X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2017
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 5 lutego 2017, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emciaem wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/eb7e375cf4e9.jpg




    Chyba sie udało :):):)

    Gratuluję, piękne kreski ;)

    justysia8512 lubi tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 5 lutego 2017, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka19 wrote:
    Kurcze kusi mnie żeby też już zatestowac,ale zdecydowanie chyba nic na teście nie wykaze jeszcze ...ale ta pokusa ehh ,,, czy ktorejs z Was wyszedł wynik pozytywny 4 dni przed spodziewana @ ?

    Mi wyszedł, ale nie byłam jeszcze wtedy pewna czy to ciaza czy pozostalosc po zastrzyku ovitrelle ;)

    Anuśka19 lubi tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Daphne Przyjaciółka
    Postów: 132 35

    Wysłany: 5 lutego 2017, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Jest druga kreska! Super! A mówisz że następnego dnia z porannego moczu nie było? Dziwne. Powtórz jeszcze raz. A jeśli chodzi o fałszywie pozytywne testy to mojej siostrze wyszedł pozytywny sikaniec przy torbieli jajnika.
    Ale trzymam kciuki żeby u Ciebie to była jednak fasolka!
    Moje jajniki też nie są "czyste" ale ciążowych zrobiłam już dużo i zawsze był oczywisty negatyw. Pierwszy raz wyszło mi coś takiego. Test z rossmana, można robić już 4dni przed spodziewaną @, drugi (dzisiaj rano) jakiś z apteki i na tym znów pisze, że od dnia spodziewanej @. Może w tym jest problem :)

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 5 lutego 2017, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    10 dpo już takie ciemne ? MiałAś bardzo szybkie zagniezdzenie albo okres wcześniejszy pomylił się z implantacja

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Daphne Przyjaciółka
    Postów: 132 35

    Wysłany: 5 lutego 2017, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Daphne, to pozytyw niezaprzeczalnie! Drugi test miałaś z innej firmy tak? Pewnie po prostu gorzej sie wybarwia. Kup ten co robiłaś wczoraj i siknij znowu.
    No to teraz jak juz ustaliliśmy ze JESTEŚ W CIĄŻY :) to opisuj objawy od po owu. :)
    Dzisiaj wszystko pozamykane ale jutro zrobię zapasy i będę sikać codziennie :D
    No więc objawy? Jak już pisałam, pierwszy raz wyraźne objawy owulacji, skok temp, owu wyznaczona najwcześniej ze wszystkich cykli. Temp ładnie się trzyma i jest jakaś wyższa niż zazwyczaj w II fazie. Zawsze od dnia skoku bóle miesiączkowe, teraz spokój, może raz na 2dni na kilka sekund zaboli jak na @, 7dpo dziwny śluz, żółty jak przy infekcji, zniknął 8dpo rano. W słuchiwałam się w swój oranizm, żeby może "wyczuć" moment zagnieżdżenia-nic. Ból pleców nie do zniesienia, śpię w południe i do łózka idę 2godz wcześniej. 8dpo test owu pozytywny (zawsze była tylko słaba druga kreska). 7dpo śmieszny ból sutków, od 8dpo piersi bolą jakby rosły za czasów nastolatki. Od kilku dni boli mnie pochwa (?), jakby puchła, nawet Mój to wyczuł podczas <3 :) teraz bolą tylko piersi i ciągle czuję parcie na pęcherz :)
    Cykl spisany na straty narobił mi najwięcej nadziei :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2017, 13:58

    bertha, Bea_, Maja84 lubią tę wiadomość

  • Daphne Przyjaciółka
    Postów: 132 35

    Wysłany: 5 lutego 2017, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka19 wrote:
    Kurcze kusi mnie żeby też już zatestowac,ale zdecydowanie chyba nic na teście nie wykaze jeszcze ...ale ta pokusa ehh ,,, czy ktorejs z Was wyszedł wynik pozytywny 4 dni przed spodziewana @ ?
    Mi wyszedł bladzioch 3dni przed @ z popołudniowego moczu :) (9dpo)
    Ale co z tego będzie, to jeszcze zobaczymy ;)

    Anuśka19 lubi tę wiadomość

  • Madziula Autorytet
    Postów: 434 294

    Wysłany: 5 lutego 2017, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daphne wrote:
    Dzisiaj wszystko pozamykane ale jutro zrobię zapasy i będę sikać codziennie :D
    No więc objawy? Jak już pisałam, pierwszy raz wyraźne objawy owulacji, skok temp, owu wyznaczona najwcześniej ze wszystkich cykli. Temp ładnie się trzyma i jest jakaś wyższa niż zazwyczaj w II fazie. Zawsze od dnia skoku bóle miesiączkowe, teraz spokój, może raz na 2dni na kilka sekund zaboli jak na @, 7dpo dziwny śluz, żółty jak przy infekcji, zniknął 8dpo rano. W słuchiwałam się w swój oranizm, żeby może "wyczuć" moment zagnieżdżenia-nic. Ból pleców nie do zniesienia, śpię w południe i do łózka idę 2godz wcześniej. 8dpo test owu pozytywny (zawsze była tylko słaba druga kreska). 7dpo śmieszny ból sutków, od 8dpo piersi bolą jakby rosły za czasów nastolatki. Od kilku dni boli mnie pochwa (?), jakby puchła, nawet Mój to wyczuł podczas <3 :) teraz bolą tylko piersi i ciągle czuję parcie na pęcherz :)
    Cykl spisany na straty narobił mi najwięcej nadziei :D

    Tak wlasnie czesto jest,ze jak odpuszczamy to wtedy sie udaje :)

    zrz6anlirst3bnij.png
    ijpbcwa141osr42x.png
  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1646

    Wysłany: 5 lutego 2017, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czytam Was regularnie, niektóre pamiętam z świątecznego testowania, Suri ciesze się ogromnie Twoim szczęściem, Inna przykro mi, że grudniowy pozytyw nie zaowocował powodzeniem, wierzę, że mimo obecnych perturbacji, wiosenne in vitro przyniesie Wam upragnione rodzeństwo dla syna. Ja w świątecznym testowaniu chwaliłam się pozytywnym testem, niestety wszystko poszło nie po mojej myśli, poronilam, aktualnie odzyskuje równowagę, już pogodziłam się z tą straszna pustka, która zastałam tak nagle. Choć jeszcze się nie staram, czekam na pierwszą @, potem po konsultacji z lekarzem podejmę decyzję kiedy wrócić do gry, to chcę już teraz być z powrotem między Wami. W końcu wszystkie nas łączy jedno marzenie. Gratuluję wszystkim zafasolkowanym w ostatnich tygodniach, rosnijcie zdrowo!

    bertha lubi tę wiadomość

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 5 lutego 2017, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    10 dpo już takie ciemne ? MiałAś bardzo szybkie zagniezdzenie albo okres wcześniejszy pomylił się z implantacja
    W czym problem? U mnie w 7cs kiedy trafił się biochem ciemną kreskę na ovitrelle miałam już w 6dpo potwierdzonej monitoringiem. Dzień wcześniej zaliczyłam plamienie implantacyjne, a w 7dpo beta wynosiła 38 jednostek.

    suri2016 lubi tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Emciaem Znajoma
    Postów: 22 25

    Wysłany: 5 lutego 2017, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziula wrote:
    No i to bardzo bardzo wyraźna krecha!!! Gratulacje!!!
    PS kiedy miałaś testować bo nie widzę Cię na liście początkowej? :) objawy jakieś? :)

    Tak, nie było mnie na liście :) Testowałam z wami w grudniu - to był 4 miesiąc prób - nieudany. Przez ciągłe czytanie wpisów strasznie wszystko przeżywałam i postanowiłam odpuścić. Dziś rano zatestowałam - planowo @ miała przyjść wczoraj. Dziś 15 dpo i 30 dc. Wyniki testów jak widać na załączonym obrazku :)
    Co do objawów - naczytałam się o nich trochę na tym forum i u siebie zauważyłam następujące:
    - ból jak na @ (zazwyczaj ból pojawiał się max kilka godzin przed @ - teraz utrzymuje się już od piątku)
    - metaliczny posmak w buzi
    - brak @ w terminie :)
    Mogłabym jeszcze dodać bulgotanie w brzuchu, lekkie wzdęcia, zmienne nastroje itd. - ale tak na prawdę nie są to typowe objawy ciąży, ponieważ przytrafiały się również kiedy w niej nie byłam :)

    W tygodniu umawiam się do lekarza a teraz trzymam kciuki za was dziewczyny, które wyczekują takich pięknych krech jak u mnie :)

    PS. Dziękuję ślicznie za gratulacje !!! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2017, 14:09

    Kamelkowo, Bea_ lubią tę wiadomość

    87f927d575.png
  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 5 lutego 2017, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i zatestowalam ale nici z tego :-/ ale będę się jeszcze łudzić :-p robiła któraś test pepino może?

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • MamaFabianka Ekspertka
    Postów: 222 156

    Wysłany: 5 lutego 2017, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nawet nie mialam testu zeby zatestowac rano ale szczerze to nawet nie mialam na to sił. Maly ma zapalenie ucha i cała noc nieprzespana. Termin @ dzis ale jak narazie cisza moze jutro sikne

    Fabian 06.2014
    Dwa aniołki 02.2017 06.2017 [*]
  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 5 lutego 2017, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje! zdrówka dla Was :-)
    Emciaem wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/eb7e375cf4e9.jpg




    Chyba sie udało :):):)

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 5 lutego 2017, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarna84 wrote:
    Dziewczyny, czytam Was regularnie, niektóre pamiętam z świątecznego testowania, Suri ciesze się ogromnie Twoim szczęściem, Inna przykro mi, że grudniowy pozytyw nie zaowocował powodzeniem, wierzę, że mimo obecnych perturbacji, wiosenne in vitro przyniesie Wam upragnione rodzeństwo dla syna. Ja w świątecznym testowaniu chwaliłam się pozytywnym testem, niestety wszystko poszło nie po mojej myśli, poronilam, aktualnie odzyskuje równowagę, już pogodziłam się z tą straszna pustka, która zastałam tak nagle. Choć jeszcze się nie staram, czekam na pierwszą @, potem po konsultacji z lekarzem podejmę decyzję kiedy wrócić do gry, to chcę już teraz być z powrotem między Wami. W końcu wszystkie nas łączy jedno marzenie. Gratuluję wszystkim zafasolkowanym w ostatnich tygodniach, rosnijcie zdrowo!

    Sarna bardzo mi przykro, współczuję z całego <3 wiem, że nie ma słów na pocieszenie :*

    Sarna84 lubi tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 5 lutego 2017, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Was chcialam ucalowac i powiedziec ze wpadam Was nadal poczytac. Fasolkowym gratulacje a za reszte 3mam kciuki.
    Temp nie mierze i dobrze mi z tym :))
    Jutro monitoring, zobaczymy co lekarz powie na lh i fsh :)
    Jakby co notuje pod wykresem :)

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 5 lutego 2017, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam takie bóle już miesiaczkowe chyba nici z tego bedzie

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 5 lutego 2017, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Pierwsze dziecko było praktycznie od złotego strzału po odstawieniu tabletek anty.
    To ja też tak mialam.odstawiłam anty i 1 cykl i jest a teraz marnie to widzę

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • justysia8512 Przyjaciółka
    Postów: 64 28

    Wysłany: 5 lutego 2017, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. U mnie taki test. Jutro lekarz. Ale kolejne dwa wyszły negatywne a kolejny pięknie pozytywny co Wy na To??
    https://zapodaj.net/d28aef8bfea8d.jpg.html

    70b8751c77.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 5 lutego 2017, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha91 wrote:
    Ja Was chcialam ucalowac i powiedziec ze wpadam Was nadal poczytac. Fasolkowym gratulacje a za reszte 3mam kciuki.
    Temp nie mierze i dobrze mi z tym :))
    Jutro monitoring, zobaczymy co lekarz powie na lh i fsh :)
    Jakby co notuje pod wykresem :)

    cześć Kochana, fajnie, że wpadłas :) trzymam kciuki za jutrzejszy monitoring, choć z tego co widzę, to może jeszcze nie być widać jajeczka. dobrze, że nie mierzyłam temperatury, ja też tego nie robiłam w tym cyklu... tak jest zdrowiej, psychicznie przynajmniej ;)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 5 lutego 2017, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justysia8512 wrote:
    Hej. U mnie taki test. Jutro lekarz. Ale kolejne dwa wyszły negatywne a kolejny pięknie pozytywny co Wy na To??
    https://zapodaj.net/d28aef8bfea8d.jpg.html

    moim skromnym zdaniem jest to negatyw, szare zabarwienie w miejscu gdzie powinna być kreska testowa... do tego test widać, że swoje już odleżał i dokładnie to samo zdjęcie wstawialas chyba w innym wątku wczoraj z tego co się nie mylę. jeśli masz wątpliwości to leć na betę. powodzenia!

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
‹‹ 75 76 77 78 79 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ