X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2017
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • AnnaManna Ekspertka
    Postów: 247 218

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa, na razie takie całkowicie podstawowe badania robiĺam, jak (kilkakrotne z powodu pękniecia torbiela) USG, morfologię, glukozę, poziom hormonu tarczycy, ft3, ft4. Wyniki książkowe.
    Podczas USG kilku lekarzy powiedzialo tez, że mam "piękne endometrum" - cokolwiek to znaczy.
    Zrobilabym też inne badania, ale mieszkam (jescze przez kilka miesięcy) w innym kraju, a tu trzeba próbować min 2 lata zanim lekarz skieruje na dodatkowe testy. A o prywatnym badaniu np. drożności jajowodów nikt nie słyszał.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2017, 11:08

    ijpbio4pgzuzz66o.png
  • Tinusia Autorytet
    Postów: 545 712

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) dzisiaj przyszła @ więc wstępnie zapisuję się na 8 lutego :) no chyba ,że owulacja się spóźni to zobaczymy :) ja chyba od razu pójdę na betę, tak ok 11 dpo, jak będzie :( ,to postaram się jeszcze zapisać do kliniki przed @ żeby ustalić stymulacje i monitoring cyklu ;) oby luty był dla nas szczęśliwy ! :)

    mhsvqps6d6vf02dw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem po wizycie i faktycznie lekarz ma nowy plan.

    Zaczynam przygotowania do in vitro... mega sie boje, niby gadałam tu to tym ale teraz stało sie to realne i naprawdę sie boje :/
    Lekarz podjol decyzje ze szkoda kasy na IUI przy poim pcos jak on to określił jak cholera. Dostałam 1 dawkę pergoveris od dzis co dwa dni i we wtorek znowu wizyta.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniecha to trzymam kciuki, ale może i lekarz ma rację. Nic sie nie boj co ma buc to będzie. Nerwy to nasz największy wróg. A powiedz jak zaczęłaś robić badania w tym 8 cs to od czego zaczęłaś ? Ja nie wiem, jak sie w lutym nie uda to może cos porobię, ale co ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzeresniowaMama wrote:
    Agniecha to trzymam kciuki, ale może i lekarz ma rację. Nic sie nie boj co ma buc to będzie. Nerwy to nasz największy wróg. A powiedz jak zaczęłaś robić badania w tym 8 cs to od czego zaczęłaś ? Ja nie wiem, jak sie w lutym nie uda to może cos porobię, ale co ?


    Tsh
    Anty top
    Prolaktyn
    AMH
    Lh
    Fsh
    Od tego zaczelam

    W kolejnym cyklu mój M poszedł na badanie nasienia

  • Malus9393 Koleżanka
    Postów: 40 4

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja tu dołaczam testowanie 8.02 :)

    Amy333 lubi tę wiadomość

  • MamaFabianka Ekspertka
    Postów: 222 156

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Dziewczyny jestem po wizycie i faktycznie lekarz ma nowy plan.

    Zaczynam przygotowania do in vitro... mega sie boje, niby gadałam tu to tym ale teraz stało sie to realne i naprawdę sie boje :/
    Lekarz podjol decyzje ze szkoda kasy na IUI przy poim pcos jak on to określił jak cholera. Dostałam 1 dawkę pergoveris od dzis co dwa dni i we wtorek znowu wizyta.
    Trzymam kciuki. Napewno bedzie ciężko ale myśl o tym, że wkoncu się uda i będzie mały fasol. Dasz rade napewno:)

    Fabian 06.2014
    Dwa aniołki 02.2017 06.2017 [*]
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    Witam się w pierwszym dniu cyklu :) po krótkim cyklu bez ovu :(
    W tym miesiacu w tym wątku jeśli pozwolicie ale moje serce zapalalo kilka dni temu dzika miłością do Agniechyyyyy i nie będę jak zboczeniec podglądać zza krzaka tylko się ujawnie :)
    Testować będę 9 lutego jeśli ovu nie opuściła mnie na wieki ;)

    Kamelkowo lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Dzień dobry :)
    Witam się w pierwszym dniu cyklu :) po krótkim cyklu bez ovu :(
    W tym miesiacu w tym wątku jeśli pozwolicie ale moje serce zapalalo kilka dni temu dzika miłością do Agniechyyyyy i nie będę jak zboczeniec podglądać zza krzaka tylko się ujawnie :)
    Testować będę 9 lutego jeśli ovu nie opuściła mnie na wieki ;)


    Ojej jak mi milo :D jestem osoba ktora lubi odwzajemniac milosci wiec łap serducho odemnie <3!!!
    I opowiedz cos o sobie :D chce Ci poznac ;)

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Ojej jak mi milo :D jestem osoba ktora lubi odwzajemniac milosci wiec łap serducho odemnie <3!!!
    I opowiedz cos o sobie :D chce Ci poznac ;)
    Złapane :) fenk ju :)

    Sto lat temu byłam po tej stronie w wątkach miesięcznych tylko pod starym nickiem Abby.
    Mam core rok i 8 mcy. W druga ciążę zaszłam szybko i szybko ją straciłam. A teraz nico niestety. Brałam pół apteki. Teraz jadę na ziołach ze sroki a gdzieś w eterze leci do mnie maca i dong ;)
    Poza tym jestem stara i gruba za to ryj mam ładny i poza dołem na maxa po kolejnej jednej kreskę jestem normalna :D

    wszamanka lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa i zawsze pisze z telefonu wiec z góry przepraszam za dziwne dziwactwa ;) to nie ja! To on mi to robi :D

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha krejzolka juz to lubie :D sama jestem z tych swirnietych :D

    Kochana my babeczki co rok jestesmy mlodsze i tylko coraz piekniejsze :D wiec ze stara nie moge sie zgodzic w zadnym wypadku :D


    A ja pisze z tel itableta wiec znam te hochliki tez mi to robia :D jihi

    _Hope_ lubi tę wiadomość

  • Minerva Znajoma
    Postów: 22 6

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alez milo czyta sie wariackie wpisy z samego rana, az sie buzia cieszy mimo tego, ze @ przyszla.
    Prosze o przepisanienie na testowanie 10tego :-)

    Amy333 lubi tę wiadomość

    56f4848fecf8893410f71913e8e7814f.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minerva wrote:
    Alez milo czyta sie wariackie wpisy z samego rana, az sie buzia cieszy mimo tego, ze @ przyszla.
    Prosze o przepisanienie na testowanie 10tego :-)
    O to idziemy łeb w łeb :)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Zgredek 12 Autorytet
    Postów: 573 645

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja testuje 9.02. Termin @ NA JUTRO A TU W SUMIE ŻADNYCH ZWIASTUNÓW.... Oby mi sie tylko cykle nie rozpieprzyły przez odstawienie tabsów anty bo mnie szlak trafi. Zawsze miałam co 28 dni jak w zegarku... Oby przylazła ta franca jutro, uregulowała to co trzeba i szybko poszła na długiiii urlop :P

    Synek <3
    Mój blog: www.doilurazysztuka.wordpress.com

    0d1y3e3k63eguvgh.png
  • beatka_c Przyjaciółka
    Postów: 144 48

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poproszę o wpisanie na 8/02

    35l, starania o pierwszego bobaska, niedrożny lewy jajowodów,makroprolaktemia, niedoczynność tarczycy, laparohisteroskopia-wszystko ok
  • Zgredek 12 Autorytet
    Postów: 573 645

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahahahah, zdązyłam wysłać wam wiadomość, poszłam do łazienki bo jakoś tak dziwnie i jest :) Pocvzątek, brązowo-różowy śluz ale to juz pewnie @ na ostatnim zakręcie :) jeeeaaaaahhhh.

    Końcówka stycznia niechaj będzie owocna w naszych staraniach i przyniesie dwie kreseczki a z nimi siostrzyczkę dla Arturka :)

    Ale się cieszę no :P

    Synek <3
    Mój blog: www.doilurazysztuka.wordpress.com

    0d1y3e3k63eguvgh.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredek 12 wrote:
    Hahahahahah, zdązyłam wysłać wam wiadomość, poszłam do łazienki bo jakoś tak dziwnie i jest :) Pocvzątek, brązowo-różowy śluz ale to juz pewnie @ na ostatnim zakręcie :) jeeeaaaaahhhh.

    Końcówka stycznia niechaj będzie owocna w naszych staraniach i przyniesie dwie kreseczki a z nimi siostrzyczkę dla Arturka :)

    Ale się cieszę no :P
    Bosko :) grzeczna @ ;)

    Zgredek 12 lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadrobić Was ciężko ;)

    Mi się @ już kończy ;) 4dc i już 2dzień plamień ;) serca się mi juz chce hehe ;) wpisana jestem na 402 ale to bedzie 28dc wiec podejrzewam, ze tyle nie wytrzymam ;p zobaczymy w którym dc bedzie owu :) mam wizyte 24.01 i 03.02 u dwóch roznych lekarzy na nfz chce porównac i zobaczyc czy mi cos zaproponuja, chcialabym clo , bo mamjeden niedrozny jajowod i szanse automatycznie mniejsze, a do tego jajnik po droznej stronie nie pracuje za czesto...

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • Kamelkowo Ekspertka
    Postów: 215 82

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Dziewczyny jestem po wizycie i faktycznie lekarz ma nowy plan.

    Zaczynam przygotowania do in vitro... mega sie boje, niby gadałam tu to tym ale teraz stało sie to realne i naprawdę sie boje :/
    Lekarz podjol decyzje ze szkoda kasy na IUI przy poim pcos jak on to określił jak cholera. Dostałam 1 dawkę pergoveris od dzis co dwa dni i we wtorek znowu wizyta.
    Trzymam mocno kciuki, żeby udało się jak najszybciej :)

    3cs
    8deab571c61f556e5e730311273870f6.png
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ