X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2019 - jeszcze zdążymy w tym roku
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2019 - jeszcze zdążymy w tym roku

Oceń ten wątek:
  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 6 lutego 2019, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moyeu wrote:
    Malgonia, Twoja teoria ma sens!
    Moni, wybacz moje faux pas, ale za trzecim razem się uda zalegalizować :D <3

    A żadne tam... Tyle przeszliśmy razem, że dla mnie to i tak mąż :)
    Teraz się tylko śmiejemy z tych wszystkich przeszkód :D

    Magduullina, moyeu lubią tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2019, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha, a ja przy winku i popcornie, niczym czlowiek ogladajacy dobry film, popatrze sobie na Was, na Wasze <3 , wyniki, pozytywne testy i radosc :) Bede siedziec cicho, bo ile mozna, ale nie zapomnijcie o mnie, bo niedlugo powroce ze swoim szalonym testowaniem od 8dpo az do koncowki @ ;) Teraz jest jedyny czas bez testowania, bo nie wiem, jaki to czas :) Buziaki, powodzenia, kochane moje :*

    Magduullina, Olliiii, moyeu, Ania_85_, Angelika1313, Ochmanka, MonikA_89!, aeiouy lubią tę wiadomość

  • moyeu Autorytet
    Postów: 1294 2149

    Wysłany: 6 lutego 2019, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki... beta nadal negatywna, progesteron 13,2 ng/ml. Te testy z allegro to straszny bubel... progesteron pokazuje że do @ jeszcze jakiś czas. Niech no przyjdzie w końcu łajza i zacznę nowy cykl. Już mnie męczy ten cykl.

    30 lat 🍍 starania od II 2018
    🩺Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Endometrioza I st., niskie AMH, jajowody drożne
    ❌ Mutacja MTHFR wariant A1289C - A/C heterozygota ❌ Białko S
    ❌AMH
    IX 2020 0,72 -> IV 2021 0,42 ->II 2022 0,49 💪🏻

    👦🏻On: morfologia 3%, reszta wyników w normie

    💉IVF💊
    IV 2021 Invimed Warszawa dr K. długi protokół
    19.05.21 punkcja - pobrano 2 komórki jajowe - IMSI + FertileChip
    22.05.21 transfer 2 zarodków 9bl I i 8bl I - CB 😭

    💉IMMUNOLOGIA🦠
    IV 2022 pierwsza wizyta u doc. P. w Łodzi, zlecił badania
    ❌TEST IMK
    ❌TEST CBA
    ❓ANA 3
    ✅P/c przeciwplemnikowe
    ❓KIR
    ❓HLA-C

    Od X 2021 Trulicity 1,5 mg BMI 30 -> IV 2022 -11 kg, -10cm w biodrach, BMI 26,9 💪🏻
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 6 lutego 2019, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka a na owulaki nie sikasz czy cos? Tosz to najbardziej emocjonujacy etap, zdazy chlop czy nie, lezec na brzuchu czy z nigami do gory, brac wiesiolek czy niepokalanek.. jest tyle dylematow do rozwiazania.

    Elfik, Emmainthegarden, MonikA_89!, aeiouy, moyeu lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2019, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Sasanka a na owulaki nie sikasz czy cos? Tosz to najbardziej emocjonujacy etap, zdazy chlop czy nie, lezec na brzuchu czy z nigami do gory, brac wiesiolek czy niepokalanek.. jest tyle dylematow do rozwiazania.

    Ojej... z owulakami wychodzi, ze sikam caly czas, kazdy dzien miesiaca :D Moyeu, progesteron ladny, to i beta moze przyjdzie jeszcze :)

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 6 lutego 2019, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moyeu kurczaki ale bym chciala zeby ten kropus sie w koncu objawil. Pokaz tego wykresa jeszcze raz :)

    moyeu lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 6 lutego 2019, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moyeu wrote:
    Mam wyniki... beta nadal negatywna, progesteron 13,2 ng/ml. Te testy z allegro to straszny bubel... progesteron pokazuje że do @ jeszcze jakiś czas. Niech no przyjdzie w końcu łajza i zacznę nowy cykl. Już mnie męczy ten cykl.

    Szkoda :(

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 6 lutego 2019, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny masakra...
    Progesteron 0,17 ng/ml
    Beta-HCG 0,89 mIU/ml
    Okresu dalej brak. Jutro wryje sie do mojej gin, mam nadzieję że mnie przyjmie miedzy pacjentami, bo nie mam pojęcia co się dzieje

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • eemmiilliiaa Autorytet
    Postów: 413 432

    Wysłany: 6 lutego 2019, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczęta endokrynologowe, moje forumowe guru:) właśnie odebrałam wyniki-czy pomożecie mi sprawdzić co one oznaczają? W połowie cyklu wiele znaków wskazywało na Hashimoto, ale teraz po odebraniu wszystkiego sama już nie wiem co o tym myśleć... :) A wizyta u mojej Pani Doktor na 18.02, bo dojeżdżam do niej specjalnie do większego miasta i nie ma możliwości wcześniej :(

    Magduullina lubi tę wiadomość

    q5nLp2.png
    FKUbp2.png
  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 6 lutego 2019, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    Dziewczyny masakra...
    Progesteron 0,17 ng/ml
    Beta-HCG 0,89 mIU/ml
    Okresu dalej brak. Jutro wryje sie do mojej gin, mam nadzieję że mnie przyjmie miedzy pacjentami, bo nie mam pojęcia co się dzieje

    Ojeny :( oby się udało, bo coś nie gra i to mocno. Mam nadzieję, że Ci pomoże... Trzymam kciuki :*


    Moyeu, ja myślałam, że to już, serio. Nie pasuje mi ta negatywna beta, weź tam dopisz ze dwa zera wzorem Sasanki. :D

    A Ty Sasanka nie znikaj, potrzebujemy tutaj Twojego humoru i podejścia! :)

    Emmainthegarden, Sasanka5, MonikA_89!, moyeu lubią tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 6 lutego 2019, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emmi juz sie boje co m9glas przebadac, ale dawaj ;)

    eemmiilliiaa, ef36 lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Emmainthegarden Autorytet
    Postów: 499 563

    Wysłany: 6 lutego 2019, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tylko powiem, że teraz mam progesteton 7-9 dpo 24,22.. Czyli super. I co nico?

    Jak zaszłam i utrzymała ciąże miałam 18.lekarz mnie opierdzielil że jeszcze chcialam coś brac. Bo dla niego to było zupełnie ok.
    Także ten

    aeiouy lubi tę wiadomość

  • Emmainthegarden Autorytet
    Postów: 499 563

    Wysłany: 6 lutego 2019, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje kolejnym Zaciążonym...

    Że tu zaparafrazuje Gargamela:
    Jak ja nie cierpię świeżo zaciążonych!!

    A potem mi zazdrość przechodzi... :))))

    Angelika1313, ElfiaKsiężniczka, MonikA_89!, aeiouy lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2019, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja sobie właśnie ściągnęłam ze strony labu moją betę. Już mi trochę zeszło poczucie beznadziei z wczoraj.

    Walczymy do końca :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b299dfac6440.jpg

    Malgonia, Arashe, eemmiilliiaa, Magduullina, Ochmanka, szona, Szczesliwa_mamusia, Sasanka5, agge, aeiouy, moni05, cukrzyk1991, moyeu, Elfik lubią tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 6 lutego 2019, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emmi no to proga masz super :) uff dalam rade ;)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 6 lutego 2019, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje wszystkich nowych kreseczek ❤

    Ochmanka lubi tę wiadomość

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • shelikeastars Koleżanka
    Postów: 36 27

    Wysłany: 6 lutego 2019, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wczoraj i dzisiaj test ciążowy pozytywny, a beta dzisiaj <1.20 :(
    Co wy o tym myślicie ???
    Nie wiem kiedy miałam dokładnie ovu :/ nie mierzyłam tak temperatury bo dałam już sobie na luz :/ pierwszy test ovu pozytyw 26/01
    , ostatnie bara bara z moim M 25/26-01 poźniej wyjazd służbowy :/

    shelikeastars
  • Emmainthegarden Autorytet
    Postów: 499 563

    Wysłany: 6 lutego 2019, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgonia, jak czytam twój podpis w stopce... Jeśli nie jest to zbyt bolesne to powiedz co to oznacza? Problemy z zapłodnieniem czy również niebezpieczeństwo dla dziecka?

  • eemmiilliiaa Autorytet
    Postów: 413 432

    Wysłany: 6 lutego 2019, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Emmi juz sie boje co m9glas przebadac, ale dawaj ;)

    Hehehehehe, ostrzegam - opowieść hardcorowa :D Czuje, że wyjdzie epopeja :D

    Co biorę - 2x dziennie Inofolic od samego początku starań (czyści mi to portfel niemilosiernie, ale podobno działa ;p), 2000 jednostek witaminy D3 dziennie, olej z wiesiołka w kapsułkach 2x2 dziennie a po owulacji olej zastępuję tranem.

    Conieco pisałam w styczniowym wątku, ale nie wiem czy widziałaś :) Kiedyś ogromne problemy z cerą, trafiłam na gin-endo i tak z nią siedzę do dziś. Wyszedł testosteron za wysoki (stosunek testo i SHBG) - miałam wytłumaczenie dla swojego popędu w tamtym czasie ;p Mimo wszystko owulka była, potwierdzono pęcherzyk dominujący USG. Brałam kilka lat Cyprodiol później przeszłyśmy na Atywię.
    Nadszedł dzień kiedy postanowiliśmy zacząć płodzić potomka :) Pakiet badań przed i wyszło TSH 2,88, wit. D za mało, ATPO >0, ale ten testosteron mimo ze w normie to w połączeniu z tym SHBG wyszedł kiepsko. Mialam 3 dnia kolejnego cyklu zrobić TSH (1,98), prolaktynę (w normie). THS bez brania Euthyroxu spadło - no ekstra, jest zielone światło.
    Gdyby przez trzy miesiące nie pykło miałam powtórzyć badania - jak widać jestem tutaj, więc nie pykło :D Nie było ani cienia cienia. Wtedy okres wydłużył mi się do 32 dni, ja zaczęłam mierzyć tempke, żeby powoli zacząć coś ogarniać a nie być osiołkiem. I tak znalazłam Was <3
    Po krótkim wstępie jesteśmy w teraźniejszości:
    Badania z 3dc :
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5d32350dcd83.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/fc850b467cbe.jpg

    TSH poleciało na łeb na szyje!!!!! Miałam zrobić UGS tarczycy i za 2 tyg powtórzyć TSH i dodać ft3 i ft4 oraz TRAB:

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/9c0296292830.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8c809c2b46c7.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/62a5ce627c5c.jpg

    I nagle JEB - TSH po 13 dniach wskoczyło na 2,23 - wtf :D
    Jedyna szansa to ostatnie podejście do laboratorium. Z jednej strony zostaję bankrutem pieniężnym ale jestem bogatsza a kolejną porcję wiedzy :D Nie mam monitoringu, ale to było 7 dni po pierwszym bordowym owulaku i 4 bądź 7 dni po skoku tempki:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/61463e05dfd8.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b3216acf4d05.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/f1db6f8c11b2.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/0b0599b0e4b8.jpg

    Czy to wszystko klei się w ogóle do kupy?

    a tak btw jestem ciekawa czy ktoś dotrwa do końca :D Będą bardzo wdzięczna za jakiekolwiek sugestie, bo do czasu wizyty u gino-endo będę przeszukiwać neta i okaże się, że wyczytam jakieś durnoty :)

    q5nLp2.png
    FKUbp2.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 6 lutego 2019, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emmi moim zdaniem poza tym tsh ktore wariuje to specjalnie nie ma sie fo czego doczepic. Progesteron i estradiol swiadcza o dobrej jakosci owulacji.
    Fsh i lh masz niemal identyczne z moim ;) ogolnie ponoc mogloby hyc ciut wyzsze, ale lepsze takie niz za wysokie.
    Nic tylko zachodzic :)

    Co do mojego kariotypu.. on generalnie nie powiniem wplywac na zachodzenie w ciaze. Moj brat ma taki sam i bratowa w ciazy byla 9 razy (a kto wie czy nie wiecej, bo po ktoryms poronieniu nie robila juz testow przed terminem @). Niestety powoduje bardzo powazne wady u dzieci (zaspol Patau lub monosomie), ktore powoduja obumieranue plodow.
    Tak naprawde nie wiadomo czemu nie zachodze w ciaze.. mam nadzieje ze po poprawie wynikow u emka w koncu zaskoczy.

    eemmiilliiaa lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
‹‹ 106 107 108 109 110 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ