X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2017
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 7 lutego 2017, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kotek87 wrote:
    kajax, anuska gratulacje :)

    a u mnie tempka odbiła ale tylko o 0,1 stopnia
    Jeszcze nie dziekuje ;-) u mnie tempka też odbijała marnie bo po 0,1st ,trzymam kciuki

    kotek87 lubi tę wiadomość

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 7 lutego 2017, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka19 wrote:
    hmm aż się boję cieszyć :-) co sądzicie o bobo-test? wczoraj robiłam pepino i niby coś było ale aparat nie chciał wychwycić... bobo-test jest mniej czuły i kreska jednak bardziej wyrażna. Mam lekkiego stracha teraz bo w domu wirusek grypy panuje :-(

    Tydzień po teście córka zaraziła mnie grypa pomimo to wszystko jest ok więc się nie martw :* nawet jak się zarazisz a w tym okresie o to nie ciężko to dacie z fasolką radę :*

    Kajax skoro dopiero co się zagniezdzilo to jaki hormon wylapywaly testy owu ? Bo to śmieszne jest że były pozytywne mimo braku hcg :D a to dowodzi, że nie wykrywają one ciąży !

    innamorata88, Anuśka19, Camie lubią tę wiadomość

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 7 lutego 2017, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny lecie na betę ! Trzymam kciuki :)

    Asik84 lubi tę wiadomość

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 7 lutego 2017, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zubii wrote:
    Tydzień po teście córka zaraziła mnie grypa pomimo to wszystko jest ok więc się nie martw :* nawet jak się zarazisz a w tym okresie o to nie ciężko to dacie z fasolką radę :*

    Kajax skoro dopiero co się zagniezdzilo to jaki hormon wylapywaly testy owu ? Bo to śmieszne jest że były pozytywne mimo braku hcg :D a to dowodzi, że nie wykrywają one ciąży !
    Zubii ja wczoraj z ciekawości zrobiłam tets ovu,bo kilka miałam i wyszły mi na nim 2kreski,nie identyczne ale wyrazna ta druga bardzo ;-)

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 7 lutego 2017, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka19 wrote:
    Zubii ja wczoraj z ciekawości zrobiłam tets ovu,bo kilka miałam i wyszły mi na nim 2kreski,nie identyczne ale wyrazna ta druga bardzo ;-)

    Ale u ciebie na teście ciążowym pokazuje już kreskę to logiczne że i na owulacyjnym może coś pokazać bo już jest hcg a u niej nie było jeszcze hcg a testy wychodziły pozytywne więc dla mnie to śmieszne.

    Anuśka19 lubi tę wiadomość

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 7 lutego 2017, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zubii wrote:
    Ale u ciebie na teście ciążowym pokazuje już kreskę to logiczne że i na owulacyjnym może coś pokazać bo już jest hcg a u niej nie było jeszcze hcg a testy wychodziły pozytywne więc dla mnie to śmieszne.
    gdzieś czytałam że potrafią niby wykryć wcześniej niż ciążowe nie w tym samym czasie,ale zdania były podzielone... ;-)

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • chicken Autorytet
    Postów: 444 212

    Wysłany: 7 lutego 2017, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh, tez miałam takie piękne wykresy jak WY i skończyło się niestety @...

    geeky-2017-12-12.jpg
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 7 lutego 2017, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka19 wrote:
    gdzieś czytałam że potrafią niby wykryć wcześniej niż ciążowe nie w tym samym czasie,ale zdania były podzielone... ;-)

    Tak tylko skoro nie ma jeszcze hcg to na jakiej podstawie wykrywa ciążę ? Jedynym hormonem potwierdzającym ciążę jest hcg i dlatego używamy testów ciążowych a ovu mają wykrywać plik lh więc jak to możliwe że przed zagniezdzeniem test owulacyjny wychodzi pozytywny ? Myślimy logicznie testy owu nie mogą wykryć ciążę przed zagniezdzeniem bo hcg nie jest jeszcze wytwarzany a to że wychodzą pozytywne musi wpływać coś innego co nie ma wspólnego z ciąża...Mi też wychodziły testy owu z druga kreska a ciąży nie było za to w ciąży 2 tygodnie po zapłodnieniu zrobiłam test owu z ciekawości i druga kreska była ale nie taka jak testową więc moim zdaniem to że wychodzą pozytywne ma na to inny wpływ. A że jakiejś wyszedł pozytywny a później ciążowy to moim zdaniem nie ma nic wspólnego ze sobą no ale kobiety wmawiają sobie co innego ;) a później rośnie nam społeczeństwo gdzie nastolatki uprawiają sex przerywany bo jest bezpieczny i podmywaja się Coca-Cola :D

    Anuśka19, Asik84, mi_lejdi, Flowwer, Maja84 lubią tę wiadomość

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • w_nika Przyjaciółka
    Postów: 68 58

    Wysłany: 7 lutego 2017, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny :(

    co może oznaczać plamienie tylko wieczorami i wewnątrz jak sobie badam szyjke - koloru wydaje mi się że brązowego.

    Mam tak od niedzieli, z tempki nic się nie wyczyta u mnie bo jakoś spać ostatnio nie mogę i budzę się po parę razy w nocy a o 5:00 już jestem na równych nogach więc jest nieźle zaburzona.

    Zaczynam się martwić...

    Dodam że zrobiłam dzisiaj test o mega czułości 10 i wyszedł negatyw.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2017, 10:31

    0f5280f6c7.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 7 lutego 2017, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mój wykres przed owu w tym miesiącu to jakaś katastrofa. Tak chaotyczny jeszcze nigdy nie był. Nie wiem czy rzeczywiście tak mi skacze ta tempka czy to przez to że mój kot ostatnio mnie codziennie budzi o różnych dziwnych porach żeby go na dwór wypuścić :/ dzisiaj na przykład o 4.35 a tempke mierze zawsze około 6.

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4712 3472

    Wysłany: 7 lutego 2017, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpiszcie mnie proszę na testowanie na 14 lutego. Może akurat okaże się, że to będą szczęśliwe Walentynki i zrobię sobie i mężowi prezent :)

    Dodatkowo mam pytanie, wczoraj jak byłam na usg to lekarz "kręcił" mi tą głowicą w lewo i w prawo i to w sumie logiczne, bo badał jajniku. Ale nagle przesunął mi tą głowicę tak jakby w stronę kręgosłupa/odbytu i tak mnie mocno zabolało, że aż się skrzywiłam, a gin spytał tylko czy mnie zabolało i tyle...Nie powiedział od czego itd.
    Może któraś się spotkała z podobną sytuacją?

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 7 lutego 2017, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    A mój wykres przed owu w tym miesiącu to jakaś katastrofa. Tak chaotyczny jeszcze nigdy nie był. Nie wiem czy rzeczywiście tak mi skacze ta tempka czy to przez to że mój kot ostatnio mnie codziennie budzi o różnych dziwnych porach żeby go na dwór wypuścić :/ dzisiaj na przykład o 4.35 a tempke mierze zawsze około 6.

    Dzisiaj tempke uniewaznij bo żeby była wiarygodna musi być minimum 3h ciągłego snu.

    malka lubi tę wiadomość

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 7 lutego 2017, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Wpiszcie mnie proszę na testowanie na 14 lutego. Może akurat okaże się, że to będą szczęśliwe Walentynki i zrobię sobie i mężowi prezent :)

    Dodatkowo mam pytanie, wczoraj jak byłam na usg to lekarz "kręcił" mi tą głowicą w lewo i w prawo i to w sumie logiczne, bo badał jajniku. Ale nagle przesunął mi tą głowicę tak jakby w stronę kręgosłupa/odbytu i tak mnie mocno zabolało, że aż się skrzywiłam, a gin spytał tylko czy mnie zabolało i tyle...Nie powiedział od czego itd.
    Może któraś się spotkała z podobną sytuacją?

    A ja mam wizyty 14 więc liczę że zobaczysz II kreseczki :*

    Karolina90 lubi tę wiadomość

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • Mada92 Ekspertka
    Postów: 319 56

    Wysłany: 7 lutego 2017, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/5e5dc7657336.jpg.html
    Dziewczyny zgłupiałam. Pozytyw?

    Ponad rok starań z mierzeniem temperatury, testami owu itp. Rok przerwy.
    26 lat
    hormony w normie, nasienie b. dobre
    Podwyższona prolaktyna
  • AnnaManna Ekspertka
    Postów: 247 218

    Wysłany: 7 lutego 2017, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Wpiszcie mnie proszę na testowanie na 14 lutego. Może akurat okaże się, że to będą szczęśliwe Walentynki i zrobię sobie i mężowi prezent :)

    Dodatkowo mam pytanie, wczoraj jak byłam na usg to lekarz "kręcił" mi tą głowicą w lewo i w prawo i to w sumie logiczne, bo badał jajniku. Ale nagle przesunął mi tą głowicę tak jakby w stronę kręgosłupa/odbytu i tak mnie mocno zabolało, że aż się skrzywiłam, a gin spytał tylko czy mnie zabolało i tyle...Nie powiedział od czego itd.
    Może któraś się spotkała z podobną sytuacją?

    Ja też miałam taką samą sytuację, a właściwie to mam nadal, boli mnie przy badaniu i czasem podczas stosunku. Jeden gin mówi, że może być jakiś zrost, którego nie widać na USG (nigdy nie miałam operacji/zabiegu ani nie rodziłam) i muszę mieć laparóoskopię, drugi gin w ogóle każe mi sie nie przejmować. A szwedzki gin mówi, że to od stresu. Zaczęłam się głośno śmiać, jak mi tak powiedziała i chyba pomyślała sobie, że jestem wariatką. Ja o niej tak samo pomyślałam.
    Także co mnie boli nie mogę się dowiedzieć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2017, 11:07

    ijpbio4pgzuzz66o.png
  • melonek Autorytet
    Postów: 276 178

    Wysłany: 7 lutego 2017, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam wizytę u gina 14 lutego, nie ma opcji, muszą być szczęśliwe walentynki :D

    AnnaManna, zubii, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    thgf9n73vx4bobyi.png
    56505fea16.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 7 lutego 2017, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zubii wrote:
    Dzisiaj tempke uniewaznij bo żeby była wiarygodna musi być minimum 3h ciągłego snu.
    Nie do końca.
    "Powinno się spać co najmniej 6 godzin na dobę.
    Nie jest przeszkodą krótkie wstawanie w nocy do toalety lub w celu nakarmienia dziecka. Pomiar powinien być jednak poprzedzony minimum 1-godzinnym, biernym odpoczynkiem."

    Karolina90 lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 7 lutego 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mada92 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/5e5dc7657336.jpg.html
    Dziewczyny zgłupiałam. Pozytyw?
    Piękny :)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Bea_ Autorytet
    Postów: 808 231

    Wysłany: 7 lutego 2017, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jutro idę na betę, ale dziś zrobiłam sikańca i wyszły mi dwie kreski, tylko obie w polu testowym... Hahaha
    W kontrolnym jakiś cień cienia...

    gannkw7i858ouu0g.png
  • AnnaManna Ekspertka
    Postów: 247 218

    Wysłany: 7 lutego 2017, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mada92 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/5e5dc7657336.jpg.html
    Dziewczyny zgłupiałam. Pozytyw?

    Jak dla mnie pozytywny. Zielone światło :-)

    ijpbio4pgzuzz66o.png
‹‹ 87 88 89 90 91 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ