Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe staraczki :)
Odpowiedz

Majowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BitterSweetSymphony wrote:
    Kozisina taki spadek po owu może oznaczać zagnieżdżanie ;) Ja tam mam pozytywne odczucia co do Twojego wykresu.

    Marta ja też biorę wiesiołka i u mnie też poprawił śluz ;) Ja biorę 6 dziennie a Ty?
    Ja sobie biorę po dwie tabletki trzy razy dziennie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja sie przenosze z kwietniowych :D

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj i tutaj Kamila .
    Ja testuję w maju, więc jestem i tutaj i tutaj :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kamila :) ja też tutaj i tam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja starania od nowa zaczynam :) więc testowanie w maju ;)

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila powodzenia. Trzymam kciuki :)

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Ja również :)
    Widze ze juz niedługo testowanie ;) Ja czekam az sie małpa skonczy i biore męża w obroty ;)
    A widze ty nie mierzysz temp?

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz musicie mnie przyjąć :( chociaż ja niedługo bede potrzebować kategorii "czerwcowe staraczki"

  • BitterSweetSymphony Autorytet
    Postów: 2574 1638

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi Deneira. A taka ładna temperatura...

    Marta ja też biorę po dwie 3 razy dziennie i na mnie działa super.


    Kamilia witaj wśród nas ;) Ja też czekam na koniec miesiączki. Który to Twój dzień cyklu, kiedy testujesz?

    km5sio4pjn03nphx.png
    Nied.tarczycy, Hashi, niskie AMH (0,28), wysokie FSH, MTHFR a1298c hetero i PAI hetero, endo IV st.:
    1).24.04.19r. I Laparo --> 09.05. --> Visanne START/półroczna kuracja)
    2). 03.10.19r. II Laparo

    15.05.2013r. córka Maja ❤️ (ciąża naturalna)
    Moje ANIOŁKI:
    1. Po dwóch latach starań- ICSI - Michalinka 8/9tc (10tc - 09.09.17r.)
    2. Po trzech latach starań naturalny cud - Marcelinka 7/8tc (11tc - 25.08.18r.)

    02.11. 18r.- transfer śnieżynki (3-dniowy zarodek) :(
    29.09.20r. - rozpoczęcie procedury z KD (Eurofertil/Ostrawa)
    13.10.20r. - mamy dawczynie/początek stymulacji
    28.10.20r. - mamy trzy blastki ❄❄❄
    18.11.20r. (11:30) - transfer jednego ⛄ / dwie śnieżynki na zimowisku
    22.11.20r. - dwie kreseczki na teście (4dpt) 🥰/Beta: 6dpt - 27,2/8dpt -101/14dpt - 2091/15dpt - jest pęcherzyk ciążowy (również krwiak)/27dpt - 0,62cm maluszka z bijącym 💗 (133u/min)
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deinera... Nie załamuj się proszę... Po kazdej zalamce jest nadzieja...
    Ja już marudzilam o cyklu bez owu a tu test pozytywny ( druga ciut jaśniejsza, ale mega mocniejsza jak wcześniej, więc to mega postęp).
    Może Ciebie też niedługo czeka nagły zwrot akcji.

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamiliaa24 wrote:
    Widze ze juz niedługo testowanie ;) Ja czekam az sie małpa skonczy i biore męża w obroty ;)
    A widze ty nie mierzysz temp?
    Nie nie ja tylko śluz obserwuję i mam bóle w okolicach owu:)
    Zobaczymy co z tego wyjdzie :)
    No testuję 3 dni przed @, no ale...ciekawość :D
    @ powinna być około 3 maja wieczorem późnym.

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BitterSweetSymphony wrote:
    Przykro mi Deneira. A taka ładna temperatura...

    Marta ja też biorę po dwie 3 razy dziennie i na mnie działa super.


    Kamilia witaj wśród nas ;) Ja też czekam na koniec miesiączki. Który to Twój dzień cyklu, kiedy testujesz?

    Dzisiaj pierwszy ;) ale o dziwno mam dobry nastrój ;) Ginek ostatnio chyba na mnie tak zadziałał :)
    Zdecydowałam ze tempki juz nie mierze, mysle ze po 5 jednakowych pod wzgledem temepratury cyklach moge to odpuscic i pozostawić tylko na sluz i ewentualnie szyjke ;)

    Mąż moj postanowił zbadać nasienie mimo ze to nasz 5cs to chce wiedzieć na czym "stoimy" :)

    Kozisina no to owulka juz na dniach skoro test jest! Do dzieła :)

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    Teraz musicie mnie przyjąć :( chociaż ja niedługo bede potrzebować kategorii "czerwcowe staraczki"
    Moja :*:*

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dam rade.....jestem niezniszczalna ;) Nie poddam sie :)

    Zyzia lubi tę wiadomość

  • Mała Kasia Ekspertka
    Postów: 515 75

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca to u nas @ na ten sam termin się zapowiada. :-P razem będziemy testować :-)

    Offca88 lubi tę wiadomość

    d0799ed4a452afd24373bc20179063bf.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Kasia wrote:
    Offca to u nas @ na ten sam termin się zapowiada. :-P razem będziemy testować :-)
    U Ciebie wcześniej troszkę :P Ja mam dłuższe cykle. @ mam mieć 3 maja wieczorem. A testuję 1 maja , troszkę wcześnie no ale...:P Chyba, że poczekam do 3 jeszcze zobaczę :P wydaje mi się, że i tak nie dotrwam :P

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • BitterSweetSymphony Autorytet
    Postów: 2574 1638

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilia i Deneira fajnie że macie dobre nastawienie. To podstawa ;)

    km5sio4pjn03nphx.png
    Nied.tarczycy, Hashi, niskie AMH (0,28), wysokie FSH, MTHFR a1298c hetero i PAI hetero, endo IV st.:
    1).24.04.19r. I Laparo --> 09.05. --> Visanne START/półroczna kuracja)
    2). 03.10.19r. II Laparo

    15.05.2013r. córka Maja ❤️ (ciąża naturalna)
    Moje ANIOŁKI:
    1. Po dwóch latach starań- ICSI - Michalinka 8/9tc (10tc - 09.09.17r.)
    2. Po trzech latach starań naturalny cud - Marcelinka 7/8tc (11tc - 25.08.18r.)

    02.11. 18r.- transfer śnieżynki (3-dniowy zarodek) :(
    29.09.20r. - rozpoczęcie procedury z KD (Eurofertil/Ostrawa)
    13.10.20r. - mamy dawczynie/początek stymulacji
    28.10.20r. - mamy trzy blastki ❄❄❄
    18.11.20r. (11:30) - transfer jednego ⛄ / dwie śnieżynki na zimowisku
    22.11.20r. - dwie kreseczki na teście (4dpt) 🥰/Beta: 6dpt - 27,2/8dpt -101/14dpt - 2091/15dpt - jest pęcherzyk ciążowy (również krwiak)/27dpt - 0,62cm maluszka z bijącym 💗 (133u/min)
  • Mała Kasia Ekspertka
    Postów: 515 75

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mniej więcej testować będziemy tak samo :-) już nie mogę się doczekać :-)

    d0799ed4a452afd24373bc20179063bf.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BitterSweetSymphony wrote:
    Przykro mi Deneira. A taka ładna temperatura...

    Marta ja też biorę po dwie 3 razy dziennie i na mnie działa super.


    Kamilia witaj wśród nas ;) Ja też czekam na koniec miesiączki. Który to Twój dzień cyklu, kiedy testujesz?
    No powiem Ci ze ja dzisiaj też zobaczyłam prawie książkowy śluz a nigdy takiego nie miałam. Coraz bardziej zaczynam wierzyć w cuda :):)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2016, 22:28

‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ