X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotarły do mnie zakupy. Ten termometr jest fajniusi...różowyyyyyyy:D I test nasienia i żel do zapłodnienia...:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natala, no nie smutaj:( machnij piwko albo winko i zrelaksuj się.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki kochana, staram się jakoś trzymać bo mi na łeb siądzie
    w sumie wino to nie jest zła opcja, mam 10 lirów wina swojej roboty ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella ja bedziesz w ciazy dajesz mi test :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra mnie cycki dalej bola.... bez sensu jest ten dzien... za godzine test owu robie, jestem ciakawa jaki bedzie..

  • perła ziemi Ekspertka
    Postów: 198 349

    Wysłany: 7 maja 2015, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymam kciuki! Bedzie dobrze! Maj to taki piekny miesiac :-)

    Ja odpuscilam, czuje sie podle i stwierdzilam,ze najpierw musze o siebie zadbac. Ogarnelam sie rano i polecialam dolekarza, dostalam silny antybiotyk i w tym cyklu pasuje. Jakis przyplyw rozsadku mialam, bo w ostatnim czasie delikatnie mówiąc sfiksowalam na punkcie ciazy. Wole zajsc jal bede zdrowa :-)


    Ciri a moze pogadaj ze.swoim facetem, bo to nie jest normalne zachowanie. Kurcze nawet jak nie jest szczególnie jurny, to w momencie, w ktorym zdecydowaliscie, ze chcecie dziecko nie powinno byc tematu. To jest po prostu nie w porzadku w stosunku do Ciebie. Trzymaj sie!

    f2w3j6yxdenijlur.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    morella trzymam mocno kciuki!! ciri trochę więcej wiary, nastawianie bardzo dużo daje, a takie dołowanie się tylko pogarsza sprawe, na pewno na koniec miesiąca będziemy tu z napięciem siedzieć i czekać na TWOJE testowanie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    perła ziemi wrote:
    Ciri a moze pogadaj ze.swoim facetem, bo to nie jest normalne zachowanie. Kurcze nawet jak nie jest szczególnie jurny, to w momencie, w ktorym zdecydowaliscie, ze chcecie dziecko nie powinno byc tematu. To jest po prostu nie w porzadku w stosunku do Ciebie. Trzymaj sie!

    Wlasnie z nim gadalam ze dziecko i malo seksu to sie tak nie da. on mysli ze jak jemu przyjacielowi sie udalo przy jednym seksie bez zabezpieczenia tez tak bedzie... a to tak nie dziala i na razie chyba sam musi sie o tym przekonac...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, a żebyś wiedziała, że dostaniesz:) Rany, jeszcze 2h 15 minut

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    faceci... moj zaraz wróci z pracy i bedzie krzyczał od progu ze głodny jest :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A idziesz odebrac czy dzwonisz czy jak?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    morella może wcześniej będzie? mi też powiedzieli, że koło 15 a po 12 był :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natala9102 wrote:
    faceci... moj zaraz wróci z pracy i bedzie krzyczał od progu ze głodny jest :P
    Moj harcerz on sobie wszystko sam... ale jest uklad on sprzata ja gotuje :P

    natala9102 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella ja bym tam zadzwoniła :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o ho, stary se oko popsuł, chyba muszę go do okulisty zaciagnąć...

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 7 maja 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella czekamy z niecierpliwoscia razem z Toba :)

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie pidadza mi wyniku przez telefon bo pytalam:( i mam byc o 20 w laboratorium.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    morella nie wiem czy w Twoim laboratorium tak jest, ale ja robiłam dziś w diagnostyce i powiedziałam jej, że osobiście nie mogę odenrać, to dała mi kartę stałego klienta, z która mam 5% zniżki, a wyniki moge sobie sprawdzać na ich stronie :) dużo wygodniejsze, tak na przyszłość jakby któraś nie wiedziała ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a daleko masz? ja bym poszła za godzine nawet, nie wytrzymałabym :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anulka557 wrote:
    morella nie wiem czy w Twoim laboratorium tak jest, ale ja robiłam dziś w diagnostyce i powiedziałam jej, że osobiście nie mogę odenrać, to dała mi kartę stałego klienta, z która mam 5% zniżki, a wyniki moge sobie sprawdzać na ich stronie :) dużo wygodniejsze, tak na przyszłość jakby któraś nie wiedziała ;)


    A Ty z wawy? Ile placiłaś w diagnostyce? Bo ja mam jakis kilometr od pracy wiec wrazie co chce wiedziec:P

‹‹ 116 117 118 119 120 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ