X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2017
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • AnnaManna Ekspertka
    Postów: 247 218

    Wysłany: 7 lutego 2017, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea_ wrote:
    Hej, jutro idę na betę, ale dziś zrobiłam sikańca i wyszły mi dwie kreski, tylko obie w polu testowym... Hahaha
    W kontrolnym jakiś cień cienia...

    Hej Bea.
    A może powtórz jutro rano i dwie kreski będą w odpowiednim miejscu? Szczerze tego życzę :-)

    Bea_ lubi tę wiadomość

    ijpbio4pgzuzz66o.png
  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 7 lutego 2017, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mada92 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/5e5dc7657336.jpg.html
    Dziewczyny zgłupiałam. Pozytyw?

    dal mnie dziś jest pozytywny

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 7 lutego 2017, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zubii wrote:
    Tak tylko skoro nie ma jeszcze hcg to na jakiej podstawie wykrywa ciążę ? Jedynym hormonem potwierdzającym ciążę jest hcg i dlatego używamy testów ciążowych a ovu mają wykrywać plik lh więc jak to możliwe że przed zagniezdzeniem test owulacyjny wychodzi pozytywny ? Myślimy logicznie testy owu nie mogą wykryć ciążę przed zagniezdzeniem bo hcg nie jest jeszcze wytwarzany a to że wychodzą pozytywne musi wpływać coś innego co nie ma wspólnego z ciąża...Mi też wychodziły testy owu z druga kreska a ciąży nie było za to w ciąży 2 tygodnie po zapłodnieniu zrobiłam test owu z ciekawości i druga kreska była ale nie taka jak testową więc moim zdaniem to że wychodzą pozytywne ma na to inny wpływ. A że jakiejś wyszedł pozytywny a później ciążowy to moim zdaniem nie ma nic wspólnego ze sobą no ale kobiety wmawiają sobie co innego ;) a później rośnie nam społeczeństwo gdzie nastolatki uprawiają sex przerywany bo jest bezpieczny i podmywaja się Coca-Cola :D

    B-hcg ma pewne powinowactwo do LH, więc jakoś to może nawet działać, tylko, że w każdym organizmie inaczej... Więc nie wiem, po co sugerować się bardzo niepewną metodą, skoro są testy ciążowe ;) Uważam, że takie kombinowanie naprawdę niczemu nie służy, ale to kolejny owoc zbyt obsesyjnego myślenia i analizowania podczas starań.

    zubii lubi tę wiadomość

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • Mada92 Ekspertka
    Postów: 319 56

    Wysłany: 7 lutego 2017, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A uważacie, że ten z 13dc też był pozytywny? Bo sama już nie wiem. Nigdy nie miałam pozytywnych testów owu przez 3 dni i zgłupiałam ;-)

    Ponad rok starań z mierzeniem temperatury, testami owu itp. Rok przerwy.
    26 lat
    hormony w normie, nasienie b. dobre
    Podwyższona prolaktyna
  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 7 lutego 2017, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w_nika wrote:
    Dziewczyny :(

    co może oznaczać plamienie tylko wieczorami i wewnątrz jak sobie badam szyjke - koloru wydaje mi się że brązowego.

    Mam tak od niedzieli, z tempki nic się nie wyczyta u mnie bo jakoś spać ostatnio nie mogę i budzę się po parę razy w nocy a o 5:00 już jestem na równych nogach więc jest nieźle zaburzona.

    Zaczynam się martwić...

    Dodam że zrobiłam dzisiaj test o mega czułości 10 i wyszedł negatyw.

    Jeśli to nie ciąża, to może być niedomoga cialka żółtego/niedobór progesteronu. Warto sprawdzić.

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 7 lutego 2017, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Nie do końca.
    "Powinno się spać co najmniej 6 godzin na dobę.
    Nie jest przeszkodą krótkie wstawanie w nocy do toalety lub w celu nakarmienia dziecka. Pomiar powinien być jednak poprzedzony minimum 1-godzinnym, biernym odpoczynkiem."

    No to w sumie nie wiem co mam teraz robić. Unieważniłam ta temperaturę, ale to i tak pewnie za dużo nie zmieni bo i tak są straszne skoki. Muszę chyba zaczac mierzyć w pochwie. Do tej pory mierzyłam w ustach bo jakoś tak wygodniej. Ale tempki niskie i skaczą. W pierwszej fazie cyklu zwykle około 36.0 a nawet mniej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2017, 11:26

    zubii lubi tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • w_nika Przyjaciółka
    Postów: 68 58

    Wysłany: 7 lutego 2017, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi_lejdi wrote:
    Jeśli to nie ciąża, to może być niedomoga cialka żółtego/niedobór progesteronu. Warto sprawdzić.
    Mam tak pierszy miesiąc nigdy mi się tak nia zdążyło.

    niedomoga cialka żółtego/niedobór progesteronu, żeby się upewnić to kiedy można zrobić badanie? pewnie z krwi?

    0f5280f6c7.png
  • Marcycha85 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 7 lutego 2017, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny. Dołączam do lutowego testowania. To trzeci cykl starań i czuję że tym razem się udało. Do testowania zostało mi jeszcze 4 dni. W sobotę się okaże ale ja czuję wyraźnie że się udało. No chyba że z jakiegoś powodu nastąpi samoistne poronienie. Oby nie. Trzymam kciuki za was i za siebie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2017, 11:57

    malka lubi tę wiadomość

    32 lata, 3 cs
  • Bea_ Autorytet
    Postów: 808 231

    Wysłany: 7 lutego 2017, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co czujesz konkretnie? Intuicja, czy coś więcej?

    gannkw7i858ouu0g.png
  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 7 lutego 2017, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki powtórzyłam test z innej firmy,mimo wszystko się nie nastawiam. Jedyne co mogę powiedzieć to testy o czułości 10 sa nic nie warte ;-) ale zerknijcie bo może już jestem przewrazliwiona i mam zwidy :-D https://zapodaj.net/026fc2a76c2fe.jpg.html

    bertha lubi tę wiadomość

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 7 lutego 2017, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka19 wrote:
    Dziewczynki powtórzyłam test z innej firmy,mimo wszystko się nie nastawiam. Jedyne co mogę powiedzieć to testy o czułości 10 sa nic nie warte ;-) ale zerknijcie bo może już jestem przewrazliwiona i mam zwidy :-D https://zapodaj.net/026fc2a76c2fe.jpg.html

    coś widać, ale strasznie bladziutka ta kreska. ja polecam żółty bobo test, najczulszy na rynku moim zdaniem, nie jedna 10 powali na łopatki :)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 7 lutego 2017, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    coś widać, ale strasznie bladziutka ta kreska. ja polecam żółty bobo test, najczulszy na rynku moim zdaniem, nie jedna 10 powali na łopatki :)
    Kochana ten pierwszy to był właśnie bobo-test żółty ;-) i powalił na łopatki super czuły pink test :-/

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4712 3472

    Wysłany: 7 lutego 2017, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaManna wrote:
    Ja też miałam taką samą sytuację, a właściwie to mam nadal, boli mnie przy badaniu i czasem podczas stosunku. Jeden gin mówi, że może być jakiś zrost, którego nie widać na USG (nigdy nie miałam operacji/zabiegu ani nie rodziłam) i muszę mieć laparóoskopię, drugi gin w ogóle każe mi sie nie przejmować. A szwedzki gin mówi, że to od stresu. Zaczęłam się głośno śmiać, jak mi tak powiedziała i chyba pomyślała sobie, że jestem wariatką. Ja o niej tak samo pomyślałam.
    Także co mnie boli nie mogę się dowiedzieć.

    Właśnie po badaniu lekarz powiedział, że wszystko jest w najlepszym porządku, więc gdyby były to zrosty to pewnie by mi coś napomknął (przynajmniej mam taką nadzieje).

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 7 lutego 2017, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozytywne mamy,czy zaznaczałyście bladziochy na wykresie?

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • Paulinucha87 Ekspertka
    Postów: 445 99

    Wysłany: 7 lutego 2017, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka19 wrote:
    Dziewczynki powtórzyłam test z innej firmy,mimo wszystko się nie nastawiam. Jedyne co mogę powiedzieć to testy o czułości 10 sa nic nie warte ;-) ale zerknijcie bo może już jestem przewrazliwiona i mam zwidy :-D https://zapodaj.net/026fc2a76c2fe.jpg.html

    Anuska tez mi kiedyś wyszło takie coś na tescie(niestety negatyw).Powtórz jutro z porannego moczu i wszystko bedzie wiadome :) powodzenia

    Anuśka19 lubi tę wiadomość

  • Madzik34 Autorytet
    Postów: 473 458

    Wysłany: 7 lutego 2017, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze a ja juz zglupialam...dzisiaj znowu sluz plodny...szyjka miekka ii wysoko...
    O co chodzi?
    Wczoraj byl na 100 lepki...no i byl skok....
    Chyba,ze byly dwa pecherzyki??ale to w ogole mozliwe?aby w takim odstepie cos takiego wystapilo?
    Na wszelki wypadek wieczorem jednak bedzie seksik:)

    Madzik
    l22nroeqnx13mwm3.png
    Mama 3 corek:)
  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 7 lutego 2017, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinucha87 wrote:
    Anuska tez mi kiedyś wyszło takie coś na tescie(niestety negatyw).Powtórz jutro z porannego moczu i wszystko bedzie wiadome :) powodzenia
    Paulinucha takie mi wyszlo już na 3 testach różnej firmy... w styczniu testowałam dokładnie na tych wszystkich testach i nic nie było do samej małpy ;-) ale jeszcze leży bobo na jutro :-*

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • Bea_ Autorytet
    Postów: 808 231

    Wysłany: 7 lutego 2017, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko beta da wiedzę niczym alfa i omega ;-)

    Jutro idę.

    Smialismy się z mężem, że dwie kreski w polu testowym wskazują bliźniaki, a tak dziś rano mi wyszło ;-)

    mi_lejdi, malka, Flowwer lubią tę wiadomość

    gannkw7i858ouu0g.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 7 lutego 2017, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Wpiszcie mnie proszę na testowanie na 14 lutego. Może akurat okaże się, że to będą szczęśliwe Walentynki i zrobię sobie i mężowi prezent :)

    Dodatkowo mam pytanie, wczoraj jak byłam na usg to lekarz "kręcił" mi tą głowicą w lewo i w prawo i to w sumie logiczne, bo badał jajniku. Ale nagle przesunął mi tą głowicę tak jakby w stronę kręgosłupa/odbytu i tak mnie mocno zabolało, że aż się skrzywiłam, a gin spytał tylko czy mnie zabolało i tyle...Nie powiedział od czego itd.
    Może któraś się spotkała z podobną sytuacją?
    Tak, to zrosty. U mnie gin bardzo zwraca uwage na zrosty i je leczy. demonstrowal mi kilkukrotnie jak te zrosty bola. uderzal dla porownania w jajnik i nie bolało, w miejsce gdzie nie bylo zrostu i nie bolalo, a pokazal potem miejsce gdzei widzi zrost i bolało.
    Ja biore czopki Distreptaza na rozpuszczanie zrostów. Nie musi byc operacji zeby zrosty byly. Widze duza roznice po stosowaniu czopkow, szczegolnie podczas <3.
    Ale niewielu ginow przepisuje te czopki, moze nie wiedza o nich, albo umniejszaja role tych zrostów.. nie wiem... zresztą, to leczenie nie jest tanie, bo czopki 6szt kosztuja od 35 do 50 zł w zaleznosci od apteki. A stosowac mam je CAŁY czas, codziennie, minimum jeden na noc, ale najlepiej rowniez drugi na dzień.

    AnnaManna lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4712 3472

    Wysłany: 7 lutego 2017, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Tak, to zrosty. U mnie gin bardzo zwraca uwage na zrosty i je leczy. demonstrowal mi kilkukrotnie jak te zrosty bola. uderzal dla porownania w jajnik i nie bolało, w miejsce gdzie nie bylo zrostu i nie bolalo, a pokazal potem miejsce gdzei widzi zrost i bolało.
    Ja biore czopki Distreptaza na rozpuszczanie zrostów. Nie musi byc operacji zeby zrosty byly. Widze duza roznice po stosowaniu czopkow, szczegolnie podczas <3.
    Ale niewielu ginow przepisuje te czopki, moze nie wiedza o nich, albo umniejszaja role tych zrostów.. nie wiem... zresztą, to leczenie nie jest tanie, bo czopki 6szt kosztuja od 35 do 50 zł w zaleznosci od apteki. A stosowac mam je CAŁY czas, codziennie, minimum jeden na noc, ale najlepiej rowniez drugi na dzień.

    A takie zrosty nie wyszłby przy HSG? i w sumie nigdy mi mój obecny gin o nich nie mówił, dopiero wczoraj jak poszłam na badanie na NFZ

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
‹‹ 88 89 90 91 92 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ