X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotarły do mnie zakupy. Ten termometr jest fajniusi...różowyyyyyyy:D I test nasienia i żel do zapłodnienia...:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natala, no nie smutaj:( machnij piwko albo winko i zrelaksuj się.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki kochana, staram się jakoś trzymać bo mi na łeb siądzie
    w sumie wino to nie jest zła opcja, mam 10 lirów wina swojej roboty ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella ja bedziesz w ciazy dajesz mi test :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra mnie cycki dalej bola.... bez sensu jest ten dzien... za godzine test owu robie, jestem ciakawa jaki bedzie..

  • perła ziemi Ekspertka
    Postów: 198 349

    Wysłany: 7 maja 2015, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymam kciuki! Bedzie dobrze! Maj to taki piekny miesiac :-)

    Ja odpuscilam, czuje sie podle i stwierdzilam,ze najpierw musze o siebie zadbac. Ogarnelam sie rano i polecialam dolekarza, dostalam silny antybiotyk i w tym cyklu pasuje. Jakis przyplyw rozsadku mialam, bo w ostatnim czasie delikatnie mówiąc sfiksowalam na punkcie ciazy. Wole zajsc jal bede zdrowa :-)


    Ciri a moze pogadaj ze.swoim facetem, bo to nie jest normalne zachowanie. Kurcze nawet jak nie jest szczególnie jurny, to w momencie, w ktorym zdecydowaliscie, ze chcecie dziecko nie powinno byc tematu. To jest po prostu nie w porzadku w stosunku do Ciebie. Trzymaj sie!

    f2w3j6yxdenijlur.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    morella trzymam mocno kciuki!! ciri trochę więcej wiary, nastawianie bardzo dużo daje, a takie dołowanie się tylko pogarsza sprawe, na pewno na koniec miesiąca będziemy tu z napięciem siedzieć i czekać na TWOJE testowanie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    perła ziemi wrote:
    Ciri a moze pogadaj ze.swoim facetem, bo to nie jest normalne zachowanie. Kurcze nawet jak nie jest szczególnie jurny, to w momencie, w ktorym zdecydowaliscie, ze chcecie dziecko nie powinno byc tematu. To jest po prostu nie w porzadku w stosunku do Ciebie. Trzymaj sie!

    Wlasnie z nim gadalam ze dziecko i malo seksu to sie tak nie da. on mysli ze jak jemu przyjacielowi sie udalo przy jednym seksie bez zabezpieczenia tez tak bedzie... a to tak nie dziala i na razie chyba sam musi sie o tym przekonac...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, a żebyś wiedziała, że dostaniesz:) Rany, jeszcze 2h 15 minut

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    faceci... moj zaraz wróci z pracy i bedzie krzyczał od progu ze głodny jest :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A idziesz odebrac czy dzwonisz czy jak?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    morella może wcześniej będzie? mi też powiedzieli, że koło 15 a po 12 był :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natala9102 wrote:
    faceci... moj zaraz wróci z pracy i bedzie krzyczał od progu ze głodny jest :P
    Moj harcerz on sobie wszystko sam... ale jest uklad on sprzata ja gotuje :P

    natala9102 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella ja bym tam zadzwoniła :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o ho, stary se oko popsuł, chyba muszę go do okulisty zaciagnąć...

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 7 maja 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella czekamy z niecierpliwoscia razem z Toba :)

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie pidadza mi wyniku przez telefon bo pytalam:( i mam byc o 20 w laboratorium.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    morella nie wiem czy w Twoim laboratorium tak jest, ale ja robiłam dziś w diagnostyce i powiedziałam jej, że osobiście nie mogę odenrać, to dała mi kartę stałego klienta, z która mam 5% zniżki, a wyniki moge sobie sprawdzać na ich stronie :) dużo wygodniejsze, tak na przyszłość jakby któraś nie wiedziała ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a daleko masz? ja bym poszła za godzine nawet, nie wytrzymałabym :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anulka557 wrote:
    morella nie wiem czy w Twoim laboratorium tak jest, ale ja robiłam dziś w diagnostyce i powiedziałam jej, że osobiście nie mogę odenrać, to dała mi kartę stałego klienta, z która mam 5% zniżki, a wyniki moge sobie sprawdzać na ich stronie :) dużo wygodniejsze, tak na przyszłość jakby któraś nie wiedziała ;)


    A Ty z wawy? Ile placiłaś w diagnostyce? Bo ja mam jakis kilometr od pracy wiec wrazie co chce wiedziec:P

‹‹ 116 117 118 119 120 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ