X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)

Oceń ten wątek:
  • Zosia_wop Autorytet
    Postów: 2166 1430

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki, w takim razie ide tam pytac :)

    hchy0tc79jyv0psk.png

    https://www.maluchy.pl/li-72379.png
    Niskie amh, endometrioza...
    Aniołek [*]12.2014
  • RudaKatarzyna Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    Pisałyście, że kupiłyście głośnik mobilny dla swoich facetów.
    Mój niedługo ma urodziny i myślę o zakupie tego głośnika - https://www.euro.com.pl/glosniki-przenosne/ultimate-ears-boom-2-phantom-brainfreeze.bhtml
    Boom 2 pack, jak sama nazwa mówi jest paczką dwóch głośników o przestrzennym dźwięki, dzięki temu muzyka gra jednocześnie na obu urządzeniach.
    Jednakże zastanawia mnie, mimo że to fajny gadżet, czy się jemu spodobał. Dlatego też interesuje mnie czy dla Waszych facetów był to trafiony prezent?

‹‹ 517 518 519 520 521
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ