X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Maj abyś nam cuda dał :) Testowanie majowe :)
Odpowiedz

Maj abyś nam cuda dał :) Testowanie majowe :)

Oceń ten wątek:
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 10 maja 2017, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dopiero 6dpo a już bym sikała na test hahah jeszcze 6 długich dni

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2017, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    flowwer cierpliwości daj sie fasolkę rozgłośnić :)

    Flowwer lubi tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 10 maja 2017, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    flowwer cierpliwości daj sie fasolkę rozgłośnić :)
    Ja tam poczekam do 12 dpo ;) nie ma co szaleć.
    Jak się czujesz?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • monia10291 Przyjaciółka
    Postów: 172 41

    Wysłany: 10 maja 2017, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Ja jestem dowodem na działanie donga :) normalnie mam tylko jeden pęcherzyk w ostatnim cyklu były 3 ;)


    Dzięki dziewczyny <3 nie planujemy celowych starań. Nie mam już ochoty na testy, temperatury. Nie mam też zamiaru robić żadnych badań na własną rękę. Mój gin rozłożył ręce i powiedział ze w luxmedzie takich ciąż nie prowadzą. Mam wizyte u gina przy szpitalu klinicznym i mam zamiar absolutnie zdać się na niego. Co zaleci to zrobię ale nic ponad to. Może życie nas zaskoczy. Może nie.

    Z ciekawostek juz 3 tydzień ciagne post dr dabrowskiej :) i na tym się skupiam :)
    Też się zastanawiam nad tym postem. Jak się czujesz? Ma to wpływ na twój cykl?

    03.2015 - początek starań
    13.01.17r - laparoskopia ( niedrożne jajowody, endometrioza 1 st.- naprawione)
    Czekamy na efekty
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 10 maja 2017, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja znowu dzień pt zero czasu, wiec nadrobię Was w wolnym czasie. Od siebie dodam tylko na szybko że zamówiłam te całe zioła sroki bo zioła pić lubię, a jak mają pomóc to czemu nie :). W weekend zaczynam pić :)

    Flowwer, Maja84, Lunaris lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 10 maja 2017, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam pytanie do dziewczyn, które robiły juz sono hsg. Czy wy mialysmcie zlecone wymazy przed tym badaniem i jesli tak, to czy wyszły Wam jakies bakterie i trzeba je było leczyć? No bo ja tak mam ze juz drugi antybiotyk dostałam bo po pierwszym nic nie ruszyło tej bakterii, a dzis ni mowi znajoma ze ona bedzie miała robione hsg nie w klinice i jej gin prywatnie nie kazała jej żadnego wymazu robic, wiec co? Nie trzeba? A jakby miała jakies bakterie to przeciez mogą sie rozsiac dalej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2017, 16:56

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 10 maja 2017, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    A ja mam pytanie do dziewczyn, które robiły juz sono hsg. Czy wy mialysmcie zlecone wymazy przed tym badaniem i jesli tak, gończy wyszły Wam jakies bakterie i trzeba je było leczyć? No bo ja tak mam ze juz drugi antybioykndostalam bo po pierwszym nic nie ruszyło tej bakterii, a dzis ni mowi znajoma ze ona bedzie miała robione hsg nie w klinice i jej gin prywatnie nie kazała jej żadnego wymazu, wiec co? Nie trzeba? A jakby miała jakies bakterie to przeciez mogą sie rozsiac dalej.
    Ja nie miałam robionego wymazu tylko do kroplowki podali antybiotyk.
    Wcześniej tylko na chlamydie ure i myco

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2017, 16:57

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2017, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczęta ja sobie dzisiaj zakupiłam dwa testy ciążowe :-)

    Flowwer, Bocianiątko, Psuła, Lunaris, malka, Roxanne, Maja84 lubią tę wiadomość

  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 10 maja 2017, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    A ja mam pytanie do dziewczyn, które robiły juz sono hsg. Czy wy mialysmcie zlecone wymazy przed tym badaniem i jesli tak, to czy wyszły Wam jakies bakterie i trzeba je było leczyć? No bo ja tak mam ze juz drugi antybiotyk dostałam bo po pierwszym nic nie ruszyło tej bakterii, a dzis ni mowi znajoma ze ona bedzie miała robione hsg nie w klinice i jej gin prywatnie nie kazała jej żadnego wymazu robic, wiec co? Nie trzeba? A jakby miała jakies bakterie to przeciez mogą sie rozsiac dalej.

    Ja przed zabiegiem musiałam zrobić posiew i CRP. Niestety wyszła jakaś infekcja i musiałam brać jakieś globulki (nie pamiętam nazwy). Potem powtórka wymazu i wynik prawidłowy. Dopiero jak było "czysto" zakwalifikowali mnie do zabiegu :)

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 10 maja 2017, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monia10291 wrote:
    Też się zastanawiam nad tym postem. Jak się czujesz? Ma to wpływ na twój cykl?
    Pierwsze 4 dni są słabe. Bol głowy drugiego dnia i mniej sił. A teraz jest super :) okres przyszedł idealnie o czasie. Nie wiem jak z ovu będzie i nie dam Ci znać czy była czy nie bo nic nie sprawdzam. Ja jestem otyla wiec -8 kg.

    monia10291 lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • madzia8lenka Autorytet
    Postów: 693 1138

    Wysłany: 10 maja 2017, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebrałam wynik kolejnej bety 18180 :) masakra !!! :) rośnie jak na drożdżach <3

    Poziomka92, malka, Flowwer, Koliber, Bocianiątko, Karma88, Bajkaaa, emi2016, OjMaryś, Psuła, KateHawke, Kaczorka, Lunaris, malinowaemi, Sarna84, Roxanne, Kazio14, Barbarka1984, MamaLaury, Maja84, Emilkap11 lubią tę wiadomość

    13 stycznia - 3450g Szczęścia ❤
    Marcelinka ❤❤❤
    bl9cp07w03m965a1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2017, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dziękujemy póki co wszystko wporzadku i niech tak zostanie :) wizyta 23.05 wtedy juz bedzie wszystko jasne :)

    malka, madzia8lenka, Karma88, Psuła, KateHawke lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2017, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzia8lenka wrote:
    Odebrałam wynik kolejnej bety 18180 :) masakra !!! :) rośnie jak na drożdżach <3



    A zakończ Ty robienie tych bet :D żyły Ci sie jeszcze przydadzą do innych badan

    madzia8lenka lubi tę wiadomość

  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 10 maja 2017, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bazylkove wrote:
    Ja przed zabiegiem musiałam zrobić posiew i CRP. Niestety wyszła jakaś infekcja i musiałam brać jakieś globulki (nie pamiętam nazwy). Potem powtórka wymazu i wynik prawidłowy. Dopiero jak było "czysto" zakwalifikowali mnie do zabiegu :)
    No właśnie, ja narazie znów musze brać kolejny antybiotyk, ale doustnie, dopiero jak sie wyleczę to bedzie sono.Globulki mam tylko przeciwgrzybicze zeby sie miec nowego nie zrobiło przy antybiotyku. To czekanie na badanie mnie dołuje, chciałabym miec juz za sobą i byc krok do przodu. A pamiętasz jaka miałaś bakterie?

  • Poziomka92 Ekspertka
    Postów: 181 72

    Wysłany: 10 maja 2017, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ja liczę od dnia w którym jest krew. Nie masz problemu z progesteronen lub endometrioze?

    Wydaje mi się, że może to być progesteron, mam te same objawy, lekarz zlecił mi zbadanie progesteronu

    Szczęśliwa mężatka od wrzesień 2018 :-)
    Hysteroskopia - luty 2016
    - ponowne starania od maj 2018 :)
    - progesteron 12,04 ng/ml
    - TSH 0,89 mlU/l - Euthyrox N50
    - badanie nasienia w normie
    - cykle owulacyjne
    - drożne jajowody
    - Hysteroskopia - marzec 2023 - polip 1 cm, adenomioza
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2017, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa się wkońcu obudzila :D

  • Melevis Autorytet
    Postów: 1316 4760

    Wysłany: 10 maja 2017, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer, całe ovufriend trzyma kciuki za 6dni! :D

    Madzialenka super!!! Zazdroszczę (ale tak pozytywnie) :)

    Flowwer, malka, Maja84 lubią tę wiadomość

    l22nj48ay1qfqnoi.png
    klz9jw4z9e5d3ouc.png
    qb3cg7rfn0fbukfn.png
    02.2017 [*] 6tc
    01.2019 [*] 10tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2017, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaniedbałam Was trosze ale juz sie poprawiam :D

    Flowwer, madzia8lenka, Bocianiątko lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2017, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    zaniedbałam Was trosze ale juz sie poprawiam :D
    Kobietki zaciązone jak was bołał piersi na poczatku?

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 10 maja 2017, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melevis wrote:
    Flowwer, całe ovufriend trzyma kciuki za 6dni! :D
    Ja już swoje wiem ;) kolejna klapa ale co tam bedę walczyć dalej !!
    Monika 2 dni temu mnie bolały ale tak jakby szpilki ktoś tam wkładał a do wczoraj cisza zawsze mnie bolały.
    Czyli u mnie progesteron niski:( sprawdzę w piątek. Jedynie dokucza mi jajnik z którego była ovu.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
‹‹ 129 130 131 132 133 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ