X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)

Oceń ten wątek:
  • Zosia_wop Autorytet
    Postów: 2166 1430

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki, w takim razie ide tam pytac :)

    hchy0tc79jyv0psk.png

    https://www.maluchy.pl/li-72379.png
    Niskie amh, endometrioza...
    Aniołek [*]12.2014
  • RudaKatarzyna Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    Pisałyście, że kupiłyście głośnik mobilny dla swoich facetów.
    Mój niedługo ma urodziny i myślę o zakupie tego głośnika - https://www.euro.com.pl/glosniki-przenosne/ultimate-ears-boom-2-phantom-brainfreeze.bhtml
    Boom 2 pack, jak sama nazwa mówi jest paczką dwóch głośników o przestrzennym dźwięki, dzięki temu muzyka gra jednocześnie na obu urządzeniach.
    Jednakże zastanawia mnie, mimo że to fajny gadżet, czy się jemu spodobał. Dlatego też interesuje mnie czy dla Waszych facetów był to trafiony prezent?

‹‹ 517 518 519 520 521
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ