Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tak patrzy ale bardziej chyba mi patrzy zeby tamtej dopiec i pokazac ze jak sie zblizy to zeby moze stracic. ;p

    Co wy tak malo placicie za te badania? Ja patrzylam i u mnie 40zl... ;(

  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 11 maja 2015, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Moniqe spokojnie jeszcze jest czas na pozytywny test. ;) A jak tak bardzo się niecierpliwisz to idź na betę. ;) Przesyłam Ci wiruski. ;)

    z następnym testem poczekam do piątku ;) w Anglii niestety bety nie uważają u nich liczy isę tylko test :/ ale dziękuję za pocieszenie i usadzanie na tyłku :) martwi mnie tylko wykres temperatur straszne himalaje...

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hormony szaleja to i himalaje ;p

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 11 maja 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moniqe u mnie też góry doliny :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 11 maja 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oby te szaleństwa miały dobry koniec

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe jak u mnie beda wygladac dalej...

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 11 maja 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też drogo w niektórych miejscach te badania...ale znalazłam szpital ginekologiczny i mają dobre stawki np. beta 18zł

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 11 maja 2015, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    13dc --> test owulacyjny negatywny :/
    może jutro się uda
    4e3eb13b8c0790768ce14bea48db77f2.png

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O fajnie. Ja zobacze jak to bedzie u mnie z tym badaniem. Mam jedno tansze miejsce ale tam musialabym byc do 11 a na 7 pracuje... wyniki na nastepny dzien.

  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 11 maja 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka 2712 a Ty już testowałaś lub kiedy zamierzasz??

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 11 maja 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka2712 wrote:
    moniqe u mnie też góry doliny :D

    Anka kiedy testujesz? wydaje mi się, że wykres zaznaczył Ci później owulacje o jeden dzień...wydaje mi się,że test już Ci powinien wyjść...

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 11 maja 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moniqe wrote:
    oby te szaleństwa miały dobry koniec

    dokładnie, oby był szczyt zdobyty heheh :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kofeinka wrote:
    13dc --> test owulacyjny negatywny :/
    może jutro się uda
    4e3eb13b8c0790768ce14bea48db77f2.png
    Sprobuj qieczorem zrobic u mnie dopiero o 22 wyszedl pozytywny a rano znow negatyw.

    kofeinka lubi tę wiadomość

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 11 maja 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    O fajnie. Ja zobacze jak to bedzie u mnie z tym badaniem. Mam jedno tansze miejsce ale tam musialabym byc do 11 a na 7 pracuje... wyniki na nastepny dzien.

    U mnie pod domem też tak jest...Spróbuj w jakimś szpitalu...u mnie można pojechać o każdej porze, tylko po 19 beta jest dwa razy droższa...i wynik po 3godz

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 11 maja 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze nie testowałam, boje się chyba rozczarowania. Ale dziś polecę do apteki i może jutro się skuszę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja mam u siebie laboratorium otwarte do 19 3 przyatanki od pracy ale tam drogo 40zl progesteron a beta chyba 35.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta1987 wrote:
    jeszcze raz dziś będę jechać na badanie progesteronu bo mój gin kazał mi zrobić 2razy w ciągu dnia bo podobno się to zmienia...

    Ciri a ile kosztuje w wawie?

    prawdą jest fakt konieczności zrobienia progesterony przez dwa dni pod rząd, strasznie się waha w ciągu dnia

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 11 maja 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja płaciłam chyba 23 zł w Diagnostyce. ;)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 11 maja 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże!!! Ręce mi się trzęsą...

  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 11 maja 2015, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka2712 wrote:
    jeszcze nie testowałam, boje się chyba rozczarowania. Ale dziś polecę do apteki i może jutro się skuszę

    ja spróbuje poczekać do piątku narazie jakos to rozczarowanie przyjmuje bo nadal mam nadzieje dopóki @ nie ma a długo już się staracie?

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
‹‹ 179 180 181 182 183 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ