Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2017
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 1 lutego 2017, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzeresniowaMama wrote:
    Do kitu się ten luty zaczyna ...
    Kijowo. Biel vizira na teście i chore zatoki w gratisie. Musze policzyć czy jeszcze w lutym się wyrobie na testy czy trza iść na marzec.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Zgredek 12 Autorytet
    Postów: 573 645

    Wysłany: 1 lutego 2017, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam termin @ na 9.02 a kolejny na 08.03 i chyba tez ide sie już zapisac bo z tego cyklu i tak nici... :(

    😇😁😇😇😁
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2017, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgłaszam @... przynajmniej szybciej przyszła...


    Gratuluje, kolejnego fasolka

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 1 lutego 2017, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Zgłaszam @... przynajmniej szybciej przyszła...


    Gratuluje, kolejnego fasolka

    :( tulę Aguś <3

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 1 lutego 2017, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Zgłaszam @... przynajmniej szybciej przyszła...


    Gratuluje, kolejnego fasolka
    Chociaż tyle dobrze :/

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • melonek Autorytet
    Postów: 276 178

    Wysłany: 1 lutego 2017, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem właśnie po drugie becie i nie myślałam, że aż tak bardzo będę się denerwować wynikiem ;/;/

    thgf9n73vx4bobyi.png
    56505fea16.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2017, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a ja zmierzyłam rano temperature w ustach i mam 36,3 czyli tak jak w pierwszej fazie. Wiem troszke pomięszałam na wykresie.

    Więc to jest cykl bezowulacyjny z tych dłuższych, trzeba okres wywoływać? Czy coś się stanie jak nie wywołam, ogólnie to mi się nie spieszy do niego ;-)

  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 1 lutego 2017, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melonek wrote:
    Jestem właśnie po drugie becie i nie myślałam, że aż tak bardzo będę się denerwować wynikiem ;/;/


    Będzie dobrze:-))

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4638

    Wysłany: 1 lutego 2017, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Zgłaszam @... przynajmniej szybciej przyszła...


    Gratuluje, kolejnego fasolka
    Tulę Kochana :*

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • kotek87 Autorytet
    Postów: 771 431

    Wysłany: 1 lutego 2017, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa przykro mi :(
    melonek trzymam kciuki za bete :)
    u mnie 19 dc 8 dni to testowania :)
    temp poszła znowu w góre, oby tak dalej :)

    lprkgu9rfbd20u5x.png
  • skorpionek82 Autorytet
    Postów: 823 137

    Wysłany: 1 lutego 2017, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co myslicie? https://naforum.zapodaj.net/91141f22a013.jpg.html

    be2286637619c012de883c2f8744cba8.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 1 lutego 2017, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skorpionek, jakiś zaciek sie zrobił...

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 1 lutego 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skorpionek82 wrote:
    co myslicie? https://naforum.zapodaj.net/91141f22a013.jpg.html

    to jest negatyw...

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 1 lutego 2017, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja właśnie czekam w kolejce na bHCG, serce mi zaraz wyskoczy z piersi...

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • skorpionek82 Autorytet
    Postów: 823 137

    Wysłany: 1 lutego 2017, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co o tym myślicie 2 różne
    https://naforum.zapodaj.net/cc8600ef7821.jpg.html

    be2286637619c012de883c2f8744cba8.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4638

    Wysłany: 1 lutego 2017, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skorpionek82 wrote:
    co o tym myślicie 2 różne
    https://naforum.zapodaj.net/cc8600ef7821.jpg.html
    Test wygląda na odczytywany po czasie. Nie lepiej podejść na betę? Tym bardziej, że miałaś już przeboje z fałszywie pozytywnymi sikańcami.

    Suri trzymam kciuki! :)

    suri2016 lubi tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 1 lutego 2017, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skorpionek82 wrote:
    co o tym myślicie 2 różne
    https://naforum.zapodaj.net/cc8600ef7821.jpg.html

    test jest zalany lub stary ale to negatyw w dalszym ciągu...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 1 lutego 2017, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już po, do 11:30 powinnam mieć wynik :)

    innamorata88, nick nieaktualny, Zgredek 12, bertha, Klaudiia87 lubią tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2017, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie 12.02 powinien przyjść okres. Testować nie testuję, poprostu czekam na @ tak jak ostatnio. Mam jakieś dziwne przeczucie że w tym cyklu się udało...no ale zobaczymy, bo wykres mam trochę dziwny, nie wiem kiedy była owulacja. W poniedziałek mialam książkowy śluz, dużo go było i był przezroczysty i bardzo rozciągliwy. Oby ten 6cs okazał się szczęśliwy...
    Teraz lece się uczyć, bo za 2 tyg mam ważny egzemin i jestem na urlopie. Muszę to pchnąć i mieć spokój. Udanego dnia Wam życzę :)
    a jutro idę na badania rano. Pora sprawdzić jak TSH i żelazo.

  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 1 lutego 2017, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    ja już po, do 11:30 powinnam mieć wynik :)

    Będzie pięknie:)

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
‹‹ 54 55 56 57 58 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ