X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe staraczki :)
Odpowiedz

Majowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2016, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem ciekawa czy ten cały kalendarzyk wyznaczy mi w końcu owu. Myślałam że określi ją jak wpisze pozytywny test a tu nadal nic :/

  • Mała Kasia Ekspertka
    Postów: 515 75

    Wysłany: 4 maja 2016, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam pojęcia czemu duphaston :-( ale zostało mi go na nie cały jeden cykl więc będę musiała iść do gina

    d0799ed4a452afd24373bc20179063bf.png
  • Misiaimis Autorytet
    Postów: 514 124

    Wysłany: 4 maja 2016, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, byłam w rossmanie, bo przecież dzisiaj ruszyło kolejne -49%. No i kupiłam testy (głupia, głupia). No i teraz jak mam to i testować by się chciało. Powstrzymajta mnie! :D

    Brak wiary w lepsze jutro... 18msc, 16cs...

    16mscy, 15cs...5t0d (*)
    12 mscy, 10cs...5t6d (*)
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 4 maja 2016, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Kasia wrote:
    Jednak już jest okres bo już plamie na jasno-rozowo :-(
    Buziaki, głowa do góry :***

    Mała Kasia lubi tę wiadomość

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Mała Kasia Ekspertka
    Postów: 515 75

    Wysłany: 4 maja 2016, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staram się być silna. Ale mam tyle znajomych w ciąży które nie chciały tylko wpadły że aż się płakać chce. W dodatku zero wsparcia od partnera. :-(

    d0799ed4a452afd24373bc20179063bf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2016, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Kasia wrote:
    Staram się być silna. Ale mam tyle znajomych w ciąży które nie chciały tylko wpadły że aż się płakać chce. W dodatku zero wsparcia od partnera. :-(
    Nie przejmuj się. Może to głupio zabrzmi ale masz nas. Mój też nie chce mieć dzieci, bo jest za młody. Stary byk a pstro w głowie ;) Wszyscy na około się pytają czy to już. Jak byłam w szpitalu przy poronieniu to zaraz po skrobance przychodziły smsy z gratulacjami że w końcu będzie potomek. Myślałam że pęknę. Nikt nie zrozumie mnie lepiej niż inna kobieta która też marzy o swojej fasolce, więc głowa do góry nie jesteś sama :*

    Mała Kasia lubi tę wiadomość

  • Mała Kasia Ekspertka
    Postów: 515 75

    Wysłany: 4 maja 2016, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna wrote:
    Nie przejmuj się. Może to głupio zabrzmi ale masz nas. Mój też nie chce mieć dzieci, bo jest za młody. Stary byk a pstro w głowie ;) Wszyscy na około się pytają czy to już. Jak byłam w szpitalu przy poronieniu to zaraz po skrobance przychodziły smsy z gratulacjami że w końcu będzie potomek. Myślałam że pęknę. Nikt nie zrozumie mnie lepiej niż inna kobieta która też marzy o swojej fasolce, więc głowa do góry nie jesteś sama :*
    Aż się wzruszylam jak to przeczytałam. Dziękuję Ci bardzo za wsparcie. Zaczynamy na nowo. Kochane jesteście wszystkie :-*

    d0799ed4a452afd24373bc20179063bf.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 4 maja 2016, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaimis wrote:
    Dziewczyny, byłam w rossmanie, bo przecież dzisiaj ruszyło kolejne -49%. No i kupiłam testy (głupia, głupia). No i teraz jak mam to i testować by się chciało. Powstrzymajta mnie! :D
    Masz 12 dpo to jutro spokojnie mogłabyś testować:P Ale ja nie namawiam :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 4 maja 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Kasia wrote:
    Staram się być silna. Ale mam tyle znajomych w ciąży które nie chciały tylko wpadły że aż się płakać chce. W dodatku zero wsparcia od partnera. :-(
    Ojej Kochana , główka do góry :* My jesteśmy zawsze, zobacz nie jesteś sama, zajście w ciąże to tylko kwestia czasu :* Wiadomo, że człowiek bardzo chce na już, ale nie teraz to kolejny cykl, każda z nas na pewno Cię wesprze na tyle na ile potrafi :* Bo to My tutaj budujemy dom na forum, budujemy wsparcie, każda z nas wnosi tutaj coś bardzo cennego :)
    Także Kasiu głowa do góry Słońce:**

    Mała Kasia lubi tę wiadomość

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 4 maja 2016, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca, jak tam się czujesz ? :P

    Offca88 lubi tę wiadomość

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 4 maja 2016, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Kasia, dokładnie, głowa do gory! Sciskam Cię mocniutko ;*

    Mała Kasia lubi tę wiadomość

  • Mała Kasia Ekspertka
    Postów: 515 75

    Wysłany: 4 maja 2016, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Postaram się :-) dziękuję za miłe słowa. To dla mnie bardzo dużo ale chyba nie obejdzie się bez wyplakania w poduszkę. Mam tylko nadzieję że kolejny cykl będzie zafasolkowany :-)

    d0799ed4a452afd24373bc20179063bf.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 4 maja 2016, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Offca, jak tam się czujesz ? :P
    A Martuś na razie w miarę dobrze:)
    Cyce bardziej wrażliwe są, ale tak to w sumie nie poznać ciąży, no może jedynie mniejszy apetyt bo po owu miałam taki odkurzacz że szok :) A Ty jak tam Martuś?:)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Misiaimis Autorytet
    Postów: 514 124

    Wysłany: 4 maja 2016, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Masz 12 dpo to jutro spokojnie mogłabyś testować:P Ale ja nie namawiam :D

    Hmmm, a jak zapeszę? Z drugiej strony mam taką wieeelką ochotę teraz, tu i teraz zatestować... Dzisiaj w końcu moje imieniny, może jakiś prezent by był (nikt nie pamiętał, to może sama bym sobie coś sprezentowała) :)

    Brak wiary w lepsze jutro... 18msc, 16cs...

    16mscy, 15cs...5t0d (*)
    12 mscy, 10cs...5t6d (*)
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 4 maja 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Kasia wrote:
    Postaram się :-) dziękuję za miłe słowa. To dla mnie bardzo dużo ale chyba nie obejdzie się bez wyplakania w poduszkę. Mam tylko nadzieję że kolejny cykl będzie zafasolkowany :-)
    Płacz czasami pomaga, więc nie krepuj się.
    Ja też zawsze płacze jak dostaje @, najważniejsze że mąż jest wtedy obok mnie i jakoś się uspokajam i daje rade.

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 4 maja 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Masz 12 dpo to jutro spokojnie mogłabyś testować:P Ale ja nie namawiam :D
    Ale też pewnie ciekawość Cię zżera!:D

    Offca88 lubi tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was kochane moje :-) <3
    Zostały mi jakieś 4-5 dni do @ ale chyba nie będę testowała, jakoś mnie do tego nie ciągnie :-)

    Offca88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2016, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaimis wrote:
    Hmmm, a jak zapeszę? Z drugiej strony mam taką wieeelką ochotę teraz, tu i teraz zatestować... Dzisiaj w końcu moje imieniny, może jakiś prezent by był (nikt nie pamiętał, to może sama bym sobie coś sprezentowała) :)
    Co ma być to będzie :) A co jak będą dwie krechy ? od razu piękny prezent, jak nie to będziesz skazana na czytanie naszych wypocin :D

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 4 maja 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    A Martuś na razie w miarę dobrze:)
    Cyce bardziej wrażliwe są, ale tak to w sumie nie poznać ciąży, no może jedynie mniejszy apetyt bo po owu miałam taki odkurzacz że szok :) A Ty jak tam Martuś?:)
    Ja no jakoś żyje, powoli do przodu, czekam w końcu na jakieś rozwiązanie, bo zwariować można. Jedyny plus to piersi, zaczynają boleć więc cieszę się ze jakiś objaw bo tak to zero :P

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 4 maja 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Kasia wrote:
    Postaram się :-) dziękuję za miłe słowa. To dla mnie bardzo dużo ale chyba nie obejdzie się bez wyplakania w poduszkę. Mam tylko nadzieję że kolejny cykl będzie zafasolkowany :-)
    Wypłacz się jak musisz ale później głowa do góry i wracaj z pełnym optymizmem i siłą działania :*

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
‹‹ 84 85 86 87 88 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ