X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Maj abyś nam cuda dał :) Testowanie majowe :)
Odpowiedz

Maj abyś nam cuda dał :) Testowanie majowe :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wy tak robicie te wszystkie badania i monitoringi, wiecie co i jak, czy chociażby jest owulacja. A ja jestem jakaś zacofana bo nic nie poczyniam w tym kierunku a to juz 8 cykl :-( Chyba boję się lekarzy ;-)

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Flowwer, jak się czujesz na stymulacji w tym cyklu? Mam nadzieję, że wszystko ok.
    Dziś łykam drugą transzę proszków np. dziś w nocy nie mogłam spać zobaczymy jak dalej będzie. Aktyalnie 4dc i zaczynam brać acard bo @ end i wiesiołek

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ja mam cykle te bezowulacyjne zawsze dłuższe ok 34-38 dni powyżej jak mam to znak że u mnie torbiel.
    Ja mialam ostatnio dłuższy ale chyba po prostu owulacja mi się przesuneła, gdybym miała monitoring to wiedziałabym na czym stoję, a u Nas takie zacofanie (przynajmniej takmi się wydaję)

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    W nowym cyklu chyba tez sie zaopatrze, a co!;-)
    Tylko ananas do pozytywnego testu można jeść

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Ja mialam ostatnio dłuższy ale chyba po prostu owulacja mi się przesuneła, gdybym miała monitoring to wiedziałabym na czym stoję, a u Nas takie zacofanie (przynajmniej takmi się wydaję)
    Może czas na podstawowe badania czy coś robiłaś ?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flower ja też zastanawiam się nad tym acardem, ale znając mój organizm znowu coś się popierdzieli :-/ gdzieś czytałam że przez niego moze nie dojść do owulacji dlatego raczej powinno przyjmowac się jego po owulacji, ale co lekarz to inna opinia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Może czas na podstawowe badania czy coś robiłaś ?
    Nic a nic, nawet na kontrolnej wizcie po porodzie nie byłam. Pamiętam ze kiedys syn mnie tak w jajca uderzył że zemdlałam, chciałam się zapisać do ginekologa mojej znajomej, ale jakoś tak wyszło że jak dzwoniłam to miał mnie za wariata, przynajmniej mialam takie odczucie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co zauważyłam po moich wkresach to co drugi cykl mam ból owulacyjny. Wnioskując pewnie jest owulacja i terazna majowy wypada ten ból, wierze w ten miesiąc i mam nadzieję że mnie nie zawiedzie ;-)

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika, Flowwer ja robię właśnie 3 podejście do Acardu. Raz gdy zaczęłam brać zaraz po @ to miałam plamienia około owulacji, kolejnym razem skrócił mi się mega cykl (do 18 dni) i miałam krwotok - ale nie wiem czy to akurat wina Acardu bo byłam wtedy mocno przeziębiona. Teraz zaczęłam brać jakoś 9-10 dc, bo wyszło słabe endo na monitoringu. Może do trzech razy sztuka :)

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Nic a nic, nawet na kontrolnej wizcie po porodzie nie byłam. Pamiętam ze kiedys syn mnie tak w jajca uderzył że zemdlałam, chciałam się zapisać do ginekologa mojej znajomej, ale jakoś tak wyszło że jak dzwoniłam to miał mnie za wariata, przynajmniej mialam takie odczucie.
    To po głowie dam !!!! Przynajmiej podstawa podstaw zrób czyli wizyta u gina i cytologia oraz podstawowe hormony z zelazem !!!
    Spuściłam bym lanie !!!!hihi

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer, ja CIę normalnie uwielbiam :D

    Flowwer lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Monika, Flowwer ja robię właśnie 3 podejście do Acardu. Raz gdy zaczęłam brać zaraz po @ to miałam plamienia około owulacji, kolejnym razem skrócił mi się mega cykl (do 18 dni) i miałam krwotok - ale nie wiem czy to akurat wina Acardu bo byłam wtedy mocno przeziębiona. Teraz zaczęłam brać jakoś 9-10 dc, bo wyszło słabe endo na monitoringu. Może do trzech razy sztuka :)
    Ja mam bardzo słabe @ a dla zobaczenia maluszka w ramionach to bym gu..o zjadła byle efekt był ;)
    Tutaj trochę ponazekam na samopoczucie ale dookoła nikomu nie mówię zagryzam zęby.
    Wróciłam z pracy i zaserowałam sobie mój najukochańszy zestaw czyli czerwone wino i bób

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    To po głowie dam !!!! Przynajmiej podstawa podstaw zrób czyli wizyta u gina i cytologia oraz podstawowe hormony z zelazem !!!
    Spuściłam bym lanie !!!!hihi
    I tak mnie nie namówisz, ja od lekarzy jak najdalej ;-) Im mniej wiem dłużej żyję :D

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer, też dziś bób wsuwałam :) a że akcja endo zakończona i jestem dopiero 3 dpo to zamiast winka piję Jacka Danielsa. OD dawna ochotę miałam..

    Flowwer, nadzieja73, Bocianiątko, Maja84 lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj nie będę brała acardu, foliku też jakoś nawet nie biorę. hmmmm :-/
    ostatnio po tych folikach, wiesiołkach witaminkach, zepsuł mi się cykl. Więc koniec :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Flowwer, też dziś bób wsuwałam :) a że akcja endo zakończona i jestem dopiero 3 dpo to zamiast winka piję Jacka Danielsa. OD dawna ochotę miałam..
    żeby czekoladki byly dobre na endo :D zaraz poszukam jakiegos winiacza ale wątpie zebym miala wytrawne czerowne :-/

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    I tak mnie nie namówisz, ja od lekarzy jak najdalej ;-) Im mniej wiem dłużej żyję :D

    Monika, też miałam takie podejście, ale przez ostatnie 9 m-cy starań, więcej razy odwiedziłam lekarza i laboratorium niż chyba przez całe życie. Zawsze do lekarza szłam już w ostateczności..

    Z drugiej strony Ty masz już Maluszka, więc wiesz, że w ciąże możesz zajść. A powiedz, jeśli możesz, rodziłaś naturalnie czy przez cesarkę?
    Mój poprzedni gin mówił, że po cesarce często są zrosty i dlatego przy problemach z zajściem w 2 ciążę po cesarce często kieruje od razu na laparo.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny półwytrawne więc pewnie nie ma co zaczynać?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Monika, też miałam takie podejście, ale przez ostatnie 9 m-cy starań, więcej razy odwiedziłam lekarza i laboratorium niż chyba przez całe życie. Zawsze do lekarza szłam już w ostateczności..

    Z drugiej strony Ty masz już Maluszka, więc wiesz, że w ciąże możesz zajść. A powiedz, jeśli możesz, rodziłaś naturalnie czy przez cesarkę?
    Mój poprzedni gin mówił, że po cesarce często są zrosty i dlatego przy problemach z zajściem w 2 ciążę po cesarce często kieruje od razu na laparo.
    Naturalnie, dziecko tylko grzmotnęło ;-) zapewne przez skracającą się szyjkę ;-)

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Półwytrawne jest ok :) Byleby nie słodki i półsłodkie.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ