi, czyli jestem w piątym tygodniu, ale każdy lekarz określa to jako czwarty tydzień ciąży. Kiedyś to mamaginekolog fajnie opisała z czego to wynika.

    Ja jak ktoś pyta to mówię ze jestem w 9 tygodniu, ale u lekarza 8 tydzień.

    Na bff nie jest tak źle, wiadomo tutaj jesteśmy razem od wielu miesięcy i bardziej się znamy, jesteśmy otwarte, a tam dopiero poznajemy często osoby z zupełnie innych zakamarków forum, dla mnie super że mam Agę i Paulinę, bo jakoś raźniej :) ale jak wszędzie może trafić się troll jak ostatnio u nas :):):) ale Aga administrator zrobiła porządek ! ;)

    Agulineczka fajna krecha, czekamy na betę <3

    Flo nasza mamusiu odpoczywasz ?

    Jedna z wielu powodzenia, siedzimy tam razem z Tobą

    Jedna_z_Wielu, Agniechaaaa, KateHawke, StaraczkaNika lubią tę wiadomość

  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 28 listopada 2017, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Kurczaczki, robiłam morfo i żelazo we wtorek - wszystko ładnie - jestem krzepka baba! Nie wiem, co tym włosom u mnie nie pasuje, że mi tak lecą całymi garściami

    A ferrytyne robilas? Czasem żelazo wskazuje, ze jest ok, a ferrytyna pokazuje prawdziwy jego zapas w organizmie :)

    StaraczkaNika lubi tę wiadomość

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 28 listopada 2017, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Ja mam przeczucie na 2Panów :D ale możemy zrobić tu konkurs na płeć :D kto trafi dostaje moc wiejskie i tak daje każdej z Wam moc wirusów ale przynajmiej można postrzelać :D
    Stawka warta podjęcia "strzałów" ;) dwie dziewczynki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2017, 16:43

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 28 listopada 2017, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulineczka
    Gratulacje! Ty masz już tak szybko piękną krechę, że bym się nie zdziwiła, gdyby się okazało, że wzięłaś przykład ze swojej imienniczki, Agniechy, i nie miała tam dwójeczki! Jutro beta? Wiesz, ktoś tu musi jutro dostarczać emocji!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2017, 16:57

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 28 listopada 2017, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Zaczyna się stresik, wiem że nie ma porównania do Waszych powodów, ale dla mnie jest ważna ta wizyta :*
    Dla nas też ważna, no przecież!

    Jedna_z_Wielu lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4684 3467

    Wysłany: 28 listopada 2017, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane mam takie pytanie z innej beczki. Czy piesek może zarazić się jelitowka od właściciela? Bo właśnie mi powoli przechodzi ale zmoglo mojego męża teraz, a psinka najpierw pilnowala mnie, a teraz eMka i boję się, że coś mu będzie. Bo wiecie eMek to marudzi jakby zaraz miał pójść na tamten świat ale da sobie radę to silny chłop, bardziej martwię się o psa. Można mu coś podać profilaktycznie?

    Agniechaaaa, summer86, StaraczkaNika, Amy333, mi88 lubią tę wiadomość

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 28 listopada 2017, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Kurczaczki, robiłam morfo i żelazo we wtorek - wszystko ładnie - jestem krzepka baba! Nie wiem, co tym włosom u mnie nie pasuje, że mi tak lecą całymi garściami

    Moje włosy tez się dziwne zrobiły, strasznie się koltunia, ale ja się zastanawiam czy nie są wysuszone przez te ciagle sikanie i jeszcze lekkie zatrzymanie wody w organizmie. Kupiłam dziś odżywkę z biotebalu i zobaczymy

  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 28 listopada 2017, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena <3

    I chciałabym coś wyjaśnić: to nie jest tak, że brak mi kultury, aby podziękować , tylko nie chce zapeszyc :)

    Karolina90, Malgonia lubią tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2017, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena21 wrote:
    Nika cudny przyrost :) co do tygodni to bbf trochę właśnie pisze tak jak się mówi, czyli jestem w piątym tygodniu, ale każdy lekarz określa to jako czwarty tydzień ciąży. Kiedyś to mamaginekolog fajnie opisała z czego to wynika.

    Ja jak ktoś pyta to mówię ze jestem w 9 tygodniu, ale u lekarza 8 tydzień.

    Na bff nie jest tak źle, wiadomo tutaj jesteśmy razem od wielu miesięcy i bardziej się znamy, jesteśmy otwarte, a tam dopiero poznajemy często osoby z zupełnie innych zakamarków forum, dla mnie super że mam Agę i Paulinę, bo jakoś raźniej :) ale jak wszędzie może trafić się troll jak ostatnio u nas :):):) ale Aga administrator zrobiła porządek ! ;)

    Agulineczka fajna krecha, czekamy na betę <3

    Flo nasza mamusiu odpoczywasz ?

    Jedna z wielu powodzenia, siedzimy tam razem z Tobą
    Ja tez sie mega cieszę, ze Was tam mam :D a troll jakos dziwnie zamilkł na szczęście!



    A tu od mamyginekolog o tc:
    https://mamaginekolog.pl/czy-ciaza-trwa-9-miesiecy/

  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 28 listopada 2017, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Bo wiecie eMek to marudzi jakby zaraz miał pójść na tamten świat ale da sobie radę to silny chłop, bardziej martwię się o psa. Można mu coś podać profilaktycznie?
    Rozwaliłas mi system tym zdaniem :D <3

    Amy333 lubi tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 28 listopada 2017, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika, piękny przyrost :)

    Ewela, bardzo się cieszę, że wizyta i USG ok :)

    Agulineczka, test pięknie ściemniał. Kiedy powtarzasz betę?

    Jedna_z_Wielu, kciuki za wizytę!

    Bazylkove, cieszę się, że już po zabiegu :)

    Hope, trzymam kciuki za jutrzejszą kontrolę <3

    Karolina, daj znać po dzisiejszym USG :) Mam nadzieję, że już lepiej się czujesz.


    Agniechaaa, u mnie też dziś ból brzucha, też się nospą ratuję :(

    StaraczkaNika, Jedna_z_Wielu, 91Ewela09 lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Bea25 Autorytet
    Postów: 288 171

    Wysłany: 28 listopada 2017, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna kciuki zaciśnięte :)

    Jedna_z_Wielu lubi tę wiadomość

    Edometrioza (wycięcie guzka z blizny po cc- 06.2017)
    Córeczka 4 latka <3
    Aniołek <3 01.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2017, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Kochane mam takie pytanie z innej beczki. Czy piesek może zarazić się jelitowka od właściciela? Bo właśnie mi powoli przechodzi ale zmoglo mojego męża teraz, a psinka najpierw pilnowala mnie, a teraz eMka i boję się, że coś mu będzie. Bo wiecie eMek to marudzi jakby zaraz miał pójść na tamten świat ale da sobie radę to silny chłop, bardziej martwię się o psa. Można mu coś podać profilaktycznie?
    Miałam zacytować, podobno moze sie niestety psinka zarazić. Zadzwoń do wet No zeierzaką dawkuje sie mniejsze ilości preparatów

    Karolina90 lubi tę wiadomość

  • Bea25 Autorytet
    Postów: 288 171

    Wysłany: 28 listopada 2017, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa jak ja byłam w ciąży to 3 razy dziennie brałam nospe i magnez- tak mi lekarz kazał.

    Edometrioza (wycięcie guzka z blizny po cc- 06.2017)
    Córeczka 4 latka <3
    Aniołek <3 01.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2017, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Nika, piękny przyrost :)

    Ewela, bardzo się cieszę, że wizyta i USG ok :)

    Agulineczka, test pięknie ściemniał. Kiedy powtarzasz betę?

    Jedna_z_Wielu, kciuki za wizytę!

    Bazylkove, cieszę się, że już po zabiegu :)

    Hope, trzymam kciuki za jutrzejszą kontrolę <3

    Karolina, daj znać po dzisiejszym USG :) Mam nadzieję, że już lepiej się czujesz


    Agniechaaa, u mnie też dziś ból brzucha, też się nospą ratuję :(
    Moze dzis gorsza aura i dzieciaczki tez to czuja :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2017, 16:52

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 28 listopada 2017, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zośkaaa wrote:
    A ferrytyne robilas? Czasem żelazo wskazuje, ze jest ok, a ferrytyna pokazuje prawdziwy jego zapas w organizmie :)
    Ferrytynkę też w komplecie z żelazem i też w normach (61.7 ng/ml przy normie 13-150). Ja codziennie zajadam chlorellę, bo ma żelazo i inne wspaniałości w dobrze przyswajalnej formie - od tego czasu mam dużo lepszą morfologię - ale ostrzegam! śmierdzi toto okrutnie, a smakuje jak coś, co połknął wieloryb i wydalił!

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 28 listopada 2017, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Agulineczka
    Gratulacje! Ty masz już tak szybko piękną krechę, że bym się nie zdziwiłam, gdyby się okazało, że wzięłaś przykład ze swojej imienniczki, Agniechy, i nie miała tam dwójeczki! Jutro beta? Wiesz, ktoś tu musi jutro dostarczać emocji!

    Dzięki, ale na innym teście już nie była taka ładna krecha ;)
    Mam nadzieję, że przyrost będzie prawidłowy, chociaż w poprzedniej ciąży przyrosty miałam na poziomie nawet 185% (betę robiłam 4 razy), no ale niestety ciąża przestała się rozwijać w 7 tyg.
    No, ale nie mogę teraz myśleć negatywnie. Czy Ciebie tez tak pobolewa brzuch jak na @?

    P.S. Agniecha nie jest moją imienniczką :P

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 28 listopada 2017, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Ja tez sie mega cieszę, ze Was tam mam :D a troll jakos dziwnie zamilkł na szczęście!



    A tu od mamyginekolog o tc:
    https://mamaginekolog.pl/czy-ciaza-trwa-9-miesiecy/

    Kurczaczki, mi pokazuje termin 7.08.18, a ja myślę, że powinien być 8 dni późniejszy, czyli 15.08 (ooo, jaka masakra, w święto!). Ehh, nijak nie da rady się wkręcić w lipiec :(
    Ale spoko, zaraz z Flowwer i dziewczynami rozkręcimy sierpień :) Zaraz po tym jak uwierzymy w dobre wiadomości znaczy się

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 28 listopada 2017, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny: ) cieszę sie z Waszych bet i dobrych usg i wogole! Mam jakiś dobry dzień dzisiaj. Ide robić naleśniki mężusiowi. Chociaż mnie wkurza strasznie od kilku dni, albo to już PMS. 3 dzień z rzędu podejmuje próbę zaciągnięcia go do łóżka, ale zawsze przed tym jak mam już iść do sypialni to coś znajduje co mnie wkurza i sie fochami I mi ochota przechodzi ; p trzymajcie kciuki zeby dziś było inaczej Haha :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2017, 16:57

    KateHawke, Malgonia, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
‹‹ 478 479 480 481 482 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ