X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2017
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    https://zapodaj.net/fbf3927d08f5c.jpg.html
    A to mój ciążowy.

    Na telefonie nie widziałam, ale jak otworzyłam na komputerze to jakby coś tam się zaczyna dziać :) leć jutro na betę kochana!

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stwierdziłam że jednak odpuszczam obserwacje do końca cyklu :) odezwę się jak za-testuje :) Powodzenia :) 3mam kciuki :)

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahha powiedzmy sobie szczerze, to jest biel :D
    Tam nic nie ma, zresztą wystarczy spojrzeć na mój wykres, czy on zapowiada ciążę?

    Pobolewa mnie jak na okres, ja już chce być w trakcie okresu. :-/

    Suri ja nawet nie wiem czy u Nas jest coś takiego jak beta, chodzi mi o Naszą gminę, a dalej nie chce mi się jechać. Powtórzę za pare dni testem z apteki, jak mnie okres nie zaskoczy.

  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.zazdroszczę tym co się udało zafasolkowac oczywiście w pozytywnym znaczeniu

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.zazdroszczę tym co się udało zafasolkowac oczywiście w pozytywnym znaczeniu :)

    Ja to nawet juz się nie dołuje tylko zaczynam się zastanawiać co ze mną jest nie tak

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Dziewczyny serio mam dość :( serce mi pękło. A ile złego moze być na jedną osobę? :(

    Tulę mocno :* ale nie załamuj się, główka do góry i piersi do przodu :) Po pierwsze może jeszcze naprawdę jest ciut za wcześnie, 0,24 to nie <0,1, może dopiero zaczyna się tam w brzusiu dziać, a jeśli nawet los jest na tyle złośliwy, że nie, to ja czuję, ba!jestem pewna, że z in vitro uda się od razu! :) Wiem co teraz możesz myśleć...pocieszają, są kochane, ale życie i tak jest do dupy i masz prawo dziś się czuć tak jak się czujesz ale wierzę, że jutro wstaniesz i nam powiesz, że walczysz dalej z nastawieniem, że tym razem uda się na bank! Z tego co czytam Twoje posty to widzę, że jesteś silną kobietą i taka masz być aż osiągniesz upragniony cel! A osiągniesz, jestem pewna! :D

    zubii lubi tę wiadomość

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    https://zapodaj.net/fbf3927d08f5c.jpg.html
    A to mój ciążowy.

    Ja też widzę, a jak wszystkie widzimy to musi to być fasolek :) Trzymam mocno kciuki żeby krecha ciemniała! :) I przerwa w staraniach faktycznie będzie, bo nie będą już starania potrzebne ;)

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 wrote:

    Ja to nawet juz się nie dołuje tylko zaczynam się zastanawiać co ze mną jest nie tak
    Ja też sie bije po głowie co ze mną nie tak wyniki hormonów i inne mam b.dobre a ovu naturalnych nie mam AMH wysokie. Kolejna koleżanka na FB sie pochwaliła ciąża a ja do najbliszego testowania mam ze 3 mies..
    Dziś mam 19dc i ból macicy jak na @ ciekawe o co jej teraz chodzi bo nigdy tak nie miałam w środku cyklu.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Hahha powiedzmy sobie szczerze, to jest biel :D
    Tam nic nie ma, zresztą wystarczy spojrzeć na mój wykres, czy on zapowiada ciążę?

    Pobolewa mnie jak na okres, ja już chce być w trakcie okresu. :-/

    Suri ja nawet nie wiem czy u Nas jest coś takiego jak beta, chodzi mi o Naszą gminę, a dalej nie chce mi się jechać. Powtórzę za pare dni testem z apteki, jak mnie okres nie zaskoczy.

    Szczerze? To powykręcałam teraz monitor w chińskie 8 nad Twoim zdjęciem :D i pod każdym kątem widzę delikatniutki cień :)

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja84 wrote:
    Szczerze? To powykręcałam teraz monitor w chińskie 8 nad Twoim zdjęciem :D i pod każdym kątem widzę delikatniutki cień :)
    Rozbawiłaś mnie :D :D :D

    Maja84 lubi tę wiadomość

  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ja też sie bije po głowie co ze mną nie tak wyniki hormonów i inne mam b.dobre a ovu naturalnych nie mam AMH wysokie. Kolejna koleżanka na FB sie pochwaliła ciąża a ja do najbliszego testowania mam ze 3 mies..
    Dziś mam 19dc i ból macicy jak na @ ciekawe o co jej teraz chodzi bo nigdy tak nie miałam w środku cyklu.
    TSH mialam ładne dopóki nie zaczęłam się starać a teraz lata jak chce ale niby lekarze mówią że przy takim można zajść to czemu nie zachodzę? Wszystko ładnie cacy a tu dupa....kurde czuje się taka do niczego...i ja się dziwie ze w nocy spać nie mogę jak ryje sobie bańkę non stop...czemu my kobiety nie jestesmy takie jak faceci.zero stresu...

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tak się zastanawiam czy powtórzyć jutro test mam jakiejś firmy easy now :-/ Najwyżej kiedys kupie sobie ten pepino...

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 wrote:
    TSH mialam ładne dopóki nie zaczęłam się starać a teraz lata jak chce ale niby lekarze mówią że przy takim można zajść to czemu nie zachodzę? Wszystko ładnie cacy a tu dupa....kurde czuje się taka do niczego...i ja się dziwie ze w nocy spać nie mogę jak ryje sobie bańkę non stop...czemu my kobiety nie jestesmy takie jak faceci.zero stresu...

    U mnie bardziej chce Małżonek dzidzie i caly czas mi powtarza ze odrazu jak bedzie pierwsze to chwyta sie do roboty o drugie ;) ale juz 11 rok i nic . . Nawet ovu tylko po stymulce i dalej nie wychodzi.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Dziewczyny tak się zastanawiam czy powtórzyć jutro test mam jakiejś firmy easy now :-/ Najwyżej kiedys kupie sobie ten pepino...
    Powtórzyć. Beta przyrosnie a rano mocz jest najbardziej stezony :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2017, 19:16

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chce podziękować za każde słowo wsparcia <3

  • AnnaManna Ekspertka
    Postów: 247 218

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Nie bede sie łudzić... widocznie nie dane Nam. Dzieci widocznie w większości mają sie rodzic w rodzinach patologicznych a dziewczyny takie jak my mamy sie męczyć i walczyć o to co inni mają i nie szanują...
    świat to beznadziejne miejsca.


    Na 27 miałam miec termin porodu nie wiem jak przeżyje :(

    Agniechaaa, jest mi bardzo przykro, nawet nie próbuję sobie wyobrazić, jakie emocje masz teraz w sobie. Tylko nie poddawaj się! Jeszcze nie teraz!
    O ile mnie pamięć nie myli, wciąż masz L4, wypocznij, wyjedź gdzieś, najlepiej sama, nabierz dystansu, odpocznij od tego forum i od nas, które wciąż zamartwiają się, (czasami) szukają wyimaginowanych symptomów, od tej całej niezdrowej otoczki, a w nowym cyklu bądź gotowa do walki, którą tym razem na pewno wygrasz!!!

    Życie jest zawsze niesprawiedliwe, ale trzeba wykorzystać wszystkie szanse.

    ijpbio4pgzuzz66o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    U mnie bardziej chce Małżonek dzidzie i caly czas mi powtarza ze odrazu jak bedzie pierwsze to chwyta sie do roboty o drugie ;) ale juz 11 rok i nic . . Nawet ovu tylko po stymulce i dalej nie wychodzi.


    Ja w lutym mam rocznice z moim gin... boje sie, ze to dopiero pierwsza rocznica :( i szybko sie nie skonczy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Chce podziękować za każde słowo wsparcia <3
    Nie podoba mi się ten Anioł!!! :-(

    HOPELESS ale gwaranuję że bedzie jedna kreska ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2017, 19:20

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Nie podoba mi się ten Anioł!!! :-(

    HOPELESS ale gwaranuję że bedzie jedna kreska ;-)

    A ja go polubiłam <3 po co sie oszukiwać...

  • anna85 Ekspertka
    Postów: 240 138

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredek 12 wrote:
    Dziewczyny co moze oznaczac w 20dc szyjka bardzo nisko, miekka i rozpulchniona??

    Nie masz udostępnionego wykresu i myślę że ciężko coś stwierdzić po tym co napisałaś bo nie wiadomo czy jesteś po owu czy przed ...
    Ja się na szyjce nie znam więc nie pomogę ale jak napiszesz więcej informacji to myśle że dziewczyny coś doradzą.

    Pozdrawiam

    anna85
‹‹ 50 51 52 53 54 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ