Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe staraczki :)
Odpowiedz

Majowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i zapraszam dziewczyny testujące w maju jak ja :)

    nick nieaktualny, kasienka236, Kim87, Foto_Anna lubią tę wiadomość

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i ja, i ja...;)

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :D Od razu raźniej nie jestem sama :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Brychra Koleżanka
    Postów: 207 9

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez ok 7 maja; ) testuje. Także dolaczam

    Brychta
  • kika77 Przyjaciółka
    Postów: 181 44

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja się witam, test przewidziany na 5 maja :)

    Szczęściu trzeba pomagać..
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super coraz więcej nas tutaj :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • marie_marie22 Autorytet
    Postów: 1055 1294

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak mi się nie uda teraz, to będę majową staraczką. Także witam, witam:D

    oar8yx8d9fawxkqt.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marie to życzę abyś tutaj nie musiała przychodzić :D :D Znaczy przyjść jak najbardziej ale tylko z fasolką :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A poza tym skoro testujesz w kwietniu to i na kwietniowy wątek Cię zapraszamy tam nas pełno :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ja moge awansem na przyszly miesiac i cykl? hahahah Offca hihih :*

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :D :D :D Haha :D :D :D A byłaś grzeczna ?:D Zresztą Ty kochana już zafasolkowałaś na pewno :D

    Deneira lubi tę wiadomość

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojoj jak to teraz ogarnę xD

    17.11.17-poronienie całkowite
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też w maju z wami testuje. Jak zdążę :P

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko, i jak ja niby mam dać radę na dwóch wątkach?:)

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Taśka22 Autorytet
    Postów: 1783 2298

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja witam w maju :) mam nadzieje że wszystkie zafasolkujemy :) pozytywne nastawienie przede wszystkim :-*

    28.04.2017 r - urodził się Michał <3 (mój naturalny cud)

    Starania o drugie dziecko od grudnia 2017.

    Prawy jajowód - udrożniony
    Zrosty usunięte
    Endometrium - uszkodzone mechanicznie po porodzie.
    Lekka nadwaga
    1 IUI 😐
    2 IUI 😐

    05.2021 - 1 IVF - słaba odpowiedź na stymulacje, tylko 3 komórki pobrane, nic się nie zapłodniło

    10-11.2021 - 2 IVF - długi protokół - 7 oocytów pobranych, 6 zapłodnionych, 3 zarodki w 3 dobie, 1 zarodek podany w 3 dobie(8B), 2 pozostałe nie dotrwały do mrożenia :(


    Luty 2022
    Zmiana kliniki
    Pcos
    Insulinooporność + hiperinsulinemia (opanowane 2024r)

    2023 i 2024 - przerwa czyszczenie głowy <3

    listopad 2024
    powrót do walki
    kwalifikacja do programu
    grudzień 2024 - długi protokół (menopur 300 + gonapepyd 1/2 amp.)
    4 oocyty, 4 zapłodnione - rozwinął się tylko 1 zarodek

    12.02.2025 r. - transfer 3 dniowy zarodek
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Da się radę na dwa wątki :P

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne , że tak :D Kto jak nie my ?:D Haha ale Was urządziłam z tymi wątkami :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy Was na jednym wątku ciężko nadążyć a co dopiero na dwóch :>

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha... :D No dziewczyny zawsze to znajdą się jeszcze nowe duszyczki które testują w maju :D A tak na kwiecień już by nie przyszły :D
    Czym nas więcej tym lepiej :D Moje <3

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA damy radę :D

    Kurde no musi się nam udać, wrrrrr :P

    AJA_S lubi tę wiadomość

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ