X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2017
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 14 lutego 2017, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka19 wrote:
    Liluy... haha może mój proroczy chciał mi zasugerować że sa <3 haha ale mam głowe ...... hehe

    Musza byc <3
    heh same jasnowidzki tutaj ;)
    Prosze poczekac ja tu Pani powroze z kuli, a dla Pani to raczej karty tarota :'D
    Czuje ze sie przkwalifikuje, albo mojego ex - z logistyka na jasnowidza.

    Anuśka19, panazuzanna lubią tę wiadomość

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 14 lutego 2017, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    Musza byc <3
    heh same jasnowidzki tutaj ;)
    Prosze poczekac ja tu Pani powroze z kuli, a dla Pani to raczej karty tarota :'D
    Czuje ze sie przkwalifikuje, albo mojego ex - z logistyka na jasnowidza.
    byka się dopatrzyłam może sen chciał mi zasugerować ze sa 3 hmm?? 6-3=3 <3

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • E_w_c_i_a Autorytet
    Postów: 349 364

    Wysłany: 14 lutego 2017, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka to byś miała pokaźną grupkę ;-) jaki miałaś poprzedni wynik i ile godzin minęło?

    U mnie przyrost po 72 godzinach ze 103,6 na 301,4. Chyba dobrze... aczkolwiek nie cieszę się bo cały czas mnie ciągnie w podbrzuszu, jestem tam spięta i nie mogę się rozluźnić :/ tak miałam w 1 ciąży. Chyba nie nadaje się jako inkubator dla dziecka ;-(

    Szczęśliwa mama Majeczki :*
    Dziecinka (10 tydzień) (*) 8.2015
  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 14 lutego 2017, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia
    10.02 57.810
    14.02 448.700
    czyli 96godz. wydaje mi się duzio :-D mnie ciaglo tak chyba z 3 dni ale przestalo :-/ 20.02 mam wizyte

    malka lubi tę wiadomość

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • E_w_c_i_a Autorytet
    Postów: 349 364

    Wysłany: 14 lutego 2017, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no widzisz, u Ciebie bardzo ładny wzrost. Ja się nawet jeszcze nie umówiłam na wizytę. Chyba pójdę w 6-7 tygodniu. O ile dotrwam!

    Anuśka19 lubi tę wiadomość

    Szczęśliwa mama Majeczki :*
    Dziecinka (10 tydzień) (*) 8.2015
  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 14 lutego 2017, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E_w_c_i_a wrote:
    no widzisz, u Ciebie bardzo ładny wzrost. Ja się nawet jeszcze nie umówiłam na wizytę. Chyba pójdę w 6-7 tygodniu. O ile dotrwam!
    Wiesz co tak jakos wyszlo bo była się rejestrować na kontrolne usg piersi.. i chciałam na później ale kolezanka mowi ze doktor zas za 3tyg będzie to nie będzie mnie tak długo trzymać,lepiej żeby wszystko sprawdzil już teraz :-)

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • Tinusia Autorytet
    Postów: 545 712

    Wysłany: 14 lutego 2017, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie od wczoraj tak podbrzusze lekko ciągnie ;) ktoś tam łobuzuje :D

    Sept, Anna Stesia, 100krotka30, bertha, Maja84, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    mhsvqps6d6vf02dw.png
  • Mada92 Ekspertka
    Postów: 319 56

    Wysłany: 14 lutego 2017, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję dziewczyny 2 kreseczek i pięknych wyników!

    Tinusia lubi tę wiadomość

    Ponad rok starań z mierzeniem temperatury, testami owu itp. Rok przerwy.
    26 lat
    hormony w normie, nasienie b. dobre
    Podwyższona prolaktyna
  • 100krotka30 Autorytet
    Postów: 729 557

    Wysłany: 14 lutego 2017, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pixi86 wrote:
    100Krotka30 masz rację, jeśli nie ten to w takim razie kolejny ;). temp nie mierzyłam w tym cyklu nawet nie wiem, czy spada, czy rośnie... ale szukajmy plusów w każdej sytuacji - niech będzie nią ta lampka białego wina z mężem :) i testujemy w marcu ;)
    Dokladnie, czegos trzeba sie trzymac zeby nie zwariowac, u mnie dzis piekne slonce mimo mrozu az zyc sie chce :-) Milego popoludnia i wieczoru dziewczyny :-)
    P.s. tinusia i anuska gratulacje, rosnijcie zdrowo :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2017, 14:48

    Anuśka19 lubi tę wiadomość

    Misia 09.2013
    Misio 08.2018
  • Marribell Autorytet
    Postów: 569 819

    Wysłany: 14 lutego 2017, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny idę dziś na przyspieszoną wizytę do glinki bo kurcze jakąś infekcję złapałam :-( w ogóle strasznie wysuszona jestem..Skóra na dłoniach aż mi pęka i boli, na nogach można pisać palcem.. Czy ktoś tak miał? Może to tarczyca znowu daje do pieca... Kremy nic nie daja

    DAWID 03.09.2015 Nasz Cud
    ZUZIA 12 tydz [*] 13.08.2016 Nasz Aniołek
    BĄBELEK termin 11.10.2017 :-) rośniemy
    Pessar w 27 tc- wytrzymaj
  • Marribell Autorytet
    Postów: 569 819

    Wysłany: 14 lutego 2017, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swoją drogą Was też wkurzają te walentynki? Wchodzę na fb a tam zdjęcia naszyjników, kwiatków ze stringów... Czasami mam wrażenie że tego dnia czeka się tylko na prezenty

    Mada92, Maja84 lubią tę wiadomość

    DAWID 03.09.2015 Nasz Cud
    ZUZIA 12 tydz [*] 13.08.2016 Nasz Aniołek
    BĄBELEK termin 11.10.2017 :-) rośniemy
    Pessar w 27 tc- wytrzymaj
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 14 lutego 2017, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka19 wrote:
    byka się dopatrzyłam może sen chciał mi zasugerować ze sa 3 hmm?? 6-3=3 <3

    heh teraz sie sama dopatrzylam, tak to jest jak mam klawiature brytyjska i mi wszystko podkresla, a ja pisze na szybko bo mam wlasnie zajecia :D

    Anuśka19, panazuzanna lubią tę wiadomość

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 14 lutego 2017, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marribell wrote:
    Dziewczyny idę dziś na przyspieszoną wizytę do glinki bo kurcze jakąś infekcję złapałam :-( w ogóle strasznie wysuszona jestem..Skóra na dłoniach aż mi pęka i boli, na nogach można pisać palcem.. Czy ktoś tak miał? Może to tarczyca znowu daje do pieca... Kremy nic nie daja
    Zamien kremy na oleje i zobaczysz szybka roznice ;) Nie tylko na skore ale tez na wlosy :)

    panazuzanna lubi tę wiadomość

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 14 lutego 2017, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marribell wrote:
    Swoją drogą Was też wkurzają te walentynki? Wchodzę na fb a tam zdjęcia naszyjników, kwiatków ze stringów... Czasami mam wrażenie że tego dnia czeka się tylko na prezenty

    A my z M nie obchodzimy walentynek. Dla mnie to tylko naciąganie kasy wszędzie tlok w kinach restauracjach itp w tym dniu... Ja tam wole w każdy inny weekend świętować swoja milosc z M. A na dzis umówiłam nam fachowców od remontu :p taka ze mnie romantyczka :)

    gratuluje wszystkim z II kreseczkami i tych z ładnymi betami :)
    A dla reszty powodzenia

    Mada92, Maja84 lubią tę wiadomość

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 14 lutego 2017, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marribell wrote:
    Swoją drogą Was też wkurzają te walentynki? Wchodzę na fb a tam zdjęcia naszyjników, kwiatków ze stringów... Czasami mam wrażenie że tego dnia czeka się tylko na prezenty

    Mnie nie wkurzają, podchodzę do nich obojętnie - nie obchodzę, ale nie obchodzi mnie też, że inni obchodzą (że się tak malowniczo wyrażę ;-)). Nie mam też fb, więc nie wiem, co tam się dzieje. Wydaje mi się, że najważniejsze to się dobrać tak w związku, żeby obie strony miały podobnie - mój mąż też zupełnie jest obojętny na walentynki, pewnie nawet nie kojarzy, że to dzisiaj. No ale my w ogóle jesteśmy np. niekwiatowi, tj. mój mąż nie daje mi kwiatów (i sam też ich nie dostaje;-)). Za to często daje mi jeść :-)

  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 14 lutego 2017, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Mnie nie wkurzają, podchodzę do nich obojętnie - nie obchodzę, ale nie obchodzi mnie też, że inni obchodzą (że się tak malowniczo wyrażę ;-)). Nie mam też fb, więc nie wiem, co tam się dzieje. Wydaje mi się, że najważniejsze to się dobrać tak w związku, żeby obie strony miały podobnie - mój mąż też zupełnie jest obojętny na walentynki, pewnie nawet nie kojarzy, że to dzisiaj. No ale my w ogóle jesteśmy np. niekwiatowi, tj. mój mąż nie daje mi kwiatów (i sam też ich nie dostaje;-)). Za to często daje mi jeść :-)

    My mamy podobne podejscie, chociaz ja na Walentynki zrobilam mojemu skarbonke z derwnianego pudeleczka metoda decoupage ale to dlatego ze i tak mu chcialam zrobic ;)
    Ja kwiaty dostalam chyba 2-3 razy na 3,5 roku za to jedzenie ciagle sobie dajemy <3

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 14 lutego 2017, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa0801 wrote:
    No to myślimy tak samo. Niby chciałabym wiedzieć na czym stoję, ale poczekam jeszcze kilka dni ;) jutro może powtórzę test. :)


    A ja zamierzam się napić ;)


    Ja miałam sen, że wszystkie laski z mojego otoczenia w rodzinie, po których mogłabym się jeszcze spodziewać drugiej ciąży, zaciążyły. Jedna kuzynka nawet krążyła po rodzinie, jak z zaproszeniami na ślub i ogłaszała. A ja sobie myślałam, że zostałam jedyna taka, co nawet w pierwszą zajść nie może...

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 14 lutego 2017, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    My mamy podobne podejscie, chociaz ja na Walentynki zrobilam mojemu skarbonke z derwnianego pudeleczka metoda decoupage ale to dlatego ze i tak mu chcialam zrobic ;)
    Ja kwiaty dostalam chyba 2-3 razy na 3,5 roku za to jedzenie ciagle sobie dajemy <3

    Gdzieś przeczytałam takie zdanie: "Związek to dwoje ludzi ciągle pytających się nazwajem, co chcą jeść, aż jedno z nich umrze".

    Mada92, LilyEvans, Maja84 lubią tę wiadomość

  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 14 lutego 2017, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My walentynki zawsze świętujemy jedzeniem :D Są bardzo fajne specjalne menu w restauracjach w ten dzień, więc z chęcią odkrywamy. Luby zdradził, że zabiera mnie dziś do kubańskiej, może być dobre żarełko ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2017, 15:53

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2017, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jutro rano test ciążowy a dziś śniło mi się , ze zrobiłam i wyszedł negatywny :D
    Generalnie powinnam już dostać @ ale dziś jeszcze nie przyszła. Jestem ciekawa co będzie

‹‹ 129 130 131 132 133 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ