X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2017
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Minerva Znajoma
    Postów: 22 6

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy wypisz wymaluj taka sama sytuacja. Ja w tym feralnym cyklu sprawdzilam progesteron (niewiedzac ze @ przyjdzie wczesniej) i wyszedl bardzo niski. Sprawdzalam, bo zawsze przed @ mam 1-2 dni brunatne plamienia i chcialam sie przekonac czy to wina progesteronu czy normalne zjawisko w moim przypadku. No i sie nie przekonalam, bo cykl sie rozlozyl na lopatki. Powtorzylam test w tym cyklu, ale chyba w zly dzien, wiec wyniki pewnie beda z kosmosu.
    A Ty sprawdzalas sobie hormony?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2017, 22:31

    56f4848fecf8893410f71913e8e7814f.png
  • Klaudiia87 Ekspertka
    Postów: 174 133

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja proszę o wpisanie na 8 lutego

    Kamelkowo lubi tę wiadomość

    p19ucsqvnm5skatr.png
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z wami i ja (tzn. ja i moja @) :) Mam nadzieję, z luty okaże się łaskawy :) Proszę o wpisani na 9.02 :)
    Widz stała ekipa na początek się nam zebrała, ale myślę, że w lutym już wszystkie przejdziemy na fioletową stronę mocy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2017, 07:15

    Amy333, Klaudiia87, Flowwer, Kamelkowo, lilka1984, Katik lubią tę wiadomość

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • sara9555 Autorytet
    Postów: 469 312

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę o zapisanie na 28.02

  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minerva wrote:
    Amy wypisz wymaluj taka sama sytuacja. Ja w tym feralnym cyklu sprawdzilam progesteron (niewiedzac ze @ przyjdzie wczesniej) i wyszedl bardzo niski. Sprawdzalam, bo zawsze przed @ mam 1-2 dni brunatne plamienia i chcialam sie przekonac czy to wina progesteronu czy normalne zjawisko w moim przypadku. No i sie nie przekonalam, bo cykl sie rozlozyl na lopatki. Powtorzylam test w tym cyklu, ale chyba w zly dzien, wiec wyniki pewnie beda z kosmosu.
    A Ty sprawdzalas sobie hormony?

    Nie sprawdzałam, jeśli sytuacja się powtórzy, to trzeba będzie zbadać.
    Ja w grudniu odstawiłam antykoncepty, to był pierwszy cykl po krawiewniu z odstawienia- może stąd te zawirowania. A dzisiaj temper.znów troszkę w góe. W sumie jak tak patrze, to tempki mam wciąż jak w poprzedniej fazie lutealnej.

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • lilka1984 Autorytet
    Postów: 367 265

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, poproszę o dopisanie do lutego, konkretnie 4`ego. Może będzie miły prezent urodzinowy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2017, 12:18

    Flowwer lubi tę wiadomość

    Czekamy na Stasia!!!
    ponad 2 lata starań, szczęśliwa 2 IUI, ciąża zawierzona Maryi
    p19u9n73sbrglaq2.png

    f2w3yx8duzgrf5y5.png
  • MamaFabianka Ekspertka
    Postów: 222 156

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja umieram. Wczoraj @była dość łaskawa a dziś wyleciał ze mnie jeden wielki skrzep (sory za szczegóły) a potem dostalam kosmiczny ból jajnika. Pierwszy raz płakałam z bólu trzymało mnie dobrą godzinę nawet tabletka nie pomogła dopiero teraz ustępuje. Dobrze ze Maz w domu bo nie dała bym rady sie małym zająć

    Fabian 06.2014
    Dwa aniołki 02.2017 06.2017 [*]
  • Kamelkowo Ekspertka
    Postów: 215 82

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja czekam już z niecierpliwością na @...jak mi się spóźni to się wsciekne

    3cs
    8deab571c61f556e5e730311273870f6.png
  • Kamelkowo Ekspertka
    Postów: 215 82

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaFabianka wrote:
    A ja umieram. Wczoraj @była dość łaskawa a dziś wyleciał ze mnie jeden wielki skrzep (sory za szczegóły) a potem dostalam kosmiczny ból jajnika. Pierwszy raz płakałam z bólu trzymało mnie dobrą godzinę nawet tabletka nie pomogła dopiero teraz ustępuje. Dobrze ze Maz w domu bo nie dała bym rady sie małym zająć
    Ja przy każdej @ umieram ale na ból brzucha. Ostatnio miałam takie skurcze macicy jak jeszcze nigdy. Ostatnio już chciałam do szpitala iść bo serio myślałam że umrę. Pojechałam potem do lekarza bo jakieś silniejsze środki przeciwbólowe i wypisala mi Nimesil ktory nic mi nie pomógł. Zwijalam się z bólu przez kilka godzin bo nie mogłam wziąć nic innego.
    Obecnie działaja na mnie jedynie kapsułki Ibuprom Max ale to też tak różnie.
    Do giną idę 14 lutego to myślę, że wpisze coś mocniejszego albo badania jakies zleci. Chociaż nie ukrywam, że wolałabym aby na tej wizycie była już fasolka :D ale marzenia marzeniami

    3cs
    8deab571c61f556e5e730311273870f6.png
  • MamaFabianka Ekspertka
    Postów: 222 156

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamelkowo wrote:
    Ja przy każdej @ umieram ale na ból brzucha. Ostatnio miałam takie skurcze macicy jak jeszcze nigdy. Ostatnio już chciałam do szpitala iść bo serio myślałam że umrę. Pojechałam potem do lekarza bo jakieś silniejsze środki przeciwbólowe i wypisala mi Nimesil ktory nic mi nie pomógł. Zwijalam się z bólu przez kilka godzin bo nie mogłam wziąć nic innego.
    Obecnie działaja na mnie jedynie kapsułki Ibuprom Max ale to też tak różnie.
    Do giną idę 14 lutego to myślę, że wpisze coś mocniejszego albo badania jakies zleci. Chociaż nie ukrywam, że wolałabym aby na tej wizycie była już fasolka :D ale marzenia marzeniami
    Napewno będzie:) Ja mam wizyte jakos na koniec stycznia i też na pewno powiem o tabletkach. Rozumiem ból ale to nie normalne żeby płakać z bólu jak dla mnie to porodowy ból nie był taki straszny

    Fabian 06.2014
    Dwa aniołki 02.2017 06.2017 [*]
  • Kamelkowo Ekspertka
    Postów: 215 82

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie przyszła @.nawet szybciej niż się spodziewałam

    3cs
    8deab571c61f556e5e730311273870f6.png
  • AnnaManna Ekspertka
    Postów: 247 218

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WRÓCIŁAM :-)

    W grudniu dałam sobie spokój ze staraniami, chciałam też wszystko przemyśleć. Teraz zaczynam od nowa, z drobną zmianą, a mianowicie: bez mierzenia temperatury, bez testów owulacyjnych i ciążowych przed dniem zapowiedzianej @ i przede wszystkim bez całej tej otoczki, która wywołuje u mnie tylko stres. Niech się dzieje wola nieba...

    Można mnie dopisać na 10 lutego.

    Zgredek 12, Kamelkowo lubią tę wiadomość

    ijpbio4pgzuzz66o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaManna wrote:
    WRÓCIŁAM :-)

    W grudniu dałam sobie spokój ze staraniami, chciałam też wszystko przemyśleć. Teraz zaczynam od nowa, z drobną zmianą, a mianowicie: bez mierzenia temperatury, bez testów owulacyjnych i ciążowych przed dniem zapowiedzianej @ i przede wszystkim bez całej tej otoczki, która wywołuje u mnie tylko stres. Niech się dzieje wola nieba...

    Można mnie dopisać na 10 lutego.

    Czesc :)
    Ktory to cykl staran??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2017, 09:45

  • AnnaManna Ekspertka
    Postów: 247 218

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa, dopiero siódmy.

    ijpbio4pgzuzz66o.png
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaManna witaj ponownie :) Cudny avatar <3

    AnnaManna lubi tę wiadomość

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaManna wrote:
    Agniechaaaa, dopiero siódmy.

    Ja po 8 zsczelam robic badania. Robilas juz cos czy na razie idziecie na żywioł??

  • Cameline Autorytet
    Postów: 1177 1069

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamelkowo wrote:
    Ja przy każdej @ umieram ale na ból brzucha. Ostatnio miałam takie skurcze macicy jak jeszcze nigdy. Ostatnio już chciałam do szpitala iść bo serio myślałam że umrę. Pojechałam potem do lekarza bo jakieś silniejsze środki przeciwbólowe i wypisala mi Nimesil ktory nic mi nie pomógł. Zwijalam się z bólu przez kilka godzin bo nie mogłam wziąć nic innego.
    Obecnie działaja na mnie jedynie kapsułki Ibuprom Max ale to też tak różnie.
    Do giną idę 14 lutego to myślę, że wpisze coś mocniejszego albo badania jakies zleci. Chociaż nie ukrywam, że wolałabym aby na tej wizycie była już fasolka :D ale marzenia marzeniami

    Próbowałaś kiedyś zdiagnozować te bóle? Co lekarz na to?
    Ja tez zawsze miałam podobnie, bóle okropne. Bez podwójnej dawki ketonalu nie potrafiłam nawet z siebie słowa wydobyć. Oczywiście z ketonalem ból był nadal nie do opisania, ale już nie mdlałam wtedy. Zdarzało mi się, że mimo ketonalu lądowałam na IP z podpiętą morfiną. Ból co miesiąć przez pierwsze 2 dni okresu od kilkunastu lat. Kilku lekarzy, mnóstwo badan i wszystko poprawne. Gdy już starałam się o dziecko miałam laparoskopię, byłam wtedy pewna, że wyjdzie mi endometrioza albo coś innego powodującego takie silne bóle ale wtedy też było wszystko czyste. Po ciąży jest nieco lepiej, od 6 lat nie musiałam lądować na IP, ale bez silnych przeciwbólowych się nie obejdzie.

    ckaidqk39a8l7x61.png
  • Mama Sowa Koleżanka
    Postów: 40 38

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja też sie dopisze na 13 lutego ;)

    Mama Sowa
  • Kamelkowo Ekspertka
    Postów: 215 82

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cameline wrote:
    Próbowałaś kiedyś zdiagnozować te bóle? Co lekarz na to?
    Ja tez zawsze miałam podobnie, bóle okropne. Bez podwójnej dawki ketonalu nie potrafiłam nawet z siebie słowa wydobyć. Oczywiście z ketonalem ból był nadal nie do opisania, ale już nie mdlałam wtedy. Zdarzało mi się, że mimo ketonalu lądowałam na IP z podpiętą morfiną. Ból co miesiąć przez pierwsze 2 dni okresu od kilkunastu lat. Kilku lekarzy, mnóstwo badan i wszystko poprawne. Gdy już starałam się o dziecko miałam laparoskopię, byłam wtedy pewna, że wyjdzie mi endometrioza albo coś innego powodującego takie silne bóle ale wtedy też było wszystko czyste. Po ciąży jest nieco lepiej, od 6 lat nie musiałam lądować na IP, ale bez silnych przeciwbólowych się nie obejdzie.

    Do ginekologa idę 14 lutego, żeby przepisał ni coś silniejszego. Ketonalu jeszcze nie brałam.
    Dzisiejsza noc zwijalam się z bólu. Dostałam okres po 22 i wzięłam dwie tabletki Apap. Bo chciałam zostawić sobie silniejsze dwie na następny dzień. I przez 3 godziny męczył się w łóżku. O 2 wzięłam już kapsułke ibuprom mam i zaczęła działać dopiero po ponad godzinie. Obudziłam się o 7 i jak tylko wstanęłam z łóżka zacząl się okropny ból.
    Na endometrioze mi to nie wygląda ale no nie mogę być tego pewna bez badania.

    3cs
    8deab571c61f556e5e730311273870f6.png
  • Kamelkowo Ekspertka
    Postów: 215 82

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże ale się dzisiaj zblaznilam w aptece :D pierwszy raz chciałam sobie kupić test owulacyjny. Tak test... Jeden. xD i mówię w aptece do gościa, że poproszę test owulacyjny a on mi przynosi całe opakowanie. A ja na to, że to nie, że chciałam tylko jeden. A on : No to w takim razie życzę Pani szczęścia, bo to różnie wygląda z tą owulacja.

    Kurcze chamskie to trochę było, wkurzył mnie i poszłam.
    W Rossmanie kupiłam, była akurat promocja ;)

    Wiem, że głupio z mojej strony ale dopiero zaczynam więc nie wiedziałam :D

    Minerva, MamaFabianka, Paulinucha87 lubią tę wiadomość

    3cs
    8deab571c61f556e5e730311273870f6.png
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ