X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis test owu na minus czyli chyba jutro powinien byc skok...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    A Ty z wawy? Ile placiłaś w diagnostyce? Bo ja mam jakis kilometr od pracy wiec wrazie co chce wiedziec:P
    nie, ja z Wrocławia :) z kartą (czyli z rabatem) za hcg i pobranie dałam 30,40zł

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha, kurcze ta karte to i mi dadza, w sumie mam jeszcze skierowanie od lekarza, ale to z 20 kwietnia :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no, ja to robilam w takim wioskowym miescie. Malutkie jest wiec oni takich bajerow nie maja

  • perła ziemi Ekspertka
    Postów: 198 349

    Wysłany: 7 maja 2015, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Wlasnie z nim gadalam ze dziecko i malo seksu to sie tak nie da. on mysli ze jak jemu przyjacielowi sie udalo przy jednym seksie bez zabezpieczenia tez tak bedzie... a to tak nie dziala i na razie chyba sam musi sie o tym przekonac...


    no dobra, właśnie sobie uświadomiłam, że staracie się bardzo krótko :)
    generalnie nie kumam takiego podejścia, ale oby miał rację i żeby wam się udało w tym cyklu :) a wtedy powie Ci: "a nie mówiłem?"

    f2w3j6yxdenijlur.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Nie pidadza mi wyniku przez telefon bo pytalam:( i mam byc o 20 w laboratorium.
    a to dziady! ja już raz błagałam przez telefon i niechetnie bo musiała w kompie grzebać ale mi babka powiedziała :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pojade i zobacze na kartce. Boje sie jak cholera.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella czekam z niecierpliwością na dobre niusy :) ide sie ogarnąc bo muszę swojego marude zawieźć do szpitala z tym okiem, zawsze coś... w ogóle jakiś dzień popieprzony(!)
    Jak wróce macie wszystkie być w ciąży i wysyłajcie do mnie bociany :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bociany to ja tu rozdaje :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1h 45 minut...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    perła ziemi wrote:
    no dobra, właśnie sobie uświadomiłam, że staracie się bardzo krótko :)
    generalnie nie kumam takiego podejścia, ale oby miał rację i żeby wam się udało w tym cyklu :) a wtedy powie Ci: "a nie mówiłem?"

    Aaaa u niego i z jego fartem mozliwe :P

    perła ziemi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    1h 45 minut...

    wielkie odliczanie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żebyś wiedziała. Denerwuję się. Byłam dziś u koleżanki, która urodziła w lutym. Nie chciałam oddać jej synusia. Takie to ciałko kruche i cudowne...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nooo ja wiem co to znaczy:( trzymam kciuki

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 7 maja 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella my się wszystkie razem z Tobą stresujemy :D Jeszcze tylko 2 godzinki i będziesz wiedzieć.

    Mnie niesety mocno coś mdli pod wieczór, jak sądzę to od metforminy, od wczoraj podjadam takie czekoladowe kulki, a słodycze metforminie nie służą. Ale mi służą ;) ;)

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chcę być marudna, choć pewnie jestem. Niestety mam złe przeczucia.

  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 7 maja 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie odczytałam wszystkich stron, bo takie macie tempo, że cięzko nadążyć. Dowiedziałam się tylko, że Morella zobaczyła upragnioną drugą kreseczkę! Super! Już Ci po cichu gratuluję, bo wiem, że czekasz na betę.

    Anulka również gratuluję zielonego groszka :)

    Gumisia, pamiętam, że jutro masz testować - dawaj znaka jaki wynik :)

    Ja na razie cierpliwie czekam, co się będzie działo. Trochę inaczej niż w poprzednim cyklu, bo od owulacji do samej miesiączki mega bolały mnie cycki, a teraz nic...
    No i trochę więcej kremowego śluzu zaobserwowałam niż wcześniej, to by było na tyle.

    anulka557 lubi tę wiadomość

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella..... denerwuje sie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co ja mam powiedzieć? mam 50% szans na ciążę, bo testy są...delikatnie mówiąc mało wiarygodne.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Godzina...

‹‹ 117 118 119 120 121 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ