X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)

Oceń ten wątek:
  • Motylek85 Autorytet
    Postów: 530 224

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha robie jescze kwas foliowy wit d. Porem te inne badznia. Dosztalcam sie na waszej stronie i spisuje co wazne zeby nie pytac po 100razy to samo:) udanych keseczek! A jak nie to nast cykl jest nasz ale wiem ze to nie latwe. Ja jestem. Wrakiem czlowieka.. Tyle lat staram z roznym natrezeniem...

    Ciążą pozamaciczna 3 lata temu, dół psychiczny na około 2 lata i zawieszenie staran. . 2 poronienia ostatnie w kwietniu. Komentarze lekarzy- mloda pani jest wszystko ok. Badania dopiero rozpoczęte kwas ok wit D poniżej normy.Tsh skaczące aktualnie 2,4. Nie mam hashimodo. Syn 13 lat
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylek, jeśli 10 dpo to może coś być, ale nie musi - takie badanie nie będzis do końca rozstrzygające. Bywają zagnieżdżenia dopiero właśnie w 10 dpo i wtedy byłoby za wcześnie. A w poprzednich ciążach w którym dniu były już pozytywy?

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylku trochę za wcześnie bo może jeszcze nic nie być. Lepiej zbadać trochę później bo były tu juz dziewczyny które zagnieżdżenie miały dopiero ok. 14dpo

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Motylek85 Autorytet
    Postów: 530 224

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    w poprzednich w 9. Ale to juz na tescie a tu blado narazie. Wiec moze jakies inne badania? Od grudnia taka pozadna diagnostyka bo uzbieralam w kocu kase. Mam sporo notatek wiec tez aluze pomoca. Dozucic jakies badania teraz? Nika sumer fli jak sie czujecie? Za resztę ktorej nie pamietam przepraszam

    Ciążą pozamaciczna 3 lata temu, dół psychiczny na około 2 lata i zawieszenie staran. . 2 poronienia ostatnie w kwietniu. Komentarze lekarzy- mloda pani jest wszystko ok. Badania dopiero rozpoczęte kwas ok wit D poniżej normy.Tsh skaczące aktualnie 2,4. Nie mam hashimodo. Syn 13 lat
  • Motylek85 Autorytet
    Postów: 530 224

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha i dwa ni temu mialam. Na majtkac takie dziene co nir wirm czy infekcja czy zagniezdzenie takie brazowo zolte. I nie jestm. Paranoiczka nie bede wam tu dupy trula co 3sekundy ale te badana krwi nir nie wiem trra na co zrobic bo potem plan dzialamnia mam.

    Ciążą pozamaciczna 3 lata temu, dół psychiczny na około 2 lata i zawieszenie staran. . 2 poronienia ostatnie w kwietniu. Komentarze lekarzy- mloda pani jest wszystko ok. Badania dopiero rozpoczęte kwas ok wit D poniżej normy.Tsh skaczące aktualnie 2,4. Nie mam hashimodo. Syn 13 lat
  • Motylek85 Autorytet
    Postów: 530 224

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i ostatni wpis po eipiszie beta mam za darmo do konca tygodnia to moze szkoda jej zmarnować?

    Ciążą pozamaciczna 3 lata temu, dół psychiczny na około 2 lata i zawieszenie staran. . 2 poronienia ostatnie w kwietniu. Komentarze lekarzy- mloda pani jest wszystko ok. Badania dopiero rozpoczęte kwas ok wit D poniżej normy.Tsh skaczące aktualnie 2,4. Nie mam hashimodo. Syn 13 lat
  • Motylek85 Autorytet
    Postów: 530 224

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    w poprzednich w 9. Ale to juz na tescie a tu blado narazie. Wiec moze jakies inne badania? Od grudnia taka pozadna diagnostyka bo uzbieralam w kocu kase. Mam sporo notatek wiec tez aluze pomoca. Dozucic jakies badania teraz? Nika sumer fli jak sie czujecie? Za resztę ktorej nie pamietam przepraszam

    Ciążą pozamaciczna 3 lata temu, dół psychiczny na około 2 lata i zawieszenie staran. . 2 poronienia ostatnie w kwietniu. Komentarze lekarzy- mloda pani jest wszystko ok. Badania dopiero rozpoczęte kwas ok wit D poniżej normy.Tsh skaczące aktualnie 2,4. Nie mam hashimodo. Syn 13 lat
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co, myślę że w takim razie może zrób tę betę - może wyjść chociaż malutka, jeśli to "to", a jak nie, to się przestaniesz nakręcać i zaplanujemy co by tu badać dalej.
    Jeśli idziesz do labu, który bada krew na miejscu, to dorzuć homocysteinę - koszt 60-70 zł, a dużo mówi - jak jest ok, to odpadnie Ci koszt robienia drogich badań na mutacje ;)

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się czuję jak kłębek nerwów - nie umiem sobie wmówić, że mój porąbany organizm jest w stanie donosić ciążę. Ale mam nowe postanowienie- 0 czytania w necie o pustych jajkach, niewykształconych serduszkach i wadach wrodzonych!

    innamorata88, KateHawke, agulineczka, Lena21, Koteczka82, Karma88, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja starałam się nie czytać i nie czytam. Teraz po wczorajszym usg poczułam jakiś luz. Obecnie wpływu nie mam już na nic i wszystko się samo będzie kręcić.
    Ale na wizytę jechałam przygotowana na najgorsze. I Diagnostyka betę wrzuciła mi DOPIERO o 16:40 a reszta była już przed 13... M się obrywało na każdym kroku przez ten czas bo najważniejsza rzecz a chwilę przed wizytą wynik dostałam... pojechałam wściekła i w niewiedzy. Już myślałam że badają próbkę 10x bo w niej jest 0,100 i ciąża nagle znikła...

    Lulame lubi tę wiadomość

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylek85 wrote:
    Witam zapisalam sie na inny watek ale zapytam tu. Pogoncie mnie z pytaniami jak cos. Ale tu naprawdę jest mila atmoswera ide dzis na ba badana krwi. Jest jens wydawania kasy ba bete? Jestem 10dpo? Dziekuke za odp. Głupio sie czuje pytajac ake nikt inny nie chce ze mna rozmawiac na trn temt. Zwlasza ze ja rylka nie truje bo zawsze wszystko sama przezywam...
    Odczekałabym do terminu @ :) bo tak jak dziewczyny pisały - zagnieżdżenie mogło być później, a jak wcześniej pojawi się krwawienie to przynajmniej te parę dyszek będziesz do przodu. :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Motylek85 Autorytet
    Postów: 530 224

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika (mam nadzie ze nie jesteś zla ze tak bez posrednio) absolutnie nie czytaj takich rzeczy.. Poszukaj wymaroznego wozka a moze zrobisz raking czy pieluszki krdno raowe czy kilko raowe, maja takie sliczne wzrory. Glowa to naz wrog! Czytaj same dibr rzeczy. A moze urzadzanie pokoju? Chyba masz jedna komnate tajmnic? O ile to ty moglo sie pomylic mi. ABSOLUTNY ZAKAZ CZYTQNIA O TYM CI ZLE! JA SOBIE TQK WYCZYTALAM;( PEWNIE TO ZBIEG OKOLUCZNOSCI ALE PO CI RYZYKOWAC! MYS TYLKO O PIEKNYCH Revzach moze jakies nietypowe imiona jeat z czego aie poamiac;) a meza do zawalu dopriwadzic

    Ciążą pozamaciczna 3 lata temu, dół psychiczny na około 2 lata i zawieszenie staran. . 2 poronienia ostatnie w kwietniu. Komentarze lekarzy- mloda pani jest wszystko ok. Badania dopiero rozpoczęte kwas ok wit D poniżej normy.Tsh skaczące aktualnie 2,4. Nie mam hashimodo. Syn 13 lat
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylek85 wrote:
    Nika (mam nadzie ze nie jesteś zla ze tak bez posrednio) absolutnie nie czytaj takich rzeczy.. Poszukaj wymaroznego wozka a moze zrobisz raking czy pieluszki krdno raowe czy kilko raowe, maja takie sliczne wzrory. Glowa to naz wrog! Czytaj same dibr rzeczy. A moze urzadzanie pokoju? Chyba masz jedna komnate tajmnic? O ile to ty moglo sie pomylic mi. ABSOLUTNY ZAKAZ CZYTQNIA O TYM CI ZLE! JA SOBIE TQK WYCZYTALAM;( PEWNIE TO ZBIEG OKOLUCZNOSCI ALE PO CI RYZYKOWAC! MYS TYLKO O PIEKNYCH Revzach moze jakies nietypowe imiona jeat z czego aie poamiac;) a meza do zawalu dopriwadzic
    Dzięki <3
    i Ania tez <3
    czasem trzeba mi przemówić do... hmm... aż się prosi, żeby napisać "do rozsądku", ale gdzie tam niby u mnie rozsądek? Niech będzie do rozumu :)

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylek85 wrote:
    Aha robie jescze kwas foliowy wit d. Porem te inne badznia. Dosztalcam sie na waszej stronie i spisuje co wazne zeby nie pytac po 100razy to samo:) udanych keseczek! A jak nie to nast cykl jest nasz ale wiem ze to nie latwe. Ja jestem. Wrakiem czlowieka.. Tyle lat staram z roznym natrezeniem...

    A ile lat się starasz?

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    A ja się czuję jak kłębek nerwów - nie umiem sobie wmówić, że mój porąbany organizm jest w stanie donosić ciążę. Ale mam nowe postanowienie- 0 czytania w necie o pustych jajkach, niewykształconych serduszkach i wadach wrodzonych!

    Łączę się z Tobą w bólu, mam dokładnie to samo <3

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, Nika a jak się czujecie?

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężko powiedzieć - boli mnie brzuch, ale to może byc z nerwów i spałabym całymi dniami
    A co u Ciebie? Kiedy idziesz na najblizsze USG?

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Dzięki <3
    i Ania tez <3
    czasem trzeba mi przemówić do... hmm... aż się prosi, żeby napisać "do rozsądku", ale gdzie tam niby u mnie rozsądek? Niech będzie do rozumu :)

    Ja od momentu pozytywnego testu staram się zająć głowę właśnie wózkami, ubrankami, wyposażeniem itd. Patrzeć na te przyjemne rzeczy zamiast na forum i czytać o złych.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja84 wrote:
    Ania, Nika a jak się czujecie?
    U mnie dzisiaj super. Wzięłam większą dawkę Letroxu i chyba pomogło bo w końcu nie jest mi słabo. Ale wieczorami nachodzą mdłości i ledwo egzystuję.

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja może w środę zacznę mniej się stresować, jeśli zobaczę chociaż pęcherzyk w dobrym miejscu. A do wizyty jeszcze 117,5 h!
    Ja czekam na jakieś bardziej spektakularne objawy niż ból podbrzusza i zatwardzenie, ale póki co nic więcej

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
‹‹ 517 518 519 520 521
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ