X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Maj abyś nam cuda dał :) Testowanie majowe :)
Odpowiedz

Maj abyś nam cuda dał :) Testowanie majowe :)

Oceń ten wątek:
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 8 maja 2017, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz jestem po wizycie u nowego lekarza. Powiem szczerze ze nie wiem co mam myslec. Pierwszy szok to to ze zrobił badania pomimo plamien przedmiesiaczkowych, drugi szok nie dal skierowania na żadne badania, a trzeci to to ze dostalam skierowanie do szpitala na Karowa. Po prostu zero pytań tylko działanie. Podważył wszystko co mowil mi poprzedni lekarz. Zobaczymy co on zdziala.

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 8 maja 2017, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    A mozesz pokazac zdjecie tego testu?

    Wrzucałam przedwczoraj

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 8 maja 2017, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    91Ewela09 wrote:
    Ja juz jestem po wizycie u nowego lekarza. Powiem szczerze ze nie wiem co mam myslec. Pierwszy szok to to ze zrobił badania pomimo plamien przedmiesiaczkowych, drugi szok nie dal skierowania na żadne badania, a trzeci to to ze dostalam skierowanie do szpitala na Karowa. Po prostu zero pytań tylko działanie. Podważył wszystko co mowil mi poprzedni lekarz. Zobaczymy co on zdziala.
    Może to dobrze że chce Cię położyć do szpitala: zrobi wszystkie potrzebne badania na miejscu i sam oceni czy poprzeć czy obalić diagnozę "kolegi".


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 8 maja 2017, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja - ale na strumieniowym tak ci wyszło, tak? Bo mi paskowy dobrze pokazał teraz :) a wtedy ten cień na strumieniowym miałam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2017, 18:10

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4701 3468

    Wysłany: 8 maja 2017, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    91Ewela09 wrote:
    Ja juz jestem po wizycie u nowego lekarza. Powiem szczerze ze nie wiem co mam myslec. Pierwszy szok to to ze zrobił badania pomimo plamien przedmiesiaczkowych, drugi szok nie dal skierowania na żadne badania, a trzeci to to ze dostalam skierowanie do szpitala na Karowa. Po prostu zero pytań tylko działanie. Podważył wszystko co mowil mi poprzedni lekarz. Zobaczymy co on zdziala.

    Ja w szpitalu na Karowej miałam rtg HSG i ogólnie bardzo miły personel :D

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 8 maja 2017, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doczytałam Was do końca ufff :) Ale nie jestem w stanie odpisać każdej z osobna, bo kilka godzin by to jeszcze zajęło ;)

    A teraz o mnie ;) Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję za to, że tak wierzycie w moją owu. Ale ja niestety w nią nie wierzę. Objawy mam takie jak co miesiąc, pobolewa już podbrzusze na tyle mocno że co chwilę latam sprawdzać czy @ już jest. Piersi bolą tak nijak, od góry przy pachach - uczucie jakby moje cycki miały zakwasy ;) Wczoraj przed snem złapał mnie jakiś dołek bo ryczałam w poduszkę jak głupia i nie umiałam tego opanować. A to już typowy PMS. Także nie nakręcam się bo to bez sensu. Nie było owu to nie było i trzeba się pogodzić, że to stracony cykl. Nie będę już robić testów, czekam cierpliwie na @ bo wiem że będzie. Nie mam przeczuć ciążowych, a wręcz odwrotnie.

    Ale przekonałam się za to, że lepiej nie mogłam trafić!!! Dzięki Bogu za to forum i za Was, bo jesteście WSPANIAŁE <3 <3 <3 I przysięgam, bez Waszej pomocy człowiek by oszalał, albo popadł w depresję :)

    Flowwer, Bocianiątko, Karma88, Pooziomka, Sarna84 lubią tę wiadomość

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 8 maja 2017, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jacqueline wrote:
    Maja - ale na strumieniowym tak ci wyszło, tak? Bo mi paskowy dobrze pokazał teraz :) a wtedy ten cień na strumieniowym miałam

    Tak na strumieniowym właśnie.

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 8 maja 2017, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    Kaczorko, ja już zaczynam porównywać swój wykres do Twojego... chociaż to dopiero 6 dpo! i zaczynam bujać w obłokach... ;) ech, w tym miesiącu upadek z wysokości może być wyjątkowo bolesny :( ale na razie chce wierzyć że tym razem będzie inaczej!

    Ja też bardzo wierzę w Twoją fasolkę!!!!!!!!!!!!!!!!!! <3 <3 <3

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 8 maja 2017, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    91Ewela09 wrote:
    Ja juz jestem po wizycie u nowego lekarza. Powiem szczerze ze nie wiem co mam myslec. Pierwszy szok to to ze zrobił badania pomimo plamien przedmiesiaczkowych, drugi szok nie dal skierowania na żadne badania, a trzeci to to ze dostalam skierowanie do szpitala na Karowa. Po prostu zero pytań tylko działanie. Podważył wszystko co mowil mi poprzedni lekarz. Zobaczymy co on zdziala.
    A u kogo wylądowaliście? Co podejrzewa?

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 8 maja 2017, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    91Ewela09 wrote:
    Ja juz jestem po wizycie u nowego lekarza. Powiem szczerze ze nie wiem co mam myslec. Pierwszy szok to to ze zrobił badania pomimo plamien przedmiesiaczkowych, drugi szok nie dal skierowania na żadne badania, a trzeci to to ze dostalam skierowanie do szpitala na Karowa. Po prostu zero pytań tylko działanie. Podważył wszystko co mowil mi poprzedni lekarz. Zobaczymy co on zdziala.

    A skierowanie do szpitala na co?
    I co to za lekarz? Bo jak Karowa, to W-wa, więc jestem ciekawa, bo jak się okaże dobry to sama bym poszła :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2017, 18:28

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 8 maja 2017, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I wiecie co, tak patrzę sobie na ten swój wykres i aż mi się wierzyć nie chce, bo on naprawdę mi się podoba. Kto by pomyślał, że taki niemal książkowy a jest bez owulacji. Beznadzieja jakaś :/

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • Melevis Autorytet
    Postów: 1316 4760

    Wysłany: 8 maja 2017, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja, dlaczego nie masz chociaz zdziebka nadziei, ze sie udało ? Ja wiem, ze wg Ciebie wszystkie znaki na niebie wskazują, ze nic z tego, ale trzeba myślec pozytywnie, inaczej człowiek by zwariował. Ja tam wierze, ze to jednak nie były błędy testu, tego Ci życzę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2017, 18:42

    l22nj48ay1qfqnoi.png
    klz9jw4z9e5d3ouc.png
    qb3cg7rfn0fbukfn.png
    02.2017 [*] 6tc
    01.2019 [*] 10tc
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 8 maja 2017, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W skierowaniu mam wpisane nieplodnosc malzenska? i kod N97 (chyba znaczy ze staramy sie o dziecko) powiedzial mi tylko tyle ze przebadaja mnie od gory do dolu i wskaza przyczyne niepowodzenia. Po zrobieniu usg dowicpnego powiedzial ze prawy jajnik (ten po niedroznek stronie) wyglada mu jakby nie byl w pelni rozwinięty, jest duzo mniejszy w stosunku do lewego (poprzedni lekarz tego niezauwazyl ?????). No i kazal odstawic luteine i najlepiej o niej zapomniec na jakis czas (a w zartach kazal ja dac poprzedniemu lekarzowi zeby sam sie nia faszerowal)

    Lunaris lubi tę wiadomość

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • Grochpaproch Przyjaciółka
    Postów: 98 68

    Wysłany: 8 maja 2017, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję,że przekładam testowanie na czerwiec.Niestety @ przyszła wręcz książkowo.
    Zaciążonym gratuluję,a oczekującym na testowanie życzę upragnionych dwóch kreseczek,obyśmy się nie spotkały w czerwcu :)

    WPY2p2.png Kc2Op2.png

    Św.Rita-patronka spraw trudnych i beznadziejnych
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 8 maja 2017, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wlasnie wrocilam od gina i nie ma sladu po piatkowym 20 mm pecherzyku. Lekarz mowi ze cialka zoltego nie widac po to za wczesnie i kazal czekac.
    Mozecie mi powiedziec czy jest jakas inna opcja ze nie peknal?

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 8 maja 2017, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam kod N 97 znaczy : Niepłodność kobieca związana z brakiem jajeczkowania

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • kasha86 Autorytet
    Postów: 538 496

    Wysłany: 8 maja 2017, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasha86 wrote:
    Hej,
    Pierwszy raz udzielam się na forum a przeczytałam ich już setki! Od lat pragnę mieć dziecko, jednak mój partner długo się wzbraniał. Mam ponad 30 lat, więc ciągle się stresuję, że mój zegar tyka. W zeszłym miesiącu, w dzień owulacji (tak mi się wydaje, że to był dzień owulacji-bo tak wynika z kalendarzyka i średnich wartości - długości cyklu itp. zapisywanego od miesięcy-nie mierzyłam temperatury, nie obserwowałam śluzu, bo nie sądziłam, że mój partner w końcu się zdecyduje) uprawiałam seks. Od dnia następnego zaczęło boleć mnie bodbrzusze. Nie jakoś bardzo, ale czułam kłucia. Trwało to dwa tyg. Nigdy nie miałam takiego uczucia (tak naprawdę nigdy nawet nie czułam owulacji). Pierwszy ból jaki się pojawiał to może 2 dni przed @. Potem nasilał się w dzień @ i po 2 dniach mijał. Wczoraj powinnam już dostać okres - od dwóch - trzech dni czuję ból brzucha jak na okres, ale go nie ma. Dziś jest mój 32 dc. Piersi mam może troche większe ale nie jakoś bardziej wrażliwe. Mam uczucie pełności. Kilka dni temu miałam taki grudkowaty biały śluz. Od wczoraj jest jakiś taki płynny, przeźroczysty, troche może żółtawy. Jestem ciàgle senna i zmęczona (ale wcześniej też nie tryskałam jakąś większą energią) - myślę, że może przez pracę, jestem też trochę zestresowana. Troche czuję się od wczoraj jakbym miała gorączkę i brała mnie choroba. Czasami przez te 2 ostatnie tyg. miewam mdłości, ale po chwili ustają. Zrobiłam dziś rano test - negatywny. Czy to co opisuje może być objawem ciąży, czy to sobie trochę wmawiam ? Tak naprawdę gdyby nie seks w okolicy owulacji i ten ból podbrzusza dość wyraźny zaraz po niej, utrzymujący się to nie pomyślałabym o fasolce. Ale to było dla mnie tak nowe, że totalnie mnie zdziwiło.
    Jeśli będziecie mieć jakąś teorię dajcie proszę znać ;)
    I info - kiedy najlepiej w tym przypadku można iść na betę, aby była wiarygodna ? Czy np. 3 dni spóźniającego się okresu to już dobry moment? Dziękuje.


    Hej Dziewczyny !! Powyżej opis sytuacji sprzed 3 dni. Dziś byłam zrobić betę i wyniki jutro albo nawet w środę. Ale coś mnie podkusiło i wychodząc od lekarza kupiłam test i zrobiłam go przed chwilą i wydaje mi się, że jest tam normalnie druga kredka tylko o wiele bledsza niż ta kontrolna. Myślicie, że to znaczy, że się udało?! :o czy moze test jest wadliwy? Bo w sumie nie zrobiłam go z porannego moczu. I ta kreseczka jest naprawdę blada ... bardzo się stresuję wynikiem - nie ważne jaki by był! Pierwszy raz staram się o dziecko i bardzo jestem tym wszystkim przerażona ;(

    2nn3leb4ic2eh3rg.png
    New Baby <3
    relgtv73w2riqvl3.png
    Julia <3
  • madzia8lenka Autorytet
    Postów: 693 1138

    Wysłany: 8 maja 2017, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasha86 wrote:
    Hej Dziewczyny !! Powyżej opis sytuacji sprzed 3 dni. Dziś byłam zrobić betę i wyniki jutro albo nawet w środę. Ale coś mnie podkusiło i wychodząc od lekarza kupiłam test i zrobiłam go przed chwilą i wydaje mi się, że jest tam normalnie druga kredka tylko o wiele bledsza niż ta kontrolna. Myślicie, że to znaczy, że się udało?! :o czy moze test jest wadliwy? Bo w sumie nie zrobiłam go z porannego moczu. I ta kreseczka jest naprawdę blada ... bardzo się stresuję wynikiem - nie ważne jaki by był! Pierwszy raz staram się o dziecko i bardzo jestem tym wszystkim przerażona ;(


    Wstaw zdjęcie Kochana.

    13 stycznia - 3450g Szczęścia ❤
    Marcelinka ❤❤❤
    bl9cp07w03m965a1.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 8 maja 2017, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasha86 wrote:
    Hej Dziewczyny !! Powyżej opis sytuacji sprzed 3 dni. Dziś byłam zrobić betę i wyniki jutro albo nawet w środę. Ale coś mnie podkusiło i wychodząc od lekarza kupiłam test i zrobiłam go przed chwilą i wydaje mi się, że jest tam normalnie druga kredka tylko o wiele bledsza niż ta kontrolna. Myślicie, że to znaczy, że się udało?! :o czy moze test jest wadliwy? Bo w sumie nie zrobiłam go z porannego moczu. I ta kreseczka jest naprawdę blada ... bardzo się stresuję wynikiem - nie ważne jaki by był! Pierwszy raz staram się o dziecko i bardzo jestem tym wszystkim przerażona ;(

    Jak jest druga kreska to jest ciąża. Jeśli wyszła w przepisowym czasie ;) nie ważne że blada. Zwłaszcza że robiłaś z nieporannego moczu. Trzymam kciuki za ładna betę.

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Melevis Autorytet
    Postów: 1316 4760

    Wysłany: 8 maja 2017, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasha86 wrote:
    Hej Dziewczyny !! Powyżej opis sytuacji sprzed 3 dni. Dziś byłam zrobić betę i wyniki jutro albo nawet w środę. Ale coś mnie podkusiło i wychodząc od lekarza kupiłam test i zrobiłam go przed chwilą i wydaje mi się, że jest tam normalnie druga kredka tylko o wiele bledsza niż ta kontrolna. Myślicie, że to znaczy, że się udało?! :o czy moze test jest wadliwy? Bo w sumie nie zrobiłam go z porannego moczu. I ta kreseczka jest naprawdę blada ... bardzo się stresuję wynikiem - nie ważne jaki by był! Pierwszy raz staram się o dziecko i bardzo jestem tym wszystkim przerażona ;(

    Jeśli kreska wyszła do tych 10-15 minut to na 99,9% ciąża :)

    l22nj48ay1qfqnoi.png
    klz9jw4z9e5d3ouc.png
    qb3cg7rfn0fbukfn.png
    02.2017 [*] 6tc
    01.2019 [*] 10tc
‹‹ 112 113 114 115 116 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ