X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2017
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, żadna mi niestety nie odpowiedziała i nie wiem czy mój post przepadł w tłumie czy poprostu nie wiecie.

    Ale zapytam jeszcze raz. Czy miała któraś laparoskopie i czy po niej zmieniły Wam się cykle? Chodzi mi o to czy są krótsze albo dłuższe. Czy może jest wszystko tak jak przed?

    Pozdrawiam

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • marcysia Znajoma
    Postów: 20 19

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiłam test ale boje sie zrobic. Brzuszek troszke jak na okres ale piersi nadal tkliwe i zmęczenie ogolne organizmu. Moze jutro rano cos ogarne

  • Tinusia Autorytet
    Postów: 545 712

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chicken mój miał 0% plemników o prawidłowej budowie. Mieliśmy się szykować do MSOME czyli badania szczegółowego ale tak się załamałam, że olałam wszystko i miesiąć później zaszłam w ciąże ze zdrowiutkim synkiem :)
    U mnie 22dc i owulki brak także wypisuję się póki co z testowania, trzeba znów zapisać się do kliniki :(

    mhsvqps6d6vf02dw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Hej dziewczyny, żadna mi niestety nie odpowiedziała i nie wiem czy mój post przepadł w tłumie czy poprostu nie wiecie.

    Ale zapytam jeszcze raz. Czy miała któraś laparoskopie i czy po niej zmieniły Wam się cykle? Chodzi mi o to czy są krótsze albo dłuższe. Czy może jest wszystko tak jak przed?

    Pozdrawiam
    Nie odpowiem, ponieważ nie miałam ;-)

    malka lubi tę wiadomość

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Przenoszę sie ze stycznia! Dzisiaj 8dpo, testować bede juz od 1.02, aż do przewidywanej @, czyli 6.02.
    malka wrote:
    Hej dziewczyny, żadna mi niestety nie odpowiedziała i nie wiem czy mój post przepadł w tłumie czy poprostu nie wiecie.

    Ale zapytam jeszcze raz. Czy miała któraś laparoskopie i czy po niej zmieniły Wam się cykle? Chodzi mi o to czy są krótsze albo dłuższe. Czy może jest wszystko tak jak przed?

    Pozdrawiam
    Cześć malka :) ja miałam laparoskopię. Miałam usuwana torbiel z lewego jajnika, z duża częścią tego jajnika. Na usg na monitoringu w zasadzie nie widać tam żadnych pęcherzyków a sam jajnik jest malutki. Po laparo owuluuje tylko z prawego jajnika (laparo w listopadzie), cykle sa regularne co 27 dni. Ciut krótsze niz były, ale wczesniej głównie pracował lewyjajnik i on ma po prostu dłuższy cykl.

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Koniczyka Przyjaciółka
    Postów: 100 81

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doszły mi testy z allegro! Od jutra siuram codziennie :D Hihihii XD

    Amy333 lubi tę wiadomość

    h44eskjo413gi85k.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tinusia wrote:
    Chicken mój miał 0% plemników o prawidłowej budowie. Mieliśmy się szykować do MSOME czyli badania szczegółowego ale tak się załamałam, że olałam wszystko i miesiąć później zaszłam w ciąże ze zdrowiutkim synkiem :)
    U mnie 22dc i owulki brak także wypisuję się póki co z testowania, trzeba znów zapisać się do kliniki :(

    Ale ja na miejscu Chicken zrobiłam bym te szczegółowe badania nasienia bo 1 % prawidłowych to już daje do myślenia.
    Ale jak pisałam do fasolki potrzebny jeden ;)

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Hej dziewczyny, żadna mi niestety nie odpowiedziała i nie wiem czy mój post przepadł w tłumie czy poprostu nie wiecie.

    Ale zapytam jeszcze raz. Czy miała któraś laparoskopie i czy po niej zmieniły Wam się cykle? Chodzi mi o to czy są krótsze albo dłuższe. Czy może jest wszystko tak jak przed?

    Pozdrawiam
    Ja też jestem przed laparoskopia i sama jestem ciekawa jak u mnie będzie

    malka lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde... Z tym wrzucaniem testów do pieca to jest dobra opcja. Była biel, teraz patrzę i widzę to. Test o czułości 10 hcg 10dpo wywalić i nie patrzeć, czy może
    Sie łudzić ?

    https://zapodaj.net/b55e8c02abeaa.jpg.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2017, 21:56

  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czereśniowa a to nie jest slad po odczynniku? takie wgłębienie? bo na zdjęciu troche tak wygląda, ale rozmazane...

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie nie, normalnie wyszła kreska i na zdjęciu i nie jest tak widoczna jak w rzeczywistości, ale jak to interpretować po kilku godzinach ? Dlaczego ja od razu nie wywalam testów, co miesiąc to samo :/

  • Koniczyka Przyjaciółka
    Postów: 100 81

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzeresniowaMama wrote:
    Kurde... Z tym wrzucaniem testów do pieca to jest dobra opcja. Była biel, teraz patrzę i widzę to. Test o czułości 10 hcg 10dpo wywalić i nie patrzeć, czy może
    Sie łudzić ?

    https://zapodaj.net/b55e8c02abeaa.jpg.html

    No ja tam jakiś cień widzę :) Powtórz jutro :)

    h44eskjo413gi85k.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czereśniowa, mi na tych testach wychodziły juz takie ciebie po czasie, ujął sie obiektywnie przejrzałam to obok była biała kreska (miiinimalnie po prostu bielsza niz reszta tła) a ten cien totka jakby z boku tego białego miejsca sie nazbierał... Takze zobacz czy to nie cos takiego zeby nie nakręcać sie za bardzo. Ale oczywiście pierwsze co to jutro bym zrobiła kolejny test! Wiele juz było cieni po czasie ktore finalnie oznaczały ciąże :) kciuki!!!

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzeresniowaMama wrote:
    No wlasnie nie, normalnie wyszła kreska i na zdjęciu i nie jest tak widoczna jak w rzeczywistości, ale jak to interpretować po kilku godzinach ? Dlaczego ja od razu nie wywalam testów, co miesiąc to samo :/
    Oho ładna kreseczka. :-) Możnapowoli się cieszyć, chociażlepiej byłoby jakby się od razu zaczeła pojawiać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powtórzę rano, już mi cienie wychodziły. Moze nie takie, ale cos było widać. Z córką tez kreska odrazu nie wyszła. Oby sie nie nakręcać, oby, oby, oby bo rano będzie smutno.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja już nie chce ciąży, chce aby po prostu przyszedł do mnie okres :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    A ja już nie chce ciąży, chce aby po prostu przyszedł do mnie okres :-(
    Czemu ?

  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Hej! Przenoszę sie ze stycznia! Dzisiaj 8dpo, testować bede juz od 1.02, aż do przewidywanej @, czyli 6.02.


    Cześć malka :) ja miałam laparoskopię. Miałam usuwana torbiel z lewego jajnika, z duża częścią tego jajnika. Na usg na monitoringu w zasadzie nie widać tam żadnych pęcherzyków a sam jajnik jest malutki. Po laparo owuluuje tylko z prawego jajnika (laparo w listopadzie), cykle sa regularne co 27 dni. Ciut krótsze niz były, ale wczesniej głównie pracował lewyjajnik i on ma po prostu dłuższy cykl.

    Hej bertha! Dzięki za odpowiedź :) trzymam za Ciebie kciuki jak zwykle :) tym razem musi się udać!

    bertha lubi tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ja też jestem przed laparoskopia i sama jestem ciekawa jak u mnie będzie

    Jak już będę wiedziała jak jest u mnie to dam znać :)

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzeresniowaMama wrote:
    Czemu ?
    Spójrz na moj wykres. NIektore dziewczyny kończą juz drugi cykl a ja?

    Pierwszy raz od bardzo bardzo dawna mi sie taki cykl zdążył.

‹‹ 52 53 54 55 56 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ