X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2017
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • 100krotka30 Autorytet
    Postów: 729 557

    Wysłany: 14 lutego 2017, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pixi86 wrote:
    No to 30 dc, test z porannego moczu negatywny :( :( :( . cykle mam ok 28-32 dniowe ... Owulację na podstawie testów owu wyliczyłam na ok 16 dc :(. Przytulanie było w 14,15 i 16 dc ...

    Najgorsza nadzieja: że za wcześnie, że mogło jeszcze nie wykryć. Co sądzicie???
    Pixi u mnie tez dzis biel na tescie, tez 30 dzien i do tego spadek tempki, ale przynajmniej wina na pocieszenie sie dzis z mezem napije I oby @ przyszla jutro to sie jeszcze poprzytulamy :-)
    Moze ten nastepny bedzie nasz :-)

    Pixi86 lubi tę wiadomość

    Misia 09.2013
    Misio 08.2018
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 14 lutego 2017, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tinusia wrote:
    U mnie dzisiaj taka sytuacja.. 11/12dpo... niestety mocz tylko 4godzinny... kupię jeszcze jeden test i zrobię pojutrze... dziś wyjeżdżamy do rodziny do niemiec na 5 dni więc w tym tygodniu na betę nie skoczę...zamiast się cieszyć to ja głupia się zastanawiam czy coś tam się faktycznie dzieje czy może coś było i sobie poszło... ehh kobiety...
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/ece9dfe56ba0.jpg [/QUO

    ja widze:) niesmialo gratuluje:)

    Tinusia lubi tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Tinusia Autorytet
    Postów: 545 712

    Wysłany: 14 lutego 2017, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję kobietki :) pojutrze zrobię drugi i zobaczymy :) jakoś ciężko mi uwierzyć :) moja siostra 8 lat temu testowała w Walentynki i teraz mam śliczną chrześnicę :)
    Poleżał chwilkę, teraz lepiej troszkę widać :) głupia wpatruję się w ten test jakbym tam miała jeszcze trzecią kreskę zobaczyć :D

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d182b9bb064e.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2017, 10:49

    Flowwer, Sept, Koliber, Pixi86, Madziula, Maja84, w_nika, 100krotka30, malka, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    mhsvqps6d6vf02dw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2017, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka30 wrote:
    Pixi u mnie tez dzis biel na tescie, tez 30 dzien i do tego spadek tempki, ale przynajmniej wina na pocieszenie sie dzis z mezem napije I oby @ przyszla jutro to sie jeszcze poprzytulamy :-)
    Moze ten nastepny bedzie nasz :-)

    100Krotka30 masz rację, jeśli nie ten to w takim razie kolejny ;). temp nie mierzyłam w tym cyklu nawet nie wiem, czy spada, czy rośnie... ale szukajmy plusów w każdej sytuacji - niech będzie nią ta lampka białego wina z mężem :) i testujemy w marcu ;)

  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 14 lutego 2017, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tinusia wrote:
    Dziękuję kobietki :) pojutrze zrobię drugi i zobaczymy :) jakoś ciężko mi uwierzyć :) moja siostra 8 lat temu testowała w Walentynki i teraz mam śliczną chrześnicę :)
    Poleżał chwilkę, teraz lepiej troszkę widać :) głupia wpatruję się w ten test jakbym tam miała jeszcze trzecią kreskę zobaczyć :D

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d182b9bb064e.jpg
    Piękna!!!! Gratuluje:)

    Tinusia lubi tę wiadomość

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • Madziula Autorytet
    Postów: 434 294

    Wysłany: 14 lutego 2017, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety też @ się rozkręca... :(:( a tak miałam nadzieję do końca jeszcze :( to przykre. Teraz idę po okresie do gin i niech sprawdzi czy tam wszystko u mnie ok i może monitoring zastosuje. Dziś się z żalu napije :D

    zrz6anlirst3bnij.png
    ijpbcwa141osr42x.png
  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 14 lutego 2017, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    Ja mam testować jutro, ale biust mi sflaczał totalnie, więc nie widzę sensu za bardzo... Dziś/jutro @ najdalej pojutrze.


    Gratulacje dla Tinusi! :) <3

    Tulę wszystkie z @ i minusikami :)

    Tinusia lubi tę wiadomość

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2017, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie 32 dc. @ nie ma i objawów jej też nie ma. I nawet się napić nie mogę ;\
    po cichu mam nadzieje że nie przyjdzie wcale :)

  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 14 lutego 2017, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    druga beta 448,700 <3

    Sept, summersun, suri2016, bertha, Tinusia, Flowwer, Amy333, E_w_c_i_a, Pixi86, Anna Stesia, Kasiak621, w_nika, 100krotka30, Aga89, Katik, KasiaHaBe, Madziula, Bocianiątko, melonek, Kamelkowo lubią tę wiadomość

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 14 lutego 2017, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa0801 wrote:
    u mnie 32 dc. @ nie ma i objawów jej też nie ma. I nawet się napić nie mogę ;\
    po cichu mam nadzieje że nie przyjdzie wcale :)
    Mam to samo, dziś chciałam zrobić badanie krwi, ale się rozmyśliłam. Wiem, że to głupie ale nie chce się dziś dowiedzieć, że się nie udało będę miała podły humor do końca dnia:)

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 14 lutego 2017, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka19 wrote:
    druga beta 448,700 <3


    Super!! Gratuluje:)

    Anuśka19 lubi tę wiadomość

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 14 lutego 2017, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tinusia, gratulacje! :*

    Tinusia lubi tę wiadomość

  • summersun Przyjaciółka
    Postów: 69 84

    Wysłany: 14 lutego 2017, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka19 wrote:
    druga beta 448,700 <3
    Wooow kochana!!! ❤❤❤❤ gratuluję całym serduchem. Mamuska pełna parą !!<3

    Anuśka19 lubi tę wiadomość

    B-hcg 9 dpo = 24,6 <3 11 dpo = 78,0 <3 13 dpo = 196,0 <3 <3 48 dpo = 36349,7 !!! <3 <3 <3
    7u22hgqsxf3v4gg4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2017, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sept wrote:
    Mam to samo, dziś chciałam zrobić badanie krwi, ale się rozmyśliłam. Wiem, że to głupie ale nie chce się dziś dowiedzieć, że się nie udało będę miała podły humor do końca dnia:)

    No to myślimy tak samo. Niby chciałabym wiedzieć na czym stoję, ale poczekam jeszcze kilka dni ;) jutro może powtórzę test. :)

    Sept lubi tę wiadomość

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 14 lutego 2017, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tinusia wrote:
    Dziękuję kobietki :) pojutrze zrobię drugi i zobaczymy :) jakoś ciężko mi uwierzyć :) moja siostra 8 lat temu testowała w Walentynki i teraz mam śliczną chrześnicę :)
    Poleżał chwilkę, teraz lepiej troszkę widać :) głupia wpatruję się w ten test jakbym tam miała jeszcze trzecią kreskę zobaczyć :D

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d182b9bb064e.jpg
    O kurcze, jaka piękna krecha :):):) gratulacje :)

    Tinusia lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 14 lutego 2017, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny chwila czasu... Miałam dziś mega porypany sen :-O Byłam u doktorka a on uwidział na Usg 6 pęcherzyków,i zaproponował żeby ze względu bezpieczeństwa zabiegowo 3 usunąć... też miewacie takie popier... sny??

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 14 lutego 2017, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka19 wrote:
    Dziewczyny chwila czasu... Miałam dziś mega porypany sen :-O Byłam u doktorka a on uwidział na Usg 6 pęcherzyków,i zaproponował żeby ze względu bezpieczeństwa zabiegowo 3 usunąć... też miewacie takie popier... sny??
    Anuśka19 przeczytałam zamiast sen to dzień i aż przecierałam oczy:D

    Tinusia, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 14 lutego 2017, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka19 wrote:
    Dziewczyny chwila czasu... Miałam dziś mega porypany sen :-O Byłam u doktorka a on uwidział na Usg 6 pęcherzyków,i zaproponował żeby ze względu bezpieczeństwa zabiegowo 3 usunąć... też miewacie takie popier... sny??

    heh takie to nie... za to wczoraj moj Ex napisal do mnie ze mu sie snilo ze jestem w ciazy (nie z nim) wiec mam nadzieje ze to sen proroczy.

    Anuśka19, bertha, panazuzanna lubią tę wiadomość

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 14 lutego 2017, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    heh takie to nie... za to wczoraj moj Ex napisal do mnie ze mu sie snilo ze jestem w ciazy (nie z nim) wiec mam nadzieje ze to sen proroczy.
    Liluy... haha może mój proroczy chciał mi zasugerować że sa <3 haha ale mam głowe ...... hehe

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 14 lutego 2017, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tinusia, jaka śliczna kreseczka! Rośnijcie zdrowo!

    Anuśka, beta pięknie przyrasta, sama radość!

    A te sny to niezła jazda, u mnie nie ma tygodnia, żeby mi się nie żniło, że mam dziecko. Ostatnio śniło mi się, że mam takie moje pięciomiesięczne i pierwszy raz zabieram się za karmienie. I ciągle myślę, jak to dziecko przeżyło 5 miesięcy bez jedzenia;-P

    Tinusia, Maja84, Anuśka19 lubią tę wiadomość

‹‹ 128 129 130 131 132 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ