X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe staraczki :)
Odpowiedz

Majowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 7 maja 2016, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Też mam taką nadzieję, chociaż już coraz mniejszą... No trudno! Jak będzie @ to przecież trochę sobie poplacze i idę dalej :D
    :*

    A mogłabym prosić bez tego płaczu jakby co ? Bardzo proszę :*

    Rudzielec91 lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 7 maja 2016, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    A mogłabym prosić bez tego płaczu jakby co ? Bardzo proszę :*
    Jak dam radę to zobaczymy, ale zawsze co miesiąc łezki lecą :(

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 7 maja 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cieszmy się dziewczyny:) Martuś będzie dobrze będzie zielony kropek maj jest taki piękny idź się odpręż i sobie mów twarda jestem :) dam radę i nawet się nie obejrzysz a będzie ciąża :) AJA idź po testy czemu wątpisz??trzeba walczyć :) :* nie powinnam tego mówić ale może wystarczy się odprężyć i częściej to robić. Niektórzy mówią żeby zacząć zaraz po okresie i aż do następnej @ najlepiej co 2 dni :) zdrowo się odżywiać :) ugotuj dietetyczny obiadek wypijcie koktajl idźcie na spacer :)

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 7 maja 2016, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martuś kochana będzie dobrze :*:* kolejny cykl będzie nasz :* ja Ty Almanah Mała Kasia i reszta :*:*:* trzeba się wyluzować częściej kochać bo ta głupia owulka lubi się przesunąć tak jak mi <zły>

    Mała Kasia lubi tę wiadomość

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 7 maja 2016, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    cieszmy się dziewczyny:) Martuś będzie dobrze będzie zielony kropek maj jest taki piękny idź się odpręż i sobie mów twarda jestem :) dam radę i nawet się nie obejrzysz a będzie ciąża :) AJA idź po testy czemu wątpisz??trzeba walczyć :) :* nie powinnam tego mówić ale może wystarczy się odprężyć i częściej to robić. Niektórzy mówią żeby zacząć zaraz po okresie i aż do następnej @ najlepiej co 2 dni :) zdrowo się odżywiać :) ugotuj dietetyczny obiadek wypijcie koktajl idźcie na spacer :)


    Ja już podchodzę z dystansem... będzie to będę drzeć się z radości a jak nie no to innym razem... nie mam zamiaru zostać bezdzietną ciotką ;)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • lis87 Autorytet
    Postów: 848 975

    Wysłany: 7 maja 2016, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zimne piwko nad jeziorem, świeżo skoszona trawa :) mmmm pojechaliśmy z moim M do nas nad jezioro, odprężyć sie, mieć czas dla siebie porozmawiać. Martwi sie ze kolejny cykl tez tak bede płakała, prosił abym wyluzowała, co najśmieszniejsze sam mnie dzisiaj obudził na mierzenie temperatury :) ah dziewczyny nareszcie piekna pogoda, to nastraja tylko pozytywnie :) pies biega, zaraz jakiś grill :) tylko serduszkowac, choc jestem dopiero po @ to zaczynamy od razu, nigdy nic nie wiadomo kiedy bedzie dobry czas :) a jak u was kochanie sobota? Widziałam ze dzisiaj nikt nie testował, a juz wchodzilam z myślą gratulacji :)
    Powiem wam, ze ten wiesiołek czyni cuda, sam moj M był zdziwiony a biore go dopiero od 3dnia cyklu :) jest naprawde super polecam :)

    AJA_S lubi tę wiadomość

    atdc2n0anx2cx72s.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 7 maja 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tak samo :) choć na początku nie jest mi łatwo. Młode jesteśmy trzeba działać :)

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 7 maja 2016, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W byciu bezdzietną ciotką jest taki plus, że się można wyspać. :P Raczkująca chrześnica dzisiaj do mnie przyjeżdża, to mi podłogi wypoleruje. :D

    marta95, AJA_S lubią tę wiadomość

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 7 maja 2016, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie sobota narazie nie zbyt ciekawa :/ mąż jeszcze w pracy do 14...potem pewnie na wieś pojedziemy i tak do Wieczorka...
    Dobrze mieć teściów na wsi bo u nas w bloku w takie ciepelko nie dajemy rady :P

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 7 maja 2016, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teraz jest maj cieplutko wyjedziemy gdzieś to tym bardziej się wyluzujemy i wszystkie w ciąże pozachodzimy :):):) :D:D będziemy takie dumne z siebie trzeba wypić piwko jak lis pisze wyjść gdzieś dla organizmu to dobre i co chwile się kochać jak się chce uparcie mieć dziecko a jak nie to się nie zabezpieczać :)

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 7 maja 2016, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo, jest gorąco. Niby 20 stopni, ale jak się przeszłam 15 minut do sklepu, to myślałam, że się ugotuję. D:

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 7 maja 2016, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    W byciu bezdzietną ciotką jest taki plus, że się można wyspać. :P Raczkująca chrześnica dzisiaj do mnie przyjeżdża, to mi podłogi wypoleruje. :D
    U mnie wczoraj była siostrzenica męża...na szczęście ma 3 latka już ale wyjadla mi wszystkie ciastka, lody, paluszki, a gada jak katarynka, ale jest chociaż poprawia mi humor i nie myślę tak o braku swojego dzieciątka :D

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 7 maja 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah zawsze jakiś plus :) fajnie się innymi dziećmi zajmować to lepiej się robi na sercu ;) ja wczoraj się zajęłam chrześniakiem męża poszliśmy na spacer to tak mi było dobrze z wózkiem :)

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • lis87 Autorytet
    Postów: 848 975

    Wysłany: 7 maja 2016, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to samo, siedziałam na leżaku w legginsach i normalnie az paliło, musiałam isc sie przebrać. Zaraz idziemy na pomost łowić ryby, choc w taki gorac to nie wiem czy cos sie złapie. Moj pies ma najwieksza radochę, on kocha wode, skacze z pomostu z rozpędu albo chce aby go wrzucać :) kurczę jeszcze teoche za zimna woda, mam nadzieje ze sie nie pochoruje :( to co dziewczyny to wy tez po piweczku? :) niedawno gdzieś czytałam ze nie powinno sie pic piwa przy staraniu o dziecko bo ma jakies tam substancje, które szkoda. Ale co myślicie, chyba nie dajmy sie zwariować? Niektóre pijaki tyle wała w siebie a zdrowe dzieci rodzą, a jak człowiek na weekend napije sie dziennie dwa piwka przy takie pogodzie to chuba nic złego sie nie stanie?
    To prawda w bloku w taka pogode to wielka szkoda siedzieć i idzie jobla dostac. My tez mieliśmy dylemat czy zostac czy jechać, jednak w tygodniu nie ma tyle czasu a w domu jest co zrobic, ale wygrało jezioro :) i nie żałuje :)

    atdc2n0anx2cx72s.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 7 maja 2016, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lepiej na luzie. Piwo nie zaszkodzi :D A może jakoś pomoże hahaha :P

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 7 maja 2016, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha zazdroszczę wam ja już do pracy idę :(
    A co do piwa na pewno nie zaszkodzi a pomoże wyluzować ;)
    Mój gin powiedział że przy staraniach lampka wina i będzie git a po chwili popatrzył jeszcze raz w wykres i :"pani to chyba lepiej całą butelkę wina dać... no ewentualnie partnera poczęstować" na co pani położna "no ale tylko jedną lampkę bo po większej ilości mu nie stanie" Jezu jak ja się z wariatów śmiałam;) mają super podejście :)

    Almanah, lis87 lubią tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 7 maja 2016, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja położnej współczuję partnera. :D

    AJA_S lubi tę wiadomość

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 7 maja 2016, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    cieszmy się dziewczyny:) Martuś będzie dobrze będzie zielony kropek maj jest taki piękny idź się odpręż i sobie mów twarda jestem :) dam radę i nawet się nie obejrzysz a będzie ciąża :) AJA idź po testy czemu wątpisz??trzeba walczyć :) :* nie powinnam tego mówić ale może wystarczy się odprężyć i częściej to robić. Niektórzy mówią żeby zacząć zaraz po okresie i aż do następnej @ najlepiej co 2 dni :) zdrowo się odżywiać :) ugotuj dietetyczny obiadek wypijcie koktajl idźcie na spacer :)

    Panan kupiłam te testy... zobaczymy czy pomogą :P

    17.11.17-poronienie całkowite
  • lis87 Autorytet
    Postów: 848 975

    Wysłany: 7 maja 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    On to ja sie nie przejmuje i wyluzowuje :) jakby tak patrzeć co szkodzi to by człowiek siedział tylko o rzodkiewce i pomidorach i to tylko ze swoich upraw :) ja tez mam te testy owulacyjne, tak samo 50 i zastanawiam sie kiedy zacząć je stosować :) moze cały miesiąc, wtedy bede wiedziała co tam sie dzieje na dole :) czy moja jest chętna na jakas zielona kropkę :) Ups chyba to piwo pomogło ;) jeszcze na słoneczku :)
    Hihihi super położna, ale powiem wam ze moja znajoma 3 lata starała sie o bobo. Lekarz powiedział ze sie nie uda, była juz umówiona na wizytę w invimed, poszła tam a lekarz mowi ze nie ma co tutaj robic bo jest w 3 tygodniu ciazy :) po prostu jak sie dowiedziała, płakała długo długo, wyjechali razem na weekend nie myślała juz o ciazy bo wiedziała ze sie nie uda i wtedy na tym wyjezdzie sie udał :) i teraz mały ma 4 miesiące :) takze kochane wrzucamy na luz bo nawet fryzjer nie pomoże z siwizna badz nie zdążymy na niego zarobić :D

    AJA_S lubi tę wiadomość

    atdc2n0anx2cx72s.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 7 maja 2016, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    To ja położnej współczuję partnera. :D
    Hahahahahah dokładnie :D mojemu to libido rośnie proporcjonalnie do ilości wypitego wina - nie mówię, że bez na mnie nie leci, ale wtedy to się odpędzić nie mogę. :D

    Almanah, Rudzielec91, AJA_S lubią tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
‹‹ 147 148 149 150 151 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ